5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Affent.Spätburg.červené víno suché 250ml16,24 €/1l
4,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Württemberger Trollinger polosuchý čerešňovo-jahodový cassis 750ml11,60 €/1l
8,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Al Cioccolata Rosso Scavi & Ray Rotwein mit Schokolade trocken 750ml11,25 €/1l
8,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Württemberg WZG Samtrot Sladké a ovocné akostné víno Sladké 750ml8,99 €/1l
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rotwild Dornfelder sladké korenisté červené víno Rheinhessen 750ml
6,77 €/1l
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Monte Rosso sladké 9,5 % 750ml
5,57 €/1l
4,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
14,68 €/1l
11,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

J.P. Chenet - Cabernet-Syrah červené víno Piccolo červené víno z Francúzska 250ml
8,48 €/1l
2,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lambrusco Grasparossa Lineavini 750ml
9,77 €/1l
7,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Terrazas Cabernet Sauvignon
25,59 €/1l
19,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bottwartaler Lemberger červené víno 750ml
13,20 €/1l
9,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bamberg Rheingrafenstein Dornfelder polosuchý 750ml
9,20 €/1l
6,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nederburg Merlot 750ml
12,84 €/1l
9,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Württemberské akostné víno Schwarzriesling polosuchý sladký - 750ml
11,60 €/1l
8,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Osborne Solaz Tempranillo
12,84 €/1l
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tauro Puglia Rosato Apulien
10,16 €/1l
7,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

B&G Chateau Magnol 750ml
49,33 €/1l
37,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Osteria - Merlot 12,6% obj. 750ml
6,39 €/1l
4,79 €
Predajca: taleoo

Novantaceppi Melograno Spritz 750ml
10,24 €/1l
7,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rasgon Reserva Tempranillo 750ml
11,00 €/1l
8,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Katlenburger Erdbeerwein 8,5 % - Ovocné víno / Jahodové víno - Výrobca: KATLENBURGER Kellerei GmbH&Co.KG, Osteroder Straße 12, 37191 Katlenburg-Lindau 1er Pack
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.75 l
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfityŽiadne
- Hmotnosť
- 1210 g
- Obsah alkoholu
- 8.5 % vol.
- Potravinársky podnik
- KATLENBURGER Kellerei GmbH&Co.KGOsteroder Straße 12, 37191 Katlenburg-Lindau
- Obchodný názov
- Ovocné víno / Jahodové víno
- Výrobca
- KATLENBURGER Kellerei GmbH & Co. KG
- Pôvod
- Nemecko
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 11966
- EAN kód
- 4001486770209
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Objem
- 0.75 l
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfityŽiadne
- Hmotnosť
- 1210 g
- Obsah alkoholu
- 8.5 % vol.
- Potravinársky podnik
- KATLENBURGER Kellerei GmbH&Co.KGOsteroder Straße 12, 37191 Katlenburg-Lindau
- Obchodný názov
- Ovocné víno / Jahodové víno
- Výrobca
- KATLENBURGER Kellerei GmbH & Co. KG
- Pôvod
- Nemecko
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 11966
- EAN kód
- 4001486770209
Hodí sa k tomu

Katlenburg čučoriedkové víno 8,5 %
7,39 €/1l
5,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Katlenburger Kirschwein 8,5 %
7,71 €/1l
5,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minút Terrine Hrniec s brokolicovými rezancami Zeleninový hrniec s rezancami 51g
55,60 €/1kg
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krémový Jogurt Vanilkový (3,8% Tuku V Mlieku)500G (Dar) - Sobbeke
0,01 €/1kg
5,06 €
Predajca: Biogo

Dreistern Indonesia Original Bihun polievka so zeleninou a kuracím mäsom 1150g
5,04 €/1kg
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krémový Jogurt (3,8% Tuku V Mlieku)500G (Dar) - Sobbeke
0,01 €/1kg
5,76 €
Predajca: Biogo

Mebus 52826, Múr, Kolo, Čierna, Šedá, Biela, Plast, Batérie, AA
29,84 €
Predajca: somnia24

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusov, 233 kcal, 975 kJ
3 360,00 €/1kg
5,26 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,36 €
Predajca: taleoo

Choya Silver Japonské slivkové víno Japonské ovocie ume sladké 500ml
9,84 €/1l
4,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 minútová terina Hrniec na guláš na maďarský spôsob 57g
38,50 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
6,36 €/1kg
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Rotwild Dornfelder sladké korenisté červené víno Rheinhessen 750ml
6,77 €/1l
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g
38,50 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aroma difuzér v štýle sviečky, 120 ml, zvlhčovač vzduchu, teplé biele nočné svetlo, tichý difuzér esenciálnych olejov, studená hmla, zvlhčovač vzduchu na stôl, do domácnosti, kancelárie, spálne, auta
34,02 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
27,98 €
Predajca: somnia24

RUF 766955004 RUF Panna Cotta 1,0 kg
16,06 €/1kg
16,06 €
Predajca: somnia24

Meica Rindswürstchen 180g
22,83 €/1kg
4,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meditrade® 1283XL Meditrade® unisex Einmalhandschuhe Nitril® NextGen® blau Größe XL 100 St.
13,73 €
Predajca: somnia24

memo Küchenrolle Recycling Strong & Dry H2171 3lg. 102Bl. 2Rl.
6,28 €
Predajca: taleoo

sanostol | Multi-Vitamín | 780 ml
27,00 €/1l
21,06 €
Predajca: AbisZ-Markt

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
2,78 €/1l
33,32 €
Predajca: somnia24

Eckes Edelkirsch nefalšovaný ovocný likér višne 500ml
18,26 €/1l
9,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Maggi 5-minútové rezance v krémovej špenátovej omáčke 50g
60,60 €/1kg
3,03 €
Predajca: Store-Germany

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
149,00 €
Predajca: edtechnology
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marchesi Antinori Tignanello IGT 2022 14% obj. 0,75l



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
203,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
271,19 €/1l

Casillero del Diablo Merlot Reserva suché Čile | 13,5 % obj. | 0,75 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
19,95 €
Predajca: Kpictiah
26,60 €/1l

Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon Reserva, Červená, Čile



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
19,95 €
Predajca: Kpictiah
26,60 €/1l

Tenuta di Pèppoli Chianti Classico DOCG Italienischer Rotwein 750ml
25,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,07 €/1l

Frescobaldi Nipozzano Riserva Rosso trockener Rotwein fruchtig 750ml
25,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,72 €/1l

Château du Calvaire Saint-Emilion suché červené víno z Francúzska 750ml
26,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,73 €/1l

B&G Chateau Neuf du Pape 750ml
39,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
52,56 €/1l

Ànima Negra AN/2 Baleárske ostrovy suché 2018 Španielsko | 13,5 % obj. | 0,75 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
50,63 €/1l

Villa Antinori Chianti Rosso Italien Toscana IGT trocken 750ml
27,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,77 €/1l

Balaton červené polosuché Balatonboglari červené víno rubínovo červené 750ml 6 balení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l

Rasgón de Maria Tempranillo červené tiché víno zo Španielska 750ml 6 balení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
40,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,98 €/1l

Freixenet Mia Tinto Ovocné červené víno s plnými ústami zo Španielska 750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,84 €/1l

Freixenet Mederano Tinto sladké cuvée červené zo Španielska 750ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,84 €/1l

Katlenburg čučoriedkové víno 8,5 %



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,39 €/1l

Katlenburg jahodové víno 8,5 %



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,39 €/1l

Heuchelberg dnes sa volám QUEEN Rotwein 375ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,48 €/1l

Mouton Cadet Bordeaux Red AOC trocken (0,75 l)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,59 €/1l

Peter Lehmann Barossa Shiraz Barossa Valley červené víno suché 750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,33 €/1l

Tetre Du Moulin Saint Emilion Grand (1 x 0,75 l)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,48 €/1l

Bordeaux Rothschild AOC červené víno z Francúzska suché 750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,55 €/1l