5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GUAM drenážny zábal s chladiacim účinkom 1000 g79,46 €/1kg
79,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Guam Algenfango 500 g – anticelulitídová kúra s morskými riasami, ílom a brečtanom – viditeľne pevnejšie tkanivo už za 45 minút (807)47 320,00 €/1l
47,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Sol De Janeiro Brazílska pleťová krém na telo, 240 ml184,79 €/1l
46,44 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
GUAM Inthenso telové maslo – vyživujúce a spevňujúce 250 ml39 080,00 €/1l
39,08 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Spirulina, regeneračný a anti-aging krém na telo, 150 ml
180,00 €/1l
27,00 €
Predajca: 4Katharsis

Krém proti celulitíde
187,96 €/1l
57,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

BiggerBust Serum 150 ml - 150 ml
10 720,00 €/1l
10,72 €
Predajca: MANADA

Kolagénový krém 500 g
17,96 €/1l
8,98 €
Predajca: ADONIS

Krém proti celulitíde, zoštíhľujúci THERMOcream 500 g
32,84 €/1l
16,42 €
Predajca: ADONIS

Pressensa CELLULITE 5 ml
1 438,30 €/1l
143,83 €
Doprava zdarma
Predajca: EshopDrnek

Postquam Krém Proti Striám 200 Ml.
134,95 €/1l
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Telový koncentrát proti celulitíde už nikdy viac (koncentrát proti celulitíde) 250 ml
146,60 €/1l
36,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Eveline Cosmetics Beauty & Glow Antycellulitowe masło do ciała, 200 ml
48 750,00 €/1kg
9,75 €
Predajca: Katomix

TOŁPA Mum – spevňujúci krém na brucho, stehná a zadok, 250 ml
59,97 €/1kg
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Equilibra, Čistá osviežujúca ružená voda - 200 ml
61,50 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Postquam Modellierende Creme 1000Ml
53,99 €/1l
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Farmona | Anticelulitídny krém Body Slim - 280 ml - pre vysokú postavu
42,50 €/1l
11,90 €
Predajca: AllYour

MINUCELL INTENSIVE Anti-Cellulite-Ö l 100 ml
309,30 €/1l
31,74 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,93 €
Predajca: Parfumtoi

BingoSpa Kolagénové sérum na stehná a zadok 280ml (W)
32,39 €/1l
14,29 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,07 €
Predajca: Premium-Beauty

Sesderma Celulex Anticelulite Gel
224,80 €/1l
44,96 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sol De Janeiro Beija Flor Elasti – hydratačný krém na telo, 75 ml
Hydratačný krém na telo Beija Flor Elasti od značky Sol de Janeiro je bohatý krém, ktorý bol špeciálne vyvinutý na podporu elasticity pokožky a na to, aby pokožku robil viditeľne plnšou a jemnejšou. Obsahuje olej z orecha Cacay, ktorý je jemnou alternatívou retinolu, a rastlinný kolagén, ktoré spoločne zlepšujú štruktúru pokožky a prispievajú k mladistvému vzhľadu. Krém je parfumovaný vôňou Cheirosa 68, ktorá spája živé tóny brazílskeho jazmínu a ružovej pitahaje.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Sol De Janeiro
- Produkt: Sol De Janeiro Beija Flor Elasti – hydratačný krém na telo, 75 ml
- Objem: 75 ml
- EAN: 0810912032224
Hydratační tělový krém zvyšující elasticitu pokožky
Výživný telový krém kombinuje vysoko účinné zložky, ako je napríklad cacay olej, ktorý pôsobí ako šetrná alternatíva retinolu, a rastlinný kolagén pre pružnú, zamatovo jemnú a mladistvú pokožku.
Starajte sa o každý centimeter svojho tela s rovnakou pozornosťou, akú venujete svojej tvári. To je tajomstvo Sol de Janeiro na dosiahnutie žiarivej a pružnej pokožky, po ktorej túžite. Tento bohatý a elastický telový krém preukázateľne stimuluje kolagén*, ktorý je kľúčovou zložkou viditeľne hladkej a hĺbkovo revitalizovanej pokožky. Tento každodenný vyživujúci produkt kombinuje účinné zložky, ako je kaki olej, šetrná alternatíva retinolu, a rastlinný kolagén pre pružnú, jemnú a mladistvo vyzerajúcu pokožku.
Objavte kvalitnú kozmetiku pre vašu každodennú starostlivosť. Od produktov na starostlivosť o tvár a telo až po špecializované prípravky – náš sortiment spája účinné zloženia s kvalitnými ingredienciami, aby zvýraznil vašu prirodzenú krásu. Pre zdravú pleť, príjemný pocit a viditeľné výsledky – každý deň.
- Hmotnosť
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Sol de Janeiro
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8109120322240810912032224
- Hmotnosť
- 75 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Sol de Janeiro
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8109120322240810912032224
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Victoria´s Secret - Vyživujúci telový sprej Amber Romance 250ml
85,12 €/1l
21,28 €
Predajca: Tersorte

