CLEANMAXX Čistič čalúnenia a kobercov 360W

10%zľava
Poukaz je aktivovaný
11%
Len do 26. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 26. októbra
11%
Zľavu poskytuje DS_e-Sales_GmbH
Zľavu poskytuje DS_e-Sales_GmbH
Cena bez poukazu: 69,99 €

62,99 €

plus 12,95 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – pi 9. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Vysávače na mokré a suché vysávanie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Tineco FLOOR ONE S7 Stretch Parný mokro-suchý vysávač 160 °C HyperSteam 80 min. prevádzkový čas Anti-Tangle SilentDry 3-stranné čistenie hrán 2A rýchle nabíjanie
Tineco FLOOR ONE S7 Stretch Parný mokro-suchý vysávač 160 °C HyperSteam 80 min. prevádzkový čas Anti-Tangle SilentDry 3-stranné čistenie hrán 2A rýchle nabíjanie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
699,99 €
3% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Tineco
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Čistiaci prístroj na koberce Lubluelu V2, čistič kobercov, umývač podláh, odstraňovač škvŕn, 600 W, sací výkon 16000 Pa, vhodný na čalúnenie, koberce, autosedačky, vrátane príslušenstva
Čistiaci prístroj na koberce Lubluelu V2, čistič kobercov, umývač podláh, odstraňovač škvŕn, 600 W, sací výkon 16000 Pa, vhodný na čalúnenie, koberce, autosedačky, vrátane príslušenstva
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
61,99 €
-3%
59,99 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Lubluelu-DE
Obrázok produktu pre CLEANmaxx Čistič kobercov, vysávač na podlahy, mokrý/suchý vysávač, 1000 W
CLEANmaxx Čistič kobercov, vysávač na podlahy, mokrý/suchý vysávač, 1000 W
179,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre CLEANmaxx čistič kobercov Čistič tvrdých podláh Umývací vysávač Čistič čalúnenia Vibračné a bočné kefy a náhradná kefa Osvieženie nábytku
CLEANmaxx čistič kobercov Čistič tvrdých podláh Umývací vysávač Čistič čalúnenia Vibračné a bočné kefy a náhradná kefa Osvieženie nábytku
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 68
159,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 386
179,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vysávač na pranie Kanwod, prací vysávač Superwash 1400 W, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, na mokré a suché vysávanie kobercov
Vysávač na pranie Kanwod, prací vysávač Superwash 1400 W, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, na mokré a suché vysávanie kobercov
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 449
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Achaté Výkonný čistič škvŕn - Čistič kobercov - Čistiaci stroj - Čistič matracov - Čistič pohoviek - Čistič podláh
Achaté Výkonný čistič škvŕn - Čistič kobercov - Čistiaci stroj - Čistič matracov - Čistič pohoviek - Čistič podláh
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 16
109,00 €
-30,00 €
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Achateshop
Obrázok produktu pre Čistič čalúnenia + kobercov HYDRO 7500 - 4v1 mokro-suchý vysávač - 1200 W 20l objem 22 kPa sací výkon - Čistič čalúnenia Čistič kobercov Čistiace zariadenie Profesionálna príprava
Čistič čalúnenia + kobercov HYDRO 7500 - 4v1 mokro-suchý vysávač - 1200 W 20l objem 22 kPa sací výkon - Čistič čalúnenia Čistič kobercov Čistiace zariadenie Profesionálna príprava
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 113
169,99 €
-35,09 €
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop
Obrázok produktu pre N8WERK Vysávač Portable Clean Čistič čalúnenia a kobercov ľahký kompaktný Odstraňovač škvŕn Nádrž na čerstvú a špinavú vodu Vrátane čistiaceho prostriedku
