5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml4 959,10 €/1l
495,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dámska parfumovaná voda MIRISSA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Dámska parfumovaná voda TUBEROSE1 180,00 €/1l
59,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 753,00 €/1l
175,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vôňa Pheromon - Dámska červená - 50 ml
760,60 €/1l
38,03 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

PheroStrong Pheromone Limitovaná edícia pre ženy - 50 ml
482,00 €/1l
24,10 €
Predajca: LBD

PheroStrong Limited Edition - parfum s feromónmi pre ženy - 1 ml
9 160,00 €/1l
9,16 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

PHEROSTRONG – PARFÉM S FEROOMÓNMI PRE ŽENY, 50 ml
479,20 €/1l
23,96 €
Predajca: LBD

PheroStrong Pheromone Koncentrát pre Mužov, 7,5 ml
16,51 €
Predajca: LBD

Dámske parfumy Yodeyma Tendenze 100 ml
291,50 €/1l
29,15 €
Predajca: swee

PHEROSTRONG – PARFÉM S FEROOMÓNMI PRE ŽENY, 50 ml
489,00 €/1l
24,45 €
Predajca: LBD

Dámske parfumy Yodeyma Sophisticate 50 ml
22,07 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

L'Amoureuse Brecourt pre ženy 100 ml
600,40 €/1l
61,69 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,04 €
Predajca: somnia24

Dámsky parfum Goutal EDP 100 ml
1 535,20 €/1l
153,52 €
Predajca: PerfumTraders

PheroStrong - feromónový parfém pre mužov - 1 ml
7 990,00 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Maahir, Ženy, 100 ml
284,10 €/1l
28,41 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Byredo Flowerhead EDP 100 ml W
1 959,40 €/1l
195,94 €
Predajca: PerfumTraders

Lengling Wunderwind - No 9 Parfumový sprej (50 ml)
2 384,00 €/1l
119,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parfumovaná voda Sandalwood SOLINOTES 50 ml
486,00 €/1l
24,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

PheroStrong Entice - feromónový parfum pre mužov - 50ml
491,00 €/1l
24,55 €
Predajca: LBD
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
HOT Shiatsu feromónový parfém pre ženy
Tieto špeciálne, vysoko koncentrované feromónové parfémy s rozmanitým zložením boli vyvinuté tak, aby ste boli pre opačné pohlavie ešte žiadanejšie.
Feromóny sú jemné prírodné sexuálne príťažlivé látky, ktoré sú pre opačné pohlavie neodolateľné a ktoré vylučujú aj ľudia. Vedci sú presvedčení, že tieto chemické poslov vnímame na podvedomej úrovni. Určite ste už počuli známu frázu „moci niekoho cítiť“. Odkazuje na skutočnosť, že mnohé rozhodnutia robíme čisto na základe svojich zmyslov. Vôňa tohto parfému vynikajúcej kvality prináša ďalšie vylepšenia vášho štýlového šarmu a osobnosti.
Obsah balenia: 15 ml
Feromónová vôňa pre ženy - Tento jedinečný, vysoko koncentrovaný feromónový parfém s rozmanitým zložením bol vyvinutý tak, aby ste boli pre opačné pohlavie ešte žiadanejší.
Tieto špeciálne, vysoko koncentrované feromónové parfumy s rôznymi zmesami boli vyvinuté tak, aby mali ešte príťažlivejší účinok na opačné pohlavie.
- Rozmery
- 9 cm x 9 cm x 11 cm
- Model
- red
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Alkohol denat., Aqua (voda), Parfum (vôňa), Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Benzyl Alkohol, Pheromone
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 15 ml
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4042342006346
- Číslo od výrobcu
- H-67144
- Rozmery
- 9 cm x 9 cm x 11 cm
- Model
- red
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Alkohol denat., Aqua (voda), Parfum (vôňa), Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Benzyl Alkohol, Pheromone
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 15 ml
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4042342006346
- Číslo od výrobcu
- H-67144
Hodí sa k tomu

Vôňa Pheromon - Dámska červená - 50 ml
760,60 €/1l
38,03 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

PheroStrong Pheromone Limitovaná edícia pre ženy - 50 ml
482,00 €/1l
24,10 €
Predajca: LBD

Vôňa Pheromon - Man Darkblue - 15 ml
1 696,00 €/1l
25,44 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Vôňa Pheromon - Dámska ružová - 15 ml
1 790,00 €/1l
26,85 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Feromónové HQ PheroStrong pre ňu - žiarivá vôňa, ktorá vzrušuje mužov a zapaľuje túžby
364,80 €/1l
18,24 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Love & Desire Pheromones For Women feromony dla kobiet spray, 100ml
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

PheroStrong Limited Edition - parfum s feromónmi pre ženy - 1 ml
9 160,00 €/1l
9,16 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

vidaXL zatemňovací záves s háčikmi béžový 290 x 245 cm
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Flieks Čalúnená posteľ 90x200cm s lamelovým rámom, hydraulická posteľ Boxspring s úložným priestorom, jednolôžková posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, svetlosivá
328,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

vidaXL Nástenné zrkadlo 70 cm Okrúhle sklo
35,48 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: thetopmark

Úsporná polička do kúpeľne, toaletná polička z kovu, ktorá sa upevňuje bez vŕtania a má háčiky
18,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Philips Series 2300 LatteGo Automatický kávovar EP2334/10
454,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Police na práčku Police na toaletu 160x47 cm Police do kúpeľne Stojan na WC Police do kúpeľne Otvorené police Ľahko montovateľné Multifunkčné Biela, Retoo
22,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

COSTWAY 6V elektrická motorka s nastaviteľným svetlometom zvukom a klaksónom Detská motorka pre deti od 3 rokov Modrá
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
183,20 €/1l
45,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Súprava toaletného stolíka v bielej farbe – kozmetický stolík so zrkadlom a 2 zásuvkami
90,00 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TimeTrade

Záhradný box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
38,80 €
Predajca: Jurhan

Nepriehľadný záves s volánovou páskou, rozmery: 140x240 cm, farba: Tmavosivá
4,45 €/1m
10,69 €
Predajca: Voppi

Postel s čalúneným čelom a záhlavím, rozmery 120x200 cm, s 2 zásuvkami na spodnej časti a latovým roštom, farba: sivá. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
329,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Lattafa Habik for Women, Ženy, 100 ml
298,00 €/1l
29,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

vidaXL 5-dielna jedálenská súprava biela
247,11 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Feromóny PheroStrong pre ženy - uvoľnite svoj pôvab a fascinujte mužov
326,20 €/1l
16,31 €
Predajca: LBD

sada miniatúr YSL 4x7,5 ml
2 600,00 €/1l
78,00 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Veľmi dobré, chcel by som to mať znova.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l