4,7



Na základe 161 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
PARAZAX complex 30 kapsúl originál3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Ďalšie informácie o reklame
Arthro Pro447,98 €/1l
52,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,50 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami499,80 €/1l
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tabliet x4
809,90 €/1l
80,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Nutrim zodpovedná váha zázvor zelený čaj zelená káva kardamón
80 660,00 €/1kg
40,33 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Kapsuly VOLT
1 300,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NoviluniumHerbalis

CYSTI NORM AKTIV - doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest, 30 kapsúl
2 897,65 €/1kg
49,26 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Essetil Forte 600mg – Potravinový doplnok v podobe 30 kapsúl s predĺženým uvoľňovaním
138 307,69 €/1kg
8,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Erexol doplnok stravy pre mužov 10 ks | Ginsenosidy Maca Zen Shen Zinok
38 610,00 €/1l
38,61 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Dietol 20 kapsúl | výživový doplnok | malina, L-karnitín, sladký pomaranč
975,00 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Colonpax
130,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

Revolyn Keto Burn - 60 kapsúl
358,53 €/1l
26,89 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Organické kapsule Ashwagandha - 360 kapsúl (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spiace bobule Vegan - TRUE NATURE®
58,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ArmoLIPID tablety, 60 tabliet
378,24 €/1kg
27,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapsułek
1 199 600,03 €/1kg
29,99 €
Predajca: The-Fast-Order

