Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g59,93 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Hellma 60121882 Zmes sušienok Goldline27,70 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Maslové sušienky 20% bez cukru 135 g Bogutti7,37 €/1kg
1,29 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Oplatky Roshen s kakaovou príchuťou 216 G76,95 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Bezcukrové sušienky 170 g Gullón
19,65 €/1kg
3,93 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,34 €
Predajca: Katomix

JAHLOVÉ KUCHYNICE S ČOKOLÁDOU, BEZLEPKU 175 g - NATURAVENA
24,17 €/1kg
4,23 €
Predajca: Biogo

BABCIANKI KAKAKO 100 g - NATURAVENA
22,80 €/1kg
2,28 €
Predajca: Biogo

Krehké sušienky Bonomi 135 g
107,75 €/1kg
17,24 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Laurieri Scrocchi Zeezout Bezlepkové chrumkavé sušienky, 100 g
61,40 €/1kg
6,14 €
Predajca: Pantry_Intl

Knoppers batonik jogurtowy 25 g
504,00 €/1kg
15,12 €
Predajca: somnia24

Krakuski kokosové sušienky 168 g
8,35 €/1kg
3,54 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,92 €
Predajca: Katomix

Xylitolové sušienky – čokoládové, 125 g | BIRKENGOLD
29,60 €/1kg
3,70 €
Predajca: taleoo

4-zrnný Speculoos 125g
41 840,00 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Wafelki Góralki o smaku kokosowym 45 g
310,20 €/1kg
15,51 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Maslové sušienky Leibniz 50 g
16,80 €/1kg
2,01 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,84 €
Predajca: Katomix

Špaldové ovsené sušienky 125g
23,36 €/1kg
2,92 €
Predajca: taleoo

Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
22,90 €/1kg
9,16 €
Predajca: M_plus_L

Cantucini mandľové sušienky 225g - MatildeVicenzi
33,77 €/1kg
19,99 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Sušienky Manner Linzer - 175g
22,53 €/1kg
4,59 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,28 €
Predajca: LAVONIO

Ciastko wysokobiałkowe czekolada 50 g
20,40 €/1kg
1,06 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,02 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objednajte si ešte dnes lahodné sušienky Gullon bez cukru a vychutnajte si ich chuť bez výčitiek svedomia! Kúpte teraz!
Sušienky s vysokým obsahom vlákniny bez pridaného cukru majú výbornú chuť, sú skvelou voľbou ku káve, čaju, alebo ako desiata do školy. Bez prídavku cukru. Bez palmového oleja. Vysoký obsah vlákniny. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Zloženie: celozrnné cereálie (59,5%), rastlinný slnečnicový olej (18%), sladidlo (maltitol), rastlinná vláknina, kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný, hydrogénuhličitan amónny), soľ, vanilková aróma Výživová hodnota v 100 g výrobku: Energia: 1791 KJ/430 KCal Bielkoviny: 7,8 g Sacharidy: 54 g (z toho cukry: 1 g) Tuk: 20 g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 2 g) Vlákniny: 14 g Soľ: 0,75 g Referenčný príjem dospelej osoby: 8400 KJ/2000KCal Alergény: lepok, pšenica. Môže obsahovať stopy sóje a mlieka. Skladovanie: Skladujte na chladnom, tmavom, suchom mieste, chráňte pred priamym slenčným žiarením! Krajina pôvodu: Španielsko
- Zloženie
- V popise
- Výživové údaje
- V popise
- Hmotnosť
- 290 g
- Potravinársky podnik
- CARUNO
- Obchodný názov
- Gullón Celozrnné cereálne sušienky 280 G
- Výrobca
- GULLON
- EAN kód
- 8410376043686
- Zloženie
- V popise
- Výživové údaje
- V popise
- Hmotnosť
- 290 g
- Potravinársky podnik
- CARUNO
- Obchodný názov
- Gullón Celozrnné cereálne sušienky 280 G
- Výrobca
- GULLON
- EAN kód
- 8410376043686
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
21,37 €/1kg
16,03 €
Predajca: Katomix

Kambly Butterfly tenké maslové sušienky s mandľami 100g
36,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LU Scholiertje mliečne sušienky 150g – chrumkavé sušienky s jemnou mliečnou náplňou
52,67 €/1kg
7,90 €
Predajca: Pantry_Intl

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
33,99 €/1kg
26,92 €
Predajca: AllYouNeed

