3,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml2 676,50 €/1l
267,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 50ml2 525,00 €/1l
126,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bohoboco Sandalwood Neroli Extrait de Parfum 50ml2 727,00 €/1l
136,35 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf - Club De Nuit Milestone EDP 105ml
316,19 €/1l
33,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
398,00 €/1l
41,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,25 €/1l
52,85 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf - Club de Nuit White Imperiale EDP 200ml
364,80 €/1l
72,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
355,90 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Connoisseur Man EDP 100 ml M
290,00 €/1l
29,00 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf - Club De Nuit Blue Iconic EDP 105ml
378,48 €/1l
39,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Niche Sapphire parfumovaná voda 90ml
336,67 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Club de Nuit Milestone Parfumovaný olej 18 ml UNISEX
2 830,00 €/1l
50,94 €
Predajca: somnia24

Armaf Club De Nuit Parfum Darčeková sada pre ženy Club De Nuit Women 30 ml + Club De Nuit Milestone 30 ml + Club De Nuit Intense Woman 30 ml
887,56 €/1l
79,88 €
Predajca: somnia24

Armaf The Lion’s Club Rugir EDP 100 ml M
257,30 €/1l
25,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Club De Nuit Untold EDP 105ml
303,81 €/1l
31,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
316,29 €/1l
33,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,95 €/1l
27,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Club De Nuit Milestone je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy a mužov. Hlavu tvoria ovocné tóny a morská soľ. V srdci ucítite kombináciu mandarínky, sicílskeho citróna, bergamotu a kosatca. Kompozíciu uzatvárajú morské tóny a pižmo.
Armaf - Club De Nuit Milestone EDP 30ml Standard package. Unisex.
Parfumovaná voda Club de Nuit Milestone značky Armaf bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Parfumovaná voda Armaf Club De Nuit Milestone je aromatickou poctou životným míľnikom a stelesňuje podstatu úspechu a cesty k úspechu. Cesta sa začína osviežujúcim dotykom morských tónov, ktoré dopĺňa sladký pôvab červeného ovocia a pikantný jas bergamotu. Táto povzbudzujúca zmes zachytáva ducha nových začiatkov a vzrušenia z vykročenia na novú cestu a ponúka príval sviežosti, ktorý povzbudzuje zmysly a dodáva energiu duši. Ako sa príbeh rozvíja, srdce odhaľuje harmonickú zmes fialky, bieleho dreva a santalového dreva. Táto stredná vrstva symbolizuje neustály pokrok a neochvejné odhodlanie potrebné na dosiahnutie cieľov a ponúka chvíľu pokoja a zamyslenia uprostred cesty. Napokon sa vôňa usadí v robustnom základe z pižma, ambroxanu a vetiveru. Táto trojica základných tónov pôsobí zemitým dojmom vďaka svojim zemitým, drevitým a mierne minerálnym vlastnostiam a stelesňuje pocit úspechu a naplnenia, ktorý prichádza s dosiahnutím významného míľnika.
Club De Nuit Milestone parfumovaná voda (EDP) 30ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6294015157772
- Číslo od výrobcu
- 2025117
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6294015157772
- Číslo od výrobcu
- 2025117
Hodí sa k tomu

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
355,90 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Untold EDP 105ml
303,81 €/1l
31,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Club De Nuit Milestone EDP 105ml
316,19 €/1l
33,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Club De Nuit Blue Iconic EDP 105ml
378,48 €/1l
39,74 €
Predajca: BRASTYGroup

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,25 €/1l
52,85 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
698,00 €/1l
69,80 €
Predajca: IdoBuy

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf - Odyssey Limoni EDP 100ml
269,40 €/1l
26,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
288,50 €/1l
28,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
300,00 €/1l
30,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
242,95 €/1l
25,51 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
397,50 €/1l
39,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,95 €/1l
27,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Tag Her Woda perfumowana, 100 ml
230,00 €/1l
23,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Odyssey Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
296,50 €/1l
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%50% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
50%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,03 l
Tento produkt presne spĺňa moje očakávania,
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,01 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l