4,5



Na základe 15 hodnotení
Zubná starostlivosť Sada 5 zubných prístrojov na čistenie zubov Dental Premium Dental Probe Mouth Mirror Scaler z nehrdzavejúcej ocele
11,71 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €-48%
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Bielenie zubov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa – zubný kameň si odstráňte sami čierna149,94 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Ďalšie informácie o reklame
Ajurvédsky olej na bielenie zubov Aliver - 120 ml104,17 €/1l
12,50 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
10 x balenie bieliaceho gélu, sada na bielenie zubov, bielenie zubov, biele zuby131,07 €/1kg
15,99 €
Predajca: nexon1140

Ďalšie informácie o reklame
Sada na bielenie zubov OptiSmile (2 ks) + bieliace tyčinky Rident15,99 €
Predajca: nexon1140

Leštička na zuby - bielenie zubov bielenie zubov - leštička na zuby
59 950,00 €/1kg
11,99 €
Predajca: A_und_G

Beconfident Gélové pero na bielenie zubov, 2 ml
17 485,00 €/1l
34,97 €
Predajca: somnia24

Iwhite Natural Whitening Strips 28 kusov
1 421,43 €/1l
39,80 €
Predajca: somnia24

Onlysmile zubná ochrana 1 ks
2 475,00 €/1l
9,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Onlysmile_Shop

Profesionálne bielenie zubov doma – sada na bielenie zubov OptiSmile
14,99 €
Predajca: nexon1140

stna voda BlanX Black 500 ml
9,38 €/1l
4,69 €
Predajca: Glamperfeu

4-dielne bieliace pero na bielenie zubov
218,59 €/1l
13,99 €
Predajca: A_und_G

Prémiová sada
878,00 €/1l
102,85 €
-15,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sada ApaCare Prophylaxe Smile & Shine pre citlivé zuby a ochrana proti zubnému kazu
82,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sada na doplnenie Uniquesmile
657,60 €/1l
65,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Zubný ultrazvukový prístroj Handpiece Čistenie bielenie zubov Skalpovanie zelená
25,98 €/1l
12,99 €
Predajca: nexon1140

Sensodyne Ultrafast Relief zubná pasta 75 ml
37,68 €/1kg
9,42 €
Predajca: SuperMerchant

Pre citlivú pokožku a účinné bielenie zubov
7,81 €
Predajca: LAVONIO

OptiSmile – pásiky na bielenie zubov
9,90 €
Predajca: nexon1140

INF Prenosná sada špáradiel z nehrdzavejúcej ocele (5 kusov)
463,00 €/1kg
14,19 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Udržiavanie ústnej hygieny Navrhnuté v rôznych uhloch a tvaroch, ktoré sú ideálne pre rôzne strany zubov, vhodné na odstraňovanie zubného kameňa, zvyškov jedla a baktérií, osvieženie dychu, bielenie zubov, pozorovanie niektorých ťažko viditeľných oblastí
- Prémiová súprava na starostlivosť o zuby: Súprava obsahuje 2 skalery (zubné sondy), 1 škrabku na zubný kameň 1 zrkadlo proti zahmlievaniu. Je určená pre prémiových zubných lekárov aj na osobné použitie
- Prémiová kvalita: Táto súprava na starostlivosť o ústnu hygienu z nehrdzavejúcej ocele vyrobená z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele s antibakteriálnym povlakom a zrkadlovým lešteným povrchom je dostatočne silná a ostrá na odstránenie zubného povlaku a silného zubného kameňa v zuboch alebo medzi zubami
- Protišmyková rukoväť: Na zvýšenie bezpečnosti práce sú všetky nástroje navrhnuté s protišmykovými rukoväťami, ktoré zvyšujú trenie a stabilitu počas práce a zabraňujú poraneniu ďasien
- Najlepší pomer ceny a kvality - táto 5-dielna súprava obsahuje skalper, zubnú kefku, srpovitý skalper a zrkadlo a pinzetu proti zahmlievaniu
- Hmotnosť
- 150 g
- Výrobca
- Montegoni
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4262363590406
- Číslo od výrobcu
- 1234
- Hmotnosť
- 150 g
- Výrobca
- Montegoni
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4262363590406
- Číslo od výrobcu
- 1234
Hodí sa k tomu

Súprava na čistenie zubov, odstraňovanie zubného kameňa a škvŕn na domácu starostlivosť o zuby, s 5 nastaviteľnými režimami a 4 čistiacimi hlavicami
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa a 4 čistiace hlavice zelená
136,84 €/1kg
28,19 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Ventilátor chladiča SpeedComfort Extension-Set
46,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Check-It-Group

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
4,60 €/1kg
51,54 €
Predajca: boni-shop

VASAGLE stojan na oblečenie 2 police 6 háčikov Oceľový rám
112,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
289,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

WESCO WESCO New Double-Boy silber 105690
92,00 €
Predajca: HAI-END

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
35,14 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

Sprchová ty? Bremermann z nehrdzavejúcej ocele 71,5 cm vrátane kuže?ového sprchového klzáku
346,53 €/1m
25,99 €
Predajca: eluno24

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Solárne LED kempingové svietidlo 3v1 Svetlo Dobíjateľné USB Vrecková baterka Nabíjateľné batéria Camping lantern Vonkajšie lampa Prenosná Retoo
10,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Žiletky Gillette ProGlide, balenie 8 kusov
26,99 €
Predajca: Ston-shop

Tritart Súprava štetcov 25 kusov - Súprava syntetických štetcov - Akrylové štetce Akvarel - Súprava štetcov Akrylové farby - Súprava akrylových štetcov Olejomaľba
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

