Camille Rose Natural Curl Maker 355ml, 240 ml, Unisex, Dionized water, pectin, coco nucifera(coconut )oil, aloe barbadensis leaf juice, panthenol,...
30,99 €
129,13 € / 1l
plus 12,95 € poštovné
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kiehl's Calendula Herbal Extract Toner65,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Farmona Radical Skrzypowa płukanka wzmacniająca do włosów, 400ml55,20 €/1l
22,08 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Dr.Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Treatment Lotion, Pleťová voda, Ženy, 150 ml, Citlivá pokožka, Upokojujúci, Hydratačný, Posilnenie, Fľaša235,67 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hydro kondicionér Tolpa Dermo Hair Enzyme Humectant, 200 ml59,96 €/1kg
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Camille Rose Levanduľový krém na nechanie pôsobiť 8oz.
127,44 €/1kg
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

African Pride Moisture Miracle Curl Mousse 8,5oz
165,87 €/1l
66,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Farfalla GPCITNC, Pleťová voda, 30 ml, Hydratačný, Vyhladenie, 24 h, Rúra, AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN*, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*,...
919,00 €/1l
27,57 €
Predajca: taleoo

Širokospektrálne rozjasňujúce sérum Luminous Rose Alteya Organics 30ml
874,00 €/1l
26,22 €
Predajca: Emerosa

BeBio Ewa Chodakowska Hydratačne-výživná Micelárna voda, 200 ml
35,45 €/1l
7,09 €
Predajca: Katomix

BeBio Ewa Chodakowska Hyalurónový balzam, 350 ml
26,26 €/1l
36,00 €
-74%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,19 €
Predajca: Katomix

Hydro Balance Morská Škvrnitka - Hydratačné mliečko s Morskými Riasami, 500ml
25,86 €/1l
12,93 €
Predajca: MANADA

BeBio Ewa Chodakowska Tonik do twarzy nawilżająco-odżywczy, 200ml
32,25 €/1l
6,45 €
Predajca: Katomix

Vaseline Cocoa Butter Moisturising Jelly, Żel do ciała, 100 ml
129,30 €/1l
12,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Murad Clarifying Water Gel - tuba
702,50 €/1l
45,76 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,15 €
Predajca: Tersorte

Aveeno Skin Relief Balsam do ciała, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
36 000,00 €/1kg
9,00 €
Predajca: Bugelo

Beauty of Joseon Ginseng Essence Water hydratačná a upokojujúca esencia 150 ml
83,93 €/1l
12,59 €
Predajca: LaRoseCare

Barwa Odżywka do włosów 180 ml Blask Nawilżenie
49,94 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Isntree Green Tea Fresh Emulsion
98,25 €/1l
11,79 €
Predajca: medpak_shop

Abril Et Nature Odżywka w sprayu do włosów kręconych, 100ml
186,10 €/1l
18,61 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlasitosť:
- 240 ml
- Vhodné pre:
- Unisex
- Zloženie:
- Dionized water, pectin, coco nucifera(coconut )oil, aloe barbadensis leaf juice, panthenol, ricinus communis (caster) seed oil, althaea officinalis (marshmallow) root extract, agava americana leaf extract, equisetum arvense (horsetail) extract, urtica dioica (nettle) leaf extract, corn starch, xanthan gum, chondrus (seaweed) crispus, polysorbate 20, tocopheryl acetate (vitanin E), cyanocobalamin (vitamin b-12), phenoxyethanol (optiphen nd) caprylyl glycol, fragance (parfum) and LOVE!
Camille Rose Curl Maker Defining Gel 12oz.
- Hmotnosť
- 441 g
- Objem
- 240 ml
- Zloženie
- Deionizovaná voda, pektín, koreň marshmallow, extrakt z listov agáve, šťava z listov aloe vera, kokosový olej, panthenol, tokoferol (vitamín E), extrakt z morských rias, vitamín A, B12 a E, polysorbát 20, fenoxyetanol, kaprylový glykol, kyselina sorbová, prírodná vôňa.
- Výrobca
- Camille Rose Natural
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0851557003149851557003149
- Číslo od výrobcu
- 029204
- Hmotnosť
- 441 g
- Objem
- 240 ml
- Zloženie
- Deionizovaná voda, pektín, koreň marshmallow, extrakt z listov agáve, šťava z listov aloe vera, kokosový olej, panthenol, tokoferol (vitamín E), extrakt z morských rias, vitamín A, B12 a E, polysorbát 20, fenoxyetanol, kaprylový glykol, kyselina sorbová, prírodná vôňa.
- Výrobca
- Camille Rose Natural
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0851557003149851557003149
- Číslo od výrobcu
- 029204
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Remington D52DU, Dýza difúzora, Remington, Čierna, 1 kusov
14,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Skala Expert Babosa Aloe Vera kondicionér 1000g 2em1
11,39 €/1l
11,39 €
Predajca: medpak_shop

As I Am Leave-in Conditioner, Ženy, Kučeravé vlasy, Rozčesávanie, Hydratačný, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 237 ml, Fľaša, Kokos, Zelený čaj, Saw palmetto
46,79 €/1l
11,09 €
Predajca: medpak_shop

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml
50,59 €/1l
11,99 €
Predajca: medpak_shop

Shea Moisture Bambucké maslo Coconut &iscus Curl and Hibiscus Curl and Shine šampón 384ml
95,05 €/1l
36,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

African Pride Moisture Miracle Detangle & Condition Pre-Shampoo 355ml
10,99 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Mielle Rozmarínová mäta Posilňujúci kondicionér 355ml
36,59 €/1l
12,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Camille Rose Levanduľový krém na nechanie pôsobiť 8oz.
127,44 €/1kg
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

As I Am Hydration Elation Intensive Conditioner, Ženy, Kučeravé vlasy, Rozčesávanie, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 237 ml, Nádoba, Kokos, glycerín, Zelený čaj, Citrón
54,81 €/1l
12,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro Ochranné sklo Fólia na ochranu displeja Sklo 9H Anti-Spy Armour Film 2 kusy
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Hegron Mega Strong gél na vlasy 500 ml
24,60 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

INF Čiapka na spanie Nočná čiapka (jedna veľkosť) čierna
6,59 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

African Pride Bambucké maslo a ľanový olej na natáčanie 340g
6,95 €/1kg
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz
42,47 €/1l
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Kakaové maslo na tvár a telo Queen Helene 443ml
14,29 €/1kg
14,29 €
Predajca: medpak_shop

As I Am Coconut Cowash Cleansing Conditioner, Ženy, Kučeravé vlasy, Ochrana, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 473 ml, Nádoba, Ricínový olej, kokosový olej, Saw palmetto
23,66 €/1l
11,19 €
Predajca: medpak_shop

The Helper Bees 764302215844, Ženy, Kučeravé vlasy, Krepovité vlasy, 326 g, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
35,15 €/1l
11,95 €
Predajca: Friseurtotal

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce
64,95 €/1l
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci gél na okraje 57g
175,26 €/1kg
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Kuza Hair Food Conditioner 4oz.
79,28 €/1kg
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Care For Kids Bezoplachový kondicionér 283g
38,83 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

American Dream, telové mlieko s kakaovým maslom, 200 ml
119,90 €/1l
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Predĺženie vlasov Haarteil Haargummi Hochsteckfrisuren unordentlicher Ponytail Dutt Gewellt VOLUMINÖS Haarverlängerung Aschblond
16,78 €
Predajca: odsellingaaa

Shea Moisture Kokosové a ibištekové mlieko na kučery a účes 8oz.
80,13 €/1l
18,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Coconut Creme Coco Repair od tety Jackie 15oz
9,95 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l