4,9



Na základe 16 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rainbow Slush Sirup 5L AZO FREI | Waldmeister | Konzentrat für Slushy Maker Eis Slushmaschinen Eismaschinen Getränke 1:5Jednorazový obal4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal12,63 €/1l
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal24,98 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Tri Top Orange Mandarine 600 mlJednorazový obal8,58 €/1l
5,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,84 €/1l
6,09 €
Predajca: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream Classics Orange, Sirup pre sýtené nápoje, Oranžová, Oranžový, 440 ml, 7 L, 1 kusovJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SODASTREAM COLA CLASSIC 440 MLJednorazový obal
12,45 €/1l
5,48 €
Predajca: CoffeeFriend

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorazový obal
12,48 €/1l
5,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, Grapefruit, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru príchuť červené bobule 440ml (balenie 2)Jednorazový obal
15,90 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1524209490, Sirup pre sýtené nápoje, Šedá, Oranžová, Červená, Kola, Oranžový, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
16,57 €/1l
7,29 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1524211490, Sirup pre sýtené nápoje, Cherry, 440 mlJednorazový obal
16,57 €/1l
7,29 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Lemon Lime , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
16,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1424201410, Sirup pre sýtené nápoje, Čierna, Zelená, Šedá, Oranžová, Zázvor, 440 ml, 1 kusovJednorazový obal
14,30 €/1l
8,28 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

Sirup pre SodaStream Mojito 440mlJednorazový obal
19,55 €/1l
8,60 €
Predajca: VISO

SodaStream 1924216490, Sirup pre sýtené nápoje, Citrus, 440 mlJednorazový obal
28,14 €/1l
12,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Citrónovo-limetkový sirup SodaStream - ľahko sa mieša a má lahodnú chuť
Debny na nápoje sú ťažké, odnášať prázdne nie je žiadna zábava a debny zaberajú veľa miesta, čo je obzvlášť citeľné v malých bytoch. Čo teda môže byť lepšie ako ušetriť si túto námahu a používať alternatívu? Ak vás už unavujú prázdne prepravky, debny s nápojmi a nedostatok miesta, potom je sirup SodaStream s citrónom a limetkou pravdepodobne presne to, čo hľadáte. Množstvo 440 ml vystačí na 9 litrov nealkoholického nápoja a navyše sa veľmi ľahko mieša.
Sirup SodaStream Lemon-Lime môžete ľahko prepravovať v malých fľašiach a priestorovo úsporne skladovať. Sirup si môžete ľahko namiešať podľa vlastnej chuti a čo je najlepšie: nepotrebujete výrobník sódy. Citrónovo-limetkový sirup SodaStream môžete miešať s neperlivou alebo sýtenou vodou. Jednoducho nalejte trochu sirupu do fľaše s vodou a jemne ju roztočte. Vďaka tomu sa sirup optimálne rozptýli a vy si môžete vychutnať sviežu chuť citróna a limetky. Sirup SodaStream citrón a limetka je ideálny na miešanie nealkoholických nápojov, na grilovanie, párty alebo aj na príjemný večer doma. Doprajte sebe a svojim hosťom pohostenie - jednoducho a ľahko bez akéhokoľvek stresu. Rýchla aplikácia vám umožní namiešať nápoj, aj keď sú hostia už prítomní. Už nikdy sa tak nebudete musieť obávať, že by ste doma nemali tie správne nápoje.
Mnoho výhod a veľký výber
Pre jednoduchšie dávkovanie má sirup SodaStream citrónovo-limetkový dávkovací uzáver, ktorý už indikuje správnu dávku pre 0,25/0,5/1 liter. Zvyčajne zmiešate jeden diel sirupu a 23 dielov vody. Využite menej plastového odpadu a chráňte životné prostredie. Ušetríte tiež miesto vo vašej domácnosti a fľaše môžete ľahko skladovať. Ideálne je skladovať ich doma na chladnom a suchom mieste. Takto jednoducho si zabezpečíte pôžitok.
Doma tak máte vždy na výber pre seba, svojich priateľov a rodinu a môžete ponúknuť svoj obľúbený nápoj v závislosti od vašich preferencií. Citrónovo-limetkový sirup SodaStream je ideálny na chladivé nápoje v lete a vy si môžete vychutnať osviežujúcu chuť citrusových plodov. Ostatné príchute sú rovnako osviežujúce a táto kombinácia je ideálna na každú párty. Je to pochúťka nielen pre vás, ale aj pre vašich hostí. Navyše vy sami nebudete mať žiadny stres a môžete si párty užiť.
- Limetkovo-citrónový sirup Soda Stream
- 440 ml fľaša
Dávkovanie: V pohári alebo fľaši zmiešajte 1 diel sirupu + 23 dielov vody.
Obsah: 440 ml sirupu, ktorý vystačí na 9 litrov hotového nápoja.
Súčasťou dodávky:
SodaStream citrónovo-limetkový sirup 440 ml
Nápojový sirup SodaStream s príchuťou citróna a limetky vytvára 9 l 440 ml
Jednoducho šumivé nápoje namiesto nosenia ťažkých vecí so Sodastreamom. S nápojovým sirupom si môžete pripraviť svoj obľúbený nápoj v jednoduchej forme. Najlepšie na tomto sirupe je, že nemusíte nevyhnutne potrebovať výrobník perlivej vody. Ak máte doma neperlivú alebo perlivú vodu, môžete ju použiť aj na prípravu svojho obľúbeného nápoja.
Ideálny v lete alebo na večierkoch a slávnostiach. Už nemusíte so sebou nosiť toľko prepraviek. So sirupom Sodastream máte svoj nápoj vždy po ruke, ak ste si ho vopred namiešali podľa dávkovania. Žiadna záloha na fľaše - žiadne prázdne fľaše - menej plastového odpadu!
Jednoducho si pripravte vlastné nápoje!
čerstvo pripravený za pár sekúnd
Jednoducho zmiešajte s vodou v pohári alebo fľaši
podľa vašej chuti
440 ml, čo vystačí na cca 9 litrov hotového nápoja
Dávkovanie: Zmiešajte 1 diel sirupu + 19 dielov vody v pohári alebo fľaši.
Príprava:
1.Pripravte si fľašu s perlivou vodou.
2. Naplňte dávkovací uzáver sirupom po spodnú čiaru vo vnútri odmerky. V prípade sklenených alebo plastových fliaš s objemom 1 liter.
3. Fľašu držte pod uhlom a pomaly do nej nalejte sirup.
4. Fľašu uzavrite a jemne ňou zatočte. Hotovo!
Solmsstraße 18
60486 Frankfurt am Main
SODASTREAM LEMON SODASTREAM SYROP 440ml
SodaStream saturačný koncentrát vám umožní vyrobiť 9 litrov alebo viac nápoja s citrónovo-limetkovou príchuťou. Sirup je možné použiť aj na rozpustenie vo vode, čo zaručí nefalšovanú chuť.
Kapacita sirupu: 440 ml
Ako používať?
