5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Prestige Grande Pappagalli - 20 kg4,47 €/1kg
89,49 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Prestige Pigeons - Pigeons Exotiques - 20 kg92,92 €
-6,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
86,84 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Colombine Grit + Redstone - 20 kg69,66 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,10 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
NutriBird G14 Tropical - 1 kg38,01 €
Predajca: e-zooo_com

NutriBird A21 - 250 g
9,31 €
Predajca: VISO

Versele Laga NutriBird Allround - krmivo pre odchov kurčiat 250g
14,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Parrot_Planet

NutriBird Lori - 3 kg
41,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

NutriBird A21 - 3 kg
42,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

Beduco Pappagallo Ondulato Premium 4 kg
9,98 €/1kg
39,91 €
Predajca: e-zooo_com

NutriBird Gold Patee Exoten - 1 kg
31,28 €
Predajca: e-zooo_com

Beduco BIRDELICIOUS PYRRHULA - GIMPEL | 750g
47,73 €/1kg
35,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

NutriBird Frutti Patee - 1 kg
14,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Prestige Kanarien Zucht - 20 kg
4,78 €/1kg
102,32 €
-6,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,63 €
Predajca: e-zooo_com

Beduco Exotiques Premium 4 kg
10,45 €/1kg
41,78 €
Predajca: e-zooo_com

NutriBird Gold Crumble Exoten - 4 kg
43,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

Oropharma VitaVital - 500 ml
70,80 €/1kg
37,88 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,40 €
Predajca: e-zooo_com

Prestige Papageien - 15 kg
3,33 €/1kg
49,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

Lafeber Garden Veggie 284 g
17,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Vitapol zvp-2101, Semienka, 500 g, Papagáj
11,05 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

NutriBird Gold Crumble Esotici – 1 kg
14,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Parrot_Planet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ručne chované krmivo pre malé vtáky živiace sa semenami a hmyzom So stabilizátormi črevnej flóry, prebiotikami, tráviacimi enzýmami a organickými kyselinami na podporu trávenia. * Prvotné krmivo pre vtáky, ktoré sa ťažko chovajú, alebo pre vtáky žijúce vo voľnej prírode. Doplnkové krmivo pre slabé vtáky. * Odporúčané veterinárnymi lekármi a používané po celom svete v vtáčích parkoch a špičkovými chovateľmi. Pekárenské výrobky, rastlinné bielkovinové extrakty, oleje a tuky, vedľajšie rastlinné produkty, minerálne látky, cukor, kvasnice, organické kyseliny (250 psyllium, manán-oligosacharidy (100 lecitín bielkoviny 21 % | obsah tuku 12 % | hrubý popol 8,5 % | hrubá vláknina 1,5 % | lyzín 1,3 % | metionín 0,6 % | tryptofán 0,27 % | treonín 0,8 % | vápnik 1,5 % | fosfor 0,8 % | sodík 0,37 % | horčík 0,15 % vitamín A 7200 IU | 3a160a β-karotén 4,35 mg | vitamín D3 1500 IU | vitamín E 85 mg | vitamín B1 7,2 mg | vitamín B2 16 mg | D-pantotenát vápenatý 20 mg | vitamín B6 6 mg | vitamín B12 0,03 mg | vitamín C 52 mg | niacín 80 mg | kyselina listová 1,5 mg | biotín 0,26 mg | cholínchlorid 700 mg | 3b202 (jód) 2 mg | 3b405 (meď) 10 mg | 3b503 (mangán) 100 mg | 3b605 (zinok) 96 mg | 3b802 (selén) 0,1 mg | 3b811 (organický selén) 0,1 mg Zmiešajte prášok s vlažnou vodou a dôkladne premiešajte, kým sa prášok úplne nerozpustí. V prípade granúl v tube alebo injekčnej striekačke podávajte porciu ± 10 % telesnej hmotnosti na jedno jedlo. Kompletné krmivo v prášku
Vedecky vyvinuté zloženie, ktoré obsahuje všetky živiny, ktoré váš mláďa potrebuje. Zaručuje optimálny vývoj u mladých vtákov a prispieva k ich celkovému zdraviu. Môže sa používať v plnom rozsahu na odchov mláďat a ako doplnkové krmivo v hniezde.
Vedecky vyvinuté zloženie, ktoré obsahuje všetky živiny, ktoré váš mláďa potrebuje. Zaručuje optimálny vývoj u mladých vtákov a prispieva k ich celkovému zdraviu. Môže sa používať v plnom rozsahu na odchov mláďat a ako doplnkové krmivo v hniezde.
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 0.5 l
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Vták
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5410340221785
- Číslo od výrobcu
- 20042
- Výrobca
- Versele-Laga NV
- Registračné číslo
- --
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 0.5 l
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Vták
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5410340221785
- Číslo od výrobcu
- 20042
- Výrobca
- Versele-Laga NV
- Registračné číslo
- --
Hodí sa k tomu