N8WERK Vysávač Portable Clean Čistič čalúnenia a kobercov ľahký kompaktný Odstraňovač škvŕn Nádrž na čerstvú a špinavú vodu Vrátane čistiaceho prostriedku
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
103,92 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre UWANT B100-S, Jazda na, 1800 L, 1600 L, 450 W, Biela, 4,7 kg
UWANT B100-S, Jazda na, 1800 L, 1600 L, 450 W, Biela, 4,7 kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 17
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Twopoint
Obrázok produktu pre Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, 12 L, 80 dB, Čierna, Červená, Strieborná
Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, 12 L, 80 dB, Čierna, Červená, Strieborná
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 121
74,68 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Clatronic BSS 1309, 1200 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, Bezvreckové, Voda, Aqua filter
Clatronic BSS 1309, 1200 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, Bezvreckové, Voda, Aqua filter
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 37
155,81 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre BOSCH Akku Nass-& Trockensauger AdvancedVac 18V-8, Car Edition, 06033E1001, Solo
BOSCH Akku Nass-& Trockensauger AdvancedVac 18V-8, Car Edition, 06033E1001, Solo
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
227,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Bissell SpotClean Pet Plus, Suché a mokré, Koberec, Tvrdá podlaha, Čalúnenie, 330 W, 74 dB, Čierna, Priehľadná, 5 m
Bissell SpotClean Pet Plus, Suché a mokré, Koberec, Tvrdá podlaha, Čalúnenie, 330 W, 74 dB, Čierna, Priehľadná, 5 m
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 13
164,78 €
-4,37 €
160,41 €
Predajca: Di-Life
Obrázok produktu pre UWANT B200 SE, Handheld, Hlboký, 12000 Pa, Čalúnenie, 1,2 L, 1,3 L
UWANT B200 SE, Handheld, Hlboký, 12000 Pa, Čalúnenie, 1,2 L, 1,3 L
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
112,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Twopoint
Obrázok produktu pre Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 228
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre Einhell TE-VC 18/10 Li-Solo, 10 L, Taška, Čierna, Červená, Plast, 2 m, Plast
Einhell TE-VC 18/10 Li-Solo, 10 L, Taška, Čierna, Červená, Plast, 2 m, Plast
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
72,55 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre CLEANmaxx čistič čalúnenia a kobercov Pro Power - 3v1: sprej, kefa, vysávač
CLEANmaxx čistič čalúnenia a kobercov Pro Power - 3v1: sprej, kefa, vysávač
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
199,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Bestseller
Obrázok produktu pre Vysávač na mokré a suché vysávanie Čistič čalúnenia Čistič kobercov Maltec MasterWash fukár 2200W sivý s 20 litrovou nádržou Mnoho príslušenstva
Vysávač na mokré a suché vysávanie Čistič čalúnenia Čistič kobercov Maltec MasterWash fukár 2200W sivý s 20 litrovou nádržou Mnoho príslušenstva
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 39
93,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Obrázok produktu pre VEVOR mokro-suchý vysávač 4v1 1200W Vysávač na pranie Vysávač na koberce 20L Priemyselný vysávač
VEVOR mokro-suchý vysávač 4v1 1200W Vysávač na pranie Vysávač na koberce 20L Priemyselný vysávač
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
192,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ExtraShop

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Čistiaci prístroj CLEANmaxx Kompakt Plus na čalúnenie | Kompaktný umývací vysávač s 2 tryskami a dvojitým zásobníkom | 400 W, 9000 Pa | Antracitová/Červená

Vhodný na efektívne odstraňovanie škvŕn a odolných nečistôt z čalúnenia, kobercov a sedadiel v automobiloch. Umývací vysávač má silný sací výkon 9 kPa.

Umývací vysávač so systémom dvoch zásobníkov strieka čistú vodu hlboko do vlákien a rozpúšťa nečistoty. Zároveň v jednej operácii odsáva rozpustené nečistoty.

Vďaka flexibilnej saciej hadici s dĺžkou 1,2 m môžete zabezpečiť čistotu aj na miestach, ktoré sú ťažko prístupné vo vašom dome alebo v aute.

Umývací vysávač je vybavený dvoma špeciálnymi čistiacimi nástavcami (1 x tryska s kefou a 1 x tryska) na odolné škvrny, aby sa odstránili aj posledné nečistoty zo skrytých miest.

Je tiež ideálny na oživenie čalúneného nábytku, kobercov, podlahových krytín a rohoží.

HLAVNÉ VLASTNOSTI
· Ideálne pre domácnosti so zvieratami a deťmi
· Odstraňuje aj odolné škvrny
· Vonkajšie rozmery: (Š) 28,5 x (H) 15,2 x (V) 26,5 cm
· Systém dvoch zásobníkov: Na oddelenie nečistôt a čistej vody
· Sací výkon: 9000 Pa
· Výkon: 400 W
· Objem zásobníka na čistú vodu: 1,1 litra
· Objem zásobníka na špinavú vodu: 0,5 litra
· Vrátane nástavca na čalúnenie a nástavca na koberce
· Flexibilná hadica: 120 cm
· Dĺžka kábla: 300 cm
· Hmotnosť: 4 kg
· Farba: Antracitová/Červená
· Obsah balenia: 1 x čistiaca jednotka, 1 x nástavec na čalúnenie, 1 x nástavec na koberce, 1 x držiak na hadicu, 1 x tesniaci nástavec na zásobník na vodu

Čistenie čalúnenia a kobercov ešte nikdy nebolo také jednoduché: vďaka kompaktnému dizajnu je čistič čalúnenia a kobercov CLEANmaxx flexibilnejší ako iné čističe a má aj plnú silu proti škvrnám. Vďaka inteligentnému systému dvojitej nádrže, ktorý oddeľuje špinavú a čerstvú vodu, je ideálny na optimalizáciu čistiacich procesov vo vašej domácnosti. Či už čistíte pohovku, sedadlá v aute alebo koberce, čistič čalúnenia a kobercov CLEANmaxx je vybavený dvoma tryskami, z ktorých jedna má kefový nadstavec, a praktickou funkciou rozprašovania, takže po ňom nezostanú žiadne škvrny. Buďte v budúcnosti pokojní, ak sa niečo pokazí, pretože červené víno, čokoláda a mnohé iné škvrny už nemajú šancu! Ľahko sa skladuje a disponuje sacím výkonom 9 kPa. S flexibilnou hadicou s dĺžkou 1,2 m. Rozsah dodávky: 1 x čistiaca jednotka, 1 x hubica s kefou, 1 x tryska, 1 x držiak hadice, 1 x nástavec na utesnenie nádrže na vodu. Technické údaje: 220-240 V, 50/60 Hz, 400 W. Sací výkon: 9 kPa. Rozmery (š x v x h): 28,5 x 15,2 x 26,5 cm

Podrobnosti o výrobku
PoužitieVysávanie, čistenie, odsávanie
Oblasť použitiaKoberce
Typ výrobkuVysávač
ModelVysávač na mokré/suché vysávanie
Šírka15.šírka 2 cm
Hmotnosť4.0 kg
Dĺžka28.5 cm
Prevádzkový režimSieťová prevádzka
Oblasť použitiaVnútorné priestory
Zahrnuté v rozsahu dodávky1 x tryska s kefami, 1 x tryska, 1 x nádrž na čerstvú vodu, 1 x držiak rukoväte, 1 x motorová jednotka so sacou hadicou a rukoväťou, 1 x nádrž na špinavú vodu s vekom, 1 x viečko na nádrž na čerstvú vodu
Výška26.5 cm
Dĺžka kábla3.0 m
Menovitá spotreba energie400.0 W
Sieťové napätie230.0 V
Kapacita batérie-
Typ pohonuElektrický


Ochrana nárazníka Weyer z vysokokvalitnej brúsenej nehrdzavejúcej ocele vám ponúka nielen skvelý vzhľad vášho vozidla, ale aj dlhodobú ochranu - so zárukou kvality OEM!

Je samozrejmé, že ochrana nárazníka nemá ostré hrany a zakrýva existujúce škrabance, odreniny a preliačiny bez veľkých nákladov na lakovanie. Precízne spracovanie je zaručené.

Typický Weyer: Ochrana nárazníka z ušľachtilej ocele je špeciálne navrhnutá pre mnohé typy a modely vozidiel a vždy prispôsobená dizajnu vzhľadu vozidla - či už ide o Audi, BMW, CitroâšÂ'n, Mercedes, Mazda, Peugeot, Toyota, Volvo alebo VW.

