4,5



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Olejová lampa so zrkadlom Retro Vintage s rukoväťou Dekoratívna zlatá antická 31 CM85,39 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

Ďalšie informácie o reklame
KOTARBAU® Petrolejová lampa Sklenená olejová lampa so zrkadlom Stará medená kempingová lampa Petrolejová lampa Petrolejová lampa Lampy Vintage olejová lampa Kempingové svetlo Balkónové doplnky Petrolejová lampa pre interiéry35,39 €
Predajca: KOTARBAU

Ďalšie informácie o reklame
Orion sklenená olejová lampa olejová lampa olejová lampa keramická 28,5 cm 530 ml42,99 €
Predajca: Vilde

Ďalšie informácie o reklame
Olejová lampa Feuerhand Baby Special zink Farba: zinok117,62 €/1l
42,06 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Askari

Metrox Petroleumlampe (schwarz, 24 cm, 100 ml, mit Docht, tragbar,windfest) 1556
106,40 €/1l
10,64 €
Predajca: iZelezarstvi

Miniatúrna petrolejová lampa „Zwiebel Gold“ pre zberateľov, s bohatými detailmi
13,20 €
Predajca: Limonds

KOTARBAU® Petrolejová lampa Sklenená olejová lampa s nastaviteľným plameňom MONK 20 cm Kempingová lampa Petrolejová lampa Petrolejová lampa Lucerna Vintage olejová lampa Kempingové svetlo Balkónové doplnky Petrolejová lampa do interiéru
27,39 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Predajca: KOTARBAU

LED lampa Eaxus® v dizajne olejovej lampy – s reguláciou jasu. Krásna dekorácia do obývačky a na záhradu, farba: medená bronzová
55,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

KOTARBAU Olejová lampa so zrkadlom a držiakom knôtu SET Dodatočný knôt a petrolejová lampa Výška 35,5 cm Storm Lantern Sklenená žiarovka Stolná lampa Záhradná lampa
101,59 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

Sada 2 olejových lámp - keramické - 23 a 34 cm
39,99 €
Predajca: Benza-nl

Olejová lampa - vložka do olejovej lampy - zásobník s knôtom. Vyrobte si vlastnú olejovú lampu - 21 x 1,8 cm - 2 kusy
14,99 €
Predajca: Benza-nl

Feuerhand Baby Special 276, Kempingová lucerna na palivo, Modrá, Pozinkovaná oceľ, Očko na zavesenie, 0,34 L, 20 h
193,03 €/1l
67,18 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,63 €
Predajca: Officinacoltelli

Öllampe 24 cm
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

MIL-TEC Storm lucerna olivová 23 cm
17,02 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Liatinová olejová lampa Železničná lampa natretá na čierno
111,87 €
Predajca: Kaminladen

Petrolejová lampa, olejová lampa, svietnik, petrolejová lampa, sklenená petrolejová lampa, vintage olejová lampa
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

24 cm petrolejová lampa + petrolej 0,5 l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

INF 4 kotúčový plochý knôt pre olejovú lampu biely 1.1x2 m 2
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Stolná lampa Cavum 55 cm
208,90 €
Predajca: DekoriaOfficial
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
výška: 30 cm farba: čierna Petrolejovú lampu možno použiť ako dekoráciu alebo svietidlo, ideálne na záhradu alebo chatu.
- Hmotnosť: 0,55
- Balenie: 1
- Jednotka: ks
- BasicVOC: 141,57
- Výška
- 30 cm
- Dĺžka
- 30 cm
- Hmotnosť
- 0.55 kg
- Miesto využitia
- Exteriér
- Farba
- Čierna
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8590419785190
- Výrobca
- M.A.T.
- Výška
- 30 cm
- Dĺžka
- 30 cm
- Hmotnosť
- 0.55 kg
- Miesto využitia
- Exteriér
- Farba
- Čierna
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8590419785190
- Výrobca
- M.A.T.
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

KOTARBAU® Petrolej do olejových lámp 500ml Olej do záhradných horákov Bezfarebný
7,56 €/1l
3,78 €
Predajca: KOTARBAU

lampa petrolejová 30cm MO
10,06 €
Predajca: VISO

Olejová lampa Feuerhand Baby Special zink Farba: zinok
117,62 €/1l
42,06 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Askari

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

petrolejová lampa 30cm CRV
10,06 €
Predajca: VISO

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Pandora nunica 292667C01 Nekonen srdce
60,64 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,88 €
Predajca: somnia24

Amazon Fire TV Stick 4K - AV-Player - 8 GB - 4K UHD (2160p)
112,68 €
-12,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Predajca: OrigineProd

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Prenosný plynový ohrievač a varič Alpen Camping ICELAND 2v1 - čierny
127,00 €
Doprava zdarma
Predajca: SLEVIR

JEMIDI Čajové uteráky bavlnené - 100% Oeko Tex Certified - sada 6 uterákov - čajové uteráky zmiešané - kuchynské uteráky - čajové uteráky -
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Benzínová kosačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | nízka hmotnosť 18 kg | zadný výhoz | 4-taktný motor | výška kosenia 25–55 mm | do 400 m²
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

MalTec Odvlhčovač vzduchu MalTec DH-800 | 800ml nádrž | prenosný sušič vzduchu | proti vlhkosti, nečistotám a plesniam | pre spálňu kúpeľňu pivnicu šatník kanceláriu garáž
35,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Plášť Continental Ride Tour 20x1,75 (47-406) – drôtený čierny 0101140
13,40 €
Predajca: Schindlersport

Grill-Holzkohle Buche 2,5 kg Premium Qualität
6,06 €/1kg
15,14 €
Predajca: M_plus_L

Kempingový varič na bután
49,36 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Favorit Grillkohle 10 kg Holzkohle aus Laubholz Kohle große Körnung lange Glut
3,26 €/1kg
32,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

Nočné svetielka 50 kusov v priehľadnom obale Čas horenia 8 hodín biela
4,57 €/1kg
9,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Elektrická kolobežka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Scooter Skladacia hliníková kolobežka E-Scooter - čierna
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Vykurovanie skleníka Ung Power 4 Wm-P4
146,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Samsung EP-TA800NBEGEU, Vnútorný, AC, 5 V, Čierna
19,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LED solárne osvetlenie so senzorom Solárna lampa Solárne svetlo s detektorom pohybu Solárny reflektor Reflektor so senzorom pohybu IP65 108 LED Retoo
12,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Bomann PC-DKP 1211, Čierna, Nerezová oceľ, Na pracovnú dosku, 64 cm, Keramický, Sklokeramická, 2 zone(s)
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Metrox Petroleumlampe (schwarz, 24 cm, 100 ml, mit Docht, tragbar,windfest) 1556
106,40 €/1l
10,64 €
Predajca: iZelezarstvi

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
31,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dr. Beckmann | Parfém na pranie ruží - 250 ml - Vysoko koncentrovaný - Pre dlhotrvajúcu vôňu - Aj do sušičiek
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Adaptér cestovný Zástrčka napájací Univerzálny Cestovná Zdroj zásuvky kontakt Zásuvkový USA EÚ Mexiko Kanada čierny Retoo
6,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%9% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
9%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Útulné svetlo ideálne proti komárom v lete
Lampy sme si kúpili najmä kvôli komárom. So správnym olejom fungujú veľmi dobre. Dodanie bolo veľmi rýchle a lampy boli veľmi dobre zabalené. Kúpili sme hneď 4 a uvažujeme o kúpe ďalších.
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Petrolejová lampa
Na tú cenu je veľmi dobrá.
Hodnotenie z 14. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Presne tak, ako som očakával! Vrelo odporúčame a cena je skvelá!
Hodnotenie z 3. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Petrolejová lampa
Všetko išlo skvele, môžem len odporučiť
Hodnotenie z 30. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Žiadne sťažnosti
Tovar bol dodaný rýchlo a v perfektnom stave.
Hodnotenie z 9. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Petrolejová lampa
Všetky lampy nie sú tesné. Sú netesné. Aká škoda.
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ludeco - Sten - Stojacia lampa - Sada 3 ks - 12 V - 90 lm - 1 W - Teplá biela
5 000,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Hrobová lampa Square Granite Aurora



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
189,90 €
Predajca: KOKA

Hrobová lampa štvorcová žulová Impala



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
189,90 €
Predajca: KOKA

Hrobová lampa štvorcová žulová Himaláje



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
189,90 €
Predajca: KOKA

Hrobová lampa štvorcová žula Nero Angola



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
189,90 €
Predajca: KOKA

Hrobová lampa štvorcový žulový gneiss



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
189,90 €
Predajca: KOKA

Lampa na hrob Zaoblená žula Impala



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
179,90 €
Predajca: KOKA

KOTARBAU® Petrolejová lampa Sklenená olejová lampa so zrkadlom Stará medená kempingová lampa Petrolejová lampa Petrolejová lampa Lampy Vintage olejová lampa Kempingové svetlo Balkónové doplnky Petrolejová lampa pre interiéry



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,39 €
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU Olejová lampa s držiakom knôtu Ropná lampa plniteľná Starožitná búrka Lucerna Sklenená žiarovka Stolná lampa Lucerna Olejová lampa Záhradná lampa Bronzová stojaca závesná



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,09 €
Predajca: KOTARBAU

Retro petrolejová lampa, bronzová, vonkajšia a dekoratívna lampa do záhrady, krčmy, domácnosti
155,99 €
Predajca: Ladenza

Housevitamin – Kovový vešiak na odevy – Zlatá farba – 80 x 40 x 150 cm
69,95 €
Predajca: Cactula

Blumfeldt Hadrian fontána, olejová lampa, 8 W, 650 l/h, pozinkovaný kov, hrdzavá
185,99 €
Predajca: Klarstein
195,78 €/1l

Orion sklenená olejová lampa olejová lampa olejová lampa keramická 28,5 cm 530 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,99 €
Predajca: Vilde

KOTARBAU® Petrolejová lampa Petrolejová lampa sklenená 19 cm Malá kempingová lampa Petrolejová lampa s kovovým príslušenstvom Lucerna Vintage olejová lampa Kempingové svetlo Balkónové príslušenstvo Petrolejová lampa do interiéru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,09 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,26 €
Predajca: KOTARBAU

Vešiak Na Oblečenie, Vešiak Na Kolieskach, 5-Stupňový Kovový Rúrkový Vešiak Na Oblečenie, Do Spálne, Obchodu, Pre



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
96,89 €
Predajca: Kokiska

Sklenená olejová lampa Leopold 120/250 – ručná výroba | Česká kvalita
48,00 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,00 €
Predajca: Prokesglass

Sklenená olejová lampa Leopold 100/200 – ručná výroba | Česká kvalita
34,00 €
Predajca: Prokesglass

Sklenená olejová lampa Leopold 80/170 – ručná výroba | Česká kvalita
35,00 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,50 €
Predajca: Prokesglass

Olejová lampa Feuerhand Baby Special zink Farba: zinok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
42,06 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Askari
117,62 €/1l

Strojová lampa LED 15 W s 50 cm flexibilným husím krkom s magnetickou základňou, dielenská lampa na náradie pre sústruh, pracovný stôl, kanalizáciu, priemysel, EU-S
39,35 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Predajca: Ladenza