1,0



Na základe 1 hodnotenia
Guess - GW0530L5 - Dámske náramkové hodinky - Quartz - Lady Idol
94,16 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,88 €-22%
plus 13,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Náramkové hodinky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Guess Náramkové hodinky GW0464L1161,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ďalšie informácie o reklame
Guess Náramkové hodinky GW0386G3145,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Ďalšie informácie o reklame
Guess - GW0549L2 - Náramkové hodinky - Dámske - Quartz - Lady G223,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Pánske hodinky Guess IDOL GW0502G294,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Guess - GW0605L2 - Dámske náramkové hodinky - Quartz - LADY IDOL
141,90 €
Predajca: Schuhe24_de

Guess - GW0655L1 - Dámske náramkové hodinky - Quartz - Lady Idol
83,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Guess - GW0655L2 - Dámske náramkové hodinky - Quartz - Lady Idol
104,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Dámske hodinky Guess Lady Idol
173,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guess - GW0549L1 - Náramkové hodinky - Dámske - Quartz - Lady G
75,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Guess Lady Idol GW0530L4 Damenuhr
152,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Schuhe24_de

Pánske hodinky Guess Idol
61,90 €
Predajca: Timestore

Guess - GW0571G1 - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - Headline
97,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Guess - GW0655L3 - Náramkové hodinky - Dámske - Kremeňové - Lady Idol
144,22 €
-39,57 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
104,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Guess Náramkové hodinky GW0874L4
151,00 €
Doprava zdarma
Predajca: GRANDSTYL

Dámske hodinky Guess Allara
200,56 €
-44,62 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
155,94 €
Predajca: zegarek_net

Guess Náramkové hodinky GW0464L2
214,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guess Náramkové hodinky GW0265G1
102,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Guess - GW0572G1 - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - Headline
123,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Guess - GW0771L2 - Dámske náramkové hodinky - Quartz - Majesty
151,00 €
Doprava zdarma
Predajca: GRANDSTYL

Pánske hodinky Guess IDOL GW0502G1
84,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Značka: Guess
Skupina produktov: Hodinky
Cieľová skupina: Dámy
Farba puzdra: strieborná
Sklo: minerálne sklo
Materiál remienka: silikón
Ø mm: 38
Materiál puzdra: Nerezová oceľ
Farba ciferníka: viacfarebná
Farba displeja: viacfarebná: Farba: analógová
Farba remienka: biela
Typ hodiniek: náramkové hodinky
Typ strojčeka: Quartz
Typ zapínania: pracka
Vodotesnosť: 3 ATM
Značka: Guess - Číslo výrobcu: GW0530L5 - Séria výrobcu: Lady Idol 38mm 1ATM - Funkcie: Pohon: batériový (quartz) - Označenie strojčeka: Japonsko - Farba ciferníka: pestrofarebná - Displej: Materiál puzdra: Nerezová oceľ - Hrúbka puzdra: 10 mm - Tvar puzdra: Šírka puzdra: 38 mm - Zadná strana puzdra: Zadná strana z nerezovej ocele, lisovaná - Pohlavie: Dámske - Sklo: Tvrdené, minerálne sklo - Štýl: Moderný - Materiál remienka: Silikón - Farba remienka: Biela - Šírka remienka: 18 mm - Zapínanie: Pracka - Max. Obvod zápästia: 200 mm - EAN: 0091661533020 - Hmotnosť položky: 0,05 kg
Hodinky GUESS WATCHES LADIES LADY IDOL GW0530L5. Móda. Vodotesnosť 30. Farby biela. Okrúhly tvar. Strojček quartz. Analógové / digitálne analógové. Farebný kameň zirkón. Materiál chrámu silikón. Materiál puzdra z nehrdzavejúcej ocele. Uzatváracia pracka. Farebnosť viacfarebná.
Skupina produktov: Hodinky
Cieľová skupina: Dámy
Farba puzdra: strieborná
Sklo: minerálne sklo
Materiál remienka: silikón
Ø mm: 38
Materiál puzdra: Nerezová oceľ
Farba ciferníka: viacfarebná
Farba displeja: viacfarebná: Farba: analógová
Farba remienka: biela
Typ hodiniek: náramkové hodinky
Typ strojčeka: Quartz
Typ zapínania: pracka
Vodotesnosť: 3 ATM
- Značka: Guess
- Model: GW0530L5
- Názov modelu: Idol
- Oddelenie: Dámske
- Typ výrobku: Náramkové hodinky
- Pohyb: Quartz
- Materiál remienka: Silikón
- Farba remienka: biela
- Farba ciferníka: viacfarebná
- Farba puzdra hodiniek : strieborná
- Materiál puzdra: nerezová oceľ
- Formát displeja : analógový
- Vodotesnosť : 3 ATM
- Veľkosť puzdra : 38 mm
- Zapínanie: kolíčková spona
- Sklo: minerálne sklo
- Puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s priemerom približne 38 mm
- Dámske náramkové hodinky Guess sú šikovným spojením inovatívnej funkčnosti a módneho dizajnu
- Za robustným minerálnym sklom sa nachádza ciferník quartzových hodiniek vo viacfarebnom prevedení
- Moderné dámske náramkové hodinky GW0530L5 sú vodotesné do 3 ATM, takže striekajúca voda nemôže hodinkám ublížiť.
| Výrobca: | Guess |
| Číslo modelu : | GW0530L5 |
| bývalá RRP*: | 30,00 159,00/td> |
| Číselník: | analógový, farba: viacfarebný |
| Puzdro: | Priemer cca 38,0 mm (bez korunky), výška cca 9,3 mm |
| Zadná strana puzdra: | Zadná strana: nehrdzavejúca oceľ s logom výrobcu |
| Náramok: | Dĺžka hodiniek: cca 19,0 cm Zapínanie na sponu |
| Odolnosť voči vode: | Vodotesnosť: 3 ATM (30 m) |
| Funkcie / displeje: | Hodiny - minúty - sekundy: Quartzový strojček, tvrdené minerálne sklo, zobrazenie hodín - minút - sekúnd |
| Rozsah dodávky: | Dodáva sa v balení Guess |
Dámske hodinky Guess Lady Idol GW0530L5
- Puzdro z nehrdzavejúcej ocele, strieborná povrchová úprava, leštené
- Silikónový remienok, biely, kolíčková pracka
- Quartzový strojček, napájaný batériou
- Odolné voči vode
- Puzdro osadené kameňmi
- Farba ciferníka ružová/modrá
- Šírka puzdra približne 38 mm
- Výška puzdra približne 8 mm
Dodáva sa s krabičkou a informačnou kartou. Z ekologických dôvodov sú návod na obsluhu a ďalšie informácie k dispozícii len na webovej stránke výrobcu!
príležitostné náramkové hodinky pre ženy, presný quartzový strojček, trblietavý ciferník v pastelových farbách s pohľadom na strojček, leštené ručičky, centrálny sekundový ukazovateľ, leštené puzdro z nehrdzavejúcej ocele, rámik zdobený trblietavými kryštálmi, ryhovaná korunka, minerálne sklo odolné proti poškriabaniu, biely silikónový remienok, leštená spona, vodotesnosť do 3 barov, šírka (bez korunky) 38 mm, výška 9,5 mm
Značka: Guess - Číslo výrobcu: GW0530L5 - Séria výrobcu: Lady Idol 38mm 1ATM - Funkcie: Pohon: batériový (quartz) - Označenie strojčeka: Japonsko - Farba ciferníka: pestrofarebná - Displej: Materiál puzdra: Nerezová oceľ - Hrúbka puzdra: 10 mm - Tvar puzdra: Šírka puzdra: 38 mm - Zadná strana puzdra: Zadná strana z nerezovej ocele, lisovaná - Pohlavie: Dámske - Sklo: Tvrdené, minerálne sklo - Štýl: Moderný - Materiál remienka: Silikón - Farba remienka: Biela - Šírka remienka: 18 mm - Zapínanie: Pracka - Max. Obvod zápästia: 200 mm - EAN: 0091661533020 - Hmotnosť položky: 0,05 kg
Hodinky GUESS WATCHES LADIES LADY IDOL GW0530L5. Móda. Vodotesnosť 30. Farby biela. Okrúhly tvar. Strojček quartz. Analógové / digitálne analógové. Farebný kameň zirkón. Materiál chrámu silikón. Materiál puzdra z nehrdzavejúcej ocele. Uzatváracia pracka. Farebnosť viacfarebná.
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

GLOBO 15229S2, Kov, IP20, II, E27, LED, 40 W
78,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Feim-SK

Guess Náramkové hodinky W0911L6
60,05 €
Predajca: Timestore

Moderná rohová sedačka do U s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
555,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Guess Dámske náramkové hodinky Crush so silikónovým remienkom W1223L1
70,51 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,55 €
Predajca: Parfumtoi

