4,7



Na základe 3 hodnotení
Al Haramain Amber Oud Carbon Edition Woda perfumowana, 200ml
67,09 €
335,45 € / 1l
plus 4,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Joop! Homme Absolute Woda perfumowana, 120ml301,33 €/1l
36,16 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums 51 Pour Femme Woda perfumowana, 50 ml4 608,80 €/1l
230,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition EDP 200ml335,00 €/1l
67,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Al Haramain Amber Oud Private Edition parfémovaná voda unisex 120 ml465,42 €/1l
55,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Al Haramain Amber Oud Gold Edition 120ml, Unisex, 120 ml, Bergamot, Zelená, Jantár, Melón, Ananás, Pižmo, Vanilka, Drevo, 1 kusov
428,25 €/1l
51,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Amber Oud Bleu Edition parfémovaná voda unisex 200 ml
316,30 €/1l
63,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition parfémovaná voda unisex 60 ml
799,00 €/1l
47,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain - Amber Oud Ruby Edition EDP 200ml
357,30 €/1l
71,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Al Haramain Amber Oud Gold Extreme parfémovaná voda unisex 200 ml
336,95 €/1l
67,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Amber Oud Gold Edition Woda perfumowana, 60ml
728,00 €/1l
43,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Al Haramain Amber Oud Dubai Night Extrait de Parfum 75 ml M
562,53 €/1l
42,19 €
Predajca: Parfumtoi

Al Haramain Amber Oud Aqua Dubai čistý parfém unisex 75 ml
685,20 €/1l
51,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Amber Oud Bleu Edition Woda perfumowana, 60ml
758,33 €/1l
45,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Amber Oud Dubai Night čistý parfém unisex 100 ml
538,90 €/1l
53,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition Edp 200ml
469,00 €/1l
93,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,30 €/1l
52,86 €
Predajca: PerfumTraders

Al Haramain Amber Oud White Edition Woda perfumowana, 200ml
332,20 €/1l
66,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Amber Oud Carbon Edition je drevito-aromatický parfém pre mužov a ženy, ktorý značka Al Haramain vydala v roku 2022. Amber Oud Carbon Edition je svedectvom životného štýlu. Bylinný, svieži, prirodzený a autentický.
Noty vône:
Noty hlavy: lavanduľa, bergamot, rozmarín
Noty srdca: geránium, morské tóny, šalvia
Základná nóta: moš, céder, vetiver, jantár
.
UNISEX parfumovaná voda
bergamot, levanduľa, rozmarín
pelargónia, morské tóny, šalvia
mach, céder, ambra, vetiver
Parfémovaná voda Amber Oud Carbon Edition od značky Al Haramain bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
Al Haramain Amber Oud Carbon Edition Woda perfumowana, 200ml
Elegantná vôňa Al Haramain Amber Oud Carbon Edition vzdáva hold najlepšiemu tvorcovi vôní - prírode. Kvetinové tóny pelargónie osviežujú morské tóny a balzamová vôňa šalvie posúva celú kompozíciu na novú úroveň. Nadčasové spojenie drevitých zemitých tónov machu, cédru a vetiveru so sladkou vôňou ambry vytvára neodolateľnú zmes. Prirodzenosť, krása a elegancia sú dokonalým módnym doplnkom, rovnako ako parfémovaná voda Amber Oud Carbon Edition.
Amber Oud Carbon EditionEau De Parfum 200 ml (unisex)Vrchná časťRozmarín, levanduľa, bergamotSrdcová šalvia, pelargónia, morské tónyZákladMoch, céder, ambra, vetiver
- Model
- Amber Oud Carbon Edition
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Al Haramain Amber Oud Carbon Edition Woda perfumowana, 200ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 6291106812589
- Číslo od výrobcu
- 2024719
- Model
- Amber Oud Carbon Edition
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Al Haramain Amber Oud Carbon Edition Woda perfumowana, 200ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 6291106812589
- Číslo od výrobcu
- 2024719
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dolce & Gabbana, Intenso, Eau de Parfum, Für Männer, 200 ml
378,75 €/1l
75,75 €
Predajca: PerfumTraders

Al Haramain Amber Oud Dubai Night čistý parfém unisex 100 ml
538,90 €/1l
53,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma Sandalo, Unisex, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Oranžová, Petitgrain olej, Bergamot, Lemon, Orange, Petitgrain
1 262,56 €/1l
227,26 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Jaguar For Men Oud Woda perfumowana, 100ml
200,50 €/1l
20,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Elixir parfémovaná voda unisex 75 ml
579,73 €/1l
43,48 €
Predajca: Parfumtoi

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Al Haramain Amber Oud Carbon Edition Woda perfumowana, 100 ml
526,50 €/1l
52,65 €
Predajca: somnia24

Al Haramain Amber Oud Carbon Edition Woda perfumowana, 60ml
703,00 €/1l
42,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Al Haramain Amber Oud Gold Edition 120ml, Unisex, 120 ml, Bergamot, Zelená, Jantár, Melón, Ananás, Pižmo, Vanilka, Drevo, 1 kusov
428,25 €/1l
51,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Al Haramain Amber Oud Aqua Dubai čistý parfém unisex 75 ml
685,20 €/1l
51,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
698,00 €/1l
69,80 €
Predajca: IdoBuy

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
288,50 €/1l
28,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition parfémovaná voda unisex 60 ml
799,00 €/1l
47,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Al Haramain Amber Oud Gold Edition Woda perfumowana, 60ml
728,00 €/1l
43,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém El Aramain Amber Oud Carbon Edition 100 ml
Objem 0,1 l
Je perfektný, presne pre mňa. Používam ho už nejaký čas a páči sa mi. Výhodná cena, dorazil rýchlo a bol dobre zabalený.
Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutné
Objem 0,2 l
V každom ohľade chutné
Hodnotenie z 6. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,2 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l