4,3



Na základe 6 hodnotení
Casio - LTP-1302PSG-7AVEG - Náramkové hodinky - Dámske - Kremeňové - Kolekcia Casio
72,64 €
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Náramkové hodinky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dámske hodinky Guess DAWN GW0404L2123,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Saxo

Ďalšie informácie o reklame
Casio LTP-1280SG-9AEF, Vodeodolný76,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ďalšie informácie o reklame
Casio - Hodinky - Pánske - Quartz - Kolekcia - MTP-E700D-7EVEF75,93 €
Predajca: Saxo

Ďalšie informácie o reklame
Festina Hodinky Boyfriend Collection91,42 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Loxorio

Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - Casio Collection MTP-1302PSG-7AVEF
67,55 €
Predajca: Timestore

CASIO COLLECTION & VINTAGE Náramkové hodinky LTP-1263PG-7BEG
57,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Casio - LTP-1234PSG-7AEG - Dámske hodinky - Analógové - Kremeňové - Séria
62,04 €
Predajca: somnia24

Dámske Hodinky Casio Ltp-1302psg-7avef
66,40 €
Predajca: Timestore

Casio LTP-1302PD-1A1VEF, Vodeodolný
47,90 €
Predajca: Timestore

CASIO Náramkové hodinky LTP-2069D-4AVEG
74,00 €
Predajca: somnia24

Casio - LTP-1302PRG-7AVEF - Dámske náramkové hodinky
51,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,90 €
Predajca: Timestore

Casio - LTP-1234PG-7AEG - Náramkové hodinky - Dámske - Kremeňové - Kolekcia Casio
56,10 €
Predajca: somnia24

Casio Kobietyzegarek LTP-1302PD-1A1VEG
50,27 €
Predajca: SellMore

Hodinky S.Oliver dámske náramkové hodinky 36 mm náramok z nehrdzavejúcej ocele ružové zlato SO-3944-MQ
114,80 €
-5,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
108,90 €
Predajca: Schuhe24_de

Casio MTP-1302PD-1A1VEF, Vodeodolný
54,99 €
Predajca: PrestigeshopDE

Casio Collection LTP-V001G-9BUDF Damenuhr
40,90 €
Predajca: Timestore

Casio Standard LTP-B150D-7B, Vodeodolný, Quartz
64,00 €
Predajca: Timestore

Casio LTP-1302PD-7A1V, Nerezová oceľ, Minerálne, SR626SW, 3 rok / roky, 34,5 mm, 30,2 mm
52,60 €
Predajca: Parfumtoi

