Bielenie zubov
175 výsledkov
- 4 a ďalšie
- Pod 15 €
- 15 – 30 €
- 30 – 40 €
- 40 – 70 €
- Nad 70 €
- Doprava zadarmo
- Všetky ponuky
Ďalšie informácie o reklame

INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa – zubný kameň si odstráňte sami čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,59 €
Doprava zdarmaDoručenie št 15. – st 21. októbra
Predajca: INFshop
153,69 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Ajurvédsky olej na bielenie zubov Aliver - 120 ml
12,50 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: Aliver
104,17 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

Zubné kreslo bielenie zubov stroj svetlo stroj bielenie lampa urýchľovač



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
92,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – ut 20. októbra
Predajca: Ladenza
54,16 €/1kg

Zubná starostlivosť Sada 5 zubných prístrojov na čistenie zubov Dental Premium Dental Probe Mouth Mirror Scaler z nehrdzavejúcej ocele



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
11,71 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
plus 4,99 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: VerkaufsExpress

Dočasná súprava na opravu chýbajúcich alebo zlomených zubov, materiál na výplne zubov, 50 ml
25,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – ut 20. októbra
Predajca: Ladenza
519,80 €/1kg

10 x balenie bieliaceho gélu, sada na bielenie zubov, bielenie zubov, biele zuby
15,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: nexon1140
131,07 €/1kg

LOVELY SMILE Premium Line 50 bieliacich prúžkov, WHITE-STRIPS na 25 aplikácií | Bielenie zubov bez peroxidu, rýchly účinok (ekonomická sada 50 kusov)



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
30,99 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 2. – po 5. októbra
Predajca: LovelySmile
645,62 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Bielenie zubov a oveľa viac
Začať šetriť
Základná sada



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
96,70 €
plus 3,99 € poštovnéDoručenie so 10. – po 12. októbra
Predajca: NetworkTechnologies
967,00 €/1l

Blend-a-dent bez príchuti Neutral 10x47 g
53,71 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LAVONIO
671,38 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Profesionálne bielenie zubov doma – sada na bielenie zubov OptiSmile
14,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: nexon1140
Ďalšie informácie o reklame

Sada na bielenie zubov OptiSmile (2 ks) + bieliace tyčinky Rident
15,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: nexon1140

OptiSmile – Bielacie pásiky na zuby – Korektor farby
9,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 21. – po 26. októbra
Predajca: A_und_G

Eukryl Bieliaci Prášok pre Zuby, 50g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,19 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Lemonbite

Sada na doplnenie Uniquesmile



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
65,76 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Arboremedia
657,60 €/1l

Profesionálne bielenie zubov doma – sada na bielenie zubov OptiSmile
14,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: nexon1140

Prémiová sada
102,85 €
-15,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,80 €
Doprava zdarmaDoručenie pi 9. – po 12. októbra
Predajca: Arboremedia
878,00 €/1l

Ajurvédsky olej na bielenie zubov Aliver - 120 ml
12,50 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie so 10. – ut 13. októbra
Predajca: Aliver
104,17 €/1l

PAP+ LED sada na bielenie zubov
36,85 €
plus 4,20 € poštovnéDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: VISO

Zahnpulver - Minze Nachfüllpack
11,53 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: taleoo
115,30 €/1l

INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa – zubný kameň si odstráňte sami čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,59 €
Doprava zdarmaDoručenie št 15. – st 21. októbra
Predajca: INFshop
153,69 €/1kg

Blend-a-dent upev.krém Original 5x47g
21,08 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie st 7. – pi 9. októbra
Predajca: LAVONIO
89,70 €/1kg

Ajurvédsky olej na bielenie zubov Aliver - 237 ml
13,60 €
plus 3,00 € poštovnéDoručenie st 7. – št 8. októbra
Predajca: Aliver
57,38 €/1l

Profesionálna lampa na bielenie zubov - LED stojanová lampa - 4 modré LED diódy - Nastaviteľná výška 81,5–105,5 cm - Pracovný dosah až 50 cm - 100–240 V - Vhodné do ordinácie aj do domácnosti - Biela
336,99 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – pi 9. októbra
Predajca: Articuna

2x 100% prírodné aktívne uhlie na bielenie zubov



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: nexon1140
0,00 €/1l

Uniquesmile Bieliace pásiky na zuby – bez peroxidu – inovatívne zloženie s prírodnými zložkami (28 ks)
55,07 €
Doprava zdarmaDoručenie št 8. – pi 9. októbra
Predajca: Arboremedia
1 101,40 €/1kg

Iwhite Natural Whitening Strips 28 kusov
39,80 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie so 10. – št 15. októbra
Predajca: somnia24
1 421,43 €/1l

Dr.Best Vibration Junior Tooth 1ks
11,11 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OptiSmile – Bielacie prúžky na zuby s aktívnym uhlím
9,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 21. – po 26. októbra
Predajca: A_und_G

Sada na bielenie zubov OnlySmile – balenie na 6 mesiacov: 3x bielaci gél a 1x zubná pasta
74,90 €
Doprava zdarmaDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Onlysmile_Shop

Dočasné opravné perličky na chýbajúce zlomené zuby, výplňový materiál, 10 g
16,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Doprava zdarmaDoručenie so 10. – ut 20. októbra
Predajca: Ladenza
1 599,00 €/1kg

Perlweiss Bielenie Páskami - 10 Kusov, Profesionálny bieliaci prípravok pre zuby s Power silou
9,21 €
plus 19,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: AbisZ-Markt

10x balenie bieliaceho gélu na bielenie zubov, bielenie zubov bielenie zubov



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
13,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie pi 16. – po 19. októbra
Predajca: A_und_G
114,67 €/1kg

Smilepen Juicy Apple, Pásik na bielenie zubov, Jablko, 45 min
16,53 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie št 8. – ut 13. októbra
Predajca: somnia24

2x 100% prírodné aktívne uhlie na bielenie zubov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie pi 16. – po 19. októbra
Predajca: A_und_G

Sada na bielenie zubov OptiSmile Viditeľné výsledky za krátku dobu
19,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie pi 16. – po 19. októbra
Predajca: A_und_G

Eucryl, Freshmint, Proszek wybielający do zębów, 50g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,19 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Lemonbite
63 800,00 €/1kg

Zubný ultrazvukový prístroj Handpiece Čistenie bielenie zubov Skalpovanie zelená
12,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: nexon1140
25,98 €/1l
Ďalšie informácie o reklame

10 x balenie bieliaceho gélu, sada na bielenie zubov, bielenie zubov, biele zuby
15,99 €
plus 6,00 € poštovnéDoručenie st 7. – po 12. októbra
Predajca: nexon1140
131,07 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Eukryl Bieliaci Prášok pre Zuby, 50g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,19 €
plus 5,50 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: Lemonbite
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 30 €
- 30 – 40 €
- 40 – 70 €
- Nad 70 €
–
- Ponuky
Výrobca
- OnlySmile
- Montegoni
- RAY OF SMILE
- Uniquesmile
- INF
- Alaaeddin
- ALIVER
- ALPINE WHITE
- Be Lucent
- Beconfident
- biała perła
- Birkengold
- Blanx
- Blue Nature
- Ceva
- Cobea
- Cocosity
- Colgate
- Corega
- Cumdente GmbH, Deutschland
- Elmex
- Enjoy Life
- Eucryl
- Fag
- FETTE Pharma
- Gistuch
- GlaxoSmithKline
- Go Go Gadget
- i+m Naturkosmetik
- Iwhite
- lacer
- Laneige
- LYSS
- Mediblanc
- Merkloos
- MURNAUER MARKENVERTRIEB
- My White Secret
- nexon1140
- OEM
- Procter & Gamble
- Psi Patrol
- Qianfeng
- RAID
- Rio
- Sensodyne
- Serenity
- Smilepen
- Smilogic
- StarTech
- Swedencare
- sz saubere-zaehne
- TROUBLE MAKER
- TrueLife
- Uniquesmile.eu
- Verk
- Whitesmile
- Zahnheld
Objem
- Pod 10 ml
- 10 – 30 ml
- 30 – 50 ml
- 50 – 80 ml
- 80 – 180 ml
- Nad 180 ml
Hmotnosť
- Pod 0,1 kg
- 0,1 – 0,3 kg
- Nad 0,3 kg
Zákaznícke recenzie
a ďalšie
Kategória
- Bielenie zubov
- Zubné kefky
- Ústne sprchy
- Zubné pasty
- Zubné nite
- Ústne vody
- Interdentálne kefky
- Špáradlá
- Držiaky na zubné kefky
- Fixačné krémy
- Čističe na zubné protézy
- Škrabky na jazyk
- Presýpacie hodiny na umývanie zubov