5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TTCarp albumín 500g67,98 €/1kg
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
TTCarp tigrovaná múka 1 kg12,99 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Múčka z lososa TTCarp 1 kg11,99 €/1kg
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml59,95 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mivardi Kŕmna Zmes V1 Carp 2850g Extra
2,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Rybina

Sensas Kŕmna zmes 3000 Ablettes (ouklej) 1kg
5,80 €/1kg
5,80 €
Predajca: Rybina

Sensas Kŕmenie 3000 Feeder Carp 1kg
6,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: Rybina

MVDE Supercrack Voorn 1kg
5,76 €/1kg
5,76 €
Predajca: VISO

Sensas Kŕmenie 3000 Ready Gardons
6,48 €/1kg
8,10 €
Predajca: Rybina

Atraktor do krmiva premium 100g vanilka
21,30 €/1kg
2,13 €
Predajca: MPsklepKROPKA

MVDE Carp Groundbait Fishmeal 1 Kg
8,51 €/1kg
8,51 €
Predajca: VISO

Sensas 3000 Truites – krmivo pre pstruhy, 800 g
6,75 €/1kg
5,40 €
Predajca: Rybina

TTCarp kukuričná múka 1kg
7,99 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sensas Kŕmenie 3000 Carp Tasty Spicy1kg
6 000,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: Rybina

MVDE Kanaal 1kg
7,12 €/1kg
7,12 €
Predajca: VISO

MVDE TTX Fine 1kg
6,53 €/1kg
6,53 €
Predajca: VISO

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
7,57 €/1kg
7,57 €
Predajca: VISO

Sensas Kŕmenie 3000 Tench 1kg
6,00 €/1l
6,00 €
Predajca: Rybina

TTCarp múčka z pečene kalmára 1kg
19,99 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

MVDE 1-1 Superpaste Magic Green 500g
16,70 €/1kg
8,35 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nová generácia základných krmív v ekonomicky výhodnom 2850 gr. balenie. Krmivá sú vhodné na použitie do kŕmidiel aj na vnadenie rukou. Základom týchto krmív sú podobne ako u tých najlepších radov mleté aromatizované pečivá, biskvity, semienka a ďalšie skutočne účinné komponenty. Vďaka tomu majú krmivá V1 oveľa vyššiu účinnosť než bežné krmivá za podobnú cenu, ktoré sú postavené na „ochutených šrotoch“. Už pri pohľade na krmivo V1 v suchom stave je zrejmé, že obsahuje skutočné komponenty rôznej zrnitosti a tým zabezpečuje správnu konzistenciu a optimálnu prácu po vhodení do vody. Veľmi hrubé krmivo s aktívnymi kúskami a veľmi účinnou ovocnou arómou, ktorú ryby doslova milujú. Je vhodné na celoročné použitie. Skvelých výsledkov však dosahuje aj v chladnom období.
Nová generácia mletej návnady v ekonomickom balení 2850 g. Tieto mleté návnady sú vhodné na ručné kŕmenie alebo na použitie vo feederi. Tieto mleté návnady sa skladajú z rôznych druhov rozdrveného chleba, sušienok, semien a iných prísad. Vďaka týmto zložkám sú mleté nástrahy V1 účinnejšie ako iné bežne používané mleté nástrahy v porovnateľnej cenovej kategórii (na báze "ochutenej kukuričnej múky"). Mletá návnada s extrémne hrubou štruktúrou. Sladkú príchuť milujú ryby všetkých veľkostí, a hoci táto nástraha funguje dobre v každom ročnom období, je ideálna do chladných vodných podmienok.
Obsah: 2,85 kg
Príchuť: ananás
- Výrobca
- Mivardi s.r.o.
- Hmotnosť
- 2.85 kg
- Typ krmiva
- Zmes krmiva
- EAN kód
- 8595712423619
- Číslo od výrobcu
- M-GV1PINEA28
- Výrobca
- Mivardi s.r.o.
- Hmotnosť
- 2.85 kg
- Typ krmiva
- Zmes krmiva
- EAN kód
- 8595712423619
- Číslo od výrobcu
- M-GV1PINEA28
Hodí sa k tomu

Mivardi Kŕmna Zmes V1 Carp 2850g jahoda
2,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Rybina

Mivardi Kŕmna Zmes V1 Carp 2850g Extra
2,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Rybina

Mivardi Kŕmna Zmes V1 Carp 2850g special
2,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Rybina

Mivardi Kŕmna Zmes V1 Carp 2850g med
2,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Rybina

Genlog kŕmna zmes Carp Mania Jahoda-Moruša 1 kg
4 800,00 €/1kg
4,80 €
Predajca: Rybina

Kogha Boilies Crazy Action Eco (mäkkýše)
32,24 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Predajca: Askari

Carp Servis Václavík Kukurica 1kg scopex
36,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Rybina

8 MIKADO METHOD FEEDER háčikov MF13 Rig s hrotmi/ihličkami feeder háčikov pletená šnúra 10 / Ø0,12 mm / 10 cm
7,99 €
Predajca: activ-fishing

Sada 2 vankúšov 50x70 cm 1000 gramov páperia, husacie páperie 100% prírodné 3-komorový poťah vankúša: 100% bavlna 3-komorový vankúš z páperia
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Sada indikátorov záberu LED Fishing Swinger, 2 ks
24,04 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Mivardi Kŕmna Zmes V1 Carp 2850g black mix
2,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Rybina

Pelety CarpZoom 2v1 Turbo Ananás-Banán 3mm 500g
4,74 €
Predajca: Designo_Magia

8x MIKADO METHOD FEEDER X-STRONG s háčikom s hrotom/ihličkou feederový pletený vlasec č. 8 / Ø0,12 mm / 10 cm
7,49 €
Predajca: activ-fishing

Sensas Kŕmenie 3000 Carp Tasty Strawberry 1kg
6,00 €/1l
6,00 €
Predajca: Rybina

8 x háčiky "MIKADO METHOD FEEDER 36" Rig`s pelety/nástraha band pletená šnúra 4 /Ø 0,16mm /12,5kg
6,99 €
Predajca: activ-fishing

SHIMANO TX-1B Carp Intensity, 3,96m, 12,99ft, 2 ks, kaprový prút, TX1B13INT
18,43 €/1m
73,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kogha Fiberglas rybársky dáždnik Rozpätie oblúka cm: 250
39,99 €
Predajca: Askari

Mivardi Kŕmna Zmes V1 Carp 2850g amur
2,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Rybina

8x MIKADO METHOD FEEDER háčik s hrotom/ihličkou feederový háčik pletená šnúra 12 / Ø0,12mm / 10cm
6,99 €
Predajca: activ-fishing

LK Baits boilie Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
14,70 €/1kg
11,76 €
Predajca: Designo_Magia

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Mivardi Kŕmna Zmes V1 Carp 2850g sweet halibut
2,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Rybina

Rybársky dáždnik rybársky stan vodotesný 240 cm
49,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Mivardi Kŕmna Zmes V1 Carp 2850g guláš
2,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Rybina

vidaXL Rybársky stan pre 2 osoby olivovo zelený vodotesný
243,99 €
Predajca: Lumarko

8x háčik MIKADO METHOD FEEDER s hrotom/ihličkou feederového háčika pletená šnúrka 8 / Ø0,14mm / 10cm
6,99 €
Predajca: activ-fishing

Rybársky čln s GPS, rybársky čln s návnadou, automatický návrat/rýchlosť/korekcia odklonu, 5200 mAh, dosah diaľkového ovládania 500 m, zaťaženie návnadou 1,5 kg
286,02 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Mivardi Kŕmna Zmes V1 Carp 2850g magic
2,70 €/1kg
7,70 €
Predajca: Rybina

Grspl01Sw
194,89 €
Predajca: Kokiska

Belini kuchynská linka kuchynský blok Alice - kuchynský nábytok 240 cm kuchynská linka na mieru plne vybavená bez elektrospotrebičov s nástennými a spodnými skrinkami, bez pracovnej dosky, matná biela
847,00 €
Predajca: Belini
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Boilies s ovocnou príchuťou a korením Dynamite (5 kg)
56,96 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
52,99 €
Predajca: Askari

TTCarp albumín 500g
33,99 €
Predajca: SuperMerchant
67,98 €/1kg

TTCarp Meal LT94 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

TTCarp konzervačný prostriedok 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,99 €/1kg

TTCarp Betain 500g
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
33,98 €/1kg

Múčka z lososa TTCarp 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
11,99 €/1kg

TTCarp Grieß 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg

TTCarp tigrovaná múka 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,99 €/1kg

TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,95 €/1l

TTCarp kukurica pripravená na konzumáciu 600g
22,99 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
18,32 €/1kg

TTCarp Sušený hemoglobín 0,5 kg
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,98 €/1kg

TTCarp plnotučná sójová múka 1 kg
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,99 €/1kg

TTCarp Mleté sušienky 1 kg
22,99 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,99 €/1kg

TTCarp konopná múka 1 kg
23,99 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
11,99 €/1kg

TTCarp CSL Meal 1 kg
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
10,99 €/1kg

TTCarp Pelety z tigrieho orecha 2 mm 1kg
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,99 €/1kg

TTCarp kukuričná múka 1kg
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
7,99 €/1kg

Jack Link's Beef JERKY Original 1 x 60G



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,20 €/1kg