5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Erolfa Woda perfumowana, 100 ml2 454,30 €/1l
245,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Viking, Woda perfumowana, 100ml2 357,20 €/1l
235,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Liaisons Dangereuses Typical Me Woda perfumowana, 50 ml4 161,20 €/1l
208,06 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Original Vetiver, Woda perfumowana, 50ml3 353,20 €/1l
167,66 €
Predajca: PerfumTraders

Kate Spade New York Sparkle Edp Intense Spray
713,33 €/1l
42,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kate Spade New York Sparkle EDP Intense 100 ml W
427,50 €/1l
42,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Liu Jo Lovely Me EDP 100 ml W
216,50 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kate Spade - Chérie EDP 40ml
517,50 €/1l
20,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kate Spade Bloom Woda toaletowa, 40 ml
523,00 €/1l
20,92 €
Predajca: NutraBestBG

Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, 60ml
796,67 €/1l
47,80 €
Predajca: somnia24

Xerjoff 17/17 Irisss Woda perfumowana, 100ml
3 507,50 €/1l
350,75 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

VERSET Ceix for Him edp 100ml
304,30 €/1l
30,43 €
Predajca: Pharmacygreek

Ajmal - Qasida EDP 60ml
780,50 €/1l
46,83 €
Predajca: BEBELUC

Proenza Schouler Arizona EDP 50 ml W
492,00 €/1l
26,36 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,60 €
Predajca: Glamperfeu

Lanvin Jeanne Woda perfumowana, 100ml
292,60 €/1l
29,26 €
Predajca: BRASTYGroup

VERSET Ikal edp 50ml
338,60 €/1l
16,93 €
Predajca: Pharmacygreek

Mexx Woman Woda perfumowana, 20ml
515,50 €/1l
10,31 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf - Legesi Femme EDP 100ml
238,10 €/1l
23,81 €
Predajca: PerfumTraders

Furla Incantevole EDP 100 ml W
404,00 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ajmal Raindrops Woda perfumowana, 50 ml
177,20 €/1l
9,56 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,86 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vôňa iskrivá, radostná, zmyselná a ženská ako vy. Pestrá zmes ovocia a kvetov vrátane jahody, ružovej esencie a frézie so zvodnými tónmi zamatového ambroxu a kašmeranu. Každý tón je navrhnutý tak, aby oslavoval a posilňoval jedinečnú chémiu vášho tela.
Nóty vône:
Nóty hlavy: bergamot, citrusy, jahoda
Nóty srdca: bambus, citrusy, jahoda
: frézia, ruža
Základná nóta: kašmírové drevo, ambroxan
.
Kate Spade New York je kvetinovo-ovocná parfumovaná voda. Dokáže vás preniesť do bezstarostného leta plného radosti, dobrodružstva a bezhraničnej energie. vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.
Kate Spade New York, Woda perfumowana, 60ml
- Rozmery
- 60 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Kate Spade New York, Woda perfumowana, 60ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániDámy
- EAN kód
- 3386460119955
- Rozmery
- 60 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Kate Spade New York, Woda perfumowana, 60ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániDámy
- EAN kód
- 3386460119955
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Juicy Couture Couture La La Woda perfumowana, 100ml
276,80 €/1l
27,68 €
Predajca: PerfumTraders

Avon TTA Today 100 ml EDP
293,40 €/1l
29,34 €
Predajca: Zeitburg

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Avon Today Tomorrow Always Today Woda parfumovaná, 50 ml
439,80 €/1l
23,81 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

HI stojan na topánky pre 40 párov topánok Wave White
18,85 €
Predajca: Tradior

Športový kočík MoMi ESTELLE black 2021
123,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Nasheet parfémovaná voda unisex 100 ml
178,50 €/1l
17,85 €
Predajca: FragraDE

AVON Premiere Luxe parfumovaná voda 50 ml pre vás
439,80 €/1l
21,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Darsonval SuperNova Gess vysokofrekvenčné tváre tyč stroj 4 tipy Microcurrent terapia Anti-aging kože sprísnenie jemné linky tváre odstránenie chĺpkov
77,49 €/1kg
61,99 €
Predajca: GESS

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra - Pink Shimmer Secret Intense EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Nina Ricci Premier Jour, Ženy, 100 ml, Gardénia, Mandarínka, Vzácne drevo, Sprej, 1 kusov
426,40 €/1l
42,64 €
Predajca: Novada-Shop

Aphro Celina sérum na riasy 3 ml prípravok na rast rias
14 140,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 50ml
581,00 €/1l
29,05 €
Predajca: somnia24

French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
362,50 €/1l
36,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kate Spade New York EDP 40 ml W
556,25 €/1l
22,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,50 €/1l
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paris Corner, Orava, parfémová voda, unisex, 100 ml
281,50 €/1l
28,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Microsoft Xbox Series S, Xbox Series S, Biela, 10240 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
571,91 €
Predajca: evomag

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Matrac 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
209,99 €
Predajca: hatservice

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
299,00 €
-71,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,06 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l