Abbey A-Z Complete 40 tabliet 46g
8,23 €
109,73 € / 1kg
plus 19,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Koenzym Q10, 60 kapsułek215 000,01 €/1kg
17,20 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Ashwagandha, 90 cps103,22 €/1l
9,29 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Doppelherz aktiv Magnézium 400 + B6 + B12 + kyselina listová priame granule s citrónovou príchuťou, 40 ks. Vrecúška227,29 €/1kg
10,91 €
Predajca: AllYouNeed

Abbey Magnesium Strong for the Night Depot Tablets pre uvoľnené svaly, 30 tabliet
74,13 €/1kg
5,93 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dvojité srdce A-Z multivitamínové minerály 15ks
128,27 €/1kg
14,11 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Abbey Pestrec mariánsky Plus s artičokom
170,91 €/1kg
7,52 €
Predajca: AbisZ-Markt

Abbey B-Complex Forte 50ST 11,6g
19,77 €/1kg
5,93 €
Predajca: AbisZ-Markt

Abbey želatína Plus vitamín C v prášku pre kosti, chrupavky a svaly, 400 g prášku
47,35 €/1kg
18,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

Double Heart Magnesium 400 +B1 +B6 +B12 +Kyselina listová 30ks
352,24 €/1kg
23,60 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Dvojité srdce Magnézium 400 Vitamín B+C+E 30ks
73,71 €/1kg
5,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Taxofit | Horčík 400 +B1+B6+B12 + Kyselina listová 800 | 20 porcií
55,37 €/1kg
3,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

Abbey | Brusnice plus tekvica zinok, selén, vitamíny skupiny B | 30 kapsúl
154,67 €/1kg
6,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

Multivitamín Daily bez jódu vegetariánsky, 120 kapsúl
426,47 €/1kg
21,75 €
Predajca: AbisZ-Markt

Abbey Beta-Carotene Plus 50 kapsúl 1
23,30 €/1kg
4,66 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Magnesium 400 Direkt, BI5235
93,10 €/1l
18,62 €
Predajca: LAVONIO

Doppelherz A-Z+Immun Direct Pellets 20 ks
5,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz aktiv Magnesium 500 + D3 + K2 tablety s postupným uvoľňovaním, 60 ks tablety
63,76 €/1kg
7,97 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bisglycinát horčíka Plus kapsuly 120 kapsúl
175,93 €/1kg
19,00 €
Predajca: AbisZ-Markt

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- obsahuje vitamíny
- na cielené zásobovanie
- Tablety na orálne použitie
- Doplnok stravy z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Omega Pharma Deutschland GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 17364769
- Objem
- 47 ml
- Zloženie
- Kyselina askorbová, síran mangánatý, oxid zinočnatý, nikotínamid, kvety nechtíka lekárskeho, hypromelóza, oxid kremičitý, síran meďnatý, maltodextrín, fumarát železitý, tiamín, D-pantotenát vápenatý, fluorid sodný, tokoferol, celulóza, Fylochinón, oxid železitý, hydroxid železitý, soli mastných kyselín, seleničitan sodný, vitamín A, jodid draselný, kyselina listová, uhličitan vápenatý, molybdén sodný, biotín, pyridoxín, vitamín D, chlorid chromitý, riboflavín, hydroxid horečnatý, oxid titaničitý
- Hmotnosť
- 75 g
- Potravinársky podnik
- Perrigo Deutschland GmbH
- Obchodný názov
- Abbey A-Z Complete Tablets Dlhodobé multivitamíny pre vitalitu a pohodu, 40 tabliet
- Výrobca
- OMEGA PHARMA DEUTSCHLAND GM
- Počet kusov
- 40
- Odporúčania pre konzumáciu
- Perorálne tablety
- Číslo od výrobcu
- 17364769
- EAN kód
- 425075220399004250752203990
- Objem
- 47 ml
- Zloženie
- Kyselina askorbová, síran mangánatý, oxid zinočnatý, nikotínamid, kvety nechtíka lekárskeho, hypromelóza, oxid kremičitý, síran meďnatý, maltodextrín, fumarát železitý, tiamín, D-pantotenát vápenatý, fluorid sodný, tokoferol, celulóza, Fylochinón, oxid železitý, hydroxid železitý, soli mastných kyselín, seleničitan sodný, vitamín A, jodid draselný, kyselina listová, uhličitan vápenatý, molybdén sodný, biotín, pyridoxín, vitamín D, chlorid chromitý, riboflavín, hydroxid horečnatý, oxid titaničitý
- Hmotnosť
- 75 g
- Potravinársky podnik
- Perrigo Deutschland GmbH
- Obchodný názov
- Abbey A-Z Complete Tablets Dlhodobé multivitamíny pre vitalitu a pohodu, 40 tabliet
- Výrobca
- OMEGA PHARMA DEUTSCHLAND GM
- Počet kusov
- 40
- Odporúčania pre konzumáciu
- Perorálne tablety
- Číslo od výrobcu
- 17364769
- EAN kód
- 425075220399004250752203990
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