4FLEX KOLAGÉN VITAMÍN C 30 vrecúšok na kĺby Šport Fitness tréning
3 399,00 €/1l
33,99 €
Predajca: The-Fast-Order
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prevádzka a použitie:
Prípravok obsahuje: červenú fermentovanú ryžu, polikosanol, kyselinu listovú, koenzým Q10 a astaxantín. Počas fermentácie sa z červenej ryže získava monakolín, prírodná látka so štruktúrou podobnou statínu (lieky, ktoré znižujú hladinu cholesterolu v krvi). Kyselina listová pomáha udržiavať správny metabolizmus homocysteínu, ktorého nadbytok môže viesť k vzniku aterosklerózy.
Prípravok dopĺňa stravu o zložky, ktoré pomáhajú udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi.
Zloženie:
Zloženie 1 tableta % RWS *
- červená fermentovaná ryža - 200 mg vrátane:
- monakolín - 3 mg
- polikosanol - 10 mg
- kyselina listová - 200 µg 100
- koenzým Q10 - 2 mg
- astaxantín - 0,5 mg
*% RWS - referenčná hodnota spotreby.
Použitie:
dospelí: 1 tableta denne, najlepšie pri večeri
Prípravok je vo forme tabliet na perorálne použitie. Neprekračujte odporúčané dávky, pretože sa tým nezvýši účinnosť prípravku a môže dôjsť k poškodeniu zdravia a života. Ak máte akékoľvek pochybnosti o užívaní prípravku, poraďte sa so svojím lekárom.
Kontraindikácie:
Napriek tomu, že existujú indikácie na užívanie prípravku, žiaľ, nie vždy ho možno použiť. Prípravok nemôžete používať, ak ste alergický (precitlivený) na niektorú zo zložiek prípravku.
Prípravok nepoužívajte počas tehotenstva, dojčenia alebo v kombinácii s liekmi, ktoré znižujú hladinu cholesterolu.
Nežiaduce účinky:
Počas užívania prípravku sa môžu vyskytnúť žalúdočno-črevné ťažkosti a bolesti svalov, hlavne u ľudí, ktorí neznášajú statíny. Ak sa u vás vyskytnú bolesti svalov, poraďte sa so svojím lekárom.
Upozornenia:
Niektoré ochorenia a iné okolnosti môžu predstavovať kontraindikáciu užívania alebo indikáciu na zmenu dávkovania prípravku. Pred začatím užívania sa odporúča poradiť sa s lekárom. Počas užívania prípravku sa môžu vyskytnúť gastrointestinálne ťažkosti a bolesti svalov, hlavne u ľudí, ktorí neznášajú statíny. Ak sa u vás vyskytnú bolesti svalov, poraďte sa so svojím lekárom.
Výživový doplnok sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre dobré zdravie. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok neobsahuje lepok.
Obsah balenia:
obsah balenia: 1 balenie obsahuje 60 tabliet.
Indikácie:
ARMOLIPID je doplnok stravy na stabilizáciu hladiny cholesterolu a proti oxidačnému stresu.
Vlastnosti:ARMOLIPID umožňuje odložiť užívanie liekov na zníženie cholesterolu alebo sa bez nich zaobísť vďaka účinným látkam, ktoré obsahuje. Integrované pôsobenie zložiek Armolipidu poskytuje prirodzenú ochranu kardiovaskulárneho systému. Zložka prípravku, fermentovaná červená ryža, sa vyrába fermentáciou ryže(Oryza sativa) so špeciálnym kmeňom kvasiniek Monascus purpureus. Fermentovaná červená ryža obsahuje monakolín, prírodnú látku, ktorá vďaka svojej chemickej štruktúre patrí do skupiny statínov. Ďalšia zložka, polykosanol, je zmes prírodných mastných alkoholov obsiahnutých v rastlinných voskoch cukrovej trstiny(Saccharum officinarum), ryžových otrúb(Oryza sativa) a včelom vosku(Apis mellifera). Kyselina listová zasa prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu homocysteínu. Koenzým Q10 je fyziologická zložka prítomná v tele. Armolipid poskytuje 100 % odporúčanej dennej potreby kyseliny listovej v jednej dávke. Astaxantín je látka syntetizovaná mikroriasou Haematococcus pluvialis.
Zloženie:Stabilizátory: Dikalciumfosfát, mikrokryštalická celulóza; ryža fermentovaná červenými kvasinkami (Monascus purpureus) - obsah monakolínu 1,5 %; Astaxantín z mikrorias (Haematococcus pluvialis Flotow, mäkkýš) - obsah astaxantínu 2,5 % (hydrolyzovaná želatína, oleorezín, sacharóza, kukuričný škrob, antioxidanty (askorbylpalmitát, tokoferoly), astaxantín); polykosanol zo Saccharum officinarum - obsah polykosanolu 90 %; protihrudkujúce látky: Koenzým Q10; kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová).
1 tableta obsahuje:
Červená fermentovaná ryža: 160 mg,
Ekvivalent monakolínu: 2,8 mg,
Oleorezín bohatý na astaxantín z riasy Haematococcus pluvialis: 20 mg,
Ekvivalent astaxantínu: 0,5 mg
Polykozanol: 10 mg,
Kyselina listová: 200 µg,*
Koenzým Q10: 2,0 mg.
* ekvivalent 100 % referenčnej hodnoty pre príjem kyseliny listovej.
Návod na použitie:Odporúča sa užívať Armolipid v množstve: 1 tableta denne, najlepšie večer počas jedla alebo po jedle, aby sa zabezpečilo čo najlepšie vstrebávanie živín.
Balenie:balenie: 60 tabliet
ArmoLipid, 60 tabletek
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- červená fermentovaná ryža, astaxantín, CoQ10, kyselina listová, monakolín K (lovastatín), polikosanol
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 0.07 g
- Potravinársky podnik
- Viatris Healthcare Sp. z o.o.
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- Aflofarm
- Rozsah dodávky
- 60 tabliet
- Počet kusov
- 60
- Odporúčania pre konzumáciu
- 1 za deň
- Číslo od výrobcu
- ARMO001
- EAN kód
- 8019561242639
- Objem
- 10 ml
- Zloženie
- červená fermentovaná ryža, astaxantín, CoQ10, kyselina listová, monakolín K (lovastatín), polikosanol
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 0.07 g
- Potravinársky podnik
- Viatris Healthcare Sp. z o.o.
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- Aflofarm
- Rozsah dodávky
- 60 tabliet
- Počet kusov
- 60
- Odporúčania pre konzumáciu
- 1 za deň
- Číslo od výrobcu
- ARMO001
- EAN kód
- 8019561242639
Bezpečnostné pokyny
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté
3 197,00 €/1l
31,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Kapsuly VOLT
1 300,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NoviluniumHerbalis

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Nestlé resource complete neutral Trinknahrung, 400 g Pulver
40,30 €/1kg
17,33 €
Predajca: AbisZ-Markt

ABslim
29,95 €
Predajca: Natucap

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Powerplus POWE80090 robot, štartér a napájací zdroj 12V s kompresorom, 400A
137,22 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO

Záhradný trakař 21062, trakař do 210 kg s pneumatikami - vrátane rukavíc, 100 l
67,29 €
Predajca: Kokiska

Digitálna kúpeľňová váha GRUNDIG, čierna
25,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Sanprobi Super Formula 40 kapsułek
409 600,01 €/1kg
10,78 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,24 €
Predajca: Katomix

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

TULANO Cover 40 | Zábrana na posteľ 200 cm Zábrana na detskú postieľku | Skladacia | Vhodná pre matrac s výškou 10-28 cm | 18 nastaviteľných výšok Bočné vrecko
47,06 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

Nutrim zodpovedná váha zázvor zelený čaj zelená káva kardamón
80 660,00 €/1kg
40,33 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Makita DHW180Z, Kompaktné, Batérie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
121,28 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Amazon Fire TV Stick 4K - AV-Player - 8 GB - 4K UHD (2160p)
112,68 €
-12,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Predajca: OrigineProd

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
69,44 €/1l
124,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Canon PG-545/CL-546, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 2 kusov, Viacnásobné balenie
57,44 €
Predajca: Whooki

nabbi Podstavec pod slnečník MPOR 10 l - antracit
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé
Hmotnosť 0,1 kg
Kvalita tabletov je ako vždy veľmi dobrá. Skutočne mi pomáhajú znížiť hladinu cholesterolu. Super pomer cena/výkon. Rýchle dodanie. Všetko je skvelé.
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prípravok na zníženie hladiny cholesterolu vyrobený z prírodných zložiek
Hmotnosť 0,07 g
Už nejaký čas používam ARMOLIPID a nezaznamenal som žiadne vedľajšie účinky. Je to tiež skvelá hodnota za peniaze a rýchle dodanie
Hodnotenie z 15. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super lacné a navyše ďalšia účinná látka
Hmotnosť 0,07 g
Výrobok ponúkaný spoločnosťou Kaufland pochádza z Poľska, je oveľa lacnejší ako v online lekárňach a obsahuje aj účinnú látku policosanol (ateromixol), ktorá vo výrobku z Nemecka chýba. Som s ním úplne spokojný.
Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá skúsenosť so znižovaním hladiny cholesterolu
Hmotnosť 0,07 g
Užívam ArmoLIPID na zníženie hladiny LDL cholesterolu. Mám s ním veľmi dobré skúsenosti
Hodnotenie z 4. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lepšie ako chemické výrobky
Hmotnosť 0,07 g
Už nejaký čas užívam tento prípravok v kombinácii s Omega 3, cholesterol a najmä LDL sa zlepšuje!
Hodnotenie z 4. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Hmotnosť 0,1 kg
Už dlho užívam výrobok a teraz som ho našiel tu a myslím, že je rovnako dobrý ako z lekárne
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Hmotnosť 0,07 g
Tablety užívam už roky a som s nimi veľmi spokojný.
Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci pomer ceny a kvality
Hmotnosť 0,07 g
Rýchle dodanie, všetko k plnej spokojnosti
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Vita Elements Horčíkový Komplex 180 Kapsúl Bisglycinát Citrát Malát Výživový Doplnok
26,95 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
163,33 €/1kg

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
44,99 €
Predajca: WR-Products
99,98 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

NEOflorax – 30 kapsúl | Prírodná podpora trávenia a dobrého pocitu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
380,00 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

Diapril – podpora hladiny cukru v krvi a celkovej pohody, 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

SX66 – doplnok stravy pre mužov na podporu zdravia a vitality, 30 kapsúl



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg