5,0



Na základe 25 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml2 990,50 €/1l
299,05 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Erba Gold parfémovaná voda unisex 100 ml1 998,50 €/1l
199,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carner Barcelona Cuirs EDP 100 ml UNISEX1 030,20 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Atkinsons Her Majesty The Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 255,20 €/1l
125,52 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Atkinsons Her Majesty The Oud parfémovaná voda pre ženy 100 ml
956,90 €/1l
95,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Atkinsons His Majesty The Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 247,80 €/1l
124,78 €
Predajca: somnia24

Atkinsons Gold Fair In Mayfair EDP 100 ml UNISEX
1 501,40 €/1l
150,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Atkinsons James Woda perfumowana, 100 ml
980,20 €/1l
98,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Atkinsons Rose in Wonderland parfémovaná voda unisex 100 ml
1 419,00 €/1l
141,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
549,33 €/1l
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Atkinsons Black Tulip EDP 100 ml UNISEX
1 142,70 €/1l
114,27 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Atkinsons Scilly Neroli parfémovaná voda unisex 100 ml
1 307,00 €/1l
130,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tom Ford Noir Extreme Perfumy, 50ml
2 281,00 €/1l
114,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfumovaná voda v spreji Atkinsons Oud Save the Queen je orientálna zmes teplých, korenistých a štýlovo britských vôní. Svieže, trpké vrchné tóny earl grey, bergamotu a klinčekov sa stretávajú so srdcom z bieleho jazmínu a pomarančových kvetov. Sú vsadené do hrejivého buketu vôní guajakového dreva, agarového dreva a fazule tonka, ako aj vzácneho oudu. Atkinson's Oud Save the Queen vytvoril Francis Deleamont v roku 2013. Melanž vône pripomína tajnú aféru egyptského korunného princa z 20. rokov minulého storočia Mohammeda Aliho Ibrahima a hollywoodskej herečky Mabel Normand.
Dámska parfumovaná voda
čaj, klinček, bergamot
jazmín, pomarančový kvet
agarové drevo (oud), fazuľa tonka, guajakové drevo
Parfémovaná voda Oud Save The Queen od značky Atkinsons bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Čo získate, keď skombinujete anglickú sofistikovanosť so zvodným, tajomným šarmom Orientu? Závratne zvodnú a takmer nebezpečnú vôňu - Atkinson's Oud Save The Queen. Vôňa inšpirovaná príbehom zakázanej lásky egyptského korunného princa Mohammeda Aliho Ibrahima a americkej filmovej hviezdy Mabel Normand. Výrazná bergamotová vôňa čaju Earl Gray sa mieša s korenistým klinčekom a sladkým kvetom pomarančovníka, ale táto klamlivá nevinnosť ustupuje pižmovej, drevitej a okúzľujúcej sile guajakového dreva a oudu s mocným, hypnotizujúcim nádychom Orientu. Vôňa majestátnej krásy a vzácny klenot v každej zbierke vôní!
Parfumovaná voda Oud Save The Queen od značky Atkinsons bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Atkinsons Oud Save The Queen Woda parfumovaná, 100 ml
Atkinsons Oud Save The Queen Parfumovaná voda v spreji 100ml
- Model
- Oud Save The Queen
- Hmotnosť
- 0.8 kg
- Druh vône
- orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8011003867196
- Číslo od výrobcu
- 1003867196
- Model
- Oud Save The Queen
- Hmotnosť
- 0.8 kg
- Druh vône
- orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 8011003867196
- Číslo od výrobcu
- 1003867196
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 727,00 €/1l
172,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
1 752,00 €/1l
219,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Atkinsons Gold Fair In Mayfair EDP 100 ml UNISEX
1 501,40 €/1l
150,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
362,00 €/1l
36,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Nintendo Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov), Stiahnuť
112,03 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Unisex parfém Atkinsons EDP The Other Side Of Oud 100 ml
1 113,80 €/1l
111,38 €
Predajca: PerfumTraders

3 kusy LED nočné svetlo do zásuvky nočné svetlo do zásuvky pre detskú izbu, biele a teplé biele
17,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Creed Centaurus parfémovaná voda unisex 100 ml
2 555,30 €/1l
255,53 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 100ml
1 666,50 €/1l
166,65 €
Predajca: PerfumTraders

Reyane Tradition Insurrection II Pure EDT 90 ml M
265,00 €/1l
23,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Granitan - Granitový drez - Drez 44,5x41,5 cm - Kuchynský drez čierny - s batériou a sifónom - TEOR
189,99 €
Predajca: Granitan

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
87,35 €
Predajca: somnia24

Sony PlayStation Portal Remote Player, Vzdialený ovládač, PlayStation 5, 337 mm, 95 mm, 150 mm, 540 g
289,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Club de Nuit Precieux I Extrait de Parfum 55 ml UNISEX
640,00 €/1l
44,90 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

Chopard, Oud Malaki, Eau De Parfum, For Men, 80 ml
678,75 €/1l
54,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml
2 757,30 €/1l
275,73 €
Predajca: PerfumTraders

Žehliaca doska Laurastar Plusboard, 42 cm x 125 cm, 100% bavlna, vhodná pre parné žehliace stanice, nastaviteľná výška, integrované kolieska, 9 kg
159,85 €
Predajca: BalticVaris_DE

Atkinsons His Majesty The Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 247,80 €/1l
124,78 €
Predajca: somnia24

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,25 €/1m
18,55 €
Predajca: FDC
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
96% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
96%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém Atkinson v novo navrhnutom flakóne za absolútne výhodnú cenu
Parfém sa mi páči, nový originálny výrobok. Fľaštička prišla v novom dizajne, čo svedčí o tom, že nebola roky uložená v sklade, kým sa prestala vyrábať. Chýbala mi však zmienka o tom, pretože by som rada dostala staré balenie. Doručenie bolo rýchle a tip top a nekomplikované. Mohol som sa s nimi spojiť aj telefonicky. Všetko bolo v poriadku, opäť rád.
Hodnotenie z 16. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
skvelá vôňa...no 0815
vôňa je veľmi elegantná a takmer jedinečná. Vyčnieva z davu a na pokožke dlho vydrží. Super vôňa a vrelo odporúčam.
Hodnotenie z 10. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pôvodný
Bezkonkurenčné za cenu Kaufland online robí skvelú prácu
Hodnotenie z 24. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý nákup !
Veľmi spokojný, dobrá cena !
Hodnotenie z 19. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pani
Veľmi dobrý parfum a rýchle dodanie. Ďakujem!
Hodnotenie z 16. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výnimočné a dlhotrvajúce!
Jedna z mojich najobľúbenejších vôní. Tu za primeranú cenu!
Hodnotenie z 5. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Testovací beh a buchnutie
Láska na prvé privoňanie.
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l