5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný99,98 €/1l
44,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Pure Encapsulations B-Complex Plus kapsule, 120 kapsúl. Kapsule
1 003,68 €/1l
57,21 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsule, 180 ks kapsúl
265,60 €/1l
57,37 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
63,32 €/1kg
31,66 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations L-Tryptophan Capsules, 60 kapsúl
1 410,29 €/1l
49,36 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations Kyselina hyalurónová, 30 kapsúl
5 750,00 €/1l
34,50 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations L-Lysine Plus kapsule, 90 kapsúl. Kapsule
446,25 €/1l
28,56 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations Calcium Complex Capsules, 180 kapsúl
240,63 €/1kg
57,27 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations Selén 55 kapsúl, 90 kapsúl
1 462,78 €/1l
26,33 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations B-komplex kapsule, 30 kapsúl
222,83 €/1kg
11,81 €
Predajca: AbisZ-Markt

Pure Encapsulations L-tyrozínové kapsuly, 90 kapsúl
501,61 €/1kg
46,65 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

PURE ENCAPSULATIONS COQ10 60Mg, 30 kapsúl
1 440,95 €/1kg
30,26 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations B-Complex Plus kapsule, 60 kapsúl. Kapsule
957,50 €/1kg
26,81 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations Vitamín C kapsule, 90 kapsúl. Kapsule
257,68 €/1kg
35,56 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations Kurkumín s bioperínom, 120 kapsúl
661,86 €/1kg
28,46 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations Ashwagandha Capsules, 60 kapsúl
766,81 €/1l
36,04 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations SAMe (S-denosyl-metionín), 60 kapsúl
897,22 €/1kg
48,45 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

vigoLoges Ashwagandha plus, 120 kapsúl
771,56 €/1kg
41,51 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations Vitamín C 400 s pufrom, 180 kapsúl
493,72 €/1l
42,46 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- obsahuje hydrolyzát kolagénu z hovädzieho mäsa
- na cielené zásobovanie
- Prášok na prípravu perorálnej suspenzie
- zdravá výživa z lekárne
- Výrobca: Výrobca: pro medico GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 16744636
Pure Encapsulations Kolagén plus prášok 140 g - Téma: Ostatné
- Zloženie
- Kyselina D-glukónová, soľ medi (II), hydrolyzát kolagénu, kyselina hyalurónová, kyselina askorbová, ceramidy AP, kyselina D-glukónová, soľ zinku (2:1)-x-voda
- Výživové údaje
- s.Text/ s. Obrázok
- Hmotnosť
- 202 g
- Potravinársky podnik
- Pure Encapsulations
- Obchodný názov
- Pure Encapsulations Kolagén Plus 140 g
- Výrobca
- pure encapsulations
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Prášok na prípravu perorálnej suspenzie
- Číslo od výrobcu
- 16744636
- EAN kód
- 766298122991076629812299100766298122991
- Zloženie
- Kyselina D-glukónová, soľ medi (II), hydrolyzát kolagénu, kyselina hyalurónová, kyselina askorbová, ceramidy AP, kyselina D-glukónová, soľ zinku (2:1)-x-voda
- Výživové údaje
- s.Text/ s. Obrázok
- Hmotnosť
- 202 g
- Potravinársky podnik
- Pure Encapsulations
- Obchodný názov
- Pure Encapsulations Kolagén Plus 140 g
- Výrobca
- pure encapsulations
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Prášok na prípravu perorálnej suspenzie
- Číslo od výrobcu
- 16744636
- EAN kód
- 766298122991076629812299100766298122991
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
63,32 €/1kg
31,66 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Pure Encapsulations Citrát horčíka - 90 kapsúl
226,52 €/1kg
30,58 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatn monohydrt / Vedecky overen najistej mikronizovan kreatn monohydrt
123,40 €/1kg
37,02 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Pure Encapsulations B-Complex Plus kapsule, 120 kapsúl. Kapsule
1 003,68 €/1l
57,21 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy 5242, BI5242
28 000,00 €/1kg
28,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Witaminy Dla Oczu, 5751
32 000,00 €/1kg
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI7195, 7195
168,95 €/1l
33,79 €
Predajca: medpak_shop

Natures Plus Hema-Plex Iron - 60 kapsl
457,16 €/1kg
30,63 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI5749
29 000,00 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny
78,51 €/1kg
35,33 €
Predajca: WR-Products

Tribesigns Moderný jedálenský stôl pre 6 osôb, stôl do obývačky, 160 x 80 x 75 cm, obdĺžnikový, kuchynský stôl, jedálenský stôl, moderný dizajn, biela a zlatá farba
175,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

BioTech USA Tribooster 60 tabliet / Tribulus Terrestris / Vivov doplnok s obsahom extraktu z plodov Tribulus terrestris
139,31 €/1kg
24,38 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sanct Bernhard Beauty-Drink 30 ks 20 ml
65,40 €/1l
41,31 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,24 €
Predajca: Katomix

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy 5011, BI5011
22 000,00 €/1kg
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Powerbar Protein Plus Bar s iba 107 Kcal - proteínová tyčinka s nízkym obsahom cukru, fitness tyčinka
56,71 €/1kg
69,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

OMNi-BiOTiC 10 s vysoko aktívnymi črevnými symbiontmi, 30 ks. Vrecúška
207,37 €/1kg
43,34 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
302,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Weider doplnky stravy 9913
65,22 €/1kg
32,61 €
Predajca: Katomix

Mutant doplnky stravy 17860
304,55 €/1kg
60,91 €
Predajca: shaman-vitamine

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Olej Z Czarnuszki Siewnej, BI2588
111,65 €/1l
39,00 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,33 €
Predajca: Katomix

Steinborg Mini rúra 3 v 1 s grilovacím roštom | 20 litrov | Rúra na pizzu | Rúra s konvekciou | 1300 W
69,90 €
Predajca: Enstore

Cremesso Easy, Kávovar na kapsule, 0,9 L, Kávová kapsula, 1450 W, Čierna, Strieborná
72,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vitamaze multivitamín vysoká dávka - 120 kapsúl
129,62 €/1kg
20,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

Body Attack 100 % srvátkový proteín - 900 g neutrálny
88,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Numoco Dámske spoločenské šaty Amber béžová XL
103,95 €
Predajca: Wayfarer
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Počet kusov 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma


Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Vita Elements Horčíkový Komplex 180 Kapsúl Bisglycinát Citrát Malát Výživový Doplnok
26,95 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
163,33 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

Ozem+
59,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products
3 466,00 €/1l
![Obrázok produktu pre Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitamínom C, zinkom a biotínom - Prémiový hydrolyzát kolagénu - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektná rozpustnosť - Prírodný



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
44,99 €
Predajca: WR-Products
99,98 €/1l

Arthro Pro



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
52,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,50 €
Predajca: WR-Products
447,98 €/1l

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(162)Počet hodnotení: 162
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Kolagén a kyselina hyalurónová s BIOTÍNOM pre vlasy, pokožku, nechty a kĺby. 240 tabliet 2000 MG so zinkom, CoQ10 a vitamínom C + E. Vyrobené v TALIANSKU
23,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA
165,97 €/1kg

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
22,53 €
Predajca: superbrandshop
563 250,01 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
314,60 €/1l

SX66 – doplnok stravy pre mužov na podporu zdravia a vitality, 30 kapsúl



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
1 498,10 €/1kg

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
2 097,33 €/1l