4,6



Na základe 14 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lak na úpravu vlasov L'Oreal Paris Tecni Art Pli, 190ml48 333,33 €/1kg
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepateniu vlasov 250 ml60,52 €/1l
15,13 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Stylesign Volume Root Boost Spray 200ml85,00 €/1l
17,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish sprej pre žiarivý lesk vlasov 500 ml29,50 €/1l
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
36,64 €/1l
9,16 €
Predajca: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Elastycznie utrwalający lakier do włosów, 500ml
19,10 €/1l
10,00 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,55 €
Predajca: MAGUHAAR

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL_OSiS + Freeze silný lak na vlasy 300ml
23,60 €/1l
7,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,08 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Freeze Pump Mocno utrwalający lakier do włosów, 200ml
41,80 €/1l
8,36 €
Predajca: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Craft textúrovací sprej pre objem a posilnenie vlasov 300 ml
33,33 €/1l
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Prírodný finiš sprej Osis + Sparkler Schwarzkopf Osis Sparkler 300 ml
29,17 €/1l
9,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
60,85 €/1l
12,17 €
Predajca: MANADA

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lak na vlasy Wella Performance Extra Strong 500 ml
25,12 €/1l
12,56 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf Osis Soft Dust 10g Int
1 090,00 €/1kg
10,90 €
Predajca: MANADA

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy so silnou fixáciou 500 ml
19,00 €/1l
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml
194,47 €/1l
29,17 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sebastian Professional Trilliant lak na vlasy 150 ml
135,80 €/1l
20,37 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
25,00 €/1l
5,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional - Silhouette Super Hold Hairspray - Super silný lak na vlasy 750ml
15,32 €/1l
11,49 €
Predajca: MANADA

Matrix Vavoom Freezing Spray Extra-Full Volumizing Hairspray 500 ml
27,58 €/1l
13,79 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
OSiS+ Session je lak na vlasy, ktorý zaručuje dlhotrvajúcu fixáciu účesu bez kompromisov. Poskytuje mimoriadne silnú fixáciu a zároveň chráni vlasy pred vlhkosťou, vetrom a teplotami do 230 °C. Okrem toho dodáva vlasom lesklý povrch, ktorý sa dá ľahko vyčesať bez viditeľných zvyškov produktu.
- Poskytuje mimoriadne silnú fixáciu
- Chráni vlasy pred vetrom, vlhkosťou a teplom
- Ľahko sa vyčesáva
- Dodáva vlasom lesklý povrch
Spôsob použitia: / Nastriekajtena suché vlasy v krátkych dávkach zo vzdialenosti približne 30 cm.
Upozornenia: / Nebezpečenstvo. Extrémne horľavý aerosól. Balenie pod tlakom - riziko výbuchu pri prehriatí. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Nestriekajte v blízkosti ohňa alebo zdrojov vznietenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po vyprázdnení. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Používajte v dobre vetraných priestoroch. Zabráňte úmyselnému vdýchnutiu. Nesprávne použitie úmyselným vdýchnutím obsahu môže viesť k vážnemu poškodeniu zdravia alebo smrti. Prázdnu nádobu zlikvidujte podľa pokynov.
OSiS+ Session je lak na vlasy s mimoriadne silnou fixáciou, ktorý chráni vlasy pred vlhkosťou, vetrom a teplom. To všetko pri zabezpečení o a poddajného vzhľadu - pre lesklé vlasy bez zvyškov.
- Mimoriadne silná fixácia
- Dlhotrvajúca fixácia a kontrola vlasov odolná voči vetru
- Ľahko sa vyčesáva bez zvyškov
- Pomáha chrániť pred vlhkosťou
- Tepelná ochrana do 230 °C
[Použitie]
Lak na vlasy so strednou fixáciou naneste niekoľkými krátkymi strekmi zo vzdialenosti približne 30 cm.
Zloženie
Dimetyléter, denátový alkohol, voda (voda, Eau), kopolymér oktylakrylamidu/akrylátov/butilaminoetylmetakrylátu, aminometylpropanol, parfum (vôňa), kyselina benzoová, linalool, alfa-izometylionón, limonén
Rýchloschnúci vzorec pre váš kreatívny styling!
{Upravte si účes pomocou profesionálneho laku na vlasy Schwarzkopf OSiS+ Session, ktorý poskytuje mimoriadne silnú fixáciu a dlhotrvajúcu kontrolu. Je ideálny na fixáciu zložitých účesov a poskytuje lesklú povrchovú úpravu, ktorá obstojí pri akejkoľvek výzve }
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Laky na vlasy Schwarzkopf Professional z kolekcie Osis+ boli vytvorené pre všetky typy vlasov, najmä pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 500 ml.
Objavte kvalitnú starostlivosť o vlasy, ktorá zabezpečí zdravý, silný a upravený vzhľad. Od každodennej čistenia a ošetrenia až po intenzívne procedúry – naše starostlivo vybrané produkty poskytujú vlasom a pokožke hlavy cenné látky, hydratujú ich a podporujú ich prirodzenú vitalitu. Vhodné pre všetky typy vlasov a individuálne potreby – aby vaše vlasy boli každý deň jemné, lesklé a plné života.
Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre silnú fixáciu, 500 ml
Schw. OSIS+ Session Extra Strong 500ml lak na vlasy
Schwarzkopf Osis Extreme Hold lak na vlasy 500 ml
Zažite dokonalý finiš s lakom na vlasy Schwarzkopf OSiS Session Finish, ktorý je k dispozícii v objeme 300 ml a 500 ml. Tento profesionálny lak na vlasy poskytuje nielen dlhotrvajúcu fixáciu a tepelnú ochranu, ale aj lesklý povrch bez zaťaženia vlasov. Ideálny na úpravu akéhokoľvek účesu, či už jemného alebo extravagantného. Rýchloschnúce zloženie chráni pred UV žiarením a zachováva váš účes po celý deň.
- Hmotnosť
- 0.457 kg
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4045787999464
- Číslo od výrobcu
- 2984333
- Hmotnosť
- 0.457 kg
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4045787999464
- Číslo od výrobcu
- 2984333
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P251 Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu.
P410 + P412 Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.
P211 Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia.
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H222 Mimoriadne horľavý aerosól.H229 Tlaková nádoba: pri zahriatí môže vybuchnúť.
Nie je potrebný žiadny údaj
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
EUH203 Obsahuje chróm (VI). Môže vyvolať alergickú reakciu.
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.Hodí sa k tomu

Schwarzkopf Professional - Session - Extremely strong hairspray 100ml
5,28 €/1kg
5,28 €
Predajca: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
36,64 €/1l
9,16 €
Predajca: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 300 ml
22,33 €/1l
6,70 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
35,00 €/1l
7,00 €
Predajca: MAGUHAAR

American Crew, Matte, Hair Styling Clay, Medium Hold, 85 g
169,65 €/1kg
14,42 €
Predajca: VISO

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Craft textúrovací sprej pre objem a posilnenie vlasov 300 ml
33,33 €/1l
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
25,00 €/1l
5,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Lifetime Garden Santiago záhradné stoličky - záhradný set 2 ks - nastaviteľné v 7 polohách - skladacie - hliník - čierna
76,80 €
Predajca: Jurhan

Hollywoodske zrkadlo COSTWAY 62,5x51 cm s osvetlením, toaletné zrkadlo s inteligentným dotykovým displejom a zväčšovacím zrkadlom, 3 farby svetla a 4 intenzity svetla
107,99 €
-8,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Osis Soft Dust 10g Int
1 090,00 €/1kg
10,90 €
Predajca: MANADA

Vonkajší kvetináč HEOS DBHER470-S449 s vložkou biely
28,22 €
Predajca: VISO

Fiqops screen 3-dielna deliaca stena španielska antracitová skladacia deliaca stena balkón moderný
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lak na vlasy Wella Performance Extra Strong 500 ml
25,12 €/1l
12,56 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
60,85 €/1l
12,17 €
Predajca: MANADA

Pivný set KLASIK, 170cm, prírodná hnedá
99,80 €
Predajca: Jurhan

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Súprava ihiel na šitie 55 kusov na karte
4,09 €
Predajca: M_plus_L

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

WMF Provence Plus 0721556380, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ
200,53 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tondeo - Cerion Crimp Profesionálna krimpovacia žehlička Ceramic 31007
93,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Poťah sedla M-Wave - široký gél
14,04 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,41 €
Predajca: VISO

Kaiser 2300646237, Plech na muffiny, Obdĺžnikový, Liaty hliník, Šikmý povrch, 230 °C, Čierna
25,93 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch 06039A800S, Viacfarebný, 215 ot/min, 4,5 Nm, 5 mm, Batérie, 3,6 V
52,67 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,58 €
Predajca: conquestgmbh

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
349,15 €/1l
20,60 €
Predajca: somnia24

Ošumelé kúzlo drevený lampáš 70 cm stĺpec podlahové svietidlo dekorácie držiak sviečky vinobranie
34,99 €
Predajca: Trend-Laden_5
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%21% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
21%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
LAK NA VLASY OSIS +
Objem 0,3 l
Perfect 2 x 300 ml vydrží 1 rok pri každodennom používaní.
Hodnotenie z 30. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hlava
Objem 0,5 l
Cool
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodacia lehota je príliš dlhá
Objem 0,5 l
Lak na vlasy je skvelý a veľmi úsporný, výborne drží. Ale dodacia lehota trvá večnosť...
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Hodnotenie z 8. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 16. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,3 l
Hodnotenie z 29. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sebastian Professional - Texture Maker - Mineral spray for matte hair look 150ml
21,23 €
Predajca: MAGUHAAR
141,53 €/1l

Kevin Murphy Bedroom.Hair Flexibilný lak na vlasy 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
18,75 €
Predajca: MAGUHAAR
187,50 €/1l

Goldwell - Stylesign Volume Root Boost Spray 200ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(9)Počet hodnotení: 9
17,00 €
Predajca: MAGUHAAR
85,00 €/1l

Matrix High Amplify, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 250 ml, Zväčšenie objemu, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,00 €/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style & Care Original lak na vlasy pre silnú fixáciu 500 ml
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
74,27 €/1kg

Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish sprej pre žiarivý lesk vlasov 500 ml



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR
29,50 €/1l

Lak na úpravu vlasov L'Oreal Paris Tecni Art Pli, 190ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
48 333,33 €/1kg

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepateniu vlasov 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,13 €
Predajca: MAGUHAAR
60,52 €/1l

Goldwell Goldwell Stylesign lak na vlasy Extra silný lak na vlasy 300 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR
40,00 €/1l

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 200 ml, Zväčšenie objemu, 1 kusov



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR
63,75 €/1l

Goldwell StyleSign Hairspray Compressed Working Hairspray lak na vlasy pre strednú fixáciu 150 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
77,70 €/1kg

Schwarzkopf Silhouette lak na vlasy Flexible Hold 750ml
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
16,67 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 500 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
20,24 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Elastycznie utrwalający lakier do włosów, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,00 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,55 €
Predajca: MAGUHAAR
19,10 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Craft textúrovací sprej pre objem a posilnenie vlasov 300 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold lak na vlasy 750ml
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
12,33 €/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy so silnou fixáciou 500 ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1l

montibel-lo Sprej na vlasy, 200 ml
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
20,50 €/1l

Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR
28,12 €/1l