4,7



Na základe 20 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Profesionálna súprava spájkovačky na pyrografické spájkovanie - PYROPEN16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Fixpoint TOOL5109897,41 €/1kg
75,69 €
Predajca: eu-bay_de

Ďalšie informácie o reklame
Valved Brenner50,06 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Goobay 45238, Spájkovacia pasta, Každá značka, 60 mm, 60 mm, 25 mm, 50 g
193,80 €/1kg
9,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ChiliTec bezolovnatá spájka v dávkovači 12 g Sn 99,3 %/ Cu 0,7 % 1 mm
13,56 €/1m
1,22 €
Predajca: eu-bay_de

Polia na spájkovanie bez cínu v trojuholníkových tyčiach S-Sn95,5Ag3,8Cu0,7 - 12840120
169,52 €/1m
67,81 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Weller T0054025099N Elektronická spájka EL99/1, bezolovnatá, 25 g, Ø 1, 0 mm
762,10 €/1kg
82,20 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,21 €
Predajca: doenges1903

Pájka Do Elektroniky 1.5Mm 70G
166,50 €/1m
26,64 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Velleman 420128
1 118,18 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Velleman 374340
1 336,36 €/1kg
14,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Toolcraft TO-6481260
428,80 €/1kg
107,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kalafónia 10gr.
190,00 €/1kg
1,90 €
Predajca: esol

Velleman 450024
25,98 €/1kg
62,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ersa Sensordraht 0DTM102
22 725,00 €/1kg
136,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Velleman 364120
1 118,18 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

TOOLCRAFT TO-4986108 Spájkovačka 100 W
125,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Velleman 439460
301,11 €/1m
13,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Spájkovačka B03D 0,5 mm pre 14ST JBC 0150300
23,60 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Velleman DESOLDER
8,20 €/1m
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ersa 0A43 Lötkolbenablage
402,49 €/1kg
153,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Technické údaje:
príkon: nie je
predajný obal: 1 ks, PVC sáčok
počet napájacích hrotov: nie je
produkt: trubičková bezolovnatá spájka plnená aktívny kalafunou Sn99,3Cu0,7Nip, priemer 1,5mm, cca 10 g
- výrobok: rúrková bezolovnatá spájka plnená aktívnou živicou Sn99,3Cu0,7Nip, priemer 1,5 mm, cca 10 g - predajné balenie: 1 ks, PVC vrecko
Cínová trubičková spájka s priemerom 1,5mm; bezolovnatá; plnená aktívnou kolofóniou, zloženie spájky: cín 99,3% + meď 0,7%. Výhody: - nekorozívne tavivo - bezolovnaté (možný predaj pre širokú verejnosť)
- Rozmery
- 0,2 cm x 4,5 cm x 4,5 cm
- Hmotnosť
- 10 g
- Model
- Sn99,3Cu0,7Nip
- EAN kód
- 8595025358899
- Číslo od výrobcu
- A5401
- Výrobca
- Rozmery
- 0,2 cm x 4,5 cm x 4,5 cm
- Hmotnosť
- 10 g
- Model
- Sn99,3Cu0,7Nip
- EAN kód
- 8595025358899
- Číslo od výrobcu
- A5401
- Výrobca
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Súprava spájkovačky s 5 hrotmi na spájkovanie Nastaviteľná teplota 200-450 °C Stojan na spájkovačku Elektrická spájka Retoo
10,09 €/1kg
10,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Goobay 45238, Spájkovacia pasta, Každá značka, 60 mm, 60 mm, 25 mm, 50 g
193,80 €/1kg
9,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Repeater 600, Sieťový opakovač, 600 Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Jednopásmové (2,4 ghz), WPA2
62,66 €
Predajca: somnia24

Kolofónia pre spájkovanie 70965
99,50 €/1kg
1,99 €
Predajca: JOGISEsvietidla

Súprava spájkovačky s puzdrom Spájkovacia stanica Teplota 300 °C 5 hrotov Odspájkovacia pumpa Stojan na spájkovačku Pinzeta Čistiaca špongia Spájkovacia súprava 60 W 17 ks Retoo
34,37 €/1kg
14,79 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Presná spájkovačka 60W spájkovacia súprava Grotto/Resistor Tin Rosin Extractor Stand Screwdriver Carrying Case
8,24 €/1kg
16,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Kancelárske kreslo - ergonomické sedadlo Naspaluro - kreslo s 90° sklopnou opierkou - bedrová opierka - výškovo nastaviteľné
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

ChiliTec bezolovnatá spájka v dávkovači 12 g Sn 99,3 %/ Cu 0,7 % 1 mm
13,56 €/1m
1,22 €
Predajca: eu-bay_de

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
78,39 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Logitech M190, Všestranný, Optický, RF Wireless, 1000 DPI, Modrá
18,11 €
Predajca: Warehouse

60CM LED svetelný pás pod skrinku s detektorom pohybu Bezdrôtové dobíjateľné 3 farebné svetlá Stmievateľné senzorové osvetlenie skrinky, strieborné
20,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
33,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Prenosné digitálne rádio Retekess V115 (FM/AM/SW), nabíjateľná batéria 1000 mAh, 100 predvolieb staníc, funkcia nahrávania, vhodné do kuchyne/záhrady
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retevis_Official_Shop

HP Čierna originálna atramentová kazeta 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 17,9 ml, 1 kusov, 120 strany
16,37 €
Predajca: VISO

Slnečník 180 cm farebný
17,64 €
Predajca: Special-trends

PETEX 43930012 Lekárska taška Obsah podľa DIN 13164, červená
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Scheppach DWP400 ponorné čerpadlo na odpadovú vodu 400W | prietok 9000 L/h | výtlačná hlava 6m hĺbka ponoru 7m | veľkosť častíc 30mm | ponorné čerpadlo na odpadovú vodu
132,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, Typ HDMI (štandard), Typ HDMI (štandard), Čierna
18,27 €/1m
27,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Relaxdays – krabička na tabletky na 7 dní, 2 priehradky, ráno, večer, týždenná krabička na tabletky pre použitie doma aj na cestách, bielo-modrá
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Profesionálna súprava spájkovačky na pyrografické spájkovanie - PYROPEN
16,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

XMaster akumulátorová príklepová vŕtačka 3 v 1, akumulátorový skrutkovač 21 V, sada akumulátorových vŕtačiek, príklepová vŕtačka, batériami 2x 2000 Ah
31,24 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

ANTTEQ AB42D1, televízor, 42 palcov (107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, mediaprehrávač cez USB, vrátane hotelového režimu
339,89 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Arboremedia

Polia na spájkovanie bez cínu v trojuholníkových tyčiach S-Sn95,5Ag3,8Cu0,7 - 12840120
169,52 €/1m
67,81 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

SWAREY S500 Pro Prenosná elektráreň Napájacia stanica Powerstation 518Wh/144000mAh Solárny generátor Nabíjačka batérií Generátor energie Solárne úložisko so 100W solárnymi panelmi Solárne systémy Solárna nabíjačka Solárny článok Solárny box Powerbank
389,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Spájkovací hrot medený 5ks 71078
199,00 €/1kg
9,92 €
-79%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: JOGISEsvietidla

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to kolofónia.
Hmotnosť 0,02 kg
Kúpil som si spájkované konektory na modelovanie, ale nanešťastie sa spájka nespojila s meďou. Až keď som použil kolofóniu, fungovalo to dobre.
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoduché, ale dobré a lacné spájkovacie tipy
Hmotnosť 0,01 kg
Mám ľahkú spájkovačku s úzkym hrotom, ku ktorej už nie sú žiadne náhradné spájkovacie hroty. Dodané medené spájkovacie hroty sa perfektne hodia a veľmi dobre plnia svoj účel.
Hodnotenie z 12. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Darovanému koňovi sa nemôžeš pozerať na prsty...
Hmotnosť 0,01 kg
Inými slovami, doručenie bolo bezplatné. Prečo bol na prepravu vybraný obrovský balík, je pre mňa záhadou. Samotný výrobok je v poriadku.
Hodnotenie z 24. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spájkovanie
Hmotnosť 0,01 kg
Robí to, čo by malo, testoval som to včera, super ďakujem veľmi pekne
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to super.
Hmotnosť 0,02 kg
Je super.
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to super.
Hmotnosť 0,01 kg
Je super.
Hodnotenie z 10. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Hmotnosť 0,01 kg
Perfektné
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,02 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Profesionálna súprava spájkovačky na pyrografické spájkovanie - PYROPEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
16,59 €
Predajca: Mormark

NC-559-ASM-UV 10CC NC-559-ASM-UV (TPF) Spájkovacie tavidlo 10CC AIP



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,50 €
Predajca: A_und_G
75,00 €/1m

Fixpoint TOOL51098



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,69 €
Predajca: eu-bay_de
97,41 €/1kg

Yihua 948 75W odpájkovacia stanica
121,99 €
Predajca: SuperMerchant

Pocínovacia pasta Pastin100 na báze Sn99,9, hmotnosť: 1000 g vrátane štetca zdarma + 1000 g tyčí SnCu0,7 s trojuholníkovým prierezom
237,59 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
237,59 €/1kg

Yihua 939D-II 145W spájkovacia stanica a pyrograf / horák na drevo + 20-dielna sada pyrografických preglejok 4 v 1
112,99 €
Predajca: SuperMerchant
53,30 €/1kg

Spájkovacia stanica a pyrograf / horák na drevo Yihua 939D-II 145W
109,99 €
Predajca: SuperMerchant
879,92 €/1m

Ohrievač/oddeľovač Yihua 853A
99,99 €
Predajca: SuperMerchant

SnAg4, spájkovacia tyčinka, trojuholníkový prierez, hmotnosť: 500 g
190,67 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
381,34 €/1kg

Yihua 8786D-I 2 v 1 spájkovacia stanica
87,99 €
Predajca: SuperMerchant

Súprava plastovej spájkovacej stanice Techrebal 8586D Pro
79,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica Yihua 938D s tepelnou pinzetou
70,99 €
Predajca: SuperMerchant

kurtz ersa 0RDS80 kurtz ersa Lötstation RDS 80 Meißelform 80 W 150 - 450 °C



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
218,92 €
Predajca: everybuy_at
875,68 €/1m

Spájkovacia stanica Yihua 939D+
61,99 €
Predajca: SuperMerchant

Spájkovacia stanica T12A NOVINKA
65,99 €
Predajca: SuperMerchant
74,15 €/1m

Pocínovacia pasta Pastin100 na báze Sn99,9, hmotnosť: 1000 g vrátane štetca zdarma
140,69 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
140,69 €/1kg

SnAg4, spájkovacia tyčinka, trojuholníkový prierez, hmotnosť: 250 g
100,91 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
403,64 €/1kg

Spájkovacia tyč SnAg3 s trojuholníkovým prierezom, hmotnosť: 500 g
85,61 €
Predajca: Zinn-Giesserei-Goehler
171,22 €/1kg

Digitálna spájkovacia stanica s LED displejom, 70 W
36,85 €
Predajca: EmptCZ
27,30 €/1m

Spájkovacia stanica Yato T12 75W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
79,67 €
Predajca: BalticVaris_DE
169,51 €/1kg