5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml83,00 €/1l
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Maska L'oreal Professionnel Vitamino Color 250ml - Pre Farbené Vlasy80,00 €/1l
20,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, 500 ml
115,10 €/1l
57,55 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Mask maska pre vlnité a kučeravé vlasy 250 ml
99,24 €/1l
24,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Curl Expression maska na vlasy Professional Rich Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
100,02 €/1l
50,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Curl Expression maska na vlasy Professional Rich Mask pro ženy 250 - L'Oréal Professionnel
108,64 €/1l
27,16 €
Predajca: PerfumTraders

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Mask maska pre vlnité a kučeravé vlasy 500 ml
68,40 €/1l
34,20 €
Predajca: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel Vyhlazujúca maska Liss Unlimited, 250 ml
94,88 €/1l
23,72 €
Predajca: Tersorte

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Golden, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
63,74 €/1l
31,87 €
Predajca: Glamperfeu

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, 100 ml
341,50 €/1l
34,15 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Serie Expert starostlivosť o vlasy 250 ml
115,32 €/1l
28,83 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Treatment Cream Mask, 150 ml
134,67 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Blondifier, Acai Polyphenols, 250 ml
78,80 €/1l
20,64 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,70 €
Predajca: Tersorte

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Hair Treatment Cream Mask, 500 ml
74,56 €/1l
37,28 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maska L'Oreal Professionnel Serie Expert Inforcer - Jemná starostlivosť o vaše vlasy
145,24 €/1l
36,31 €
Predajca: Katomix

Schwarzkopf BC Rekonštrukčná maska pre farbené vlasy, 200ml
54,35 €/1l
10,87 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Blondifier Mask vyživujúca maska pre blond vlasy 250 ml
85,12 €/1l
21,28 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
L'orealCurl Expression | Bohatá, intenzívne hydratačná maska pre kučeravé vlasy 250 ml
Kučeravé vlasy si vyžadujú individuálny prístup a vhodnú starostlivosť. Vzhľadom na svoju štruktúru majú kučeravé vlasy tendenciu strácať vlhkosť, a preto si vyžadujú špeciálnu starostlivosť a úpravu. Korienky v tvare písmena S zabraňujú prenikaniu zložiek do vlasov, čo vedie k nedostatku živín. Inovatívny rad starostlivosti Loreal Curl Expression je určený pre vlnité, kučeravé a kučeravé vlasy, ako aj pre vlasy s vysokými nárokmi na vlhkosť.Loreal Curl Expression Riche Mask je intenzívne hydratačná maska na kučeravé vlasy. Je vhodná pre všetky typy kučeravých vlasov. Bohaté zloženie masky intenzívne hydratuje a vyživuje pramene, zabraňuje ich krepovateniu a krotí ich. Pramene získajú tvar, lesk a pružnosť. Vonné tóny masky sú kombináciou kvetov, morského vánku, sladkého jantáru a cédrového dreva.Kľúčové zložky:- Glycerín, známy svojimi hydratačnými vlastnosťami. Jeho vysoká koncentrácia až 3 % poskytuje suchým úsekom vlasov dlhotrvajúcu hydratáciu, - semienka ibišteka sú zdrojom antioxidantov a aminokyselín, posilňujú, hydratujú, vyživujú a zvýrazňujú vlasy.Výhody masky Loreal Curl Expression Riche:- intenzívna hydratácia, - viac lesku, - ochrana proti krepovateniu, - bohatá, maslová textúra.objem: 250 ml
- Aplikujte na uterákom vysušené vlasy po umytí šampónom.
- Nechajte pôsobiť 2 až 10 minút v závislosti od citlivosti vlasov.
- Potom dôkladne opláchnite.
Intenzívna hydratačná maska L'Oreal Professionnel Serie Expert je navrhnutá špeciálne pre kučeravé vlasy, aby pomohla zjemniť a skrátiť ich, poskytujúc im krásny a zdravý vzhľad. S unikátnou receptúrou bohatou na hydratačné zložky, tento produkt dodáva silnú dávku výživy a vyhladenia vašim vlasom. S touto maskou môžete dosiahnuť jemné a lesklé vlasy plné života. Objem: 250 ml.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml
Kučeravé vlasy si vyžadujú individuálny prístup a vhodnú starostlivosť. Vzhľadom na svoju štruktúru majú kučeravé vlasy tendenciu strácať vlhkosť, a preto si vyžadujú špeciálnu starostlivosť a úpravu. Korienky v tvare písmena S zabraňujú prenikaniu zložiek do vlasov, čo vedie k nedostatku živín. Inovatívny rad starostlivosti Loreal Curl Expression je určený pre vlnité, kučeravé a kučeravé vlasy, ako aj pre vlasy s vysokými nárokmi na vlhkosť.Loreal Curl Expression Riche Mask je intenzívne hydratačná maska na kučeravé vlasy. Je vhodná pre všetky typy kučeravých vlasov. Bohaté zloženie masky intenzívne hydratuje a vyživuje pramene, zabraňuje ich krepovateniu a krotí ich. Pramene získajú tvar, lesk a pružnosť. Vonné tóny masky sú kombináciou kvetov, morského vánku, sladkého jantáru a cédrového dreva.Kľúčové zložky:- Glycerín, známy svojimi hydratačnými vlastnosťami. Jeho vysoká koncentrácia až 3 % poskytuje suchým úsekom vlasov dlhotrvajúcu hydratáciu, - semienka ibišteka sú zdrojom antioxidantov a aminokyselín, posilňujú, hydratujú, vyživujú a zvýrazňujú vlasy.Výhody masky Loreal Curl Expression Riche:- intenzívna hydratácia, - viac lesku, - ochrana proti krepovateniu, - bohatá, maslová textúra.objem: 250 ml
- Aplikujte na uterákom vysušené vlasy po umytí šampónom.
- Nechajte pôsobiť 2 až 10 minút v závislosti od citlivosti vlasov.
- Potom dôkladne opláchnite.
Intenzívna hydratačná maska L'Oreal Professionnel Serie Expert je navrhnutá špeciálne pre kučeravé vlasy, aby pomohla zjemniť a skrátiť ich, poskytujúc im krásny a zdravý vzhľad. S unikátnou receptúrou bohatou na hydratačné zložky, tento produkt dodáva silnú dávku výživy a vyhladenia vašim vlasom. S touto maskou môžete dosiahnuť jemné a lesklé vlasy plné života. Objem: 250 ml.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml
- Rozmery
- 250 ml
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Výživná maska L'Oreal Professionnel Serie Expert s intenzívnou hydratáciou je navrhnutá špeciálne pre kučeravé vlasy. Vďaka svojej bohatej zloženiu pomáha obnoviť a posilniť štruktúru vlasov, zanechávajúc ich zložito krásne a chránené pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Vybrané zložky tejto kúzľavej masky zahŕňajú: vodu, kyselinu steorovú, gylcerín, alkohol cetyl, parfum, kyselinu citrónovú, etylhexyl methoxycinnamate, kyselinu fluórtanovú, extrakt z listov Salvia officinalis, pankrínský extrakt, benzofenón-3, kyselinu glutámovú a mnoho ďalších aktívnych prísad. Dodejte svojim vlasom potrebnú hydratáciu a žiarivý vzhľad s touto účinnou vlasovou maskou od L'Oreal.
- Výrobca
- L'Oréal
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 3474637069223
- Rozmery
- 250 ml
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Výživná maska L'Oreal Professionnel Serie Expert s intenzívnou hydratáciou je navrhnutá špeciálne pre kučeravé vlasy. Vďaka svojej bohatej zloženiu pomáha obnoviť a posilniť štruktúru vlasov, zanechávajúc ich zložito krásne a chránené pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Vybrané zložky tejto kúzľavej masky zahŕňajú: vodu, kyselinu steorovú, gylcerín, alkohol cetyl, parfum, kyselinu citrónovú, etylhexyl methoxycinnamate, kyselinu fluórtanovú, extrakt z listov Salvia officinalis, pankrínský extrakt, benzofenón-3, kyselinu glutámovú a mnoho ďalších aktívnych prísad. Dodejte svojim vlasom potrebnú hydratáciu a žiarivý vzhľad s touto účinnou vlasovou maskou od L'Oreal.
- Výrobca
- L'Oréal
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 3474637069223
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 300 ml
82,50 €/1l
24,75 €
Predajca: Denpoli-Venda

