5,0



Na základe 5 hodnotení
Hmotnosť:
14000 g- 7000 g
- 14000 g
Whiskas 5900951014352, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 14 kg
48,99 €
3,50 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Suché krmivo pre mačky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
MAC's 80510, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 7 kg, Bez obilnín13,77 €/1kg
96,39 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Kattovit 77162, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 4 kg15,50 €/1kg
61,98 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Josera Help Renal, Dospelý, Akékoľvek plemeno, 10 kg, Bez gluténu10,99 €/1kg
109,91 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
whiskas® Katzen-Trockenfutter 1+ mit Huhn 800,0 g69 287,50 €/1kg
55,43 €
Predajca: e-zooo_com

Whiskas Dry 3,8 kg - dospelý 1+ s kuracím mäsom
12,63 €/1kg
48,01 €
Predajca: e-zooo_com

Whiskas, Dospelí 1+, Suchá krmivo pre mačky, hovädzina, 800g
9 012,50 €/1kg
10,21 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,21 €
Predajca: Megasam24PL

WHISKAS® Dry 1+ kartón s tuniakom 5 x 800g
12,98 €/1kg
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Whiskas 5900951259418, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 14 kg
3,50 €/1kg
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

WHISKAS® Dry Junior kartón s kuracím mäsom 5 x 800g
9,23 €/1kg
36,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

whiskas® Katzen-Trockenfutter 7+ mit Huhn 800,0 g
9,01 €/1kg
10,33 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,21 €
Predajca: Megasam24PL

Whiskas Junior z kurczakiem - karma dla kociąt - 800g
8,89 €/1kg
8,51 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,11 €
Predajca: superbrandshop

PURINA One Bifensis Sterilcat Hovädzie - suchá krmivo pre mačky - 800g
12,47 €/1kg
10,35 €
Predajca: superbrandshop

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospelý, Akékoľvek plemeno, kukurica, Hydina, ryža, Losos, 10 kg, Bez dochucovadiel
4,00 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospelý, Kuracie mäso, 800 g
11,16 €/1kg
8,93 €
Predajca: superbrandshop

Whiskas Hovězí pre mačky, 1,4 kg
8,69 €/1kg
13,17 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,51 €
Predajca: Katomix

Whiskas 5900951014369, Mačiatko, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 14 kg
3,50 €/1kg
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospelý, Hovädzie mäso, Hydina, 4 kg, Bez obilnín
22,98 €/1kg
91,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Whiskas suché krmivo pre mačky s tuniakom 1,4 kg
14,31 €/1kg
20,04 €
Predajca: superbrandshop

Karma sucha dla kota z kurczakiem 300 g
9,03 €/1kg
4,04 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: Katomix