Casio LTP-1302PD-7A1VEF, Vodeodolný
81,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,68 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Elegantné dámske náramkové hodinky so sivým ciferníkom a viacfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele
Tieto štýlové dámske náramkové hodinky zaujmú jednoduchým, užívateľsky prívetivým dizajnom a spájajú funkčnosť s nadčasovou eleganciou. Ciferník antracitovej farby s jemnými líniovými indexmi poskytuje prehľadné a moderné analógové zobrazenie času. Praktická dátumovka na pozícii 3 hodín vám kedykoľvek poskytne rýchly prehľad o aktuálnom dátume.
Kvalitné spracovanie a elegantný náramok
Puzdro a viacfarebný náramok z ušľachtilej ocele sú vyrobené z robustnej a odolnej ušľachtilej ocele. Vďaka vysokokvalitnej povrchovej úprave IP (iónové pokovovanie) má náramok elegantný povrch so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu, ktorý si dlhodobo zachováva kvalitný vzhľad. Skladacia spona zaručuje bezpečné a pohodlné uchytenie na zápästí.
Presný quartzový strojček a príjemná čitateľnosť
Presný quartzový strojček zabezpečuje spoľahlivé meranie času, zatiaľ čo minerálne sklo odolné proti poškriabaniu účinne chráni ciferník pred poškodením. Fluorescenčne potiahnuté ručičky a indexy displeja Neo svietia v tme, takže čas ľahko prečítate aj za zhoršených svetelných podmienok.
Vhodné na každodenné používanie a odolné voči vode
Vďaka odolnosti voči vode do 5 barov (ISO 22810) sú tieto hodinky ideálne na každodenné používanie. Sprchovanie a kúpanie nie je žiadny problém, takže sa nemusíte obávať striekajúcej vody alebo vlhkosti.
Vlastnosti produktu:
- Pohlavie: dámske
- Typ mechanizmu: quartz - mechanizmus využíva quartzový kryštál napájaný batériou, ktorého vibrácie vytvárajú energiu na chod hodiniek.
- Taktiež poskytuje podporu v autorizovaných servisných strediskách po celej krajine. Túto dobu je možné predĺžiť o ďalšie 3 roky (20 alebo 40 GBP).
- Životnosť batérie: 3 roky
- Pôvod: japonský
- Štýl : klasický, elegantný
- Farba ciferníka: strieborná
- Indikácia času: analógová
- Neobrit: áno - zaručuje, že čas je čitateľný aj v tme.
- Typ skla: minerálne - sklo je vďaka svojej pružnosti odolné voči rozbitiu. Má tiež dobré optické vlastnosti.
- Remienok/náramok: náramok
- Funkcia dátumu: deň v mesiaci - hodinky majú funkciu na zobrazenie aktuálneho dňa v mesiaci.
Zegarek Damski CASIO LTP-1302PSG-7AVEG + BOX
Opis produktu:
- Marka: Casio
- Mechanizm: Kwarcowy
- Tarcza: Analogowa z funkcją daty dni miesiąca
- Koperta: Stal szlachetna, powlekana powłoka o podwyższonej odporności na ścieranie
- Szkiełko: Mineralne o podwyższonej odporności na zarysowania i przypadkowe uderzenia
- Podświetlenie: Fluorescencja
- Bransoleta:Wysokogatunkowa stal szlachetna - regulowana
- Wodoszczelność: 5 BAR
- Antyalergiczny: Tak - nie zawiera niklu - doskonały dla alergików
- Oryginalność: Na denku zegarek posiada wygrawerowane informacje od producenta, świadczące o oryginalności
Wymiary w mm:
- Koperta: 30
- Tarcza: 25
- Grubość: 9,4
- Bransoleta:szerokość: 15
- Obwód: max.180
Kolorystyka:
- Koperta: srebrna
- Tarcza: srebrna
- Indeksy:srebrne
- Wskazówki:srebrne, fluorescencja
- Sekundnik:srebrny
- Bransoleta: srebrno-złota
Názov značky: Casio
Kategória produktu: Hodinky
Cieľová skupina: Ženy
Farba skla: Minerálne sklo
Farba púzdra: strieborná
Materiál náramku: nerezová oceľ
Priemer (mm): 30
Farba ciferníka: biela
Materiál púzdra: mosadz
Typ displeja: Analógový
Farba remienka: dvojfarebná
Typ produktu: Náramkové hodinky
Funkcie: Zobrazenie dátumu
Funkcie: Neo displej
Typ hodiniek: Náramkové hodinky
Zapínanie: Skladacia spona
Vodotesnosť: 5 ATM
Náramkové hodinky – CASIO COLLECTION & VINTAGE. Údaje o produkte podľa informácií výrobcu alebo dodávateľa.
- Značka: CASIO COLLECTION & VINTAGE
- Model / MPN: LTP-1302PSG-7AVEG
- EAN: 4549526340987
- Určenie: Dámske
- Veľkosť puzdra: 30 mm
- CASE Puzdro z nehrdzavejúcej oceleTvarpuzdraKrúhlyFarba puzdraStriebornáSkloMinerálne sklo
- Typ displejaAnalógovýMotorQuartzKalendárDátum
- Farba ciferníkaStrieborná
- Farebný remienokZlatý/striebornýSklopnézapínanieNerezovýnáramok
- TECHNICKÉ ÚDAJE Priemer (bez korunky) v mm / palcoch30,00 / 1,18Výškav mm / palcoch9,00 / 0,35Vodotesnosťdo (bar)5,00Hmotnosťv g / oz69,00 / 2,43
PÚZDRO - Puzdro vyrobené z:
t
var puzdra: okrúhly - Farba puzdra: strieborná - Sklo: minerálne sklo
typ ciferníka: analógový - Strojček: Quartz - Kalendár: dátumový ciferník - Farba ciferníka:
farba remienka: zlatá/strieborná - Spona: sklopná - Náramok vyrobený z: - Zloženie: strieborná:
priemer (bez korunky) v mm / palcoch: 30,00 / 1,18 - Výška v mm / palcoch: 9,00 / 0,35 - Vodotesnosť do (bar):
hmotnosť v g / oz:
69.00 / 2.43
- Hodinky CASIO sú vybavené veľmi kvalitným japonským strojčekom a sú jednou z najpredávanejších značiek na trhu.
- Ak chcete naozaj kvalitné hodinky za veľmi rozumnú cenu, CASIO je ideálnou voľbou.
- Záruku originality výrobku
- Záručný a pozáručný servis
- Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní
- Dopravu ZDARMA nad 3000Kč
- Zľavy pre verných zákazníkov
- Možnosť skrátenia kovového remienka podľa vašich potrieb ZDARMA
- Možnosť gravírovania vlastného textu za 849Kč
Nie ste si istý veľkosťou vami vybraných hodiniek? Vytlačte si vzory veľkostí
Casio Collection Dámske LTP-1302PSG-7AVEG
Vodotesnosť do hĺbky 50 metrov - Ukazovateľ dátumu na 3. hodine - Jednoduchý a ľahko použiteľný dizajn - Remienok z nehrdzavejúcej ocele
- Vodotesnosť do tlaku vody 5 barov
- Jednoduchý dizajn
- Možno nosiť v každej situácii
Špecifikácie
- Základné informácie
- Rozmery (D × Š × V)
- 34.5 × 30,2 × 8,7 mm
- Hmotnosť
- 69 g
- Materiál puzdra a rámčeka
- Ionizovaný
- Remienok
- Remienok z nehrdzavejúcej ocele
- Trojitá skladacia spona
- Odolnosť voči vode
- Vodotesnosť do hĺbky 5 barov
- Napájanie a životnosť batérie
- Približná životnosť batérie: 3 roky s modelom SR626SW
- Exteriér
- Sklo
- Minerálne sklo
- Funkcie hodiniek
- Presnosť
- Presnosť: ± 20 sekúnd za mesiac
- Ďalšie možnosti
- Normálne zobrazenie času. Analógové: 3 ručičky (hodiny, minúty a sekundy)
- Zobrazenie dátumu
Číselník: Analógový. Farba: Strieborná, Zlatá. Hlavná farba: Strieborná. Materiál púzdra: Nehrdzavejúca oceľ. Materiál remienka: . Mechanizmus: Kremeň. Šírka púzdra: 34,5 mm. Sklo: Minerálne. Tvar púzdra: Okrúhle. Typ: Klasické hodinky. Typ remienka: Náramok. Vodotesnosť: 50 m.
Casio Classic LTP-1302SG-7AVEF sú dámske hodinky ideálne na elegantný štýl a každodenné nosenie. Majú strieborný a zlatý oceľový náramok a puzdro v rovnakých farbách, vyrobené z kvalitnej mosadze. Priehľadný biely ciferník je krytý minerálnym sklíčkom, ktoré ho uspokojivo chráni pred poškriabaním a preliačením. Hodinky fungujú na základe mimoriadne presného quartzového strojčeka, ktorý je napájaný batériou. Model Casio je vybavený ukazovateľom dátumu mesiaca umiestneným na 3. hodine. Vodotesnosť je nastavená na 50 metrov, čo znamená, že voda sa do hodiniek nedostane ani pri postriekaní. Na hodinky Casio Classic LTP-1302SG-7AVEF poskytuje výrobca trojročnú záruku s možnosťou jej predĺženia o ďalšie tri roky.
Nadčasový dizajn a kvalitné spracovanie - tento kúsok spája zmysel pre štýl s vhodnosťou na každodenné nosenie. Či už ste v kancelárii, na prechádzke mestom alebo na cestách: Bude vás sebavedomo sprevádzať v každom okamihu.
Hodinky Casio model LTP-1302PSG-7AVEG
Dámske hodinky CASIO LTP-1302PSG-7AVEG sú elegantné a nadčasové hodinky, ktoré sa dokonale hodia ku každodennému štýlu a špeciálnym príležitostiam. Ich decentný dizajn s jemným ružovým ciferníkom a svetlým remienkom z nich robí dokonalý doplnok každého outfitu, ktorý podčiarkne ženskú triedu. Hodinky sú vybavené spoľahlivým quartzovým strojčekom, ktorý zaručuje presné meranie času. Minerálne sklíčko chráni ciferník pred poškriabaním, zatiaľ čo oceľové puzdro zaručuje odolnosť a eleganciu. Vďaka funkcii odolnosti voči vode do 30 metrov sa hodinky osvedčia v rôznych podmienkach a zároveň poskytujú módny vzhľad. Súčasťou balenia je elegantný obal, vďaka ktorému je tento model ideálnym darčekom pre blízkeho človeka. Dámske hodinky CASIO LTP-1302PSG-7AVEG sú synonymom elegancie a funkčnosti, ktoré splnia očakávania každej aktívnej ženy, ktorá ocení štýl a vysokú kvalitu spracovania.
- Farba
- Rozmery
- Neutrálne
- Materiálové zloženie
- 100% polyester
- Hodinový strojček
- Quarz
- Hmotnosť
- 70 kg
- Zobrazenie
- Analógové
- Model
- LTP-1302PSG-7AVEG
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- Originál
- EAN kód
- 4549526340987
- Číslo od výrobcu
- LTP-1302PSG-7AVEG
- Farba
- Rozmery
- Neutrálne
- Materiálové zloženie
- 100% polyester
- Hodinový strojček
- Quarz
- Hmotnosť
- 70 kg
- Zobrazenie
- Analógové
- Model
- LTP-1302PSG-7AVEG
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- Originál
- EAN kód
- 4549526340987
- Číslo od výrobcu
- LTP-1302PSG-7AVEG
Bezpečnostné pokyny
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Hodí sa k tomu

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

CASIO COLLECTION & VINTAGE Náramkové hodinky LTP-1263PG-7BEG
57,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Casio - LTP-1234PSG-7AEG - Dámske hodinky - Analógové - Kremeňové - Séria
62,04 €
Predajca: somnia24

Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - Casio Collection MTP-1302PSG-7AVEF
67,55 €
Predajca: Timestore

Casio A168WG-9EF
42,60 €
Predajca: Timestore

Casio - MTP-1302PD-2AVEF - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - Timeless Collection
57,00 €
Predajca: Timestore

CASIO Náramkové hodinky LTP-2069D-4AVEG
74,00 €
Predajca: somnia24

Apple 12,9-palcový iPad Pro Wi-Fi + Cellular - 6. generácia - Tablet - 128 GB - 32,8 cm (12,9") - 3G, 4G, 5G
1 252,90 €
-50,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1 202,90 €
Predajca: JANADO

Kojenecká vozíček Caretero Toyz - Nel, hnedá
45,06 €
Predajca: IKS2

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
87,44 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Apple iPhone 12 5G 4GB IOS MGJA3ZD/A OLED displej, RAM 128 GB čierna
Generálne opravený
280,17 €
Predajca: NESATEC

Casio - LTP-1234PG-7AEG - Náramkové hodinky - Dámske - Kremeňové - Kolekcia Casio
56,10 €
Predajca: somnia24

28-palcový elektrobicykel s motorom uprostred, 70 Nm, 18 Ah, pre mužov a ženy, trekkingový bicykel, elektrický bicykel, dámsky elektrobicykel, mestský elektrobicykel, snímač krútiaceho momentu
1 359,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Canon PG-545, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 180 strany, Balenie po jednom kuse
23,89 €
Predajca: Warehouse

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, Hliník, Termo indikátor
40,31 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kufrík s račňou Bituxx 82 ks čierny MS-13373
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TONMARKE

Casio Collection LTP-V001G-9BUDF Damenuhr
40,90 €
Predajca: Timestore

Dolce&Gabbana The One For Men Woda parfumovaná 100ml
645,20 €/1l
64,52 €
Predajca: PerfumTraders

Casio MTP-V001GL-9B, Vodeodolný, Quartz
36,42 €
Predajca: PrestigeshopDE

Pánske hodinky Emporio Armani AR11362 – Potápač (zx164a)
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Fashionstore

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Pánske hodinky Casio MTP-1183G-7ADF
65,51 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

FISCHER 85898 FISCHER reťazový zámok na bicykel, dĺžka: 900 mm, čierny
28,45 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,38 €
Predajca: TR8

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Detské elektrické autíčko Mercedes Gtr s diaľkovým ovládaním 2.4G, LED svetlomety, MP3, klaksónom a hudbou, čierne
127,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Elektrická kolobežka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Scooter Skladacia hliníková kolobežka E-Scooter - čierna
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Čierna
Generálne opravený
311,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Apple iPhone 15 128 GB čierny
804,50 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%17% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
17%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodinky Casio
Hodinky sú kvalitné, vodotesné, veľmi sa mi páčia, nosím ich už 3 mesiace a som s nimi veľmi spokojná.
Hodnotenie z 15. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úplne zlé hodinky poslal
Úplne nesprávne zaslané hodinky
Hodnotenie z 26. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Invicta I-Force 1514 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s bielym ciferníkom - 46 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
109,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver 12820 Dámske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ so zlatým ciferníkom - 40 mm - S 15 diamantmi
129,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver - SCUBA 6981 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s čiernym ciferníkom - 48 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Dámske Hodinky Casio Mq-24uc-8bef



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,35 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike White



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
219,42 €
Predajca: Loxorio

Citizen - NK0023-57L - Náramkové hodinky - Pánske - Automatické - Tsuyosa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
402,23 €
Predajca: SWISS-boutique

Festina Chronograf Chrono Bike Blue



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Chrono Bike Blue - Black



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
181,50 €
Predajca: Loxorio

Citizen - CA4570-88L - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - Super Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
298,22 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Lineage Rádiom riadené pánske hodinky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
273,90 €
Predajca: Timestore

Casio – GST-B400-1AER – náramkové hodinky – pánske – solárne – G-Shock



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
255,75 €
Predajca: Timestore

Hodinky Casio G-SHOCK Original Waveceptor Solar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
239,40 €
Predajca: Timestore

Dámské hodinky Citizen EW2210-53E Eco-Drive Super-Titanium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
211,75 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf CHRONO SPORT Green



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
163,85 €
Predajca: Timestore

Casio - Náramkové hodinky - Pánske - Chronograf - ECB-900DB-1BER



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
189,05 €
Predajca: Timestore

Tommy Hilfiger Hodinky ty509190



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
211,40 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio Standard MTP-B145D-7BVEF, Vodeodolný



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
75,33 €
Predajca: Watchard