5,0



Na základe 14 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Caotina Blanc plechovka bielej čokolády v prášku 500g balenie 10 kusov128,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
NorteSur Kakao Criollo 500g35,00 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
Kakaový prášok 1kg Brat.pl10,29 €/1kg
10,29 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
100 % Organický Kakaový Prášok – Bohatý na Chuť a Antioxidanty – Nature's Finest – 125 g13,69 €
Predajca: Nutrisslim

Kakao Dallmayr 18069070 pre predajné automaty 1kg
14,18 €/1kg
14,18 €
Predajca: somnia24

Bensdorp Cocoa Kakaový prášok Nápojová čokoláda 250g
37,00 €/1kg
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g
11,65 €/1kg
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Caotina 6954397007 Caotina Noir Trinkschokolade 450,0 g
38,16 €/1kg
17,17 €
Predajca: somnia24

neutral Trinkschokolade 125,0 g
31,76 €/1kg
3,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ovomaltine® ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
37,00 €/1kg
16,65 €
Predajca: somnia24

Kakao - silne odolejované 125g
24,32 €/1kg
3,04 €
Predajca: taleoo

Kakao Fantasy nápojový prášok tmavý 4061040 1kg
18,69 €/1kg
18,69 €
Predajca: somnia24

Venessa Drinking Chocolate VDC 24 cocoa - 1kg Drinking Chocolate 24% obsah kakaa
7,04 €/1kg
7,04 €
Predajca: Euroshare

kaba 4488296007 Vanilková čokoláda na pitie 400,0 g
15,70 €/1kg
6,28 €
Predajca: Store-Germany

Van Houten VH12 Milk Dream Choco Drink 1kg kakaového prášku 13%
12,88 €/1kg
12,88 €
Predajca: FeineHeimat

Melitta Kakaový prášok kakaový typ Milk Gastro 1000g
16,52 €/1kg
16,52 €
Predajca: somnia24

KAKAOVÝ PRÁŠOK S NÍZKOTUČNÝM200 g - DIÉTNA POTRAVINA
0,05 €/1kg
10,26 €
Predajca: Biogo

neutral COCOA FANTASY CF4 Trinkschokolade 1,0 kg
14,17 €/1kg
14,17 €
Predajca: somnia24