vidaXL Nástenný rozkladací stôl biely 100x60 cm
68,34 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

COSTWAY Rebrík 3 stupne Rebrík, skladací rebrík do 150 kg, skladací schodík, rebrík s protišmykovým zábradlím a plošinou, kovový rebrík do domácnosti, pre domácu kanceláriu garáž, čierny
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Double Heart Magnesium 400 +B1 +B6 +B12 +Kyselina listová 30ks
352,24 €/1kg
23,60 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Vodovodná batéria Wiltec pre kuchynskú batériu otočná o 360°, pochrómovaná, s prípojkou 16,41 mm (3/8")
18,47 €/1kg
16,99 €
Predajca: WilTec

WALSER taška prvej pomoci do auta 2026 v súlade so StVO, autolekárnička 3v1 s výstražným trojuholníkom a výstražnou vestou, kombinovaná taška prvej pomoci 2026, výstražná vesta do auta + výstražný trojuholník do auta DIN 13164
65,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Prenosný elektronický tlakomer Domáci tlakomer na ruku s LCD displejom Presné meranie
17,59 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

relaxdays 10018866_0 relaxdays Wäscheständer
111,10 €/1m
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Sušák na prádlo Pegasus 180 Solid
2,39 €/1m
42,99 €
Predajca: Lumarko

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Skladací kempingový stôl - Ľahký - Nastaviteľná výška od 25 do 59 cm - Stolová doska 75 x 55 cm - Hliník/MDF - Biela
47,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Komfortec nepremokavý matracový chránič, 160x200 cm, matracový topper, priedušný matracový topper, ochrana matraca bez praskania, inkontinenčná podložka, biely
38,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Šedá
2 176,32 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Abbey Magnesium 400 tabliet s vysokou dávkou pre aktívne svaly, 30 tabliet
84,62 €/1kg
5,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Abbey Magnesium Strong for the Night Depot Tablets pre uvoľnené svaly, 30 tabliet
74,13 €/1kg
5,93 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dvojité srdce A-Z multivitamínové minerály 15ks
128,27 €/1kg
14,11 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Abbey Pestrec mariánsky Plus s artičokom
170,91 €/1kg
7,52 €
Predajca: AbisZ-Markt

Abbey B-Complex Forte 50ST 11,6g
19,77 €/1kg
5,93 €
Predajca: AbisZ-Markt

Taxofit | Horčík 400 +B1+B6+B12 + Kyselina listová 800 | 20 porcií
55,37 €/1kg
3,71 €
Predajca: AbisZ-Markt

Abbey želatína Plus vitamín C v prášku pre kosti, chrupavky a svaly, 400 g prášku
47,35 €/1kg
18,94 €
Predajca: AbisZ-Markt

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Double Heart Magnesium +Calcium +D3 direct 20ks
56,71 €/1kg
4,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg