4,8



Na základe 30 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný99,98 €/1l
44,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
ProFlexen – kapsuly na podporu kĺbov, kostí a pohyblivosti – 30 kapsúl1 498,10 €/1kg
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Essetil Forte 600mg – Potravinový doplnok v podobe 30 kapsúl s predĺženým uvoľňovaním
138 307,69 €/1kg
8,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Doppelherz systém Kolagénové fľaštičky na pitie, 30 ks. Ampulky
61,75 €/1l
46,31 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Fyzičný a duševný stimulátor pre staršie osoby - Pharmaton Geriavit, 100 tabliet. Špecializovaný doplnok stravy podporujúci dennú vitalitu a životnú silu. Vynikajúce zloženie pre každodenné výzvy.
459 900,01 €/1kg
45,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Hydrominum + Detox, 30 tabletek - Długi termin ważności!
578 500,01 €/1kg
23,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Esseliv, 50 kapsułek
285 571,42 €/1kg
19,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek
563 250,01 €/1kg
22,53 €
Predajca: superbrandshop

Hepatil 150mg 40 tabletek
1 099 500,03 €/1kg
21,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Linex Forte 28 kapsúl - Posilnená formula pre správnu črevnú mikrobiotu.
799 666,69 €/1kg
23,99 €
Predajca: The-Fast-Order

ActivLab FlexActiv EXTRA, 30 vreciek po 11 g
42,39 €/1l
14,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Alflorex 30 kapsułek
1 559 600,04 €/1kg
38,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Doplnok stravy Femibion 2 - 28 tabliet a 28 kapsúl
399 857,13 €/1kg
27,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Femibion 1 wczesna ciąża 28 tabletek
399 777,77 €/1kg
17,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Prírodný doplnok stravy Laboteq Skin, 30 tabliet - Pre zdravú a krásnu pokožku.
542 571,41 €/1kg
18,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Hydrominum, 30 tabletek
538 750,01 €/1kg
21,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
4Flex - doplnok stravy na doplnenie nedostatku kolagénu v kĺboch, 30 vrecúšok + 10 zdarma. Výživový doplnok 4Flex je ľahko vstrebateľný hydrolyzát kolagénu (Fortigel®) prírodného pôvodu a vitamín C. 30 vrecúšok + 10 vrecúšok ZDARMA.
Vlastnosti zložiek
- Obsahuje Fortigel - kolagén prírodného pôvodu
- Kolagén je bielkovina, ktorá tvorí stavebný prvok matrice chrupavky (95 %)
- Bielkovina pomáha udržiavať zdravé kosti, podporuje rast a udržiavanie svalovej hmoty.
Zloženie:
- Kolagénny hydrolyzát*
- Fortigel®,
- Kyselina L-askorbová (vitamín C).
- * Kolagén z hovädzieho (B) alebo bravčového mäsa (P) - pozri posledný znak čísla šarže
Výživová hodnota 100 g 1 vrecko Energetická hodnota 1530 kJ / 360 kcal 153 kJ / 36 kcal Bielkoviny 90 g 9 g Sacharidy 0 g 0 g
Tuk, vč:
- nasýtené mastné kyseliny 0 g
- Soľ 0 g
- Vitamín C 199,6 mg (249,5 %)*
- 20 mg (25 %)*
* Referenčná hodnota príjmu
Indikácie:
- Obsahuje Fortigel - kolagén prírodného pôvodu
- Kolagén je bielkovina, ktorá je stavebným prvkom matrice chrupavky (95 %).
- Bielkovina prispieva k udržaniu zdravých kostí a podporuje rast a udržanie svalovej hmoty.
Dávkovanie:
dávkovanie: 1 vrecko denne. Obsah vrecúška zmiešajte s 1 šálkou neperlivej vody, mlieka alebo jogurtu. Intenzívne miešajte, kým sa prášok nerozpustí. Konzumujte ihneď po príprave. Vzniknutá suspenzia je prirodzenou vlastnosťou výrobku. Odporúča sa používať pravidelne počas dlhšieho obdobia (najmenej 3 mesiace).
Kontraindikácie:
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Na udržanie dobrého zdravotného stavu je potrebné dodržiavať pestrú stravu a zdravý životný štýl.
Výživový doplnok sa nemôže používať ako náhrada (substitúcia) pestrej stravy.
Skladujte pri izbovej teplote.
Chráňte pred svetlom a vlhkosťou.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Používajte počas tehotenstva:
Tehotné ženy a dojčiace matky by sa mali pred použitím poradiť s lekárom.
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- 1 vrecko obsahuje: 10 g hydrolyzátu kolagénu Fortigel, 20 mg vitamínu C (25 %)**
- Hmotnosť
- 300 g
- Potravinársky podnik
- Valeant
- Obchodný názov
- Prášok vo vrecúškach
- Výrobca
- Valeant
- Počet kusov
- 30
- Odporúčania pre konzumáciu
- 1 vrecúško denne
- EAN kód
- 5903546007470
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- 1 vrecko obsahuje: 10 g hydrolyzátu kolagénu Fortigel, 20 mg vitamínu C (25 %)**
- Hmotnosť
- 300 g
- Potravinársky podnik
- Valeant
- Obchodný názov
- Prášok vo vrecúškach
- Výrobca
- Valeant
- Počet kusov
- 30
- Odporúčania pre konzumáciu
- 1 vrecúško denne
- EAN kód
- 5903546007470
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Parazytek - perorálna tekutina 100 ml EKOTOT
137,90 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Konferenčný stolík COSTWAY LED vysoký lesk, stolík do obývačky s nastaviteľnými farbami a jasom svetla, diaľkové ovládanie, 2-úrovňový konferenčný stolík, 110 x 60 x 40 cm
158,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Essetil Forte 600mg – Potravinový doplnok v podobe 30 kapsúl s predĺženým uvoľňovaním
138 307,69 €/1kg
8,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Femarelle Rejuvenate kapsule pre náladu, pokožku a vlasy, 56 ks kapsúl
1 011,87 €/1kg
48,57 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MadiHealth