HELLMA 60114800 Mini muffiny v košíku
25,73 €/1kg
21,61 €
Predajca: somnia24

Kyslá smotana a cibuľa 100g 24St
21,00 €/1kg
2,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
32,95 €/1kg
32,52 €
Predajca: somnia24

Loacker Gran Pasticceria Tortina White chrumkavé oplátky 63g
54,13 €/1kg
4,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Cards oplátková špecialita s kakaovým krémom 25g balenie po 30 ks
39,78 €/1kg
30,55 €
Predajca: somnia24

Manner Mozart Mignon plátky s mandľovou náplňou 300g
29,97 €/1kg
8,99 €
Predajca: LAVONIO

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
23,57 €/1kg
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers škótske sušienky 150g
1 217,67 €/1kg
182,65 €
Predajca: SpiritsFlavour

Sušienky Simply Seeds - Čokoláda 150g
39,60 €/1kg
5,94 €
Predajca: taleoo

Sfoglie al Forno Classiche Kekse 180g - Pavesi
32,90 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Esser vanilkové polmesiačiky klasické zlaté sušienky 700g
18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
32,68 €
Predajca: somnia24

Lu - Bastogne Original - 6x 260g
113,42 €/1kg
33,90 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,49 €
Predajca: Candyspot

Coppenrath Cafe-Kränzle sušienky v cukrovej poleve 250 g
7,52 €/1kg
1,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Daelmans - Karamelové Stroopwafels v zipsovom vrecku - 8x 290 g
31,44 €/1kg
72,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Hoppe sušienková zmes HD707 150 ks / bal.
16,26 €/1kg
21,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

belVita Raňajkové cereálne sušienky s kakaovou príchuťou a čokoládovými kúskami 300 g
11,76 €/1kg
5,12 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,88 €
Predajca: CORWELL

Čokoládová nátierka Maltesers 200g
83,50 €/1kg
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Oreo Classic 20x66g
280,23 €/1kg
36,99 €
Predajca: Candyspot

CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
30,59 €/1kg
29,37 €
Predajca: somnia24

Trubiky plnen krmom Caprice Cioccolato 115g - Papadopoulos
56,29 €/1kg
9,57 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskánske mandľové pečivo 250g
19,24 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
190,52 €/1kg
30,07 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,72 €
Predajca: AllYouNeed

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g
34,10 €/1kg
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Oatflake und Cranberry Biscuits mit Haferflocken 150g
1 156,60 €/1kg
173,49 €
Predajca: SpiritsFlavour

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Maslové sušienky Mini, bez lepku a laktózy, vrecúško
46,00 €/1kg
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacínom, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: Nutrisslim
99,93 €/1kg

Walkers Shortbread Ltd. – Mini sušienky „Union Jack“ 100 g – balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: RB_Trade
159,90 €/1kg

Mondelēz Milka Naps Alpské mlieko 1,702 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
33,75 €/1kg

Vanilkový croissantový chlieb rafinovaný s práškovým cukrom 1800g
29,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,43 €/1kg

Hoppe sušienky obľúbená zmes HD708 150 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,94 €/1kg

Gullón sušienky s čokoládovými kúskami, bez cukru, 150 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,93 €/1kg

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,99 €/1kg

Manner Rumové hľuzovkové srdiečka Oblátkové srdiečka s rumovým hľuzovkovým krémom 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Open Food 5000396053456, Palmový olej, 100 g, 90 g, e442, e476, e500, e500ii, 1990 kJ, 476 kcal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,20 €
Predajca: AllYouNeed
102,67 €/1kg

Jules Destrooper mandľové vločky Belgické maslové sušienky s mandľami 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Sušienky Schulte ideálne ku káve a koláčom 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,52 €/1kg

Schulte sušienky z bravčového ucha jemné chrumkavé lístkové cesto 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,16 €/1kg

Bahlsen Rekord zmes oblátok s horkou a mliečnou čokoládou 250g



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Predajca: AllYouNeed
83,52 €/1kg

Leibniz Minis maslové sušienky s uzatvárateľným chrumkavým pečivom 150g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
27,33 €/1kg

Bahlsen plnotučné mliečne vafle s čokoládovou polevou 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,20 €/1kg

Bahlsen zmes sušienok Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
14,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,17 €/1kg

Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,57 €/1kg

Bahlsen Geb„ckspezialit„t "Chokini"



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické oblátky s jemným maslom 100g
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg

Bahlsen Leibniz Minis maslové sušienky potiahnuté čokoládou 125g
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,72 €/1kg