Nestlé Nesquik Jahodová mliečna zmes v prášku 350g
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Caotina Original pitná čokoláda - švajčiarska klasika
Mnohé z nich majú spoločné to, že majú nízky obsah kakaa a chutia skôr ako cukor než čokoláda. Caotina Original pitná čokoláda je švajčiarska klasika a patrí medzi prémiové výrobky v sortimente pitných čokolád. Používajú sa tu len vysokokvalitné suroviny, ako napríklad švajčiarska čokoláda, aby ste si na konci mohli vychutnať neporovnateľnú chuť. Pitná čokoláda Caotina Original je neoddeliteľnou súčasťou širokého sortimentu Caotina už viac ako 50 rokov. Neváhajte a vychutnajte si intenzívnu kakaovú chuť.
Caotina Original pitná čokoláda - pre pôžitkárske chvíle v lete i v zime
Pitnú čokoládu Caotina Original si môžete vychutnávať po celý rok. V zime vás lahodný nápoj v podobe horúcej pitnej čokolády pozýva na relaxáciu pri sporáku alebo na pohovke. Caotina Original pitná čokoláda je obľúbenou klasikou aj na lyžiarskych svahoch. Vypnite na pár minút od každodenného stresu a vychutnajte si kvalitnú pitnú čokoládu s intenzívnou kakaovou chuťou.
Caotina Original pitná čokoláda je však nenahraditeľná aj v lete. Pitnú čokoládu si totiž môžete pripraviť aj so studeným mliekom, a to bez hrudiek. Lahodnú pitnú čokoládu môžete piť ľadovú alebo ako ľadovú čokoládu s kopčekom vanilkovej zmrzliny. Dovolené je všetko, čo máte radi.
Caotina Original pitnú čokoládu môžete použiť aj na mnoho ďalších spôsobov. Pridajte prášok do cesta na koláč a vykúzlite čokoládový koláč s intenzívnou chuťou kvalitnej čokolády. Švajčiarsky výrobok je ideálny aj na prípravu krémov a dezertov. Na webovej stránke švajčiarskeho výrobcu sa môžete inšpirovať širokou škálou receptov.
Caotina Original pitná čokoláda - jednoduchá príprava a skvelá chuť
Na prípravu lahodnej pitnej čokolády stačí pridať dve až tri čajové lyžičky nápojového prášku do 200 mililitrov teplého alebo studeného mlieka a intenzívne premiešať. Prášok sa ľahko a bez hrudiek rozpustí. Nápojovú čokoládu Caotina Original Drinking Chocolate skladujte vo vzduchotesnej nádobe mimo dosahu svetla. Keďže prášok dostanete v uzatvárateľnej plechovke, bude to pre vás mimoriadne jednoduché.
Jedna plechovka obsahuje 500 g Caotina Original Drinking Chocolate. To stačí na 33 porcií. Tento lahodný nápoj si tak môžete vychutnávať deň čo deň. Caotina Original Drinking Chocolate je originálny švajčiarsky výrobok vyrobený len z vysokokvalitných surovín. Doprajte si doma z času na čas túto prvotriednu pochúťku.
Súčasťou dodávky je:
Caotina Original pitná čokoláda 500 g
Caotina Original Drinking chocolate 500g Kvalitná čokoláda zo Švajčiarska Vysoký obsah kakaa
Caotina originál: Klasika od Caotina - vaša večná láska. Pobozká zmysly, pohladí dušu, zahreje srdce. Zakaždým.
Caotina, nápoj v prášku na báze kakaa zjemnený pravou švajčiarskou čokoládou. Stačí pridať 2-3 vrchovaté kávové lyžičky Caotiny do šálky s 200 ml teplého alebo studeného mlieka, dobre premiešať a vychutnať si.
Obsah: 500 g
Počet porcií v balení: 33
Výrobca / Vyrobené pre:
WANDER AG, Fabrikstrasse 10 , 3176 Neuenegg - Švajčiarsko
Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
Caotina Original je dokonalý čokoládový pôžitok pre náročných znalcov. Caotina Original je vyrobená z pravej švajčiarskej čokolády a ponúka plný chuťový zážitok z pitnej čokolády.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- Zloženie: Cukor, 19 % nízkotučný kakaový prášok (s emulgátorom slnečnicovým lecitínom), glukóza, 7 % čokoláda (cukor, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášok, vanilínová aróma), minerálny fosforečnan vápenatý, vanilínová aróma, kuchynská soľ. Môže obsahovať: MLIEKO
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g / 100 ml - energia: 1645 kJ / 389 kcal, tuky: 3,5 g, nasýtené mastné kyseliny: 2 g, sacharidy: 81,3 g, cukor: 77,6 g, bielkoviny: 5 g, soľ: 0,13 g
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Wander AG Fabrikstrasse 10 3176 Neuenegg Schweiz
- Obchodný názov
- Caotina Original pitná čokoláda 500g
- Výrobca
- Caotina
- Číslo od výrobcu
- 102188476
- EAN kód
- 7612100906125
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- Zloženie: Cukor, 19 % nízkotučný kakaový prášok (s emulgátorom slnečnicovým lecitínom), glukóza, 7 % čokoláda (cukor, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášok, vanilínová aróma), minerálny fosforečnan vápenatý, vanilínová aróma, kuchynská soľ. Môže obsahovať: MLIEKO
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 g / 100 ml - energia: 1645 kJ / 389 kcal, tuky: 3,5 g, nasýtené mastné kyseliny: 2 g, sacharidy: 81,3 g, cukor: 77,6 g, bielkoviny: 5 g, soľ: 0,13 g
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Wander AG Fabrikstrasse 10 3176 Neuenegg Schweiz
- Obchodný názov
- Caotina Original pitná čokoláda 500g
- Výrobca
- Caotina
- Číslo od výrobcu
- 102188476
- EAN kód
- 7612100906125
Hodí sa k tomu

Caotina Original nápojový prášok z pravej švajčiarskej čokolády 500g
117,20 €/1kg
11,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Ovocná nátierka z divokých čučoriedok Natural Fruit Rich 200g
19,20 €/1kg
3,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ZETTLER 602613 3-mesačný nástenný kalendár - 29,5 x 57 cm, čierna/modrá/sivá
42,26 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Kakao Dallmayr 18069070 pre predajné automaty 1kg
14,18 €/1kg
14,18 €
Predajca: somnia24

SCHO-KA-KOLA Energetická čokoláda CELO MLIEČNA 100 g
62,20 €/1kg
6,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Swiffer 5413149750470
191,50 €/1m²
11,26 €
Predajca: Katomix

Kamera pre voľne žijúce zvieratá s detektorom pohybu Nočné videnie 12MP 1080P Trail Camera IP66 Vodotesná lovecká kamera
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Swiffer 5410076291076, Modrá
20,93 €/1m²
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: sonasrath