PLAYMOBIL City Action 9360, Nákladné auto, 5 rok / roky, AAA, Plast, Viacfarebný
86,88 €
Predajca: LaniusToys

Hop-Sport úchyty na kliky HS-P010PU sada 2 - protišmykový stojan na kliky na silový tréning a budovanie svalov - sivý
9,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

BRÜDER MANNESMANN M29166, 255 mm, 150 mm, 50 mm, 130 kusov
34,37 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Váha Digitálna osobná váha Sklenená Váha telesného Body scale 2 až 180 kg Digitálna váha na analýzu tela BMI LCD displejom Smart Bluetooth Black Retoo
10,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

HelloBath® - Bath Bucket XL (Komfort) - čierna - 125cm, sedacia vaňa pre dospelých, ľadový kúpeľ - vrátane 3m odtokovej hadice, vaňová doska, kohútik
165,00 €
Doprava zdarma
Predajca: HelloBath

Držiak do mikrovlnnej rúry Kuchynská polica Výsuvná polica do mikrovlnnej rúry Stojan na korenie 2-stupňový
33,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese

Mira 2 clay 10 ml farbiaci roztok - fľaša
5,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Prenosný 360° flexibilný otočný ventilátor na krk s kapacitou 5000 mAh, ventilátor na krk biely - NECKCOLIO
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Elektrický čistič zubov, odstraňovač zubného kameňa, odstraňovač zubného kameňa Čistenie zubného kameňa, škvŕn na zuboch, zubného plaku
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

6 x batéria Samsung INR18650-35E, typ 18650, 3,6 V, 3500 mAh, plochý koniec
28,95 €
Predajca: Akkuman

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%7% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
7%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre vyrobená súprava na starostlivosť o zuby
Súpravu používam doma. Rukoväte majú dobrú dĺžku na držanie, kvalita jednotlivých častí je veľmi dobrá, kov je pevný a veľmi ostrý. Dostanete sa s ňou do všetkých kútov ústnej dutiny. Naozaj odporúčam!
Hodnotenie z 30. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pocit čistých úst
Súprava na starostlivosť o zuby na mňa pôsobí kvalitným dojmom. Obtiažne miesta, zubný kameň a zvyšky jedla sa dajú ľahko odstrániť. Súprava umožňuje dosiahnuť na čistenie každej strany zubov.
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cenná sada
Za malú cenu veľmi hodnotný set!
Hodnotenie z 14. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Nie som profesionál, ale pre mňa osobne .všetko vyzerá veľmi robustne..ďakujem
Hodnotenie z 20. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková zubná súprava
Súprava je vysokokvalitná a dodáva sa v praktickom kufríku na uskladnenie. Pomer ceny a výkonu je super. Jednoznačné odporúčanie na kúpu.
Hodnotenie z 24. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko podľa želania
Som spokojný s článkom.
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Dobrý cenový výkon
Hodnotenie z 25. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Súprava na starostlivosť o zuby
Všetko super
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa – zubný kameň si odstráňte sami čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,99 €
Predajca: INFshop
149,94 €/1kg

Ajurvédsky olej na bielenie zubov Aliver - 120 ml
12,50 €
Predajca: Aliver
104,17 €/1l

Zubné kreslo bielenie zubov stroj svetlo stroj bielenie lampa urýchľovač



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
92,99 €
Predajca: Ladenza
54,16 €/1kg

Profesionálne bielenie zubov doma – sada na bielenie zubov OptiSmile
14,99 €
Predajca: nexon1140

Sada na bielenie zubov OptiSmile (2 ks) + bieliace tyčinky Rident
15,99 €
Predajca: nexon1140

10 x balenie bieliaceho gélu, sada na bielenie zubov, bielenie zubov, biele zuby
15,99 €
Predajca: nexon1140
131,07 €/1kg

2x 100% prírodné aktívne uhlie na bielenie zubov



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,99 €
Predajca: nexon1140
0,00 €/1l

Eucryl, Freshmint, Proszek wybielający do zębów, 50g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,19 €
Predajca: Lemonbite
63 800,00 €/1kg

Eukryl Bieliaci Prášok pre Zuby, 50g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,19 €
Predajca: Lemonbite

50 ks utierok Čisté zuby utierka na čistenie zubov nástroj na hĺbkové čistenie ústnej dutiny



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,99 €
Predajca: Zanjo24

2x 100% prírodné aktívne uhlie na bielenie zubov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,99 €
Predajca: A_und_G

Leštička na zuby - bielenie zubov bielenie zubov - leštička na zuby



2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
11,99 €
Predajca: A_und_G
59 950,00 €/1kg

Dočasná súprava na opravu chýbajúcich alebo zlomených zubov, materiál na výplne zubov, 50 ml
25,99 €
Predajca: Ladenza
519,80 €/1kg

Zubné leštiace pásiky 4 mm živicové abrazívne pásiky na bielenie zubov Abrazívne zubné nástroje
15,99 €
Predajca: Zanjo24
1 230,00 €/1kg

Aktívne uhlie na bielenie zubov - prírodný prášok na bielenie zubov
39,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Dočasné opravné perličky na chýbajúce zlomené zuby, výplňový materiál, 10 g
16,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Ladenza
1 599,00 €/1kg

Dr.Best Vibration Junior Tooth 1ks
11,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pearl White Beauty Bieliaci prípravok na zuby Žiarivý lesk a šetrnosť k zubom 50 ml 3-pack
15,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,73 €/1l

Raid Family bez vône elektrický odparovač repelentu proti hmyzu s náplňou, 27 ml
7,99 €
Predajca: Dolmoshop