Alflorex 30 kapsułek
1 559 600,04 €/1kg
38,99 €
Predajca: The-Fast-Order

START EROTIQUE - Gél na zväčšenie || 150ml
38 600,00 €/1l
38,60 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

elevit 1 Fertility & Pregnancy Tablets, 90 tabliet
339,80 €/1kg
51,65 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Priorin kapsuly pre výživové potreby vlasového korienka, 30 kapsúl
630,42 €/1l
15,13 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%3% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
3%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt - odporúčame
V minulosti som mala vždy krehké a krátke nechty a moje vlasy boli slabé a lámavé. Asi po 2,5/3 mesiacoch som si všimla, že moje nechty sú tvrdé a už sa neštiepia a nelámu. Moje vlasy sú silnejšie a už sa takmer nelámu. Prípravok užívam každé ráno s pohárom vody už 4,5 mesiaca a budem v tom pokračovať. Rozhodne odporúčam - ale musíte byť trpezliví ;-)
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie mi veľmi pomohlo
Veľmi mi to pomohlo
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi mi to pomáha
Používam ho na osteoartrózu v kolene
Hodnotenie z 23. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Veľmi dobré, rýchle dodanie!
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
30 vrecúšok na kĺby
Veľmi dobré, rád znova
Hodnotenie z 19. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé!!!
Skvelé
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma


Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Vita Elements Horčíkový Komplex 180 Kapsúl Bisglycinát Citrát Malát Výživový Doplnok
26,95 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
163,33 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

Ozem+
59,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products
3 466,00 €/1l
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
44,99 €
Predajca: WR-Products
99,98 €/1l

Arthro Pro



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
52,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,50 €
Predajca: WR-Products
447,98 €/1l

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Kolagén a kyselina hyalurónová s BIOTÍNOM pre vlasy, pokožku, nechty a kĺby. 240 tabliet 2000 MG so zinkom, CoQ10 a vitamínom C + E. Vyrobené v TALIANSKU
23,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
165,97 €/1kg

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
22,53 €
Predajca: superbrandshop
563 250,01 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
314,60 €/1l

SX66 – doplnok stravy pre mužov na podporu zdravia a vitality, 30 kapsúl



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
1 498,10 €/1kg

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
2 097,33 €/1l