4,9



Na základe 7 hodnotení
NOCO GENIUS10 EU 10A Nabíjačka batérií pre 6V/12V batérie so zábavou údržby a odsírovania
137,03 €
plus 11,50 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Autonabíjačky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nabíjačka batérií BlueSmart 24V/12A IP67, vodotesná240,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Inteligentná 12V nabíjačka autobatérií, nabíjačka autobatérií s LED displejom, nabíjačka batérií - EMERGIX15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
12V CTEK MXS 7.0 (XS7000) 7A nabíjačka 14-150Ah186,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Nabíjačka batérií ABSAAR 6/12 V- 8 A90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

NOCO GENIUS5 5A Nabíjačka batérií 6V/12V s funkciou údržby a odsírenia
108,10 €/1kg
91,99 €
Predajca: velmontask

Noco GENIUS10 EU Battery charger for - Ladegerät
174,33 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

NOCO GB 40, Prepólovanie
141,34 €
Doprava zdarma
Predajca: FC-Moto

Intell. Nabíjačka batérií6/12V 4A
53,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nabíjačka batérií Wiltec 6V 12V 6A pre autá, motorky, kosačky, malé lode, nabíjačka batérií s funkciou automatického vypnutia
18,49 €
Predajca: WilTec

Automatická Nabíječka Baterií Gab 12V/6V-10A-Boost
59,47 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution

Nabíjačka batérií NOCO GENIUS1EU 58mm 89mm 350g
91,34 €/1kg
44,30 €
Predajca: velmontask

Qoltec 52482, 12/24 V, Typ F (Schuko), 10 A, 220 - 240 V, 5/10 A, Strana
31,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nabíjačka batérií NOCO GENIUS2X4 239mm 145mm 1,77kg
139,92 €/1kg
247,65 €
Predajca: velmontask

Nabíjačka batérií NOCO GENIUS5EU 48mm 117mm 680g
116,07 €
Predajca: AutoTuning

Štartér vozidla NOCO GBX55 1750 A
130,60 €/1kg
199,82 €
Predajca: velmontask

Nabíjačka BOSCH C30
58,43 €
Predajca: AutoTuning

Nabíjačka batérií Absaar 12V 15A
127,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

12V 6A Nabíjačka Batérií
24,77 €
Predajca: AutoTuning

Nabíjačky batérií Tecmate 12V 3-400Ah a 24V 1-200Ah
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BRIXIAMOTO