3 jednoduché kroky
- Prebublávajte čerstvú, studenú vodu v prístroji SodaStream.
- Nakloňte fľašu SodaStream pod miernym uhlom a do prebublanej vody pridajte niekoľko kvapiek sirupu.
- Jemne potraste fľašou, aby sa príchuť dobre premiešala a ...osviežte sa bublinkami!
Zloženie: cukor, voda, kyselina (kyselina citrónová), prírodná citrónová a limetková príchuť s ďalšími prírodnými príchuťami, regulátor kyslosti (citrany sodné), sladidlo (acesulfam K), konzervačná látka (sorban draselný), sladidlo (sukralóza).
Výživová hodnota (zriedené podľa návodu)
- Energetická hodnota
v 100 ml - 66 kJ /16 kcal, v 250 ml - 165 kJ/39 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
v 100 ml - 0 g, v 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasýtené mastné kyseliny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
v 100 ml - 3,8 g, v 250 ml - 9,5 g (4 %)
z toho cukry
v 100 ml - 3,8 g, v 250 ml - 9,5 g, (% na 250 ml **) - (11 %)
- Bielkoviny
v 100 ml - 0 g, v 250 ml - 0 g
- Soľ
v 100 ml - 0,04 g - 0,1 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal) 250 ml = 1 porcia. Obsahuje približne 45 porcií
Návod na použitie: Naplňte uzáver koncentrátu po vnútornú stredovú čiaru, nalejte do 250 ml pohára a doplňte perlivou vodou.
Najlepšie konzumovať pred: pozri uzáver alebo spodnú časť balenia
- Typ produktu:
- Sirup pre sýtené nápoje
- Farba:
- Zelená, Šedá, Žltá
- Príchuť:
- Citrón, Limetka
- Hlasitosť:
- 440 ml
- Kapacita (max):
- 9 L
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Typ balenia:
- Fľaša
Objednajte si ešte dnes a vychutnajte si osviežujúcu chuť citróna a limetky! Kúpte si ju teraz a dodajte svojim obľúbeným nápojom letný nádych!
Lemon Lime SodaStream 440 ml je koncentrát s výraznou citrusovou príchuťou. Má výrazné tóny zrelých citrónov a limetiek. Je úžasne osviežujúca a uhasí smäd. Je vynikajúcou alternatívou k hotovým sýteným nápojom v jednorazových plastových nádobách. Obsahuje v priemere o polovicu menej kalórií, iba prírodné farbivá a žiadny aspartám ani kukuričný sirup.
Koncentráty SodaStream sú riešením, ako výrazne znížiť používanie jednorazových plastových fliaš v duchu starostlivosti o životné prostredie.
Z jedného balenia sa dá vyrobiť približne 9 litrov nápoja.
Koncentráty SodaStream sú určené na použitie v sýtičoch SodaStream alebo na riedenie vo vode.
Najlepšie konzumovať pred: 18. marca 2025
Vystačí na približne 9 litrov hotového nápoja! Čerstvo pripravený za pár sekúnd! Jednoducho zmiešajte s vodou v pohári alebo fľaši podľa vašej chuti!
Príchuť: citrón - limetkaEnergetická hodnota 21 kcal/100mlEnergetická hodnota 89 kJ/100mlSol 0,03 g/100mlUhľovodíky 5,3 g/100mlModel SodaStream Waters Fruits
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.44 l
- Zloženie
- Cukor, voda, okysľovač (kyselina citrónová), aróma, regulátor kyslosti (citran sodný), sladidlo (cyklamát sodný, acesulfam K, aspartám*), stabilizátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), konzervačná látka (sorban draselný).
- Výživové údaje
- Energia kj 66 kj Energia kcal 16 kcal Tuk 0GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 3,8GRM Sacharidy, z toho cukor 3,8GRM Bielkoviny 0GRM Soľ 0,03GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Sodastream GmbHSolmsstraße 18, 60486 Frankfurt am Main
- Obchodný názov
- Sirup s citrónovou a limetkovou príchuťou
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 1424226490
- EAN kód
- 8719128117867
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.44 l
- Zloženie
- Cukor, voda, okysľovač (kyselina citrónová), aróma, regulátor kyslosti (citran sodný), sladidlo (cyklamát sodný, acesulfam K, aspartám*), stabilizátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), konzervačná látka (sorban draselný).
- Výživové údaje
- Energia kj 66 kj Energia kcal 16 kcal Tuk 0GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 3,8GRM Sacharidy, z toho cukor 3,8GRM Bielkoviny 0GRM Soľ 0,03GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Sodastream GmbHSolmsstraße 18, 60486 Frankfurt am Main
- Obchodný názov
- Sirup s citrónovou a limetkovou príchuťou
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 1424226490
- EAN kód
- 8719128117867
Povinnosť označenia podľa zákona o obaloch
Hodí sa k tomu

