5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium39,96 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sidolux, Uniwersalny płyn do mycia, mydło marsylskie, 5 l4,20 €/1l
21,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g70 100,00 €/1kg
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
CD jemné Seife Aloe Vera34 950,00 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d'Oriente, Mydło w kostce Białe Piżmo, 125g
87,92 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Palmolive Mydło w kostce Eukaliptus 90 g
20,50 €/1kg
2,05 €
Predajca: Katomix

Dermomed, Mydło w płynie Karite Migdał zapas, 1000
12 300,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mydło naturalne kremowe Barwa 100 g
69,90 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori DðOriente tekuté mydlo Hammam 300ml
11,43 €/1l
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Saponificio Artigianale Fiorentino Lavendel Seife 100 g
45,40 €/1kg
4,54 €
Predajca: AbisZ-Markt

Luksja, Mydło w kostce, jaśmin, 90 g
24 916,67 €/1kg
2,99 €
Predajca: Lumarko

Barwa Naturalna Mydło aloesowe, 100g
69 900,00 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dermz Healpsorin Mydło w kostce na łuszczycę i egzemę, 100g
60 692,31 €/1kg
7,89 €
Predajca: medpak_shop

Vea Marseille Seife 100 g
8 060,00 €/1l
8,06 €
Predajca: AbisZ-Markt

RETTERSPITZ SEIFE, 100 g SEI
54,40 €/1l
5,44 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dermomed Mydło w płynie Aloe, 1 l
12,30 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Barwa Mydło siarkowe w płynie, 300ml
31 400,00 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Aleppské mydlo – citrónová vôňa, 100 g | NAJEL
52,30 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Il Frutteto Pomegranate 250 g (Handseife) 664102
0,03 €/1l
8,45 €
Predajca: MANADA

NAJEL Aleppo mydlo 12% - 200g
24,30 €/1kg
7,61 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,86 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Treasures of the Orient Hammam Aromatische Seife 125 g
- Hmotnosť
- 160 g
- Zloženie
- Informácie na obale
- Výrobca
- AS Discount
- EAN kód
- 8008970055183
- Hmotnosť
- 160 g
- Zloženie
- Informácie na obale
- Výrobca
- AS Discount
- EAN kód
- 8008970055183
Hodí sa k tomu

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Mydlo Saponetta Mirra 125g - Tesori d'Oriente
63,92 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Tesori d'Oriente, Mydło w kostce Białe Piżmo, 125g
87,92 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,71 €/1l
8,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
119,90 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d’Oriente Hammam, Tekuté, 760 ml, Fľaša
15,08 €/1l
11,46 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Sapone Muschio Bianco mydlo 300ml - Tesori d'Oriente
33,20 €/1l
9,96 €
Predajca: Zeitburg

Tesori d'Oriente sprchvý olej 250ml Amla and Sesame Oil
21,40 €/1l
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d'Oriente, Persian Dream, parfumovaná voda, 100 ml
138,20 €/1l
13,82 €
Predajca: Zeitburg

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Tesori d'Oriente Aegyptus Perfumy, 100ml
63,10 €/1l
6,31 €
Predajca: LAVONIO

vidaXL Posteľ z masívu bez matraca vosk hnedá 90x200 borovicové drevo
67,94 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Felce Azzurra 8001280032004, Osviežovač vzduchu v spreji, Čierna, Azúrová, Ruže, Borovica, 250 ml, 250 g, Sprej
11,88 €/1l
9,99 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,97 €
Predajca: Katomix

Tesori d’Oriente Ayurveda, Tekuté, 760 ml, Fľaša
13,28 €/1l
10,09 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Police Jewelry CONNECTOR PJ.25689BLC/02 Uni náramok, masívny, veľkosť náramku: S Veľkosť náramku 190 mm
1 439,20 €/1kg
35,98 €
Predajca: Saxo

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
23 266,67 €/1kg
6,98 €
Predajca: Bugelo

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nali

Bubnová sušička Odťahová sušička Predná odťahová sušička 2,5 kg, 1,6 kubických stôp
182,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Dtboom

Podlahová lampa COSTWAY 156 cm, stojacia lampa z dreva, stojacia lampa E27, moderné interiérové osvetlenie s 3 úrovňami, stojacia lampa na polici s reťazou a nožným spínačom, stojacia lampa do spálne a obývačky
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Dermomed Mydło w płynie Aloe, 1 l
12,30 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

550W(špičkový 1100W) napájacia stanica Solárny generátor 555Wh Solárna akumulátor Generátor elektrickej energie Nabíjačky batérií s rýchleho nabíjania
269,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Darčeková taška Allegra 140 x 85 x 390 mm, na fľašu tm. červená, fľaša
7,17 €/1l
4,30 €
Predajca: VISO

Alpina Braadslee met Glazen Deksel 5.5L 39.5x22.5x10.8 cm Zwart
42,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

ORIGINÁLNA 20W napájacia nabíjačka Apple USB-C adaptér iPhone 11 12 13 14 PRO MAX
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Svěží tekuté mýdlo Felce Azzurra S máta a limetka, 500 ml
7,18 €/1l
3,59 €
Predajca: Katomix

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
561,50 €/1l
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

KOMFOTTEU Rám hojdacej siete, rám závesného kresla s háčikom, voľne stojaci stojan na závesné kreslo, stabilný a bezpečný, maximálne zaťaženie 150 kg, stojan C pre vnútorné hojdacie siete, terasu, záhradu
136,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Komfott
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Mydlo pekne vonia, kúpila som si ho aj vo forme vonných tyčiniek
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

VEVOR Rezák na mydlo s nastaviteľnou hrúbkou 0-2 palce, drevený rezák na mydlo s nastaviteľným napätím drôtu z nehrdzavejúcej ocele, s prídavnými drôtmi, viacúčelový rezací nástroj pre domácich majstrov
136,51 €
Predajca: BlissShopping
6,20 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
13,13 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,73 €
Predajca: Exporgin
63,65 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Palmolive penové mydlo malina 250ml
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Clinique Tekuté mydlo na tvár Mild pre suchú až zmiešanú pleť 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
40,70 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,28 €
Predajca: PerfumTraders
95,70 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l