4,3



Na základe 105 hodnotení
Chodítko Twinky® v modrej farbe | Chodítko so súpravou hračiek a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie | vrátane podložky a madla
69,95 €
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Chodítka pre deti a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mamabrum drevené chodítko 6 v 1 - hra a učenie, od 12 mesiacov69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Ďalšie informácie o reklame
Detské chodítko COSTWAY 4 v 1 s nastaviteľnou výškou a rýchlosťou, detské chodítko v tvare auta s protišmykovými podložkami a kolieskami, detské chodítko skladacie s hudobným boxom a svetlom pre deti od 6 do 18 mesiacov (čierne)85,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: FDSGmbH

Ďalšie informácie o reklame
COSTWAY 4 v 1 detské chodítko detské chodítko nastaviteľná výška 15 kg 6 - 18 mesiacov76,95 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Ďalšie informácie o reklame
Twinky® Premium Babywalker - Chodítko pre Bábätko a Dieťa s Hracím Setom, Reguláciou Rýchlosti a Odnímateľným Telefónom - Chodítko a Autíčko49,95 €
Predajca: Twinky

Chodítko s hojdačkou a volantom sivý
61,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik

Detské chodítko Bounce 3v1 Toyz
177,86 €
-103,82 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,04 €
Predajca: Katomix

Detská prechádzka Moni - Eco, ružová
65,14 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Kojenecká vozíček Caretero Toyz - Nel, hnedá
45,06 €
Predajca: IKS2

Detské chodítko Cabrio 2 v 1 s výškovo nastaviteľnou palubnou doskou so svetlom biela čierna
84,95 €
Predajca: Babyshoppen

Chodítko s volantom sivy
44,77 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Babyboutik

COSTWAY chodítko 2 v 1 skladacie, detské chodítko s nastaviteľnou výškou, chodítko s hudbou, svetlom a zrkadlom, chodítko, detské chodítko, pre 6-18 mesiacov
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Baby Einstein Activity Center - Jumper, Radostná symfonie
110,66 €
Predajca: egenta-shop

Detské chodítko Twinky® GO 3 v 1 V Ružovej Farbe | Detské Chodítko s Hracím Setom a Príslušenstvom na Bezpečné a Hravé Učenie
79,99 €
Predajca: Twinky

Prechádzka 2 v 1 Caretero Toyz - Timon, béžová
51,14 €
Predajca: IKS2

COSTWAY Jumperoo Baby Sky, detské chodítko s nastaviteľnou výškou, hračkami a hudobným boxom, 360° otočné sedadlo, pre deti od 6 mesiacov
109,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

COSTWAY chodítko 4 v 1, skladacie chodítko, chodítko s volantom a hudobným boxom, chodítko s kolieskami pre deti od 6 do 18 mesiacov, modré
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

CHIPOLINO Super Star 2v1 Interaktvne chodtko Mint
137,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Detské chodítko Twinky® GO 3 v 1 v čiernej farbie| Detské chodítko s hracím setom a príslušenstvom na bezpečné a hravé učenie
79,99 €
Predajca: Twinky

Rutschauto Baby Einstein Neptúnov oceán
156,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia

Detské chodítko Cars - hnedé
137,93 €
Predajca: ADI_Global_Store
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Detské chodítko Twinky® - ideálny spôsob, ako podporiť pohybový vývoj vášho dieťaťa a zároveň sa zabaviť!
Predstavte si, že vaše dieťatko chodí po dome s úsmevom na tvári a objavuje svet okolo seba. S detským chodítkom Twinky® - ideálnym spoločníkom pre deti, ktoré sa učia chodiť - sa tento sen stane skutočnosťou.
Naše detské chodítko v modrej farbe ponúka nielen maximálnu bezpečnosť pri učení sa chodiť, ale aj nekonečný svet zábavy a dobrodružstva. Vďaka trojdielnej hracej súprave je naše detské chodítko nielen trénerom chôdze, ale aj interaktívnym ihriskom, ktoré vaše dieťa zabaví na celé hodiny.
Vďaka svojmu odolnému materiálu detské chodítko Twinky® ľahko odolá aj hrubšiemu zaobchádzaniu malých objaviteľov. Vďaka nastaviteľnému sedadlu a flexibilnému systému koliesok rastie spolu s vaším dieťaťom a zaisťuje, aby bolo na cestách vždy v bezpečí a pohodlí.
Maximálne pohodlie
Vrchol: Detské chodítko Twinky® je úplne skladné a dá sa jednoducho uložiť. Dodávaná podložka na podlahu poskytuje dodatočnú ochranu pri jedení alebo hraní a v prípade potreby sa dá ľahko odstrániť.
Okrem svojej jedinečnej funkčnosti je Twinky® Babywalker aj skutočným pútačom pozornosti. Jeho štýlová modrá farba dodá každej miestnosti svieži, moderný nádych.
Nastaviteľný
Zaujímavosť: Twinky® Babywalker je úplne skladný a ľahko sa skladuje. Priložená rohožka poskytuje dodatočnú ochranu pri jedení alebo hraní a v prípade potreby sa dá ľahko odstrániť.
Rohožka je súčasťou balenia
Priložená rohožka drží chodítko na nohách, aby vaše dieťa mohlo v pokoji sledovať televíziu alebo jesť. Vaše dieťa si tak môže precvičovať chôdzu a kopanie a vy môžete naďalej bezstarostne odpočívať na pohovke.
Krčí vám žalúdok? Odstráňte hraciu súpravu a z chodítka urobte malý stolík!
Bezpečnosť na prvom mieste
Rám koliesok Twinky® je veľkoryso navrhnutý a má veľký priemer, aby sa vaše dieťa nezranilo. Zrážka so stolom, stoličkou alebo starším bratom? Naučíte svoje dieťa chodiť bezstarostne a bez rozruchu.
Ľahko sa čistí
Rozliate jedlo alebo nápoj? Sedadlo sa dá ľahko vybrať a umyť. Zabránite tak vzniku odolných škvŕn a stoličku môžete používať dlhý čas. Ideálne pre vaše ďalšie dieťa!
Vaše výhody
- Obsahuje rukoväť na riadenie
- Naučte sa bezpečne chodiť bez pádu alebo kolízie
- Plne skladacia a nastaviteľná
- Umývateľné sedadlo
- Flexibilné kolieska; už žiadne blokovanie
- Ideálne na použitie ako jedálenský stôl
- Vhodné pre deti od 6 do 18 mesiacov!
Špecifikácie
Materiál: nerezová oceľ a plast
Rozmery (v rozloženom stave): rozmery: 70 x 70 x 120 cm
Rozmery (zložené): 70 x 70 x 25 cm
Hmotnosť: 4 kg
Plne si stojíme za kvalitou našich výrobkov a s našou bezpodmienečnou 12-mesačnou zárukou si môžete byť istí, že dostanete vysoko. Ak sa váš výrobok počas tohto obdobia pokazí, dostanete od nás bezplatnú náhradu.
Objednajte si teraz naše chodítko Twinky® Babywalker a podporte hravým spôsobom vývoj svojho dieťaťa.
Registrovaná ochranná známka: Twinky
Obsah tejto stránky je chránený zákonom o ochranných známkach, akákoľvek imitácia predstavuje krádež a bude nahlásená polícii.
- Výrobca
- Shipple
- Rozsah dodávky
- - Rám invalidného vozíka - Rukoväť - Čalúnené sedadlo - Pevné operadlo - 6 otočných predných kolies - Elektronická hra - Podložka pod nohy
- Farba
- Modrá
- Rozmery
- 65 cm
- EAN kód
- 8720299089440
- Vekové odporúčanie
- 6 – 36 mesiacov
- Hmotnosť
- 4.5 kg
- Výrobca
- Shipple
- Rozsah dodávky
- - Rám invalidného vozíka - Rukoväť - Čalúnené sedadlo - Pevné operadlo - 6 otočných predných kolies - Elektronická hra - Podložka pod nohy
- Farba
- Modrá
- Rozmery
- 65 cm
- EAN kód
- 8720299089440
- Vekové odporúčanie
- 6 – 36 mesiacov
- Hmotnosť
- 4.5 kg
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Detská stolička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Turquoise
77,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MA-Trading

Autosedačka BUF BOOF® P100 i-Size R129 40–150 cm, otočná o 360°, ISOFIX, s ochranou proti bočnému nárazu, polohovanie do 165°, BlackBear
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BUF_BOOF

Daliya® MULTIHOK 4v1 detská stolička s stolíkom, výškovo nastaviteľná stolička s 5-bodovým bezpečnostným pásom, dvojitým podnosom, hracím stolíkom a vzdelávacím stolíkom – modrá
99,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Detske kolo Dino bikes MTB - 12" kola
91,00 €
Predajca: KUBISPORT

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Chodítko Twinky® v ružovej farbe | Chodítko so súpravou hračiek a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie | vrátane podložky pod nohy a madla
69,95 €
Predajca: Twinky

Detské elektrické autíčko Mercedes Gtr s diaľkovým ovládaním 2.4G, LED svetlomety, MP3, klaksónom a hudbou, čierne
127,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