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Šampón pre farbené vlasy, 500 ml.
57 300,00 €/1kg
28,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerin2% + Urea H + Hibiscus Seed, 200 ml
22,75 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Hair Leave-In Cream Treatment, 250 ml
18,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Šampón L'Oréal Série Expert Absolut Repair Náplň šampónu 500ml
48,16 €/1l
24,08 €
Predajca: Tersorte

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 500 ml
66,88 €/1l
33,44 €
Predajca: BRASTYGroup

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Mask maska pre vlnité a kučeravé vlasy 250 ml
99,24 €/1l
24,81 €
Predajca: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, 500 ml
115,10 €/1l
57,55 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml
47,51 €/1l
71,27 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Curl Expression maska na vlasy Professional Rich Mask pro ženy 250 - L'Oréal Professionnel
108,64 €/1l
27,16 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, 250 ml
63,66 €/1kg
31,83 €
Predajca: M_plus_L

L'Oreal Professionnel Serie Expert Curl Defining Foam 10v1, Hydratácia a Definícia, 250ml
91,68 €/1l
22,92 €
Predajca: Tersorte

Curl Expression maska na vlasy Professional Rich Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
100,02 €/1l
50,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Golden, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
63,74 €/1l
31,87 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerin + Urea H + Hibiscus Seed, 300 ml
74,67 €/1l
22,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Hair Spray Treatment, 190 ml
113,42 €/1l
21,55 €
Predajca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Mask maska pre vlnité a kučeravé vlasy 500 ml
68,40 €/1l
34,20 €
Predajca: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Hair Styling Leave-In Foam, 250 ml
215,20 €/1l
53,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Maska na dlhé a koncové vlasy, 250 ml
20,18 €
Predajca: MAGUHAAR

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 500 ml
88,84 €/1l
44,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

L'Oreal Professionnel Vyhlazujúca maska Liss Unlimited, 250 ml
94,88 €/1l
23,72 €
Predajca: Tersorte

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo vyživujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy 500 ml
38,76 €/1l
19,38 €
Predajca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo čistiaci šampón pre mastnú pokožku hlavy 1500 ml
44,33 €/1l
66,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživujúca maska pre poškodené vlasy 500 ml
40,00 €/1l
20,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ideálne pre kučery
Objem 0,5 l
Nie je príliš mastný, ale napriek tomu vyživujúci
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Hodnotenie z 4. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,25 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg