5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračné sérum na obočie s nanostriebrom, posilňujúce a regenerujúce, 5 ml4 550 000,11 €/1kg
45,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Resveratrol B E Antioxydant6 497,67 €/1l
194,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dermalogica Active Moist 100 ml868,60 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Denné mikrodávkové sérum Kiehl's s retinolom na obnovu pleti1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Crème Hydratante Adaptogène, Ženy, Suchá koža, Hydratačné, Zmäkčovadlo, Pučanie, Hydratačný, 50 ml, 1 kusov
626,20 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Payot, Source Adaptogen, Natural Ingredients, Hydrating 48H, Day & Night, Gel, For Face, 50 ml
606,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Suprême Crème Jeunesse Nuit 50ml
1 359,00 €/1l
67,95 €
Predajca: Denpoli-Venda

Payot telový olej Herbier Revitalizing Body Oil 95 ml
268,00 €/1l
25,46 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Crème Nuage Apaisante, CC krém, 50 ml, Ženy, Koža so začervenaním, Antistresové, Proti začervenaniu, Béžová
612,00 €/1l
30,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Payot Roselift Crème Liftante 50 ml
893,00 €/1l
44,65 €
Predajca: PerfumTraders

Remescar vitamín C sérum
6 860,00 €/1l
34,30 €
Predajca: somnia24

Mizon Kolagénové sérum 100 30ml
830,00 €/1l
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Payot Matujúca hydratačná emulzia, 50 ml
403,00 €/1l
20,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

It's Skin - Hydratan srum s kyselinou hyalurnovou+ 40 ml
0,12 €/1l
12,00 €
Predajca: HMKT

Payot Source Nutrition, regeneračný balzam, 20 g
546,67 €/1kg
16,40 €
Predajca: NutraBestBG

Lierac Arkskin Tagescreme 50 ml
626,20 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Annemarie Börlind NatuRoyale Lifting sérum (50 ml)
2 532,80 €/1l
126,64 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

HANSKIN Hyaluronová pleťová esencia
133,00 €/1l
19,95 €
Predajca: Juui

Payot Source Adaptogen Hydratačná pleťová krémová maska 2 ml *Vzorka
245,00 €/1l
0,49 €
Predajca: NutraBestBG

Hydrolyzovaný kolagén Collmar Beauty Drasanvi (60 ml)
659,83 €/1l
39,59 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Payot Adaptogen Hydratačný očný stick 4,5 g
Payot Adaptogen Hydratačný očný stick je ultra-svieži produkt na starostlivosť o oči, ktorý poskytuje hydratáciu po dobu 48 hodín a zároveň redukuje opuchy v oblasti očí. Jeho chladivá textúra zabezpečuje okamžitý pocit sviežosti a pomáha znižovať opuchy a tmavé kruhy pod očami. Je obohatený o kombináciu adaptogénnych rastlín – bretónskej morskej riasy a huby Reishi – a kyseliny hyalurónovej, ktoré pomáhajú pokožke zvládať každodenný stres spôsobený vonkajšími vplyvmi, ako sú výkyvy teploty a znečistenie ovzdušia. Okrem toho obsahuje organickú vodu z nechtíkov, ktorá upokojuje citlivú oblasť okolo očí a zabezpečuje svieži a žiarivý vzhľad.
Detaily produktu
- Značka: Payot
- Produkt: Payot Adaptogen Hydratačný očný stick 4,5 g
- Objem: 4,5 g
- EAN: 3390150589201
Filorga Očný krém Oxygen-Glow, 15 ml, je inovatívny očný krém určený na boj proti známkam únavy, tmavým kruhom a opuchom, ktorý zároveň dodáva očnému okoliu svieži a žiarivý vzhľad.
• Obohatený o kyselinu hyalurónovú, ktorá hydratuje a vypĺňa jemnú pleť.
• Rozjasňuje očné kontúry pre mladistvejší vzhľad.
• výskyt jemných liniek a vrások.
Táto chladivá tyčinka na oči, vyrobená z 99 % z prírodných zložiek, hydratuje počas 48 hodín, zmierňuje prekrvenie očného okolia a redukuje tmavé kruhy a opuchy.
Adaptogénna tyčinka na kontúry očí
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok Payot je zaradený do kategórie očné krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 4,5 g vami vybraného výrobku. Starostlivosť o oči je práve o krok jednoduchšia!
Táto chladivá ceruzka na oči s 99 % prírodných zložiek hydratuje 48 hodín, upokojuje prekrvené očné okolie a redukuje tmavé kruhy a opuchy.Vlastnosti: PoužitiePoužitie: Aplikujte na očné okolie ráno a/alebo večer, zmierňuje prekrvenie očného okolia, vyhladzuje jemné vrásky, redukuje tmavé kruhy a opuchy, chráni pleť pred environmentálnym stresom, vyrobené z 99 % zo zložiek prírodného pôvodu, vegánsky produkt.
Objavte kvalitnú kozmetiku pre vašu každodennú starostlivosť. Od produktov na starostlivosť o tvár a telo až po špecializované prípravky – náš sortiment spája účinné zloženia s kvalitnými ingredienciami, aby zvýraznil vašu prirodzenú krásu. Pre zdravú pleť, príjemný pocit a viditeľné výsledky – každý deň.
Payot Adaptogen Hydratačná ceruzka na oči 4,5 g
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 4.5 ml
- Zloženie
- AQUA (WATER) ; CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER ; GLYCERIN ; SODIUM PALMITATE ; SODIUM STEARATE ; MICROCRYSTALLINE CELLULOSE ; CODIUM TOMENTOSUM EXTRACT ; GANODERMA LUCIDUM EXTRACT ; SODIUM HYALURONATE ; ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER ; BUTYLENE GLYCOL ; CITRIC ACID ; POTASSIUM SORBATE ; SODIUM BENZOATE ; CHLORPHENESIN ; CI 42090 (BLUE 1) ; CI 17200 (RED 33)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3390150589201
- Číslo od výrobcu
- 65118805
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 4.5 ml
- Zloženie
- AQUA (WATER) ; CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER ; GLYCERIN ; SODIUM PALMITATE ; SODIUM STEARATE ; MICROCRYSTALLINE CELLULOSE ; CODIUM TOMENTOSUM EXTRACT ; GANODERMA LUCIDUM EXTRACT ; SODIUM HYALURONATE ; ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER ; BUTYLENE GLYCOL ; CITRIC ACID ; POTASSIUM SORBATE ; SODIUM BENZOATE ; CHLORPHENESIN ; CI 42090 (BLUE 1) ; CI 17200 (RED 33)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3390150589201
- Číslo od výrobcu
- 65118805
Hodí sa k tomu

Payot Crème Hydratante Adaptogène, Ženy, Suchá koža, Hydratačné, Zmäkčovadlo, Pučanie, Hydratačný, 50 ml, 1 kusov
626,20 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Payot, Source Adaptogen, Natural Ingredients, Hydrating 48H, Day & Night, Gel, For Face, 50 ml
606,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Adaptogen Rehydratačné sérum 30ml
1 077,33 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Payot, My Payot, Vitamins, Radiance, Gel, For Face, 50 ml
83,82 €/1kg
41,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Payot Roselift Collagene Regard Lifting Care
3 846,67 €/1l
57,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Payot, Rituel Douceur, 24h Protection, Deodorant Roll-On, For Women, 75 ml
27,54 €/1kg
13,77 €
Predajca: MANADA

Payot Deo Roll On Douceur 75ml
206,80 €/1l
15,51 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Essentiel Shampoing Solide Biome-Friendly tuhý šampón s vyživujúcim účinkom pre všetky typy vlasov 80 g
202,00 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Suprême Crème Jeunesse Nuit 50ml
1 359,00 €/1l
67,95 €
Predajca: Denpoli-Venda

Payot Supreme Micro-Pearl Youth Serum
6 247,00 €/1l
187,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Payot Stick Gommant Purifiant, CC krém, 25 ml, Ženy, Pokožka so sklonom k akné, Čistiaci, Biela
714,00 €/1l
17,85 €
Predajca: PerfumTraders

Telový peeling (krémový peeling Melt-in-Body) 200 ml
87,75 €/1l
17,55 €
Predajca: NutraBestBG

Sprchový balzám Rituel Corps (Výživná čistiaca starostlivosť) 200 ml
89,70 €/1l
17,94 €
Predajca: Parfumtoi

Payot, Rituel Corps, Hydratant 24 H, Body Milk, 400 ml
78,02 €/1l
31,21 €
Predajca: EasoMagno

Payot Essentiel, peelingový balzam na nohy, 100 ml
191,90 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Payot, Nue, Cleansing, Micellar Cream, 150 ml
127,93 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Essentiel, Kuracja regenerująca włosy, 150ml
105 250,00 €/1kg
21,05 €
Predajca: PerfumTraders

Krémové sérum s levanduľovým esenciálnym olejom Payot Herbier, 50ml
841 666,69 €/1kg
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Upokojujúci krém proti začervenaniu 50ml
652,00 €/1l
32,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Payot Harmonie Lotion Hydratačné čistiace mlieko proti pigmentácii 200ml
191,75 €/1l
38,35 €
Predajca: Scentist

Payot Herbier, Mgiełka do wnętrz, 100ml
130 650,00 €/1kg
26,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Payot My Payot Rozjasňujúce sérum proti starnutiu s vitamínom C New Glow 10-dňová kúra 7 ml
3 490,00 €/1l
24,43 €
Predajca: Zeitburg

Payot Nue Čistiaca micelárna voda na tvár a oči 200 ml
68,45 €/1l
13,69 €
Predajca: NutraBestBG

Payot Essentiel Gentle Biome-Friendly šampón 280ml
77,68 €/1l
21,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Payot Pate Grise Čistiaci penivý čistiaci gél 200ml
15,85 €
Predajca: NutraBestBG

Payot My Payot čistiaca maska Radiance Cleansing Mask 100 ml
232,30 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Payot Nue Radiant, tonikum s posilňujúcimi účinkami, 200 ml
74,60 €/1l
14,92 €
Predajca: VISO

Payot My Payot Radiance Micro-Exfoliante Essence 125 ml
148,56 €/1l
18,57 €
Predajca: PerfumTraders

Payot My Payot krém bohatý na vitamíny a žiarivosť 50ml
542,40 €/1l
27,12 €
Predajca: VISO

Payot Source maska Rehydratačná balzamová maska 50 ml
516,20 €/1l
25,81 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zdroj Stick
Výrobok je neodolateľný. Pomáha proti opuchnutým očiam, chladí a je príjemný na pokožke
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
76,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
422,78 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 678,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 629,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l