PAW Patrol PAW DCT DieCast Launch N Hauler UPCX GML, Súprava vozidla a dráhy, 3 rok / roky, Plast, Modrá, Červená, Biela
41,24 €
Predajca: Humbi

Lionelo Pascal Detská hojdačka Baby Nest Detská hojdačka Detská hojdačka Grau
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g
52,64 €/1kg
13,16 €
Predajca: Dragtek-com

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - zelený - dve ručné brzdy
281,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 11, 15,5 cm (6.1"), 1792 x 828 px, 128 GB, 12 MP, iOS 13, Zelená
Použité
329,00 €
Doprava zdarma
Predajca: UltraTec

Motorická kocka Animal Safari
61,52 €
Predajca: VISO

Fortuna Lai šmykľavka GTRY, (set, s basketbalovými tyčami a hojdačkou), detské ihrisko 4 v 1, detská šmykľavka na vnútorné a vonkajšie použitie
83,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Hoover NDE H9A2TSBEXS-S Tepelná sušička 9 kg hOn-App Auto Care AquaVision
719,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Prateľný poťah detský 10 cm vysoký, certifikát eco5 Obojstranný matrac detský Detský matrac 60x120 cm Detská posteľ Podlahová posteľ
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HomeCollective

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

12" kinderfiety SONIC s príslušenstvom
164,88 €
-28,89 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
135,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Biela detská postieľka so zásuvkou 120 x 60 cm +penový matrac s prešívaným poťahom + drevená zábrana + ochranné podložky na boky postieľky
204,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Loveforsleep

COSTWAY 4 v 1 lezecký trojuholník & lezecký oblúk & rebrík & šmykľavka, preliezačka s obojstrannou rampou, trojuholník na lezenie, šmýkanie a hojdanie, pre batoľatá od 1 roka
85,91 €
-3,12 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,79 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Balančná trojkolka HyperMotion 3in1 - ružová, Kolobežky pre deti
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Police na práčku Police na toaletu 160x47 cm Police do kúpeľne Stojan na WC Police do kúpeľne Otvorené police Ľahko montovateľné Multifunkčné Biela, Retoo
22,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Kiduku Kombinovaný kočík 3v1 Čierny/Čierny
267,59 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Chodítko Twinky® v hnedej farbe – chodítko so súpravou hračiek a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie – vrátane podložky a madla
69,95 €
Predajca: Twinky

KIDUKU Hrací stan + 200 loptičiek + tunel + taška Detský stan Lopta Kúpeľ Detský stan
45,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, čierna - štýlový vintage dizajn, elegantné čalúnené stoličky k jedálenskému stolu - kuchynské stoličky alebo stoličky do jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

COSTWAY 6V detské elektrické autíčko 2,8-4,6 km/h mini detské autíčko s prepínačom dopredu a dozadu, elektrické vozidlá, detská štvorkolka ATV pre deti 3+ do 30 kg
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%9% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
9%5% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
5%7% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
7%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spätná väzba
Farba Ružová
Výrobok prišiel veľmi rýchlo a naša malá princezná si ho zamilovala. Zo začiatku sme boli veľmi skeptickí, či si naozaj máme kúpiť takéto chodítko alebo nie, keďže je naň veľa zlých názorov. Ale vďaka tomuto roztomilému detskému chodítku s hračkami a hudbou bolo pre našu malú tak zábavné a pomohlo jej rozvíjať sa a učiť sa chodiť ešte rýchlejšie. Od nás 100-percentné odporúčanie
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Proste skvelé
Farba Ružová
Je to skvelý produkt. Naša malá myška ho miluje, neprejde ani jeden deň, kedy by s ním nerobila neplechu.
Hodnotenie z 11. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko hore
Farba Ružová
Preprava bola veľmi rýchla. Som nadšený z položky, dobré spracovanie za najnižšiu cenu. Originál vyzerá ako na obrázkoch. Keď sme položili predajcovi otázku, dostali sme milú odpoveď do 10 minút a pomohli nám. Radi sa vrátime, sme veľmi spokojní!
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chodítko
Farba Ružová
Veľmi pekná chodítka. Moja 10-mesačná vnučka si to zjavne užíva.
Hodnotenie z 28. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prejsť na pomoc pre bábätká
Farba Červená
Zatiaľ v poriadku. Zlepšenie z hľadiska spracovania (niektoré ostré hrany) a "herná konzola" by mohla byť navrhnutá kreatívnejšie a s viac odnímateľnými časťami. Hudba je ok, svetelné efekty by sa mali dať vypnúť alebo zapnúť samostatne.
Hodnotenie z 10. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Stabilné detské chodítko
Farba Tmavomodrá
Som pozitívne prekvapený, veľmi stabilný, veľa funkcií na hranie alebo len na jedenie, výška je nastaviteľná, veľká časť, môžem rád odporučiť.
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Farba Hnedá
Drahý, ale robí to, čo potrebuje. Hračky v prednej časti nie sú tak cool, ale sú odnímateľné
Hodnotenie z 14. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Detské chodítko
Farba Modrá
Detské chodítko je veľmi pekné a ľahko sa zostavuje, môj vnuk ho má rád. Cíti sa v ňom pohodlne
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sun Baby detské chodítko Walker 3v1 s výškovo nastaviteľným motívom auta, Formula Racing, interaktívne a skladacie s bezpečnostnou zarážkou, svetlami



