4,5



Na základe 40 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Amouage Interlude Man Woda perfumowana, 100ml2 990,50 €/1l
299,05 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Sí Passionne Red Musk Edp sprej1 803,60 €/1l
90,18 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX1 049,50 €/1l
104,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf - Hunter Jungle Green EDP 100ml
204,10 €/1l
20,41 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf - Armaf Imperia Limited Edition EDP 80ml
444,75 €/1l
35,58 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf - Odyssey Mega EDP 200ml
222,30 €/1l
44,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Le Parfait Pour Homme EDT 200ml
305,80 €/1l
30,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Odyssey Wild One Gold Edition EDP 100ml
258,80 €/1l
25,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Venetian Gold EDP 100ml
224,40 €/1l
22,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Eternia Italia EDP 80ml
302,13 €/1l
24,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,80 €/1l
34,68 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
362,00 €/1l
36,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 200ml
216,20 €/1l
43,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hunter Killer Red od značky Armaf je intenzívna orientálno-korenistá parfumovaná voda pre mužov, ktorí sú vďaka tejto vôni nebezpeční, neodolateľne zvodní a neuveriteľne príťažliví. Intenzívna vôňa korenia sa mieša so sviežimi tónmi zeleného jablka, srdce vás pohltí kvetinovou arómou so zemitými akordmi pačuli a teplý drevitý základ zaručuje dlhotrvajúcu vôňu, ktorá je ideálna pre mužov, ktorí milujú adrenalín a neboja sa riskovať. vôňa bola uvedená na trh v roku 2022.
Armaf - Hunter Killer Red EDP 100ml Standard package. For men.
Parfémovaná voda od značky Armaf bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Armaf bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6294015166217
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 6294015166217
Hodí sa k tomu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai EDP 100ml
212,70 €/1l
21,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,80 €/1l
34,68 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Craze parfémovaná voda pre mužov 100 ml
205,20 €/1l
20,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
362,00 €/1l
36,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Habik for Men, Ženy, 100 ml
227,20 €/1l
22,72 €
Predajca: Glamperfeu

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
68% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
68%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super služby, skvelá vôňa!
Za tie peniaze nemôžete očakávať viac: nádherná drevito-sladká pánska vôňa s ľahkým korením, extrémne dlhotrvajúca! Odporúčanie ku kúpe: absolútne!!! Dodanie do 2 dní - top!
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Armaf Hunter Killer
Armaf Hunter Killer, veľmi dobre vonia O trvanlivosti zatiaľ nemôžem informovať S nákupom som spokojný
Hodnotenie z 21. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Skvelé za cenu. Ak máte radi Red Tobacco, ale chceli by ste verziu, ktorá je o niečo vhodnejšia na každodenné použitie, môžete si ju bez váhania kúpiť.
Hodnotenie z 29. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Armaf Hunter Killer
za tie peniaze nemôžete ísť zle a má dosť veľký zápach
Hodnotenie z 25. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý letný parfum
Dobrý silný letný parfém s nadpriemernou výdržou
Hodnotenie z 28. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Veľmi príjemne vonia
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Dobrý
Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top vôňa
Najlepšia vôňa
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l