Esschert Design OC22, Vonkajší, Koberec, Zelená, Biela, Obrázok, Kvetinový, Obdĺžnik
12,28 €/1m²
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

GUESS - Náramkové hodinky - Dámske - SUGAR - GW0098L1
82,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Dámske hodinky Guess W1156L1 strieborné
174,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Schuhe24_de

Pánske hodinky Guess Frontier W1132G1
131,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Dámské hodinky Guess W1160L4 Lady Frontier
131,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Guess - Náramkové hodinky - Dámske - LADY FRONTIER W1160L1
163,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Schuhe24_de

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm Manželská posteľ s lamelovým roštom a 2 zásuvkami, úložná drevená posteľ Funkčná zamatová posteľ, bez matraca, sivá
389,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
369,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Dámske hodinky Guess MOONLIGHT GW0320L2
289,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Emporio Armani AR5920 Sportivo dmske hodinky
124,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EternalEpoch

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Sada cestovných kufrov s tvrdou škrupinou, sada kufrov, sada kufrov na kolieskach, 4 ks, ABS, pávovo modrá
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Dámska kabelka Guess TWNN9676019-BLA
105,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámsky kabát zimná bunda prešívaná bunda s odnímateľnou kapucňou kabát so zipsom softshellová bunda kožušinový golier trenčkot
65,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Merax čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická skriňová pružinová posteľ s úložným priestorom, zamatová manželská posteľ v tvare ucha, sivá
431,99 €
-29,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
402,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Marikoo Racquellee Nepremokavá dámska softshellová prechodná bunda s kapucňou mackintosh antracitová veľkosť 40 - L
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Dressnicely

Domáci trenažér na bicykel pre domáce použitie – indoor cyklistický bicykel s tichým zotrvačníkom 10 kg – s nastaviteľným odporom – LCD displej – poho
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Albatros jedálenské stoličky MILANO set 6, sivá - Čalúnená stolička s poťahom z imitácie kože, Moderný štýlový dizajn k jedálenskému stolu - Kuchynská stolička alebo stolička do jedálne s vysokou nosnosťou do 110 kg
157,99 €
-35,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
122,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Guess - GW0503G2 - Náramkové hodinky - Pánske - Quartz - Idol
60,90 €
Predajca: Timestore

Guess - W0979L9 - Náramkové hodinky - Dámske - Retro Pop
71,02 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Schmuck-und-Uhren
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Invicta I-Force 1514 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s bielym ciferníkom - 46 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
109,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Invicta Pro Diver 12820 Dámske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ so zlatým ciferníkom - 40 mm - S 15 diamantmi
129,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Festina Dátumové hodinky ACERO CLASICO Blue



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,00 €
Predajca: Loxorio

Invicta Pro Diver - SCUBA 6981 Pánske hodinky - Quartz strojček - Nerezová oceľ s čiernym ciferníkom - 48 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: Official-InvictaStoresEU

Hodinky Seiko 5 Sports SRPD65K1 SKX, automatické, športový štýl



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(28)Počet hodnotení: 28
287,99 €
Predajca: SuperMerchant

Dámske Hodinky Casio Mq-24uc-8bef



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,35 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike White



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
219,42 €
Predajca: Loxorio

Citizen Mezczyznizegarek NK0023-57L



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
402,23 €
Predajca: SWISS-boutique

Casio - GW-5000HS-7ER - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - G-Shock



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
256,23 €
Predajca: Watchard

Pánské hodinky Zeppelin 8462-3 Atlantic



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
349,65 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf Chrono Bike Brown



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Chrono Bike Blue - Black
201,51 €
Predajca: Loxorio

Festina Chronograf Timeless Chronograph Red
181,50 €
Predajca: Loxorio

Hodinky Casio G-SHOCK Master of G Mudmaster Carbon Core Guard Quad Sensor Bluetooth Sync



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
379,05 €
Predajca: Timestore

Casio Lineage Rádiom riadené pánske hodinky



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
273,90 €
Predajca: Timestore

Casio – GST-B400-1AER – náramkové hodinky – pánske – solárne – G-Shock



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
255,75 €
Predajca: Timestore

Hodinky Casio G-SHOCK Original Waveceptor Solar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
239,40 €
Predajca: Timestore

Festina Chronograf CHRONO SPORT Green



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
163,85 €
Predajca: Timestore

Citizen - CA0695-84E - Náramkové hodinky - Pánske - Solárne - Chronograf - Chrono



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
205,10 €
Predajca: Timestore