Zein Pharma - Multivitamíny pre deti, Junior Spray, 25 ml
10,52 €
420,80 € / 1l
plus 19,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skočili ste vitamín ADEK Junior 180 porcií po 30 ml489,67 €/1l
14,69 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Vitamín C pre deti Miodziś399,67 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Espara Eleutherococcus Compositum Alchymistická esencia 30 ml545,67 €/1l
16,37 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Medverita Vitamín C pre deti 30 ml249,67 €/1l
7,49 €
Predajca: medpak_shop

Ostrovit doplnky stravy Keep Sleep, BI9089
38,65 €/1l
17,00 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,73 €
Predajca: NutraBestBG

Zzzquil Natura, Żelki, 60 sztuk
483 166,68 €/1kg
28,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Vegavero Multivitamínový sprej Junior | 25 ml
2 014,00 €/1l
50,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

MARNYS® CEBIDA - Tekuté multivitamíny pre deti - rast a vitalitu 30 ml
248,33 €/1l
7,45 €
Predajca: OTXPharma

Zein Pharma doplnky stravy 13821
85,45 €/1l
17,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Herbion Naturals Vitality sirup pre deti, podporuje rast a chuť do jedla, zvyšuje energiu, 5 FL Oz - pre deti od 1 roka
24,95 €/1kg
5,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Electrovit® Junior elektrolyty pre deti Activlab Pharma
19,93 €/1kg
2,99 €
Predajca: BRAT_PL

Elektrolyty Junior Drink, doplnok stravy pre deti, 20 žihľavových tabliet
99 666,67 €/1kg
2,99 €
Predajca: medpak_shop

Zein Pharma - Glukomanán, 500 mg, 90 kapsúl
19 500,00 €/1l
19,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doplnkový výživový doplnok pre deti - Junior D3 krople, 30 ml
745,00 €/1l
22,35 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Zein Pharma doplnky stravy 13743
21 810,00 €/1l
21,81 €
Predajca: AbisZ-Markt

Probiotikum JUNIOR na podporu čriev pre deti Activlab Pharma
217,80 €/1kg
10,89 €
Predajca: medpak_shop

BjökoVit Melatonin Spray bez alkoholu, 30 ml roztok
355,67 €/1l
10,67 €
Predajca: AbisZ-Markt

Lactobact Junior+ prášok, 60 g prášku
258,00 €/1kg
25,80 €
Predajca: AbisZ-Markt

Zein Pharma doplnky stravy 13779
56 150,00 €/1l
56,15 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zein Pharma je značka výživových doplnkov a produktov pre zdravie, ktorá pochádza z Nemecka. Výrobky tejto značky sú určené na podporu zdravia a pohody a pomáhajú proti rôznym ochoreniam a ťažkostiam. Sortiment spoločnosti Zein Pharma zahŕňa vitamínové doplnky, minerály, bylinné doplnky a výrobky na starostlivosť o pleť a vlasy. Značka kladie veľký dôraz na kvalitu svojich výrobkov a používa len tie najkvalitnejšie zložky, aby svojim zákazníkom poskytla účinné a bezpečné výrobky. Zein Pharma je jednou z najznámejších značiek výživových doplnkov v Nemecku a Európe a jej výrobky oceňujú zákazníci na celom svete.
Multivitamín Junior Spray 25 ml - Téma: Vitamíny, monopreparáty
Multivitamín Junior Spray 25 ml - Téma: Vitamíny, monopreparáty
- Skladovanie a použitie
- 2 dúšky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
- Objem
- 25 ml
- Zloženie
- Voda, zahusťovadlo: xylitol (30 %) a xantánová guma, koncentrovaná pomarančová šťava (8 %), vitamín C, vitamín D3, aróma: pomaranč, vitamín E, niacín, kyselina pantoténová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, konzervačná látka: sorban draselný, riboflavín, kyselina listová, biotín, vitamín B12. Alergény: žiadne
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1 g
- Potravinársky podnik
- Zein Pharma
- Obchodný názov
- Zein Pharma
- Výrobca
- ZeinPharma
- Rozsah dodávky
- 1 x Zein Pharma - Multivitamíny pre deti, Junior Spray, 25 ml
- Označenie množstva
- 2 dúšky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- 2 dúšky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
- Číslo od výrobcu
- P42356
- EAN kód
- 426008538492104260085384921
- Skladovanie a použitie
- 2 dúšky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
- Objem
- 25 ml
- Zloženie
- Voda, zahusťovadlo: xylitol (30 %) a xantánová guma, koncentrovaná pomarančová šťava (8 %), vitamín C, vitamín D3, aróma: pomaranč, vitamín E, niacín, kyselina pantoténová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, konzervačná látka: sorban draselný, riboflavín, kyselina listová, biotín, vitamín B12. Alergény: žiadne
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1 g
- Potravinársky podnik
- Zein Pharma
- Obchodný názov
- Zein Pharma
- Výrobca
- ZeinPharma
- Rozsah dodávky
- 1 x Zein Pharma - Multivitamíny pre deti, Junior Spray, 25 ml
- Označenie množstva
- 2 dúšky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- 2 dúšky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
- Číslo od výrobcu
- P42356
- EAN kód
- 426008538492104260085384921
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Ostrovit doplnky stravy Keep Sleep, BI9089
38,65 €/1l
17,00 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,73 €
Predajca: NutraBestBG

Herbion Naturals Vitality sirup pre deti, podporuje rast a chuť do jedla, zvyšuje energiu, 5 FL Oz - pre deti od 1 roka
24,95 €/1kg
5,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion

Vegavero Multivitamínový sprej Junior | 25 ml
2 014,00 €/1l
50,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Wick Zzzquil Good Night 60 kapsúl
104,89 €/1kg
18,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ADEK FORTE Junior 30 ml / 900 kvapiek WISH
15 090,00 €/1kg
15,09 €
Predajca: medpak_shop

Omega-3 - 400 kapsúl I rybí olej I rybí olej I mäkké kapsuly I vysoko koncentrované EPA a DHA I pre normálny metabolizmus tukov v krvi I metabolizmus tukov (cholesterol) I pre normálny krvný tlak I normálnu funkciu srdca I triglyceridy - forma I TG - forma I vysoká biologická dostupnosť
89,80 €/1l
49,39 €
Predajca: medpak_shop

Möller's Omega-3 Kids roztok s ovocnou príchuťou, 250 ml roztok
66,80 €/1l
16,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

Medverita Vitamín C pre deti 30 ml
249,67 €/1l
7,49 €
Predajca: medpak_shop

Zein Pharma - Vitamín D3, 1000 IU, tekutý, 50 ml
323,40 €/1l
16,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy 6170, BI6170
34 000,00 €/1kg
34,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Zein Pharma doplnky stravy 17151
71,90 €/1l
14,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

MARNYS® CEBIDA - Tekuté multivitamíny pre deti - rast a vitalitu 30 ml
248,33 €/1l
7,45 €
Predajca: OTXPharma

Child Life - Multivitamíny a minerály, pre deti, Natural Orange/Mango, tekutý, 237 ml
104,95 €/1l
20,99 €
Predajca: medpak_shop

Melatonín 100 tabliet Now Foods
170,56 €/1kg
15,35 €
Doprava zdarma
Predajca: AuroxHealth

Vitamaze Vitamín D3 1 000 IU Denná vysoká dávka - 200 tabliet
133,77 €/1kg
9,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Zein Pharma doplnky stravy 13821
85,45 €/1l
17,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Vitamaze Vitamín C 1000 mg vysoká dávka + zinok vegánske tablety, 180 tabliet
75,05 €/1kg
23,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

Melatonín sprej na spanie 30 ml sprejová fľaša s vysokou dávkou
1 494,67 €/1l
44,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 261,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Qeridoo príves na bicykel Qupa 1 Model Grey
675,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Glemo

Klietka pre vtáky 591471, klietka pre vtáky s hračkami, so schodíkmi pre vtáky, 46 x 35,5 x 99 cm, čierna
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Televízor Kiano – 55 palcov – TV Smart – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160px – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR rekordér – Tuner DVB-T2/S2 – DLED
325,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way

Mozaikové zrkadlové obkladačky nálepky sklenené zrkadlové mozaikové obkladačky mozaikové obkladačky nálepky na stenu zrkadlové mozaiky samolepiace zrkadlové mozaikové nálepky pre remeslá 100x4cm
16,75 €/1m²
16,75 €
Predajca: odsellingaaa

NÁPOJ SO ŽELEZOROM PRE TEHOTNÉ A DOJČUJÚCE ŽENY 450 ml - ROTBACKCHEN
17,76 €/1l
7,99 €
Predajca: taleoo
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg