4,1



Na základe 15 hodnotení
Presná spájkovačka 60W spájkovacia súprava Grotto/Resistor Tin Rosin Extractor Stand Screwdriver Carrying Case
16,48 €
8,24 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
2h 57m 52s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Nenechajte si ujsť!
Spájkovačky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rosfix S2 Fusion Pro - Spájkovacia Stanica 2 v 1 | Teplovzdušná 700 W | Spájkovačka 60 W | LCD | 760 W | Bezpečné Pred ESD | Kalibrácia53,67 €/1kg
53,67 €
Predajca: ROSFIX

Ďalšie informácie o reklame
Spájkovacia stanica - zváračka Bigstren 2170821,67 €/1kg
26,93 €
Predajca: Dareknaklik

Ďalšie informácie o reklame
Sada elektrických spájok KRUMAD, precízna spájka s reguláciou teploty do 200 °C, vhodná na spájkovanie elektronických súčiastok, káblov a na drobné opravy, s kovovým hrotom13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE

Ďalšie informácie o reklame
Rosfix Teplovzdušná Spájkovacia Stanica 858D + 3-dielna Sada Trysiek29,92 €/1kg
35,30 €
Predajca: ROSFIX

Súprava spájkovačky s 5 hrotmi na spájkovanie Nastaviteľná teplota 200-450 °C Stojan na spájkovačku Elektrická spájka Retoo
10,09 €/1kg
10,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Súprava spájkovačky s puzdrom Spájkovacia stanica Teplota 300 °C 5 hrotov Odspájkovacia pumpa Stojan na spájkovačku Pinzeta Čistiaca špongia Spájkovacia súprava 60 W 17 ks Retoo
34,37 €/1kg
14,79 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

ChiliTec jemná spájkovačka 230V/30W
22,56 €/1m
6,09 €
Predajca: eu-bay_de

Trotec Digitálna spájkovacia stanica PSIS 10-230V
162,48 €/1m
81,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

taška na náradie goobay so súpravou na spájkovanie (1 skladací box)
40,30 €/1kg
63,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pájka 40W Smd železný odpor
38,78 €/1kg
3,67 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Katomix

Spájkovačka Okko VG422 60 W spájkovačka oranžová čierna
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Spájkovacia stanica ChiliTec CT-LSK nastaviteľná v rozsahu 100-450 °C 230V/58W s 2 hrotmi/2 nástroje
138,34 €/1m
20,06 €
Predajca: eu-bay_de

Drevená fľaša s 9 nástavcami
71,30 €/1m
21,39 €
Predajca: M_plus_L

Toolcraft JLS-03 Saldatore 230 V 60 W Stilo+200 fino a+450°C
66,69 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Fixpoint 51091, 220-240 V, 48 W, 115 mm, 140 mm, 120 mm, 560 g
77,82 €/1kg
43,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sada na pálenie dreva Pebaro 0261, páliaca hlava, 9 pálnych pečiatok, 9 pálnych hrotov, hrot na spájkovanie, nôž na polystyrén, pálenie dreva, pyrografia, zdobenie dreva, zariadenie na pálenie dreva, spájkovanie, rezanie polystyrénu, tvorivosť s drevom
132,92 €/1m
35,09 €
Predajca: M_plus_L

Velleman 453260
47,37 €/1kg
61,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
![Obrázok produktu pre Fixpoint 51213, 240 V, 50 Hz, 30 W, CE, RoHS Directive 2011/65/EU [OJEU L174/88-110, 01.07.2011], 235 mm, 3 cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b934e5452034465f7f41da993623b158.webp)
Fixpoint 51213, 240 V, 50 Hz, 30 W, CE, RoHS Directive 2011/65/EU [OJEU L174/88-110, 01.07.2011], 235 mm, 3 cm
1 100,00 €/1m
33,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

