Kryston Plastic Lead Heavy Metal Trio HM3
11,29 €
752,67 € / 1kg
plus 5,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Rybárske olová a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
DELPHIN LEADS, Klemmblei, 96511600590,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Fishernator

Uni-Cat Clonk Lead 100 g
60,60 €/1kg
6,06 €
Predajca: Designo_Magia

Colmic Torpille Jaz drop lead Transparent 1,25 g Transparent 1,25 g
10 250,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

AQUANTIC Trolling Weight
11,21 €
Predajca: Designo_Magia

Uni-Cat System Clonk Lead 260 g
31,38 €/1kg
8,16 €
Predajca: Designo_Magia

Singer Stand Up Sinkers / Ground Lead
5,23 €
Predajca: Designo_Magia

Zebco sleď olovený bezolovnatý 40g
307,50 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Uni-Cat Rattle Clonk Lead 250 g
52,40 €/1kg
13,10 €
Predajca: Designo_Magia

Mikado Dropshot Blei / Stabblei
1,90 €
Predajca: Eoshop

Zebco Z-Sea Surf Lead 150g
82,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maver Pyramid Cast Lead Grey 175 g Grey 175 g
87,86 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Singer drop lead sortiment s tubou 150gr
31,87 €/1kg
4,78 €
Predajca: Designo_Magia

Lineaeffe Kastingblei Green 30 g Green 30 g
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cygnet olovo Clinga Lead CY622710
3,99 €
Predajca: Designo_Magia

Preston Innovations P022 Deep Lead Grey 30 g Grey 30 g
410,00 €/1kg
12,60 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fox Camotex Distance Lead 3,5Oz 100g
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olovo Carp Zoom Back 48g
102,92 €/1kg
4,94 €
Predajca: Designo_Magia

MIKADO CARP LONG CAST Distance Carp Lead Ground Lead 113g (4.0oz)
12 300,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Velleman 15037
1 322,73 €/1kg
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ctec Egg Olive Lead Black 30 g Black 30 g
3,32 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Keď bol v roku 1990 na trh uvedený náš slávny tmel Heavy Metal, bol medzi kaprármi veľmi žiadaný. Z dobrého dôvodu, pretože už vtedy to bol najlepší volfrámový tmel na trhu. Odvtedy neuveriteľný pomer hmotnosti a veľkosti umožňoval jemné dolaďovanie montáží a vyváženie pop-upov až po ich zavesenie. Dovtedy to v tejto "forme" nebolo možné.
Ak chcete, plastelínová revolúcia! Odteraz už nebolo potrebné na vyváženie nástrah s háčikmi používať objemné plastelínové guľôčky veľkosti boilies. Prvýkrát bola k dispozícii "bezolovnatá" alternatíva
Alternatíva, ktorá ponúkala viac možností prezentácie nástrah ako akýkoľvek porovnateľný výrobok. Bohužiaľ, spoločnosť, ktorá tento zázračný tmel vyrábala, v roku 2006 zanikla. S chrbtom pri stene sme sa rozhodli pre jediné správne riešenie: budeme ho vyrábať sami! Po značných investíciách do továrne a strojného zariadenia a nespočetných hodinách experimentovania sme sa pustili do práce. A s radosťou oznamujeme: podarilo sa nám to, Heavy Metal je späť!
A je lepší ako kedykoľvek predtým. Pôvodnú receptúru sme optimalizovali do najmenších detailov, aby sme zabezpečili lepšiu priľnavosť, lepšiu priľnavosť a ľahšiu tvarovateľnosť bez toho, aby sme museli znížiť hmotnosť.
Skrátka, za ešte vyššiu kvalitu za rovnakú cenu získavajú kaprári zbraň do svojho profesionálneho tuningového arzenálu! Príklad obrázku
Heavy Metal je najtvrdší tmel na svete.
Extra koncentrovaný s mikrotungstenom je o 200 % ťažší ako akýkoľvek iný tmel na trhu. Vďaka jeho extrémnej hustote sú potrebné len malé kúsky na vyváženie presne toho, čo potrebujete, napríklad pop-up.
Jednoducho pridajte alebo odoberte požadované množstvo na vyváženie vašej nástrahy. Má vynikajúcu súdržnosť a pružnosť. Plne opakovane použiteľný, netoxický, používaný všetkými svetovými rybármi.
- Výrobca
- Kryston
- Hmotnosť
- 0.015 kg
- EAN kód
- 5060041390503
- Výrobca
- Kryston
- Hmotnosť
- 0.015 kg
- EAN kód
- 5060041390503
Hodí sa k tomu

Delphin Olovená Slza AeroTear 100g
20,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Rybina

Zebco sleď olovený 30g červený/biely 1 kus
410,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

DELPHIN CyberBARBED TUBE, olovená záťaž, 80 g, 101005092
50,00 €/1kg
4,00 €
Predajca: Fishernator

DELPHIN CyberBARBED TUBE, olovená záťaž, 100 g, 101005094
44,00 €/1kg
4,40 €
Predajca: Fishernator

Delphin Olovená Záťaž CyberBARBED TUBE 40g
40,00 €/1kg
1,60 €
Predajca: Rybina

DELPHIN CyberBARBED TUBE, olovená záťaž, 70 g, 101005091
54,29 €/1kg
3,80 €
Predajca: Fishernator

DELPHIN CyberBARBED TUBE, olovená záťaž, 60 g, 101005090
61,67 €/1kg
3,70 €
Predajca: Fishernator

DELPHIN EcoCAST, olovo bezolovnaté závažia, zelené, 101005936
51,67 €/1kg
3,10 €
Predajca: Fishernator
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Plastové Casting Bombarda Inline Povrchové plávajúce kapry Rybárske Terminal Tackle 15g/20g/25g/30g/40g/50g
18,99 €
Predajca: Zanjo24
93,09 €/1kg

DELPHIN LEADS, Klemmblei, 965116005
0,90 €
Predajca: Fishernator
90,00 €/1kg