4,9



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada - L´Homme EDT 150ml882,07 €/1l
132,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Esencia Etv, 50 ml1 648,60 €/1l
82,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diesel Sound Of The Brave toaletná voda pre mužov 50 ml1 292,80 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Woda toaletowa z możliwością uzupełnienia, 150ml
401,20 €/1l
60,18 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
318,00 €/1l
23,85 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Diesel Only The Brave Tatoo Woda toaletowa, 125ml
514,88 €/1l
64,36 €
Predajca: Denpoli-Venda

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 125ml
763,28 €/1l
95,41 €
Predajca: somnia24

Diesel Only The Brave Pour Homme Edt Spray 50ml
868,40 €/1l
43,42 €
Predajca: somnia24

Diesel Loverdose L'Eau de Toilette Spray 50ml
1 089,00 €/1l
54,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Diesel Bad Woda toaletowa, 75ml
849,20 €/1l
63,69 €
Predajca: somnia24

Diesel Spirit Of The Brave Pour Homme Woda toaletowa, 50ml
696,00 €/1l
34,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Diesel, spirit of the brave, toaletná voda pre mužov, 200 ml
494,55 €/1l
98,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Parfémová Toaletná Voda Diesel Bad 100ml.
361,70 €/1l
36,17 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Sound Of The Brave Woda toaletowa, 75ml
1 041,20 €/1l
78,09 €
Predajca: somnia24

Joop! Wow! toaletná voda pre mužov 40 ml
378,75 €/1l
15,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml
481,27 €/1l
52,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bvlgari Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
1 079,50 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Naseem Laeqa EDT U 30 ml
199,33 €/1l
5,98 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis
D by Diesel je vôňa pre skutočne slobodného ducha. Toaletná voda je ako pár pohodlných džínsov, ktoré svojmu nositeľovi dodajú pocit sebavedomia a slobody, vďaka čomu ľahko prekoná každú prekážku v každodennom živote. Unisex vôňa s tónmi bavlny, hrejivej vanilky a pikantného zázvoru, ktorú možno kedykoľvek doplniť vďaka doplnkovej funkcii. llen.
Návod na použitie
Pre dlhotrvajúci účinok vône nastriekajte prípravok na pokožku zo vzdialenosti 20 cm. Najlepšie je aplikovať na teplé miesta tela a pulzné body (krk, hrudník, zápästia). Nechajte parfum zaschnúť.
Ďalšie vône od značky Diesel
Toaletná voda | Typ výrobku | Toaletná voda |
Ginger | Vrchné tóny | Pomaranče, citróny |
Vanilka | Srdce | Koriander, fialka |
Bavlnená vôňa | Hlina | Ruža, koža, styrax |
Toaletná voda | Typ výrobku | Toaletná voda |
Ginger | Vrchné tóny | Levanduľa, fenikel |
Vanilka | Srdce | Frambin |
Bavlnená vôňa | Hlina | Kumarín, Helichrysum |
- Len odvážni
- Zdroj života
Diesel D By Diesel Woda toaletowa, 100 ml
Toaletná voda od značky Diesel bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
D by Diesel je nová vôňa značky Diesel určená pre alternatívne zmýšľanie, je to zmyselná olfaktorická interpretácia vašich obľúbených džínsov, ktorá dodáva každému sebavedomie a slobodu konať pre zmenu. Bez ohľadu na pohlavie alebo pôvod sa parfém prispôsobí a sublimuje na všetky typy pokožky a zanechá nezabudnuteľnú pálivú stopu. Vôňa �mbar Fougere zložená z levandule, nálevu bourbonskej vanilky, zázvoru a bavlny, pochádzajúca z udržateľných zdrojov, v 100 % recyklovateľnom kartónovom a sklenenom balení flakónu, určená pre generáciu slobodných duchov, ktorí chcú zanechať svoju stopu pre lepšiu budúcnosť.
- Model
- D by Diesel
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Diesel D By Diesel Woda toaletowa, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3614273693509
- Číslo od výrobcu
- 2002660
- Model
- D by Diesel
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Diesel D By Diesel Woda toaletowa, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3614273693509
- Číslo od výrobcu
- 2002660
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Výkonný biely pohár na víno, objem: 0,40 l, výška: 210 mm, ø: 85 mm
59,57 €
Predajca: NeuertsShop

Diesel D By Diesel toaletná voda pre mužov 50 ml
637,20 €/1l
31,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorazový obal
10,00 €/1kg
29,99 €
Predajca: Euroshare

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
739,44 €/1l
66,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Futbalové ponožky 6 pár-balenie športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-46
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Diesel Bad Tualetná Voda 50ml - Mužská toaletná voda s výrazným charakterom, okúzľujúco temná kompozícia vôní. Ideálna na každú príležitosť.
484,80 €/1l
24,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Diesel Woda toaletowa z możliwością uzupełnienia, 150ml
401,20 €/1l
60,18 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Joop! Homme Woda toaletowa, 75 ml
284,53 €/1l
21,34 €
Predajca: PerfumTraders

Diesel Only The Brave for Man Woda toaletowa, 35ml
1 170,29 €/1l
40,96 €
Predajca: BRASTYGroup

2X ochranné sklo (displej + fotoaparát) pre iPhone 15 Pro pancierová fólia na celý displej 9H
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Elektrická hojdačka MoMi KENANI tmavo sivá
111,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CPA

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 200 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Ambroxan, Sprej
878,70 €/1l
175,74 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Tous L'Eau, Ženy, 90 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 kusov
280,44 €/1l
26,22 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana K, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
946,60 €/1l
47,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Joyor Y8-S, Kolobežka, Čierna, 20 km/h, 120 kg, 2 koleso/kolesá, Hliník
616,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
295,50 €/1l
29,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Diesel, spirit of the brave, toaletná voda pre mužov, 200 ml
494,55 €/1l
98,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Diesel D
Objem 0,03 l
Článok je v poriadku.
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 10. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 28. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 24. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l