lutownica gazowa 3w1 ..
427,80 €/1kg
42,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BGS 9948 Elektrická spájkovačka, 60 W
171,65 €/1kg
42,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Spájkovacia súprava na opravu elektronických zariadení je ideálna na spájkovanie malých elektronických súčiastok a obvodov SMD. Súprava je ideálna pre domácu dielňu, ako aj pre profesionálne elektrotechnické a elektronické služby.
Pájkovačka Maclean 60 W - Pájkovačka, ktorá umožňuje rýchle a efektívne spájkovanie a odpájkovanie väčšiny elektronických súčiastok. Zariadenie je vybavené pohodlnou pogumovanou rukoväťou. Použitie tohto materiálu zabezpečuje bezpečné a stabilné držanie zariadenia.
Stojan na spájkovačku - Konštrukcia stojana pomáha udržiavať teplotu spájkovačky a správne odvádzať teplo. Vhodne navrhnutý stojan zabezpečuje stabilitu spájkovačky pri jej odložení
Kolofónia - Aktívna kolofónia na spájkovanie podporuje proces spájkovania, zabraňuje oxidácii spájkovaných spojov a eliminuje tvorbu studenej spájky.
Cín vo fľaši - 1,00 mm16G s tavidlom Tavidlo na spájkovanie sa používa najmä v elektronickom priemysle, na výrobu štandardných elektronických zariadení a súčiastok, v elektrotechnike.
Odsávačka cínu - zodpovedá za zber prebytočného cínu počas spájkovania a odpájkovania elektronických súčiastok. Zariadenie je vybavené silným kovovým valcom, ktorý zabezpečuje vysoký sací výkon.
- 60W spájkovačka Maclean MCE390
- Držiak spájkovačky
- Kolofónia 40 g -
- Odsávačka cínu
- Cín vo fľaštičke 1,00 mm/16 g
- Základná sada skrutkovačov
- Čistiaca handrička na spájkovačku
- Praktické puzdro na prenášanie
- Hmotnosť
- 2000 g
- EAN kód
- 5902211120087
- Číslo od výrobcu
- MCE390
- Výrobca
- Maclean
- Hmotnosť
- 2000 g
- EAN kód
- 5902211120087
- Číslo od výrobcu
- MCE390
- Výrobca
- Maclean
Hodí sa k tomu

Goobay 45238, Spájkovacia pasta, Každá značka, 60 mm, 60 mm, 25 mm, 50 g
193,80 €/1kg
9,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Digitálny multimeter LCD Merač napätia Digitálny ampérmeter AC DC Ohm Univerzálny voltmeter Ampérmeter XL830L 20mA 1000V RMS Meter Retoo
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

PARKSIDE® 20 V duálna nabíjačka batérií "PDSLG 20 B1", 2 x 4,5 A
69,83 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Arboremedia

Varta -56706B, Nabíjateľná batéria, AA, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 4 kusov, 2100 mAh
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sada 10 solárnych svietidiel Relaxdays, vodotesné LED solárne lampy, do záhrady a na terasu, meniace farby, nerezová oceľ, strieborná
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Prenosné digitálne rádio Retekess V115 (FM/AM/SW), nabíjateľná batéria 1000 mAh, 100 predvolieb staníc, funkcia nahrávania, vhodné do kuchyne/záhrady
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retevis_Official_Shop

Súprava spájkovačky s 5 hrotmi na spájkovanie Nastaviteľná teplota 200-450 °C Stojan na spájkovačku Elektrická spájka Retoo
10,09 €/1kg
10,09 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Retoo

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Goobay 41255, Batérie, AAA, 1,5 V, 8,3 cm, 191 mm, 120 g
12,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
78,39 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Soehnle Style Sense Comfort 100, Elektronická osobná váha, 180 kg, 100 g, Biela, kg, lb, ST, Obdĺžnik
31,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

500ks. 100x2,5mm dlhé čierne káblové pásky odolné voči UV žiareniu, teplu, ultra silné káblové pásky prémiovej kvality s pevnosťou v ťahu 70 kg
22,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Trendy-Shop

XMaster uhlová brúska, 21V akumulátorová uhlová brúska s 2x 3000Mah batériami, bezkartáčovým motorom, veľkou sadou brúsnych kotúčov, 1x nabíjačka
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Trieda 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazom, Teplovzdorné, Vode odolné, Odolné proti röntgenu, Čierna
16,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rádiom riadená zásuvková súprava EMOS, 3 bezpečnostné zásuvky s diaľkovým ovládaním, 3-pack, 230 V, 1000 W, zvýšená ochrana proti dotyku, P0069
38,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
2,84 €
Predajca: M_plus_L

Puzdro typu kniha pre Samsung Galaxy A15 4G/5G Case Flip Cover Ochranný kryt mobilného telefónu
8,99 €
Predajca: CoolGadget

Univerzálny napájací zdroj Plug-in Power Supply nabíjačka s 7 zástrčkami Adaptér 3V-12V 3A 3000mA AC DC 30W Príslušenstvo Nabíjací kábel Notebook Retoo
10,39 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Parný čistič 900 W 450 ml nádržka na vodu | proti mastnote, špine a nečistotám | čistič čalúnenia do auta, kuchyne, kúpeľne Retoo
74,64 €/1l
33,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
94,78 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Samsung EP-TA20, Vnútorný, USB, Biela
12,99 €
Predajca: Mobileking

BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 kusov
33,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Sieť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým zatváraním Sieť proti hmyzu 90 x 210 cm
12,95 €
Predajca: HaWaKo

LED solárne osvetlenie so senzorom Solárna lampa Solárne svetlo s detektorom pohybu Solárny reflektor Reflektor so senzorom pohybu IP65 108 LED Retoo
12,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%7% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
7%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som prekvapený, ako dobre to funguje
Som úplne nadšený.
Hodnotenie z 3. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi praktické a super
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt, ktorý nestojí vôbec za nič! Preto tá nízka cena.
Žehlička, ktorú treba skontrolovať, či naozaj produkuje 60 W. Nekvalitný cín a kolofónia (skontrolujte si kvalitu cínu). Ľutujem svoj lacný nákup.
Hodnotenie z 25. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Aixun Dual Precision Soldering Station (T210+T115) T420D so 6 hrotmi (K,S,I) WIFI
587,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica AIXUN T320 C245 T245, digitálna spájkovačka 200 W + 3 hroty
217,33 €
-15,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
201,98 €
Predajca: ELECTRONICA_4U
1 122,11 €/1m

Spájkovacia stanica spájkovačka C115 C210 C245 odpor AIFEN A9 120 W + 9 hrotov
194,07 €
-13,71 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
180,36 €
Predajca: ELECTRONICA_4U
1 288,29 €/1m

TOPEX spájkovacie hroty pre transformátorovú spájkovačku 44E002, 2 ks 44E002, 2 ks
10,40 €
Predajca: FIXERO

ERSA Elektronická spájkovacia stanica s riadenou teplotou, i-CON Pico
559,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
2 947,32 €/1m

Spájkovacia stanica OSS TEAM pre hroty T210 75 W digitálna odporová spájkovačka
97,15 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,28 €
Predajca: ELECTRONICA_4U

Yihua 852D+ 2 v 1 spájkovacia stanica s horúcim vzduchom a kolíkom
96,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 385,57 €/1kg

Spájkovacia stanica Fnirsi DWS-200 F245, digitálna spájkovačka 200 W + 6x hrot F245
145,73 €
-10,30 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
135,43 €
Predajca: ELECTRONICA_4U
285,12 €/1kg

Spájkovacia stanica Yihua 982-I pre hroty 210 a 245 s 2 spájkovačkami
77,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,66 €/1kg

Spájkovacia stanica 700W HM-29 Humberg
49,99 €
Predajca: SuperMerchant
33,33 €/1m

Techrebal 8586D Pro spájkovacia stanica 2 v 1
66,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica OSS TEAM T12-X Plus 72 W pre odporové hroty T12
74,13 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,90 €
Predajca: ELECTRONICA_4U

Delphi Tools teplovzdušná spájkovacia stanica do 480 °C – 4 dýzy, pinzety, odsávačka, štípačky
47,99 €
Predajca: iLogic
31,99 €/1m

Leštiaca spájkovačka LT-75/45W - 67175
63,99 €
Predajca: SuperMerchant
86,47 €/1kg

Spájkovacia pištoľ, nastaviteľná teplota, rýchle nahrievanie, s 2 batériami
81,99 €
Predajca: BlissShopping
117,13 €/1kg

Teplovzdušný ventilátor, výkon 700 W, rozsah regulácie teploty 200-500 ℃, 220 V
85,99 €
Predajca: BlissShopping
71,66 €/1m

Spájkovacia stanica Yihua 926 s LED-IV hrotom
67,38 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,99 €
Predajca: SuperMerchant
56,99 €/1kg

937D KIT25 Spájkovacia stanica
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
28,63 €/1kg

Techrebal 858D ULTRA spájkovacia stanica
50,99 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Predajca: SuperMerchant
279,93 €/1m

Yihua 948D Q1 5W odsávač dymu
45,48 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Predajca: SuperMerchant