Klietka pre vtáky 591471, klietka pre vtáky s hračkami, so schodíkmi pre vtáky, 46 x 35,5 x 99 cm, čierna
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

NutriBird A21 - 250 g
9,31 €
Predajca: VISO

Hniezdo Nobby z plastu
10,74 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,04 €
Predajca: e-zooo_com

Bambusové hniezdo s kokosovými vláknami malé, Ø11 x 5 cm
4,51 €
Predajca: VISO

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

NutriBird A21 - 800 g
23,72 €/1kg
18,98 €
Predajca: VISO

Yaheetech klietka pre vtáky 59 x 59 x 145 cm, klietka pre andulky s odnímateľným stojanom, voliéra pre andulky a papagáje, čierna
135,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

NutriBird Insect Patee - 250 g
124,04 €/1kg
33,18 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,01 €
Predajca: e-zooo_com

Versele Laga Orlux Handmix 500G - Krmivo na ručný odchov kurčiat
14,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Mucola vtáčia voliéra s bidlami Vtáčia klietka Vtáčia búdka Klietka pre papagája Klietka pre domáce zvieratá Voliéra Budgerigar Vonkajšia voliéra
96,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
2,33 €/1kg
58,35 €
Predajca: boni-shop

Krmivo na podstielku | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo po celý rok | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo 4 ročné obdobia | krmivo na podstielku pre voľne žijúce vtáctvo (10 kg)
25,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Versele Laga NutriBird Allround - krmivo pre odchov kurčiat 250g
14,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Oropharma Ferti-Vit - 25 g
14,97 €
Predajca: VISO

Mucola vtáčia voliéra sivá vtáčia klietka vtáčia klietka zvieracia klietka papagáj papagáj vnútorná voliéra VoGelbauer klietka pre papagáje
84,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

NutriBird A21 - 3 kg
42,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

Domček na kúpanie Nobby pre veľké sieťové dvere
23,03 €
Predajca: e-zooo_com

NutriBird A19 - 800 g
15,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

Sada hračiek pre vtáky Papagáj hračka Hojdačka Závesný zvonček Budgerigar
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Relaxdays 10025133, 1 kusov
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

PawHut klietka pre vtáky s bidielkami, podložkou, odkladacou plochou a hračkami
210,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Wiltec voľný výbeh pre králiky 180 x 75 x 75 cm, vonkajší výbeh a búda pre malé zvieratá pre králiky, zajace, morčatá, voľný výbeh ako králikáreň
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Klietka pre vtáky, veľká voliéra pre vtáky
120,75 €
Predajca: metragmbh

Yaheetech klietka pre vtáky vtáčia búdka pre vtáky chovateľ 46 x 35 x 92,5 cm, so strešným otvorom a 4 bidielkami, pre papagája andulku, čierna
83,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete mokrý a suchý vysávač, samočistiaci, ľahký, bezkáblový, s funkciou utierania okrajov <0,5 cm, modrý
234,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

vidaXL Voliéra s nadstavcom strieborná 209 x 203 x 216 cm oceľ
485,52 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ručná zmes Orlux
Objem 0,5 lHmotnosť 0,5 kg
Dobrý produkt, rýchle dodanie
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramov bez sieťky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
67,11 €
Predajca: boni-shop
3,27 €/1kg

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
66,14 €
Predajca: boni-shop
3,67 €/1kg

Sýkorka knedlík premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov so sieťkou



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
49,60 €
Predajca: boni-shop
5,51 €/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov so sieťkou



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
67,11 €
Predajca: boni-shop
3,73 €/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov bez sieťky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
47,65 €
Predajca: boni-shop
5,29 €/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov so sieťkou



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
50,57 €
Predajca: boni-shop
5,62 €/1kg

Krmný hrach 20 kg Hrach s vysokým obsahom bielkovín Krmivo pre zvieratá Krmná zmes Medziplodin



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,85 €/1kg

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
51,54 €
Predajca: boni-shop
4,60 €/1kg

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 10 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
19,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 20 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
29,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 15 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
23,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
36,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 5 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
16,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 3 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
11,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 1 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
9,58 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Posh

Slnečnicové semená 25 kg, lúpané, prírodné krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, zimné krmivo GiDeli



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
61,99 €
Predajca: Posh

Konopné semená 15 kg nelúpané, bielkoviny, krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, kone, hydina, GiDeli
64,99 €
Predajca: Posh

Beduco 15kg Pappagalli Supreme Frutta Nr. 64



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
93,13 €
Predajca: e-zooo_com
6,21 €/1kg

Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 69



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
93,75 €
Predajca: e-zooo_com
4,69 €/1kg

Country's Best DUCK 3 Pellet - 20 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
93,56 €
-6,12 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,44 €
Predajca: e-zooo_com
4,37 €/1kg