Inštalácia je veľmi jednoduchá a vykonáva sa pomocou vysokokvalitnej lepiacej pásky 3M, ktorá je už pripevnená na zadnej strane.

Vlastnosti

  • : Európe
  • Vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ
  • Kvalita OEM s mäkkými, odbrúsenými hranami
  • Hrúbka materiálu 0,5 mm, takže je vždy zaručené bezproblémové otváranie a zatváranie veka batožinového priestoru
  • Presne prispôsobené tvaru nechráneného nakladacieho prahu príslušného vozidla
  • Jemný, elegantný vzhľad zvýrazní vaše vozidlo
  • Existujúce škrabance a odreniny sa dajú nákladovo efektívne zakryť a zamaskovať - žiadne vysoké náklady na lakovanie existujúcich poškodení!
  • Jednoduché pripevnenie
Výška
26.5 cm
Šírka
15.2 cm
Dĺžka
28.5 cm
Hmotnosť
4 kg
Výkon
400 W
Rozsah dodávky
1 x čistiaca jednotka, 1 x tryska s kefou, 1 x tryska, 1 x držiak hadice, 1 x nástavec na tesnenie vodnej nádrže
EAN kód
4052926049829
Výrobca
Cleanmaxx

Výška
26.5 cm
Šírka
15.2 cm
Dĺžka
28.5 cm
Hmotnosť
4 kg
Výkon
400 W
Rozsah dodávky
1 x čistiaca jednotka, 1 x tryska s kefou, 1 x tryska, 1 x držiak hadice, 1 x nástavec na tesnenie vodnej nádrže
EAN kód
4052926049829
Výrobca
Cleanmaxx
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 152
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ajax univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou Citrofrisch s turbo silou 5000 ml
Ajax univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou Citrofrisch s turbo silou 5000 ml
4,05 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 335
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 249
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 172
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 528
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 655
167,60 €
-16,70 €
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
192,80 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 117
48,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
A black robot vacuum cleaner is shown with a golden retriever dog sitting next to it. A smartphone displaying a cleaning app and a remote control are also visible, along with a close-up of the vacuum's mopping attachment.
Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 401
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Obrázok produktu pre Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 180
34,50 €
Predajca: Bagalio
Obrázok produktu pre Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 161
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 189
31,34 €
2% poukaz
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH
Obrázok produktu pre Merax čalúnená posteľ 140x200 cm s výškovo nastaviteľným čelom a 4 zásuvkami, funkčná posteľ zamatová látka manželská posteľ s lamelovým roštom pre dospelých a mládež
Merax čalúnená posteľ 140x200 cm s výškovo nastaviteľným čelom a 4 zásuvkami, funkčná posteľ zamatová látka manželská posteľ s lamelovým roštom pre dospelých a mládež
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 175
346,99 €
-31,00 €
315,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 225
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH
Obrázok produktu pre Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 26
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de
Obrázok produktu pre Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 190
22,41 €
-4%
21,34 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 35
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Pioneer SPH-10BT, Čierna, Strieborná, 1 DIN, 200 W, 4.0 kanály/kanálov, 50 W, Android, iOS
Pioneer SPH-10BT, Čierna, Strieborná, 1 DIN, 200 W, 4.0 kanály/kanálov, 50 W, Android, iOS
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
163,65 €
Predajca: egenta-shop
Obrázok produktu pre Blackview Tab 3 Detský tablet Android 13 Detský tablet 7" displej 4GB RAM 32GB ROM, 3280mAh, Tablet pre deti s prenosnou rukoväťou a krytom odolným proti pádu Predinštalovaný iKids/Google Play
Blackview Tab 3 Detský tablet Android 13 Detský tablet 7" displej 4GB RAM 32GB ROM, 3280mAh, Tablet pre deti s prenosnou rukoväťou a krytom odolným proti pádu Predinštalovaný iKids/Google Play
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 39
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 206
9,79 €
-2%
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 228
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre Skladací schodiskový vozík 21078, ručný, s pneumatikami z tvrdej gumy a oceľovým rámom, max. 100 kg
Skladací schodiskový vozík 21078, ručný, s pneumatikami z tvrdej gumy a oceľovým rámom, max. 100 kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 309
77,29 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Sada hrncov a panvíc Just Perfecto JL-28, 15 cm, liatina, s mramorovou povrchovou úpravou
Sada hrncov a panvíc Just Perfecto JL-28, 15 cm, liatina, s mramorovou povrchovou úpravou
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 128
136,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula
Obrázok produktu pre Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 234
14,33 €
Predajca: Kidero
Obrázok produktu pre Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Darčekové balenie Memories pre 2 ruky
Darčekové balenie Memories pre 2 ruky
22,55 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
36,24 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Pokemon - TCG Mega Evolution Booster Box 36 Pcs (German)
Pokemon - TCG Mega Evolution Booster Box 36 Pcs (German)
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 9
344,99 €
Predajca: TCC-SHOP
Obrázok produktu pre Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 77
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 33 hodnotení
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Spotrebič sa nesmie prevrátiť a nádrž na odpadovú vodu sa nesmie príliš naplniť. V opačnom prípade dôjde k poškodeniu motora. Ak toto viete, nemôže sa nič pokaziť. k
Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
S radosťou by som si kúpil znova
Hodnotenie z 29. júna 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skôr ako umývací vysávač
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Praktické
Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
CLEANMAXX prostriedok na čistenie čalúnenia a kobercov 360W
Hodnotenie z 14. marca 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Malý, ale pekný
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super
Hodnotenie z 21. mája 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Čistenie čalúnenia a matracov
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre CLEANmaxx čistič kobercov AquaStream Plus – jednoduché čistenie čalúnenia a kobercov. Vysávač na mokré a suché vysávanie, čistiaci prístroj
CLEANmaxx čistič kobercov AquaStream Plus – jednoduché čistenie čalúnenia a kobercov. Vysávač na mokré a suché vysávanie, čistiaci prístroj
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 53
159,99 €
-16,00 €
143,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre EIBENSTOCK EPS 50 Pumpsauger
EIBENSTOCK EPS 50 Pumpsauger
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1 327,94 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre EIBENSTOCK Nass-Trockenstaubsauger ESS 35 MP
EIBENSTOCK Nass-Trockenstaubsauger ESS 35 MP
798,95 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre Tineco FLOOR ONE S7 Stretch Parný mokro-suchý vysávač 160 °C HyperSteam 80 min. prevádzkový čas Anti-Tangle SilentDry 3-stranné čistenie hrán 2A rýchle nabíjanie
Tineco FLOOR ONE S7 Stretch Parný mokro-suchý vysávač 160 °C HyperSteam 80 min. prevádzkový čas Anti-Tangle SilentDry 3-stranné čistenie hrán 2A rýchle nabíjanie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
699,99 €
Doprava zdarma3% od 2 ks
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre 80L priemyselný vysávač na mokré a suché vysávanie
80L priemyselný vysávač na mokré a suché vysávanie
574,98 €
Predajca: MonsterShop
Obrázok produktu pre Tineco FLOOR ONE Switch S7 Stretch Súprava vysávača na mokré/suché vysávanie 5 v 1 a bezdrôtového vysávača, FlashDry, Anti-Tangle, 50 min. prevádzky Multifunkčný vysávač na podlahy
Tineco FLOOR ONE Switch S7 Stretch Súprava vysávača na mokré/suché vysávanie 5 v 1 a bezdrôtového vysávača, FlashDry, Anti-Tangle, 50 min. prevádzky Multifunkčný vysávač na podlahy
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 51
699,00 €
Doprava zdarma3% od 2 ks
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre Priemyselný vysávač Maxblast 90L 3000W