Applaws 4022, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 7,5 kg
2,62 €/1kg
19,66 €
Predajca: STREFA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Fáza života zvieraťa:
- Dospelý
- Chuť krmiva:
- Kuracie mäso
- Hmotnosť:
- 14 kg
- Mačacie plemeno:
- Akékoľvek plemeno
- Špecifické potreby zvieraťa:
- Aktívny
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, vitamín D3, vitamín E
- Účinky na zdravie:
- Celkový zdravotný stav
- Proteíny:
- 30%
- Obsah tuku:
- 12,4%
- Hrubá vláknina:
- 1,8%
- Metabolizovateľná energia (ME):
- 378 kcal / kg
- Obsah taurínu:
- 1850 mg/kg
- Obsah zinku:
- 61,1 mg/kg
- Obsah mangánu:
- 24,6 mg/kg
- Obsah medi:
- 4 mg/kg
- Obsah jódu:
- 1 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,18 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 4910 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 542 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 97,2 mg/kg
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 14 kg
Whiskas Adult Chicken 14 kg
Krmivo pre mačky Whiskas Adult Chicken 14 kg je kompletné a vyvážené krmivo s lahodnou chuťou kuracieho mäsa. Krmivo obsahuje optimálnu zmes vitamínov a minerálov pre silné a zdravé mačky. Tieto granule sú neodolateľne chrumkavé a poskytujú vašej mačke dôležité živiny pri každom jedle. Vhodné pre mačky staršie ako jeden rok
Granule obsahujú vápnik pre silné kosti, bielkoviny pre zdravý rast, omega 6 mastné kyseliny pre zdravú kožu a srsť a vitamín A pre dobrý zrak. Sú tiež obohatené o prírodné oleje a minerálne látky, ktoré vaša mačka potrebuje na optimálne fungovanie.
Kompletné krmivo pre dospelé mačky.
- Chrumkavé krmivo pre mačky s kuracou príchuťou
- Obsahuje všetky základné živiny, ktoré vaša mačka potrebuje
- Vo výhodnom 14 kg veľkoobjemovom balení
Obsah: 14 kg
Zloženie: Obilniny, mäso a vedľajšie živočíšne produkty (z toho 4 % kuracieho mäsa v tmavohnedých granuliach*), oleje a tuky, vedľajšie rastlinné produkty, minerálne látky, rastlinné bielkovinové extrakty, cukry, zelenina (z toho 0,5 % sušenej mrkvy (čo zodpovedá 4 % mrkvy) v oranžových granuliach a 1 % sušeného hrachu (čo zodpovedá 4 % hrachu) v zelených granuliach*), kvasnice, *hnedé granule zvyčajne tvoria 70 % výrobku, oranžové a zelené granule zvyčajne tvoria po 8 % výrobku
Analytické zložky: Bielkoviny 30 %, tuk 12 %, anorganické látky 8,1 %, hrubá vláknina 2 %, vápnik 1,3 %, fosfor 0,94 %
- Hmotnosť
- 14000 g
- Objem
- 14 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Obchodný názov
- Dospelí
- Typ krmiva
- Suché krmivo
- Prídavné látky
- Žiadne
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5900951014352
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_5900951014352
- Výrobca
- Whiskas
- Registračné číslo
- NA
- Hmotnosť
- 14000 g
- Objem
- 14 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Obchodný názov
- Dospelí
- Typ krmiva
- Suché krmivo
- Prídavné látky
- Žiadne
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5900951014352
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_5900951014352
- Výrobca
- Whiskas
- Registračné číslo
- NA
Hodí sa k tomu

WHISKAS® Dry 1+ kartón s tuniakom 5 x 800g
12,98 €/1kg
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Whiskas 5900951014345, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hovädzie mäso, 14 kg
3,43 €/1kg
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Whiskas Mokré krmivo pre dospelé mačky Hydinové želé 6,80 kg (80 X 85 G)
5,73 €/1kg
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
7,06 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zbierka omáčok SHEBA s rybími chuťami - mokrá mačacia strava - 40x85 g
7,94 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Hygienická podstielka Catsan 18L
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

WHISKAS® Mlieko pre mačky 6 x 200 ml
11,55 €/1kg
13,86 €
Predajca: TR8

Relaxdays 10045870, 1 kusov
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

SONGMICS Lavica 76 cm s úložným priestorom, skladací sedák, podnožka, svetlosivá
46,02 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Stelivo pre mačky Cats Best original 20 l
2,13 €/1l
42,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Whiskas 5900951259418, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Kuracie mäso, 14 kg
3,50 €/1kg
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
2,84 €
Predajca: M_plus_L

Bosch 52070015, Dospelý, Pšeno, Hydina, 15 kg
3,33 €/1kg
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

WHISKAS Cat Adult s tuniakom - suchá krmivo pre mačky - 7 kg
4,43 €/1kg
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Matrac 7-zónový pružinový matrac DIAMOND 140x200 23cm Obojstranný matrac
167,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Whiskas Dry 3,8 kg - dospelý 1+ s kuracím mäsom
12,63 €/1kg
48,01 €
Predajca: e-zooo_com

