4,5



Na základe 2 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
CEREÁLNE DRVE S MARSHMALOS, BEZLEPKOVÉ300 g - KORYTNAČKA0,03 €/1kg
10,36 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Power Granola - oriešky a semienka 350g37,03 €/1kg
12,96 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g7,60 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
12,88 €/1kg
21,90 €
Predajca: somnia24

Bauck Mühle Ovesné chrumkavé müsli Extra čokoláda300g
28,33 €/1kg
8,50 €
Predajca: taleoo

CRUNCHYšpalda 400 g - BOHLSENER MUEHLE
9,15 €/1kg
3,66 €
Predajca: taleoo

KUKURIČNÉ VLOČKY S HOROU ČOKOLÁDOU, BEZLEPKOVÁ250 g - KORYTNAČKA
0,04 €/1kg
10,49 €
Predajca: taleoo

Kamutové vločky 250g
22,72 €/1kg
5,68 €
Predajca: taleoo

Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
31,47 €/1kg
12,59 €
Predajca: somnia24

Bauck Mühle 352231, 425 g, Ovos, Blackberry, Čučoriedka, Strawberry, 338 kJ, 1430 kcal, 1,6 g
8,52 €/1kg
3,62 €
Predajca: taleoo

Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná zmes 380g
34,08 €/1kg
12,95 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bauckhof Ovsené müsli Berries XXL demeter 900g
16,47 €/1kg
14,82 €
Predajca: taleoo

OVES S LESNÝM OVOCIAM BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÝ DEMETER400 g - BAUCK HOF
0,02 €/1kg
6,92 €
Predajca: Biogo

Müsli s ovocím, 750 g | ROSENGARTEN
9,60 €/1kg
7,20 €
Predajca: taleoo

Rosengarten Bio Nuss-Müsli 1x á 750g
7,60 €/1kg
5,70 €
Predajca: taleoo

Kölln 2722828 Kölln Feine Basis 375,0 g
28,05 €/1kg
10,52 €
Predajca: somnia24

Špaldové vločky 375g
13,95 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Špaldová múka (jemná) 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Müsli s lesnými plodmi a ovocím 375g
11,41 €/1kg
4,28 €
Predajca: taleoo

Pšeničné otruby, 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
2,98 €/1kg
3,11 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,49 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
špaldové müsli s 25 % sušeného ovocia.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie:
Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- DINKELVOLLKORNFLOCK*° 67 %, sušené ovocie* (sultánky* 16 %, marhule* 3,8 %, jablká*, lyofilizované červené ríbezle* 1 %, lyofilizované kúsky malín*), med*, slnečnicové semienka*, slnečnicový olej*, cejlónska škorica*, ryžová múka*, °špaldová = a ŠPALDOVÁ PŠENICAobsahuje tieto alergénne zložky: Lepok*z certifikovanej ekologickej výroby
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1497 kJ / 354 kcalTuky: 4,1 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 gSacharidy: 63,7 gz toho cukor: 21,4 gVláknina: 7,6 gBielkoviny: 10,8 gSoľ: 0,02 gVýživové hodnoty stanovené podľa: Výpočet
- Hmotnosť
- 375 g
- Potravinársky podnik
- ROSENGARTEN
- Obchodný názov
- Špaldové müsli - Dobré ráno 375g
- Výrobca
- Rosengarten Naturkost
- EAN kód
- 4005967004968
- Zloženie
- DINKELVOLLKORNFLOCK*° 67 %, sušené ovocie* (sultánky* 16 %, marhule* 3,8 %, jablká*, lyofilizované červené ríbezle* 1 %, lyofilizované kúsky malín*), med*, slnečnicové semienka*, slnečnicový olej*, cejlónska škorica*, ryžová múka*, °špaldová = a ŠPALDOVÁ PŠENICAobsahuje tieto alergénne zložky: Lepok*z certifikovanej ekologickej výroby
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1497 kJ / 354 kcalTuky: 4,1 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 gSacharidy: 63,7 gz toho cukor: 21,4 gVláknina: 7,6 gBielkoviny: 10,8 gSoľ: 0,02 gVýživové hodnoty stanovené podľa: Výpočet
- Hmotnosť
- 375 g
- Potravinársky podnik
- ROSENGARTEN
- Obchodný názov
- Špaldové müsli - Dobré ráno 375g
- Výrobca
- Rosengarten Naturkost
- EAN kód
- 4005967004968
Hodí sa k tomu

Jacobs CAPPUCCINO CLASSICO, Cappuccino, Taška
19 657,89 €/1kg
7,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Cestoviny Barilla Bavette No. 13 Talianske cestoviny č. 1 v Taliansku 500g
5,92 €/1kg
2,96 €
Predajca: Katomix

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Bauck Mühle 352231, 425 g, Ovos, Blackberry, Čučoriedka, Strawberry, 338 kJ, 1430 kcal, 1,6 g
8,52 €/1kg
3,62 €
Predajca: taleoo

Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
12,88 €/1kg
21,90 €
Predajca: somnia24

Bauck Mühle Ovesné chrumkavé müsli Extra čokoláda300g
28,33 €/1kg
8,50 €
Predajca: taleoo

KUKURIČNÉ VLOČKY S HOROU ČOKOLÁDOU, BEZLEPKOVÁ250 g - KORYTNAČKA
0,04 €/1kg
10,49 €
Predajca: taleoo

Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
31,47 €/1kg
12,59 €
Predajca: somnia24

CRUNCHYšpalda 400 g - BOHLSENER MUEHLE
9,15 €/1kg
3,66 €
Predajca: taleoo

Kellogg Crunchy Nut Granola Classic lahodná zmes 380g
34,08 €/1kg
12,95 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Power Granola - oriešky a semienka 350g
37,03 €/1kg
12,96 €
Predajca: superbrandshop

Kamutové vločky 250g
22,72 €/1kg
5,68 €
Predajca: taleoo

Bauckhof Ovsené müsli Berries XXL demeter 900g
16,47 €/1kg
14,82 €
Predajca: taleoo

Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g
7,60 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OVES S GOJI A CHIA SEMIENKAMI, BEZLEPKOVÁ,400 g - KORYTNAČKA
19 275,00 €/1kg
7,71 €
Predajca: Biogo

CEREÁLNE DRVE S MARSHMALOS, BEZLEPKOVÉ300 g - KORYTNAČKA
0,03 €/1kg
10,36 €
Predajca: superbrandshop

OVES S LESNÝM OVOCIAM BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÝ DEMETER400 g - BAUCK HOF
0,02 €/1kg
6,92 €
Predajca: Biogo

Ovesná kaša s ovocím, 500 g | ROSENGARTEN
6,84 €/1kg
3,42 €
Predajca: taleoo

Kölln 805866 Kölln Frucht ohne Zucker Müsli 500,0 g
9,54 €/1kg
4,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Múslí s amarantom,kvalita, 750 g
3,43 €/1kg
2,57 €
Predajca: taleoo

Rosengarten Bio Nuss-Müsli 1x á 750g
7,60 €/1kg
5,70 €
Predajca: taleoo

Jogurtové A Citrónové Crunky SMalinami 400G - Bohlsener Muehle
0,01 €/1kg
4,50 €
Predajca: taleoo

Kölln 2722828 Kölln Feine Basis 375,0 g
28,05 €/1kg
10,52 €
Predajca: somnia24

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Prírodný
11,87 €/1kg
4,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle Ovesné chrumkavé müsli Jablko so škoricou300g
25,37 €/1kg
7,61 €
Predajca: taleoo

Kölln 2940324008 Kölln Bircher Frucht Müsli 1,7 kg
14,70 €/1kg
24,99 €
Predajca: somnia24

Bauck Mühle 396737, Ovsené vločky, 400 g, Jablko, Škorica
11,97 €/1kg
8,20 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,79 €
Predajca: taleoo

Allos 378188, 500 g, Glutén, Mlieko, Sója, Vlašský orech, Pšenica, Sezamové semienka, Nemecko, 1493 kJ, 355 kcal, 6 g
3 850,00 €/1kg
3,85 €
Predajca: taleoo

Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
4,80 €/1kg
2,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
v súčasnosti najvýhodnejšia cena
Používam ho už roky, je pre mňa veľmi dobrý
Hodnotenie z 7. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Veľké chrumkavé lyofilizované ovocie Mix 150g MIXIT
15,19 €
Predajca: BRAT_PL
60,52 €/1kg

KUKURIČNÉ GULIČKY S VANILKOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 375 g - JERRY GLUTEN OUT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,03 €/1kg

BEZLEPKOVÉ KAKAOVÉ CEREÁLNE GULIČKY 375 g - JERRY GLUTEN OUT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,03 €/1kg

GRANOLA KAKAOVÉ KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,77 €
Predajca: superbrandshop
48,85 €/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,13 €
Predajca: superbrandshop
0,05 €/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIÉTNA STRAVA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,68 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

CEREÁLNE DRVE S MARSHMALOS, BEZLEPKOVÉ300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,36 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

RYŽOVÉ VANKÚŠKY S ORIEŠKOM A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,84 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

FAREBNÉ CEREÁLNE KOLIESKY, BEZLEPKOVÉ,300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,97 €/1kg

turtle Cocoa Smiles, Cocoa, 300 g, oriešok, Palmový olej, 349 kcal, 1459 kJ, 2,9 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,79 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

turtle 5425038430424, Chrumkavá čokoláda, 300 g, Cocoa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: superbrandshop
28,70 €/1kg

Power Granola - oriešky a semienka 350g
12,96 €
Predajca: superbrandshop
37,03 €/1kg

Weetabix Alpské müsli bez cukru 560 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,11 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
Predajca: AllYouNeed
53,95 €/1kg

Lizis granola s nízkym obsahom cukru 500 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,01 €
Predajca: AllYouNeed
50,02 €/1kg

Raňajkové cereálie Lion 250 g
18,18 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
72,72 €/1kg

BEZLEPKOVÉ KAKAOVÉ OBILNÉ ŠUPINKY 375 g - JERRY GLUTEN OUT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,17 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg

Kellogg's Tresor Choco Nut (620 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,61 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,46 €
Predajca: AllYouNeed
49,13 €/1kg

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Vankúšiky, 410 g, Čokoláda



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
17,11 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
41,73 €/1kg

OVES S GOJI A CHIA SEMIENKAMI, BEZLEPKOVÁ,400 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,71 €
Predajca: Biogo
19 275,00 €/1kg

Dr. Oetker Vitalis müsli chrumkavé čokoládové müsli bez pridaného cukru 6 balení (6x400g balenie) + usy blok
42,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,62 €
Predajca: AllYouNeed
15,61 €/1kg