Schär Kaiser rolky 240g

4,18 €

4 180,00 € / 1kg

plus 12,90 € poštovné

Doprava k vám domov

so 3. – št 8. októbra
Naše najlepšieponuky
Chlebíčky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre 3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
13,33 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: LaProve
Obrázok produktu pre Fancy Gold Truffles Orange 200g
Fancy Gold Truffles Orange 200g
44,95 €/1kg
13,02 €
-30%
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Bez Cukru, Zdravé Ovocné Cukrovinky – Pomaranč – 20 G
Bez Cukru, Zdravé Ovocné Cukrovinky – Pomaranč – 20 G
13,99 €/1kg
13,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA
BEZLEPKOVÉ rožky Kaiser (2 ks) 120 g - INCOLA
0,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,97 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Bezlepková roláda Kaiser 150g
Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
23,29 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,86 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Schnitzer 46113, 180 g, Vajcia, lupinus, Ovos, Sezamové semienka, Sója, Nemecko, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
Schnitzer 46113, 180 g, Vajcia, lupinus, Ovos, Sezamové semienka, Sója, Nemecko, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
16,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,74 €
-35%
3,04 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kaiserova rolka 285g
Kaiserova rolka 285g
16,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ryžové rožky - bezlepkové 125g
Ryžové rožky - bezlepkové 125g
16,64 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre 4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
4-Korn-Tortelettes - Vollkorn-Gebäck glutenfrei 125g | WERZ
32,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
18,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
Dulcesol 8410087366258, 300 g, 288 kcal, 1215 kJ, 9,5 g, 5,3 g, 7 g
17,79 €/1kg
4,99 €
-32%
3,38 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Moin Haffys Organic Oat Rolls 4x80g
Moin Haffys Organic Oat Rolls 4x80g
19,63 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepková vianočná buchta 1 x 420 g
Bezlepková vianočná buchta 1 x 420 g
8,88 €/1kg
3,73 €
Predajca: ADI_Global_Store
Obrázok produktu pre Bezlepkové pečivo (rohlíky) 130 g, značka SCHAR
Bezlepkové pečivo (rohlíky) 130 g, značka SCHAR
18,31 €/1kg
2,51 €
-5%
2,38 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Hamburgerové žemle so sezamom 4 ks x50g 6-pack
Hamburgerové žemle so sezamom 4 ks x50g 6-pack
28,39 €/1kg
34,07 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
17,67 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mr Dobelina Original Potato Roll Burger Bun Maxi 80g
Mr Dobelina Original Potato Roll Burger Bun Maxi 80g
16,88 €/1kg
5,40 €
Predajca: Mr-Dobelina

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Bezlepkové kaiserky od spoločnosti Schär sú bezlepkové a bezlaktózové rožky pripravené na pečenie. Čerstvé a chrumkavé za 6-8 minút v rúre.

Pokyny na manipuláciu a skladovanie
Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení výrobok uložte do vrecka z potravinovej fólie a spotrebujte do niekoľkých dní alebo ho ihneď zamrazte.

Zloženie
Kukuričný škrob, voda, kvások 13 % (ryžová múka, voda), šupky psyllia (Plantago psyllium), prosná múka 4,1 %, cukor, ryžový škrob, zahusťovadlo: hydroxypropylmetylcelulóza; slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej, sójová bielkovina, kvasnice, jodidovaná soľ (soľ, jodid draselný). Môže obsahovať stopy horčice.
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Energia: 1036 kJ / 246 kcal Tuky: 3,4 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 g Sacharidy: 48 g z toho cukry: 3,8 g Vláknina: 6,6 g Bielkoviny: 2,9 g Soľ: 1,1 g
Hmotnosť
1 g
Potravinársky podnik
Dr. Schär AG/SPA, Winkelau 9, 39014 Burgstall / Postal (BZ) Italy
Obchodný názov
Kaiserova rolka 240g
Výrobca
Schär
Číslo od výrobcu
1931
EAN kód
8008698038543