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
59,99 €
Predajca: Babyboutik

Chodítko Twinky® v azúrovej modrej farbe | Chodítko so súpravou hračiek a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie | vrátane podložky pod nohy a madla



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(105)Počet hodnotení: 105
69,95 €
Predajca: Twinky

Chodítko Twinky® v ružovej farbe | Chodítko so súpravou hračiek a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie | vrátane podložky pod nohy a madla



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(105)Počet hodnotení: 105
69,95 €
Predajca: Twinky

Chodítko Twinky® v bordovej červenej farbe | Chodítko so súpravou hračiek a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie | vrátane podložky pod nohy a madla



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(105)Počet hodnotení: 105
69,95 €
Predajca: Twinky

Sun Baby chodítko interaktívne Pretekárske auto, čierne, 6m+, do 12 kg, EN1273:2020



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
48,77 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,77 €
Predajca: Babyboutik

Detské chodítko Twinky® v cernej farbe | detské chodítko s hracím setom a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie | vrátane podložky



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(105)Počet hodnotení: 105
69,95 €
Predajca: Twinky

Chodítko Twinky® v modrej farbe | Chodítko so súpravou hračiek a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie | vrátane podložky a madla



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(105)Počet hodnotení: 105
69,95 €
Predajca: Twinky

Sun Baby-jazdítko-tlačidlo 3v1 Formula 1, červené, 6-12 m, do 12 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
65,99 €
Predajca: Babyboutik

Sun Baby Walker 3v1 chodítko s výškovo nastaviteľným motívom autíčka, pretekárske autíčko, interaktívne a skladacie s bezpečnostnou zarážkou, tlačidla



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
65,99 €
Predajca: Babyboutik

COSTWAY drevené detské chodítko, detské chodítko na tlačenie a ťahanie, Montessori chodiaca hračka s kolieskami od 1 roka, 35 x 33 x 47 cm (morská modrá)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
49,99 €
Predajca: FDSGmbH

Chodítko Twinky® v hnedej farbe – chodítko so súpravou hračiek a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie – vrátane podložky a madla



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(105)Počet hodnotení: 105
69,95 €
Predajca: Twinky

Sun Baby detské chodítko Walker 3v1 s výškovo nastaviteľným motívom auta, Formula Racing, interaktívne a skladacie s bezpečnostnou zarážkou, svetlami



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
55,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,77 €
Predajca: Babyboutik

Chodítko FORMULA šalviovo čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
45,77 €
Predajca: Babyboutik

Mamabrum drevené chodítko 6 v 1 - hra a učenie, od 12 mesiacov



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(63)Počet hodnotení: 63
69,90 €
Predajca: HyperMotion

Twinky® Premium Babywalker - Chodítko pre Bábätko a Dieťa s Hracím Setom, Reguláciou Rýchlosti a Odnímateľným Telefónom - Chodítko a Autíčko



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: Twinky

Detské chodítko Sun Baby s riadidlami | detské chodítko od 6 mesiacov | detské chodítko | hracie centrum s aktivitami a melódiami | detské chodítko s hudbou



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
43,77 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,77 €
Predajca: Babyboutik

Chodítko s hojdačkou a volantom sivý



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(30)Počet hodnotení: 30
61,89 €
Predajca: Babyboutik

Drevená hračka vonkajšie chodítko Naučte sa chodiť pri hre detské chodítko z dreva



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(21)Počet hodnotení: 21
35,99 €
Predajca: Babyboutik

Chodítko s hojdačkou a volantom tyrkysovo-sivý



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(30)Počet hodnotení: 30
48,99 €
Predajca: Babyboutik

Chodítko s volantom ružovo-sivy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
43,77 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,77 €
Predajca: Babyboutik