Kľúčové informácie v kocke

  • Objavte 100 % originálny telový sprej Victoria's Secret.
  • Vychutnajte si jedinečnú vôňu Velvet Petals, ktorá evokuje zamatové okvetné lístky.
  • S kvetinovými tónmi a nádychom sladkej pralinky pre neodolateľný zážitok.
  • Osviežuje a zanecháva vôňu na pokožke, oblečení aj vlasoch.
  • Dodávané v praktickom 250 ml balení.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov

20,41 €

81,64 € / 1l

plus 2,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 30. septembra – po 5. októbra

Dostupná množstevná zľava:

Naše najlepšieponuky
Telové spreje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
163,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
41,90 €
-6%
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
162,50 €/1l
39,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro 59 Parfumovaný sprej, 90 ml
Sol De Janeiro 59 Parfumovaný sprej, 90 ml
265,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
23,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Bestseller
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
267,22 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
24,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
83,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,75 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Rush 2019 telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Rush 2019 telový sprej pre ženy 250 ml
99,96 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 28
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
85,12 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 34
21,28 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
85,88 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
21,47 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
67,48 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
16,87 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Midnight Bloom telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Midnight Bloom telový sprej pre ženy 250 ml
81,84 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
20,46 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
157,60 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
39,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
79,28 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
19,82 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Canyon Flora telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Canyon Flora telový sprej pre ženy 250 ml
91,63 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,63 €
-22%
27,49 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Coconut Passion telový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Coconut Passion telový sprej 250 ml W
138,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 17
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company
Obrázok produktu pre Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
92,64 €/1l
23,16 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Velvet Petals Body Mist 250ml
Victoria´s Secret - Velvet Petals Body Mist 250ml
39,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
39,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Telový sprej 250 ml Original - Velvet Petals
Telový sprej 250 ml Original - Velvet Petals
157,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
39,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
90,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Pomegranate Sky Body Spray 250ml
Victoria´s Secret - Pomegranate Sky Body Spray 250ml
94,00 €/1l
23,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer telový sprej pre ženy 250 ml
79,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,90 €
Predajca: BRASTYGroup

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Victoria's Secret Velvet Petals Parfumová voda do vzduchu 250 ml – 250 ml

Victoria's Secret Velvet Petals je svieža vôňa, ktorá poteší zmysly kombináciou sladkej mandľovej príchute a krémovej santalovej vône. Táto kombinácia kvetinových a sladkých tónov vytvára teplú, príjemnú arómu, ktorá pôsobí jemne a zároveň ne.

Vrchné tóny obsahujú osviežujúcu notu starfruitu a sladkú mandľovú príchuť, zatiaľ čo srdce vône obsahuje kokosové mlieko, cukrované kvety marhule a lotos. Základ vône spája krémové santalové drevo, teplé pižmové tóny a jemnú vanilku.

Charakter tejto vône je svieža kombinácia ovocných a sladkých tónov, ktorá vytvára príjemnú a nú atmosféru.

Detaily produktu

  • Značka: Victoria's Secret
  • Produkt: Victoria's Secret Velvet Petals Parfumová voda do vzduchu 250 ml
  • Objem: 250 ml
  • EAN: 0667556489989


Hlasitosť:
250 ml
Vhodné pre:
Ženy
Vonné:
Áno
Krajina pôvodu:
Spojené štáty
Počet priložených produktov:
1 kusov


Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym telovým sprejom Victoria's Secret Velvet Petals 250 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfumu s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Victoria's Secret!



  • Gender: Dámsky
  • Typ: Dámsky parfumovaný dezodorant: Dámsky telový sprej
  • Objem: 250 ml
Od 14,97 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
MARCOLIN
c/Juan de Austria, 116 4ª planta - 08018
08018 - Barcelona
+34933209060
[email protected]



Samotný název této parfémované tělové mlhy napovídá, že vůně evokuje sametové okvětní lístky květin, které lákají svou jemnou, sladkou, pudrovou, ale zároveň svěží vůní. Victoria's Secret Velvet Petals je naplněna květinovými tóny v kombinaci s nádechem sladké pralinky. Mlha osvěžuje, dodává pokožce lehkost a udržuje její vůni nejen na pokožce, ale také na oblečení a vlasech.

Telový sprej z kolekcie Velvet Petals 2019 od značky Victoria's Secret. Vami zvolené balenie obsahuje 250 ml.

Už samotný názov tohto parfumovaného telového spreja naznačuje, že vôňa pripomína zamatové okvetné lístky, ktoré lákajú svojou jemnou, sladkou, púdrovou a zároveň sviežou vôňou. Victoria's Secret Velvet Petals je plný kvetinových tónov v kombinácii s nádychom sladkej pralinky. Sprejová hmla osviežuje, dodáva pokožke ľahkosť a udržiava vôňu nielen na pokožke, ale aj na oblečení a vlasoch.

Victoria's Secret Velvet Petals telová hmla, 250 ml

Victoria's Secret, parfumová voda vo forme spreju, Velvet Petals, 250 ml
Hmotnosť
0.277 kg
Objem
250 ml
Zloženie
Viz popis
Cieľové skupiny
Unisex
Dámy
EAN kód
0667556489989
667556489989
Číslo od výrobcu
129700

Hmotnosť
0.277 kg
Objem
250 ml
Zloženie
Viz popis
Cieľové skupiny
Unisex
Dámy
EAN kód
0667556489989
667556489989
Číslo od výrobcu
129700
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
83,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,75 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Midnight Bloom telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Midnight Bloom telový sprej pre ženy 250 ml
81,84 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
20,46 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
85,12 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 34
21,28 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Bare Vanilla Body Mist telový sprej 250 ml
Victoria's Secret Bare Vanilla Body Mist telový sprej 250 ml
79,16 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 30
19,79 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
81,32 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
20,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Rush 2019 telový sprej pre ženy 250 ml
Victoria's Secret Rush 2019 telový sprej pre ženy 250 ml
99,96 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 28
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
85,88 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
21,47 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
79,28 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
19,82 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
80,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 28
20,20 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
67,48 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
16,87 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
157,60 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
39,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Obrázok produktu pre Silikónové puzdro pre Apple iPhone 11 Protective Cover Matt Black Back Cover Puzdro na mobilný telefón
Silikónové puzdro pre Apple iPhone 11 Protective Cover Matt Black Back Cover Puzdro na mobilný telefón
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 208
7,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 177
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Dream Angel parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Victoria's Secret Dream Angel parfémovaná voda pre ženy 50 ml
797,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
50,30 €
-20%
39,89 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Obrázok produktu pre Sony Horizon Forbidden West, Playstation 4/Playstation 5, T (neplnoletí), Stiahnuť
Sony Horizon Forbidden West, Playstation 4/Playstation 5, T (neplnoletí), Stiahnuť
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 240
63,33 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Coconut Passion telový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Coconut Passion telový sprej 250 ml W
138,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 17
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company
Obrázok produktu pre GTPLAYER herné kreslo Ergonomické herné kreslo Stolová stolička Pretekárske kreslo pre hráčov PC s textilným povrchom, perový sedák s opierkou na nohy čierna
GTPLAYER herné kreslo Ergonomické herné kreslo Stolová stolička Pretekárske kreslo pre hráčov PC s textilným povrchom, perový sedák s opierkou na nohy čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 486
169,99 €
-20,00 €
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER
Obrázok produktu pre Zrkadlo Aquamarin® Hollywood - s osvetlením, 3 farby svetla, stmievateľné, dotykové, 15 LED svetiel, 58 x 43 cm - nástenné stolové zrkadlo, kozmetické zrkadlo, divadelné zrkadlo, kozmetické zrkadlo, toaletné zrkadlo
Zrkadlo Aquamarin® Hollywood - s osvetlením, 3 farby svetla, stmievateľné, dotykové, 15 LED svetiel, 58 x 43 cm - nástenné stolové zrkadlo, kozmetické zrkadlo, divadelné zrkadlo, kozmetické zrkadlo, toaletné zrkadlo
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
166,79 €
-33,36 €
133,43 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
92,64 €/1l
23,16 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre vidaXL Vankúš 2 ks Výplň páperie/peří Ťažký 80x80 cm Biely
vidaXL Vankúš 2 ks Výplň páperie/peří Ťažký 80x80 cm Biely
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 15
48,62 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
90,84 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Ochranný kryt pre Apple iPhone 14 Case Transparent Slim Cover Clear Case
Ochranný kryt pre Apple iPhone 14 Case Transparent Slim Cover Clear Case
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 287
7,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre Kávovar na kapsule Nespresso Lattissima One EN510.W, biely
Kávovar na kapsule Nespresso Lattissima One EN510.W, biely
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 204
221,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre KESPER Multi-sklenená doska s granitovým vzhľadom, doska na sporák 56x50 cm, bezpečnostné sklo ESG, ochrana proti striekajúcej vode, 3659013, odolná proti poškriabaniu a teplu
KESPER Multi-sklenená doska s granitovým vzhľadom, doska na sporák 56x50 cm, bezpečnostné sklo ESG, ochrana proti striekajúcej vode, 3659013, odolná proti poškriabaniu a teplu
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 148
31,91 €
-12%
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Sunslope Mgiełka do ciała, 250 ml
Victoria's Secret Sunslope Mgiełka do ciała, 250 ml
128,52 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
32,13 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre vidaXL Montované prestieradlo Jersey Anthracite 140x200 cm Bavlna
vidaXL Montované prestieradlo Jersey Anthracite 140x200 cm Bavlna
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 10
15,76 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre Balík pre systém PS5 VR2 Horizon Call of the Mountain
Balík pre systém PS5 VR2 Horizon Call of the Mountain
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
2 547,95 €
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre Elektrický bežecký pás DeskWalk pre domácnosť alebo kanceláriu, motorový posilňovací stroj s LCD displejom, stolný bicykel na cvičenie - drevená optika
Elektrický bežecký pás DeskWalk pre domácnosť alebo kanceláriu, motorový posilňovací stroj s LCD displejom, stolný bicykel na cvičenie - drevená optika
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 114
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Obrázok produktu pre Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 34
26,99 €
Predajca: LovelySmile
Obrázok produktu pre Gimi Aliante, Stojaci sušiak na bielizeň, Hliník, Oceľ, Modrá, Biela, 20 m, CE, 1860 mm
Gimi Aliante, Stojaci sušiak na bielizeň, Hliník, Oceľ, Modrá, Biela, 20 m, CE, 1860 mm
68,83 €/1m
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 146
75,90 €
-45%
41,64 €
Predajca: Di-Life
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo
TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
74,74 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
498,27 €/1l
Obrázok produktu pre Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
77,77 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
518,47 €/1l
Obrázok produktu pre Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
5,99 €
-8%
5,49 €
Predajca: Lemonbite
23,26 €/1l
Obrázok produktu pre Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
5,49 €
Predajca: Lemonbite
21,96 €/1l
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
41,90 €
-6%
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
163,33 €/1l
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
39,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
162,50 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
22,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
90,84 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Ženy, Kašmírové drevo, Vanilka, Spojené štáty
Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Ženy, Kašmírové drevo, Vanilka, Spojené štáty
26,79 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
107,16 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
111,08 €/1l
Obrázok produktu pre Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
26,60 €/1l
Obrázok produktu pre Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W
Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
37,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
155,83 €/1l
Obrázok produktu pre Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
24,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
276,67 €/1l
Obrázok produktu pre Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
15,99 €
-12%
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 30
20,41 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
81,64 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,75 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
83,00 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
20,67 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
82,68 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 28
20,20 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
80,80 €/1l
Obrázok produktu pre Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
20,83 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
138,87 €/1l
Obrázok produktu pre Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
26,26 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
21,47 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
85,88 €/1l