Nabíjačka batérií Tecmate Accumate 6V/12V 1,2A
83,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BRIXIAMOTO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Predstavujeme GENIUS10, jednu z našich najvýkonnejších, najvýkonnejších, energeticky najúčinnejších a najkompaktnejších nabíjačiek. GENIUS10 je 6- a 12-voltová nabíjačka batérií, udržiavač batérií a odsírovač batérií s výkonom 10 A pre olovené automobilové, lodné a hlbokotaktné batérie vrátane zaplavených, gélových, AGM a bezúdržbových, ako aj lítium-iónových batérií.
- Zoznámte sa s modelom GENIUS10 - podobný nášmu modelu G7200, len lepší. Je o 17 % menší a poskytuje o viac ako 115 % vyšší výkon. A je jednoduchší a ľahší na používanie ako kedykoľvek predtým.
- Zvládnite viac s Geniusom - Určený pre 6 V a 12 V olovené automobilové, lodné a hlbokotlakové batérie vrátane zaplavených, gélových, AGM a bezúdržbových batérií a lítium-iónových batérií.
- Užívajte si presné nabíjanie - Integrovaný tepelný snímač zisťuje okolitú teplotu a mení nabíjanie, aby sa eliminovalo nadmerné nabíjanie v horúcom podnebí a nedostatočné nabíjanie v chladnom podnebí.
- Nabíjanie vybitých batérií - Nabíja vybitú batériu už od 1 V. Alebo použite režim Force Mode, ktorý vám umožní prevziať kontrolu a manuálne začať nabíjať vybité batérie až na nulový volt.
- Jednoduché nastavenie a používanie - Zapojte, pripojte k batérii, vyberte režim nabíjania a začnite nabíjať batériu. Plne automatická nabíjačka batérií bez starostí na celoročné používanie.
- Obnovte svoju batériu - Zisťuje sulfatáciu a rozvrstvenie kyselín a obnovuje stratený výkon pre silnejšie štarty motora a predĺženie životnosti batérie.
- Kompatibilná so všetkými typmi vozidiel - Nabíjajte a udržujte autá, motocykle, kosačky na trávu, štvorkolky, traktory, nákladné vozidlá, SUV, lode, klasické autá, hot rody a ďalšie - na čo si len spomeniete.
Nabíjačka batérií GENIUS10 s vymeniteľným konektorom
Svorky s integrovanými očkami
Montážny držiak s popruhom
(2) samorezné skrutky
Používateľská príručka a informácie o záruke
Prevádzkové požiadavky
Sieťové napätie: 120 V až 240 V AC
Frekvencia: 50 Hz až 60 Hz
Prevádzková teplota: -4° až 104° F (-20° až 40° C)
Teplota skladovania: -22° až 140° F (-30° až 60° C)
Relatívna vlhkosť: 0 až 95 % bez kondenzácie
Nabíjanie
Prúd: 10 A DC
Napätie: 10 A (10 kV): 6 V, 12 V
Chemické zloženie: Napájacie napätie: 6 V: Olovnato-kyselinové a lítiové
Typy: Vlhké, gélové, MF, CA, EFB, AGM, lítiové
Kapacitný rozsah: Do 230 ampérhodín
Údržba: Všetky veľkosti batérií
Napájanie
Spotreba: 150 W (max.)
Účinnosť: 87% (120VAC / 230VAC)
Ochrana
Stupeň krytia IP: IP65
Bezpečnosť
Skrat: Áno
Roztvorený prúd: Áno
Prehriatie: Áno: Áno
Prehriatie: Áno: Áno
Odolnosť proti iskreniu: Áno
Opačná polarita:: Áno
Veľkosť
Výška: 7,1 palca (180 mm)
Šírka: 3,6 palca (92 mm)
Hĺbka: 2,3 palca (59 mm)
Hmotnosť: 3,33 libier (1,5 kg)
Vedenie kábla
Dĺžka kábla DC: 77,6 palca (197 cm)
Veľkosť kábla DC: 14 AWG
Veľkosť poistky DC: 20 AMP Micro Blade Fuse
Dĺžka striedavého kábla: 182 cm (71,7 palca)
Veľkosť striedavého kábla: 18 AWG
Odolný voči olejom, plynom, tukom, vode, chemikáliám, UV žiareniu a oderu
Funkcie
- Funkcie ochrany napájania:Prehriatie,Ochrana proti spätnému zapojeniu,Ochrana pred iskrami,Prebitie,Skrat
- Farba produktu:Čierna, Šedá
- Nabíjateľná:Áno
- Podporovaný typ batérie:12 V olovená, 6 V olovená, AGM / gél
- Automatická oprava pripojenej batérie :Áno
- Pokročilá diagnostika:Reverzné pripojenie,Napätie batérie je príliš nízke,Detekcia vysokého napätia,Detekcia zlej batérie,Automaticky zisťuje stratifikáciu sulfátov/kyselín
Dizajn
- LED indikátory:Áno
- Vstavaná baterka:Nie
- Vstavaný displej:Nie
- Odolné proti poškriabaniu: Áno
- Typ batérie: Lítium-iónová (Li-Ion)
- Vodeodolná: Áno
- Zavesiteľné: Áno
Výkon
- Nabíjací prúd:10 A
- Napájacie napätie:100 - 240 V
- Typ zdroja napájania: Zásuvka
- Výkon: 150 W
Hmotnosť a amp; rozmery
- Hĺbka: 92 mm
- Výška: 59 mm
- Šírka: 180 mm
- Hmotnosť: 1,5 kg
- Dĺžka napájacieho kábla: 1,82 m
Výkon
- Účinnosť: 87 %
- Skladovacia teplota (TT):-30 - 60 °C
- Prevádzková teplota (TT):-20 - 40 °C
Obsah balenia
- Vrátane káblov:AC,Kábel s batériovými svorkami
- Obsah súpravy:Manuálne,Montážna konzola s popruhom, Montážne príslušenstvo
Prehľad programu:
- Pohotovostný režim - nabíjačka sa nenabíja, režim spánku
- 12 V - nabíjanie 14,5 V/5 A (kyselina, MF, gél, Ca-Ca) svieti biela LED dióda
- 12V AGM-nabíjanie 14,5V/5A(AGMbatérie) biela LED svieti
- 12V Lítiové nabíjanie 14,5V/5A (Li-Ion, LiFePO4) biela LED svieti
- 6V-nabíjanie 7,25V/5A(kyselina, MF, gél, Ca-Ca) biela LED svieti
- FORCE - nabíjanie od 0 V. Stlačte a podržte tlačidlo MODE na 5 sekúnd
Noco Genius 10 je inteligentná nabíjačka a udržiavacia jednotka, ktorá je určená pre rôzne typy batérií vrátane olovených (AGM, GEL, VRLA, EFB), lítiových (LiFePO4) a ďalších. Tu je opis niektorých vlastností a funkcií zariadenia Noco Genius 10:
Univerzálna kompatibilita: nabíjačka je kompatibilná so širokou škálou batérií vrátane osobných vozidiel, motocyklov, lodí, nákladných vozidiel a ďalších.
Inteligentné nástroje: Genius 10 je vybavený pokročilým mikroprocesorom, ktorý monitoruje stav batérie a optimalizuje nabíjanie pre maximálny výkon a bezpečnosť.
Režimy nabíjania: Nabíjačka ponúka rôzne režimy nabíjania vrátane režimu údržby, režimu AGM a režimu lítiových batérií.
Multifunkčnosť.
Bezpečnostné funkcie.
Indikátory LED.
Kompatibilita s malými batériami: Nabíjačka je schopná pracovať s malými batériami s kapacitou do 1 Ah.
Nabíjačka je navrhnutá tak, aby bola energeticky efektívna a šetrná k životnému prostrediu.
Rozhrania: Nabíjačka Genius 10 môže mať rôzne typy konektorov a adaptérov, aby bola kompatibilná s rôznymi typmi batérií.
Odporúčania a návod na použitie: Vždy je dôležité dodržiavať návod na použitie, ktorý sa dodáva s nabíjačkou, aby sa zaistila bezpečnosť a správne používanie.
Noco Genius 10 je vysoko funkčná nabíjačka, ktorá by mala byť schopná spoľahlivo nabíjať a udržiavať rôzne typy batérií. Pri jej používaní je vždy dôležité dodržiavať bezpečnostné pokyny a odporúčania výrobcu.
Podrobnosti oprodukteProduktovýrad: GENIUS10 Max.nabíjací prúd [A]: 10
Nabíjací prúd [A]: 10Kapacitabatérie [Ah]: 230Menovitý výkon [W]: 150 Dĺžka kábla[mm]: 550Svorka: + Nabíjacie napätie[V]: 6, 12, 1 (vybité batérie)Batéria: olovená batéria, gélová batéria, AGM batéria, Li-ion batériaTriedaochrany (IP kód): - Olovená batéria, g élová batéria, AGM batéria, Li-ion batéria:
Ochrana protiprepätiu : ÁnoOchrana protiskratu : ÁnoOchrana protiprehriatiu: ÁnoOchrana protiprebitiu: ÁnoOchrana protiprepólovaniu : ÁnoHmotnosť [kg]: 1,5Výška [mm]: 180Šírka [mm]: 92 Zníženie[mm]: 59
Noco genius10 eu 10a nabíjačka pre 6V/12V batérie s funkciou údržby a odsírenia EAN: 1210000619273
Nabíjačka batérií Genius10 pre olovené a lítiové batérie
- Vhodné pre typy batérií
- AGMGEL
- Model
- Genius 10
- Výrobca
- Noco
- Kapacita batérie/akumulátora
- 230000 mAh
- Hmotnosť
- 1.732 kg
- Dĺžka
- 16.1 cm
- Farba
- Čierna
- EAN kód
- 1210000619273
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_1210000619273
- Vhodné pre typy batérií
- AGMGEL
- Model
- Genius 10
- Výrobca
- Noco
- Kapacita batérie/akumulátora
- 230000 mAh
- Hmotnosť
- 1.732 kg
- Dĺžka
- 16.1 cm
- Farba
- Čierna
- EAN kód
- 1210000619273
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_1210000619273
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Espresso kávovar, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
381,72 €
Predajca: NeuertsShop

NOCO GENIUS5 5A Nabíjačka batérií 6V/12V s funkciou údržby a odsírenia
108,10 €/1kg
91,99 €
Predajca: velmontask

Bestway 58107, Obal, Modrá, Polyetylen, 4 m, 2,11 m, 81 cm
3,13 €/1m²
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Noco GENIUS10 EU Battery charger for - Ladegerät
174,33 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

5 v 1 auto Jump štartér booster jumper kábel s 150PSI vzduchový kompresor Jump Starter 6000A 12000mAh
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Intell. Nabíjačka batérií6/12V 4A
53,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Inteligentná 12V nabíjačka autobatérií, nabíjačka autobatérií s LED displejom, nabíjačka batérií - EMERGIX
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

NOCO GB 40, Prepólovanie
141,34 €
Doprava zdarma
Predajca: FC-Moto

Nabíjačka batérií Wiltec 6V 12V 6A pre autá, motorky, kosačky, malé lode, nabíjačka batérií s funkciou automatického vypnutia
18,49 €
Predajca: WilTec

Automatická Nabíječka Baterií Gab 12V/6V-10A-Boost
59,47 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution

Štartovacie zariadenie NOCO GB150 Boost 12V 3000A s integrovanou batériou 12V/USB
276,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Preptique

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Blink B0DHLV4P1B, IP bezpečnostná kamera, Vonkajší, Bezdrôtový, Múr, Čierna, Kocka
73,88 €
Predajca: Linq

NOCO GBX155, 4250 A, Čierna, Šedá, Lithium-ion (Li-ion), 99 Wh, IP65, Režim SOS
379,18 €
Predajca: velmontask

Štartovací kábel GB40 Boost 12V 1000A
112,13 €
Predajca: velmontask

Štartovací kábel GBX45 Boost X 12V 1250A
150,43 €
Predajca: velmontask

Crucial Pro CP2K16G60C36U5B, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 6000 MHz, 288-pin DIMM
528,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DL_Ventures

Canon PowerShot G7X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Čierna
1 178,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ToPaSells

Starlink SLK2535012, Elektronické fázované pole, IP67, 25 mm/h, Jednosmerný prúd, 40 W, -30 - 50 °C
365,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DBWW-Commerce

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Čierna, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
61,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Essence KISS BOMB shiny lipgloss & lip balm, Ružová, Strawberry Sweetie, Zmäkčovadlo, Ženy, Krém, Lesk
11,30 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Einhell CC-BC 5, 5 A, 5 A, 16 Ah, 80 Ah, 0.35 A, Čierna, Červená
38,67 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 kusov
33,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sony Playstation 5 Pro, PlayStation 5 Pro, Čierna, Biela, 120 Hz, SSD, 2 TB, 10,100,1000 Mbit/s
1 323,97 €
Predajca: KasperCollectables

Nabíjačka batérií NOCO GENIUS1EU 58mm 89mm 350g
91,34 €/1kg
44,30 €
Predajca: velmontask

DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (RC 2), 4 rotory/rotorov, 48 MP, 3840 x 2160 px, 16 m/s, 2590 mAh, Čierna, Biela
934,00 €
Predajca: Digiexpert