Zloženie
Kukuričný škrob, voda, kvások 13 % (ryžová múka, voda), šupky psyllia (Plantago psyllium), prosná múka 4,1 %, cukor, ryžový škrob, zahusťovadlo: hydroxypropylmetylcelulóza; slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej, sójová bielkovina, kvasnice, jodidovaná soľ (soľ, jodid draselný). Môže obsahovať stopy horčice.
Výživové údaje
Výživové hodnoty na 100 g: Energia: 1036 kJ / 246 kcal Tuky: 3,4 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4 g Sacharidy: 48 g z toho cukry: 3,8 g Vláknina: 6,6 g Bielkoviny: 2,9 g Soľ: 1,1 g
Hmotnosť
1 g
Potravinársky podnik
Dr. Schär AG/SPA, Winkelau 9, 39014 Burgstall / Postal (BZ) Italy
Obchodný názov
Kaiserova rolka 240g
Výrobca
Schär
Číslo od výrobcu
1931
EAN kód
8008698038543
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
24,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,86 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Baguettini - Bianco 200g
Baguettini - Bianco 200g
9,55 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,17 €
-39%
1,91 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepková roláda Kaiser 150g
Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÉ HAMBURGEROVÉ BOLKY S ĽANOVÝM SEMIENKOM (2 ks) 140 g - INCOLA
BEZLEPKOVÉ HAMBURGEROVÉ BOLKY S ĽANOVÝM SEMIENKOM (2 ks) 140 g - INCOLA
28,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,95 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Schär viaczrnné rožky 210g (4x53g)
Schär viaczrnné rožky 210g (4x53g)
17,19 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,61 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Schär Pitas 150g
Schär Pitas 150g
9 110,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,11 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kaiserova rolka 285g
Kaiserova rolka 285g
16,72 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Schnitzer 46113, 180 g, Vajcia, lupinus, Ovos, Sezamové semienka, Sója, Nemecko, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
Schnitzer 46113, 180 g, Vajcia, lupinus, Ovos, Sezamové semienka, Sója, Nemecko, 224 kcal, 941 kJ, 6 g
16,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,74 €
-35%
3,04 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 39
7,04 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
4,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 230
14,19 €
-42%
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre MinusL® H plnotučné mlieko bez laktózy 10 x 1,0 l
MinusL® H plnotučné mlieko bez laktózy 10 x 1,0 l
3,75 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
3,75 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
Hamburgerová rolka 4 kusy x60g
23,29 €/1kg
5,59 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
2,07 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
Schnitzer 4607, 250 g, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 g, 4,8 g
11,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,71 €
-37%
2,96 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Schär Pausa Ciok bezlepkový plnený piškótový koláč (35g), 33081
Schär Pausa Ciok bezlepkový plnený piškótový koláč (35g), 33081
439,43 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Bonomi Salviardi originálne talianske dámske prsty na čaj 400g
Bonomi Salviardi originálne talianske dámske prsty na čaj 400g
10,17 €/1kg
4,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Brettlspeck, brušná šunka, cca 1 kg. - Mäsiarstvo Hell
Brettlspeck, brušná šunka, cca 1 kg. - Mäsiarstvo Hell
32,61 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
32,61 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre KUKURIČNÉ VLOČKY S HOROU ČOKOLÁDOU, BEZLEPKOVÁ250 g - KORYTNAČKA
KUKURIČNÉ VLOČKY S HOROU ČOKOLÁDOU, BEZLEPKOVÁ250 g - KORYTNAČKA
0,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
10,49 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Panini - Royal 188g | SCHNITZER
Panini - Royal 188g | SCHNITZER
14,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,74 €
-41%
2,79 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Vanilkové krémy 115g
Vanilkové krémy 115g
26,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
6,67 €
-55%
2,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
49,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,81 €
-14%
4,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Naarmann plnotučné mlieko bez laktózy H mlieko so skrutkovacím uzáverom 1000ml
Naarmann plnotučné mlieko bez laktózy H mlieko so skrutkovacím uzáverom 1000ml
2,29 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
17,67 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
18,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: taleoo

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 18. januára 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre 3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
3x pravé mexické vegánske tortilly s nixtamal 500g 25-30 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: LaProve
13,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,86 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
Bauli croissanty s vanilkovou krémovou náplňou 6 kusov kartón 300g
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezlepková roláda Kaiser 150g
Bezlepková roláda Kaiser 150g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
Poensgen obilné rožky 2x75g bezlepkové plné balenie 150g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,67 €/1kg