SodaStream Classics Orange, Sirup pre sýtené nápoje, Oranžová, Oranžový, 440 ml, 7 L, 1 kusovJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1424227490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Šedá, Žltá, Citrón, Limetka, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,84 €/1l
6,09 €
Predajca: esiteo

SodaStream Orange ohne Zucker Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
8,49 €
Predajca: esiteo

SodaStream nápojový sirup bez cukru príchuť červené bobule 440ml (balenie 2)Jednorazový obal
15,90 €/1l
13,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
7,39 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertný sirup, Oranžová, Grapefruit, 440 ml, Fľaša, FľašaJednorazový obal
13,61 €/1l
5,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s príchuťou citróna a limetky 440 ml (balenie 6 kusov)Jednorazový obal
9,84 €/1l
26,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: esiteo

Sirup SODASTREAM COLA CLASSIC 440 MLJednorazový obal
12,45 €/1l
5,48 €
Predajca: CoffeeFriend

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorazový obal
12,48 €/1l
5,49 €
Predajca: esiteo

Dino Bikes 416U-R88, Mestský bicykel, Deti, Unisex, Vzpriamene, 40,6 cm (16"), Oceľ
115,70 €
Predajca: KUBISPORT

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 14 kcal, 57 kJJednorazový obal
24,98 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SodaStream 1524211490, Sirup pre sýtené nápoje, Cherry, 440 mlJednorazový obal
16,57 €/1l
7,29 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1024243490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Purpurová, Biela, Žltá, marakuja, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
13,52 €/1l
6,08 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,95 €
Predajca: CoffeeFriend

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 šálkyJednorazový obal
13,25 €/1l
17,49 €
Predajca: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupov 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorazový obal
56,80 €/1l
24,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream 1741260410, Fľaša na sýtenie CO2, Čierna, Priehľadná, 1 L, 2 kusov, 170 mm, 85 mm
20,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SodaStream 1024269490, Sirup pre sýtené nápoje, Zelená, Biela, Žltá, Bazový kvet, 440 ml, 9 L, 1 kusovJednorazový obal
14,66 €/1l
6,45 €
Predajca: CoffeeFriend

SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
99,91 €
Predajca: onoplus

SodaStream Isotonic Syrup 440ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
16,69 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream citrónovo-limetkový sirup bez cukru 440 ml, 6 kusovJednorazový obal
10,00 €/1l
27,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,39 €
Predajca: esiteo

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorazový obal
11,36 €/1l
16,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: esiteo

Hauki skladací kempingový stôl, 118x55x64,5 cm, čierny, hliníkový skladací stôl
69,59 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany

COSTWAY Stojan na basketbal 155 - 210 cm s nastaviteľnou výškou, basketbalový kôš so stojanom, basketbalové vybavenie na kolieskach, obruč vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie
87,77 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Energetický nápojový koncentrátJednorazový obal
10,98 €/1l
28,99 €
Predajca: esiteo

SodaStream Terra, Čierna, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
69,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GEFU RAVENNA, Formička na ravioli, Ravioli, Plast, Nerezová oceľ, 114 mm, 231 mm, 26 mm
33,21 €
Predajca: Kuchniasklep

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Zenker 7402, Forma na tortu, Kolo, Plochý povrch, 230 °C, Čierna, Čierna
58,21 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ProfiCook PC-FR 1200 H, Teplovzdušná fritéza, 11 L, 200 °C, Samostarný, Čierna, Nerezová oceľ, Dotyk
159,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné
Objem 0,44 l
Sirup chutí skvele a mne osobne chutí ešte viac ako cukrová verzia. Lepšie sa aj rozpúšťa!
Hodnotenie z 21. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie!
Objem 0,44 l
Objednávka a doručenie prebehli hladko. Sodastream kupujem už roky a cena bola skvelá. S radosťou znova
Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prúd sódy!
Objem 2,64 l
Skvelá cena, rýchle dodanie. Milujem tento nápoj a určite budem kupovať znova.
Hodnotenie z 28. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naozaj chutné
Objem 2,64 l
Najlepší sirup
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 2,64 l
Hodnotenie z 3. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 2,64 l
Hodnotenie z 24. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 2,64 l
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 2,64 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
153,11 €
Predajca: AllYouNeed
28,57 €/1kg

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l

Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l

Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(120)Počet hodnotení: 120
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l