Victoria´s Secret - Love Spell Vyživujúci telový sprej 250ml
67,48 €/1l
16,87 €
Predajca: BRASTYGroup

Sol de Janeiro Bum Bum Summer Jet Set - sprchový gél, telový krém a telová hmla
221,47 €/1l
37,65 €
Predajca: VISO

Sol de Janeiro 810912032200, Krém, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Pučanie, Vyhladenie, 240 ml, Hrniec, Glutén, Paraben
183,54 €/1l
44,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sol De Janeiro Brazílska pleťová krém na telo, 240 ml
184,79 €/1l
46,44 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Darčeková súprava starostlivosti o telo Beija Flor Jet Set
714,40 €/1kg
35,72 €
Predajca: VISO

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Sol De Janeiro Brazílsky krém na telo "Brazilian Bum" – 75 ml
275,07 €/1l
20,63 €
Predajca: Glamperfeu

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
267,22 €/1l
24,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Sol De Janeiro Brazilian Crush 40, telové sprej, 90 ml
260,56 €/1l
23,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Sol De Janeiro Bom Dia Jet Set Cheirosa 40 Parfumová hmla 30ml/Klarifikačný telový krém 90ml/Bright Cream 50ml 170 ml
639,00 €/1kg
39,15 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,95 €
Predajca: Friseurtotal

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Sol De Janeiro Cheirosa 68 Parfumový osviežovač do vzduchu, 90 ml
252,78 €/1l
22,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov
81,64 €/1l
20,41 €
Predajca: PerfumTraders

Sol de Janeiro Bum Bum Jet Set, pre ženy, vhodné pre všetky typy pleti, kokosový olej, karamel, pistácia, 50 ml, 90 ml
1 157,00 €/1l
59,40 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Flieks Čalúnená posteľ 90x200 cm, Hydraulická posteľ Boxspring s úložným priestorom a lamelovým rámom, Jednolôžková posteľ s úložným priestorom Posteľ pre mladých Borovicová funkčná posteľ Velvet
326,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Sol De Janeiro Cheirosa 62 Brazilian Crush Perfume 240ml Spray
217,50 €/1l
52,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Fisher-Price FXC66, hračkárska vydra, 0 rok / roky, Interaktívne, Zvukové efekty, AA, Vrátane batérií
41,53 €
Predajca: Humbi

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
80,80 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Victoria's Secret Bare Vanilla Body Mist telový sprej 250 ml
79,16 €/1l
19,79 €
Predajca: PerfumTraders

Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition, PlayStation 5, Čierna, Biela, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
962,32 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša
15,99 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

GUAM cure pack cooling 1kg + 250ml gél na spevnenie pokožky (809)
98,00 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
392,00 €/1l

GUAM drenážny zábal s chladiacim účinkom 1000 g
79,46 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79,46 €/1kg

Guam Algenfango 500 g – anticelulitídová kúra s morskými riasami, ílom a brečtanom – viditeľne pevnejšie tkanivo už za 45 minút (807)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,32 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
47 320,00 €/1l

Krém proti celulitíde
57,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,99 €
Predajca: SuperMerchant
187,96 €/1l

GUAM Fangocrema Classic intenzívny FIR proti celulitíde na deň plechovka 300ml (813-2)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,43 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
35 430,00 €/1l

TOŁPA Dermo Body Sérum proti celulitíde "Off Turbo" s 3D efektom, 250 ml
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
71,84 €/1kg

KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Anti-Cellulite Gel 200 ml
24,61 €
Predajca: lithuaniashop
123,05 €/1l

Osiris proti celulitíde a striám pre ženy 100 - Xpel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
29,90 €/1l

TOŁPA Mum – spevňujúci krém na brucho, stehná a zadok, 250 ml
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
59,97 €/1kg

BiggerBust Capsules - 90 caps.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,39 €
Predajca: FEROTRADE
23 390,00 €/1l

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – sérum, hydratácia, upokojenie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
6,43 €
Predajca: Eveline_Cosmetics
25,72 €/1l