Crucial CT2K16G56C46S5, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 5600 MHz, 262-pin SO-DIMM
598,94 €
Predajca: geniuzcom
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé, funguje presne tak, ako má!
GENIUS10EU mi opäť oživil auto, ktoré stálo na zdviháku s vybitou batériou (12 V typu EFB). Bolo doručené cez víkend a zachránilo ma, pretože robí presne to, čo má. Ale pozor: najmä pri zariadení, ktoré dokáže dodávať 10 A, by ste – v závislosti od typu batérie – mali naozaj vedieť, čo robíte!
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoduché používanie
Som spokojný so zariadením, ideálne pre menšie batérie
Hodnotenie z 1. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
OK
Dobre
Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

KRAFT&DELE | Nabíjačka autobatérií, 20-250Ah, 12/24V, 35A, nabíjačka batérií, vhodná pre AGM, mokré a gélové olovené batérie
64,98 €
Predajca: Luxtom

KRAFT&DELE | Nabíjačka autobatérií, 20-500Ah, 12/24V, 60A, nabíjačka batérií, vhodná pre AGM, mokré a gélové olovené batérie
83,17 €
Predajca: Luxtom

KRAFT&DELE | Nabíjačka autobatérií, 20-700Ah, 12/24V, 85A, nabíjačka batérií, vhodná pre AGM, mokré a gélové olovené batérie
98,37 €
Predajca: Luxtom

Extralink Inteligentná automobilová nabíjačka s režimom opravy AGM 12 V 24 V 20 A
42,00 €
Predajca: Batna24

Mikroprocesorová nabíjačka LT 60 12V/24V



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
308,90 €
Predajca: KOKA

Ctek MXT 14



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
418,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Inteligentná 12V nabíjačka autobatérií, nabíjačka autobatérií s LED displejom, nabíjačka batérií - EMERGIX



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(58)Počet hodnotení: 58
15,99 €
Predajca: Mormark

Dino štartér s power bankou 12V 1500A auto 136150



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(87)Počet hodnotení: 87
245,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wiltec nabíjačka batérií 12V 24V 90A batérie, nabíjačka a štartér pre motocykle, osobné a nákladné vozidlá, nabíjačka batérií Boost 630 s rýchlym nabíjaním



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
210,99 €
Predajca: WilTec

GO SOLID! Nabíjačka vhodná pre elektrobicykel Samebike 20LVXD30 LO26



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
68,95 €
Predajca: HappyOnWeb

Victron Energy Nabíjačka Batérií Modrá Smart Ip22 12V/15A (3 Výstupy)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
185,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

12V CTEK MXS 7.0 (XS7000) 7A nabíjačka 14-150Ah



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
186,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nabíjačka batérií Wiltec Booster Class CD 830 12-24 V, mobilná nabíjačka so štartovacím zariadením pre osobné automobily, motocykle a nákladné vozidlá, nabíjačka batérií s rýchlonabíjaním



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
236,99 €
Predajca: WilTec

Wiltec nabíjačka batérií 12V 24V 30A batérie, nabíjačka a štartér pre motocykle, osobné a nákladné vozidlá, nabíjačka batérií Boost 430 s rýchlym nabíjaním



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
161,99 €
Predajca: WilTec

Sada nabíjačka batérií pre motocykle + vnútorný kryt XL-XXL čierna
157,99 €
Predajca: MOTEA-ONLINE

Sada nabíjačka batérií pre motocykle + kryt XXL čierna
137,99 €
Predajca: MOTEA-ONLINE

Sada nabíjačka batérií pre motocykle + kryt XL čierna
137,99 €
Predajca: MOTEA-ONLINE

TORRAS Ostand World Original pre iPhone 16 Pro Puzdro MagSafe Vojenská ochrana
82,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Jump start power banka / nabíjačka batérií so štartovacím zariadením # SK1 12V 3-6A
121,99 €
Predajca: MOTEA-ONLINE