Priemyselný vysávač Maxblast 90L 3000W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
517,48 €
Predajca: MonsterShop
Obrázok produktu pre Umývací vysávač 20L Kaminer 23918
Umývací vysávač 20L Kaminer 23918
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
77,90 €
Predajca: Dareknaklik
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Čistiaci prístroj na koberce Lubluelu V2, čistič kobercov, umývač podláh, odstraňovač škvŕn, 600 W, sací výkon 16000 Pa, vhodný na čalúnenie, koberce, autosedačky, vrátane príslušenstva
Čistiaci prístroj na koberce Lubluelu V2, čistič kobercov, umývač podláh, odstraňovač škvŕn, 600 W, sací výkon 16000 Pa, vhodný na čalúnenie, koberce, autosedačky, vrátane príslušenstva
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
61,99 €
-3%
59,99 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: Lubluelu-DE
Obrázok produktu pre Tineco Floor ONE Switch S6 Stretch Breeze Mokro-suchý vysávač 180° Lay-Flat 85°C Flashdry 5 v 1 Samočistiaci ručný vysávač (Stretch S6 Combo)
Tineco Floor ONE Switch S6 Stretch Breeze Mokro-suchý vysávač 180° Lay-Flat 85°C Flashdry 5 v 1 Samočistiaci ručný vysávač (Stretch S6 Combo)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 102
449,00 €
Doprava zdarma3% od 2 ks
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre Vysávač Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra Wet Dry, 180° Lay-Flat, samočistenie 85 °C Flashdry, 50 min. prevádzkový čas, Anti-Tangle, čistenie oboch okrajov
Vysávač Tineco Floor ONE S7 Stretch Ultra Wet Dry, 180° Lay-Flat, samočistenie 85 °C Flashdry, 50 min. prevádzkový čas, Anti-Tangle, čistenie oboch okrajov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 51
499,00 €
Doprava zdarma3% od 2 ks
Predajca: Tineco
Obrázok produktu pre Vysávač na mokré a suché vysávanie Vitapur ComboClean PRO - 220 W
Vysávač na mokré a suché vysávanie Vitapur ComboClean PRO - 220 W
357,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitapurliving
Obrázok produktu pre Kärcher NT 50/1 Tact Te L, 1380 W, Suché a mokré, Bezvreckové, 50 L, 68 dB, Čierna, Šedá, Žltá
Kärcher NT 50/1 Tact Te L, 1380 W, Suché a mokré, Bezvreckové, 50 L, 68 dB, Čierna, Šedá, Žltá
863,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Vysávač Kärcher Puzzi 9/1 Bp Adv Washing
Vysávač Kärcher Puzzi 9/1 Bp Adv Washing
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
819,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Tineco Floor One S9 Artist Steam Pro, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Strieborná, 0,88 L, 0,75 L, Obdĺžnikový
Tineco Floor One S9 Artist Steam Pro, Vertikálny vysávač, Bezvreckové, Čierna, Strieborná, 0,88 L, 0,75 L, Obdĺžnikový
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 26
857,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Priemyselný vysávač LEHMANN 30 l, zásuvka 2000 W, funkcia fúkania, dvojitý filtračný systém, HEPA filter, oklep filtra, pre dielňu, stavenisko a garáž
Priemyselný vysávač LEHMANN 30 l, zásuvka 2000 W, funkcia fúkania, dvojitý filtračný systém, HEPA filter, oklep filtra, pre dielňu, stavenisko a garáž
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 20
54,99 €
-9%
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre CLEANmaxx Čistič kobercov, vysávač na podlahy, mokrý/suchý vysávač, 1000 W
CLEANmaxx Čistič kobercov, vysávač na podlahy, mokrý/suchý vysávač, 1000 W
179,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Dreame H15 Mix, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, 0,78 L, 0,7 L, Suché a mokré
Dreame H15 Mix, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, 0,78 L, 0,7 L, Suché a mokré
662,03 €
-113,03 €
549,00 €
Predajca: EVELATUS
Obrázok produktu pre CLEANmaxx čistič kobercov Čistič tvrdých podláh Umývací vysávač Čistič čalúnenia Vibračné a bočné kefy a náhradná kefa Osvieženie nábytku
CLEANmaxx čistič kobercov Čistič tvrdých podláh Umývací vysávač Čistič čalúnenia Vibračné a bočné kefy a náhradná kefa Osvieženie nábytku
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 68
159,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Vysávač Vileda Pure Clean S5 Plus
Vysávač Vileda Pure Clean S5 Plus
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
356,99 €
Predajca: PAKOGROUP