GOURMET 12321177, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Zajac, Losos, 85 g
6,23 €/1kg
31,79 €
Predajca: velmontask

Cat&Clean 10kg Brilliant profumo di talco per neonati
4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

WHISKAS Cat Adult s kuracím mäsom - suchá krmivo pre mačky - 7 kg
4,43 €/1kg
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Felix 12480628, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Kačka, Jahňacie, 85 g, Žiadne umelé farbivá
6,37 €/1kg
25,49 €
Predajca: TR8

Whiskas 325668, Dospelý, Kuracie mäso, 1,9 kg, Bez dochucovadiel
19,01 €/1kg
36,11 €
Predajca: e-zooo_com

Whiskas vlhké krmivo pre mačky Adult 1+ s kuracím mäsom v želé, 12 konzerv (12 x 400 g)
7,48 €/1kg
36,90 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
13,18 €/1kg
44,80 €
Predajca: Jurhan

animonda Carny 83825, Dospelý, Kuracie mäso, Losos, 400 g, Bez obilnín, Neobsahuje sóju, Žiadne umelé farbivá
9,07 €
Predajca: Dragtek-com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Bolo by pekné, keby existovali rôzne odrody vo veľkosti!
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

VenandiAnimal 300g Lamm
15,45 €
Predajca: e-zooo_com
51 500,00 €/1kg

Josera Naturelle, Dospelý, Mrkva, Hydina, Sladký zemiak, 10 kg, Bez obilnín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,00 €
-34,91 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,09 €
Predajca: superbrandshop
8,81 €/1kg

Hills 605877, Kuracie mäso, Hovädzie mäso, 3 kg
58,87 €
Predajca: superbrandshop
19,62 €/1l

Royal Canin Hairball Care 10 kg
112,99 €
Predajca: SuperMerchant

Royal Canin Feline Persian - 10 kg



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
128,36 €
Predajca: e-zooo_com
12,84 €/1kg

MAC's CAT Dry Food Adult Mono Horse 7kg
105,49 €
Predajca: e-zooo_com
15,07 €/1kg

MAC's 80540, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Zajac, 7 kg, Bez obilnín
107,39 €
Predajca: e-zooo_com
15,34 €/1kg

Happy Cat Culinary Dry Food Adult Pre-Alps Beef 10kg
104,55 €
Predajca: e-zooo_com
10,46 €/1kg

Happy Cat suché krmivo Sterilised Adult Pasture Lamb 10kg
104,55 €
Predajca: e-zooo_com
10,46 €/1kg

Royal Canin Urinary Care, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 10 kg, Obsahuje antioxidanty
106,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,70 €/1kg

Royal Canin Sterilised 7+, Senior, 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
99,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,00 €/1kg

MAC's 80510, Dospelý, Akékoľvek plemeno, Hydina, 7 kg, Bez obilnín
96,39 €
Predajca: e-zooo_com
13,77 €/1kg

Happy Cat 70416, Dospelý, Ryba, Jahňacie, Hydina, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg

Happy Cat Minkas Hairball Control, Dospelý, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg

Happy Cat 70375, Dospelý, Kuracie mäso, 10 kg, Obsahuje antioxidanty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
89,79 €
Predajca: e-zooo_com
8,98 €/1kg

ROYAL CANIN FHN Cat Exigent Fussy 10kg
94,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,50 €/1kg

Royal Canin Hypoalergénne suché krmivo pre mačky 4,5 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
77,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,33 €/1kg

ROYAL CANIN VHN Cat Anallergenic 4 kg
81,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,50 €/1kg

Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospelý, Kačka, 5 kg, Bez obilnín, Bez dochucovadiel, Obsahuje antioxidanty
66,98 €
Predajca: SuperMerchant
13,40 €/1kg

Josicat Crunchy Poultry 10Kg
55,86 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,25 €
Predajca: superbrandshop
4,37 €/1kg