Apple iPhone 13 - 12 - 11 originálna nabíjačka - 20W napájací adaptér USB-C + 1m nabíjací kábel Lightning na USB-C - originálne balenie
26,90 €
Predajca: NamdarStore

Gimi Glory Sušiak Na Bielizeň 18 M 167722
25,67 €
Predajca: Di-Life

Brita 1023130, 12 kusov, Brita, Kazeta
135,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Alkalická batéria Camelion AG10 0% Mercury/Hg 10 ks - batéria - LR 54/V10GA
4,64 €
Predajca: Warehouse

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Xucker horúca čokoláda bez cukru s xylitolom 200g
29,75 €/1kg
5,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bensdorp Cocoa Kakaový prášok Nápojová čokoláda 250g
37,00 €/1kg
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

TurboTronic sušička potravín TurboWave – FD14 – B!O od 30 °C, 14 l, 5 poschodí, 100 % kov, 0 % plastu, na ovocie, zeleninu, mäso a huby, nerez, vrátane receptov
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Ninja NC300EU, Klasický zmrzlinovač, 1,4 L, 3 misky/misiek, Čierna, Strieborná, 165 mm, 270 mm
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

SONGMICS kempingová skladacia stolička, sada 2 ks, nosnosť do 150 kg
34,80 €
Predajca: Jurhan

Tefal Jamie Oliver E31006, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Sklo
108,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Caotina čokoládový krém s pravou švajčiarskou čokoládou 300g
48,30 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príliš ľahké balenie
Výrobok je vynikajúci, už som ho ochutnal vo Švajčiarsku a vedel som, že je veľmi dobrý. Škoda, že prepravná škatuľa je príliš tenká, bola rozdrvená a škatuľa CAOTINA neodolala... Výsledkom bolo, že polovica krabice počas prepravy unikla.
Hodnotenie z 27. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku, ďakujem
Produkt je skvelý
Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na vrchol!
Lahodná horúca čokoláda!
Hodnotenie z 19. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré, ďakujem veľmi pekne !!!
Top produkt, ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 27. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Caotina, najlepšie na svete!!!
Najlepší kakaový prášok na svete. Najlepšia chuť, ľahko sa rozpúšťa. Perfektné!
Hodnotenie z 7. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodávka Caotina prášok
Veľmi dobrá chuť ľahko sa mieša
Hodnotenie z 19. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Caotina Original Swiss Chocolate
Chutí veľmi lahodne, sen!
Hodnotenie z 14. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé!
Vynikajúce! Rýchlo! Spoľahlivé! Odporúčame!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bensdorp kakaový nápojový prášok 250g balenie 10



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
92,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NorteSur Kakao Criollo 500g
35,00 €
Predajca: LaProve

Caotina Blanc plechovka bielej čokolády v prášku 500g balenie 10 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
128,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

100 % Organický Kakaový Prášok – Bohatý na Chuť a Antioxidanty – Nature's Finest – 125 g
13,69 €
Predajca: Nutrisslim

Kakaový prášok 1kg Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10,29 €/1kg

Kakaový prášek z kakaa criollo 100% přírodní 500g
20,00 €
Predajca: LaProve
40,00 €/1l

NATURAL kakaový prášok 500 g, nealkalizovaný
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
31,98 €/1kg

Kakaový prášok 500g Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12
5,79 €
Predajca: BRAT_PL
11,58 €/1kg

KAKAOVÝ PRÁŠOK FAIR TRADE75 g - ALCE NERO
7,97 €
Predajca: superbrandshop
0,11 €/1kg

Karob 1kg Brat.pl
5,89 €
Predajca: BRAT_PL

NATURAL Kakaový prášok 200 g, nealkalizovaný
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
54,95 €/1kg

Bensdorp Cocoa Kakaový prášok Nápojová čokoláda 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,00 €/1kg

Sarotti jemná čokoláda na pitie, čokoládové potešenie z pitia 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mliečna dráha Magic Stars Horúca čokoláda 140 g
9,40 €
Predajca: AllYouNeed
67,14 €/1kg

Nescafe Mocha KitKat (7 tyčiniek)
9,40 €
Predajca: AllYouNeed
79,66 €/1kg

Kaba nápojový prášok marhuľový jogurtový nápoj mix 400g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,32 €/1kg

neutral Trinkschokolade 125,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
3,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,76 €/1kg

Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,65 €/1kg

Mars Hot Chocolate 140g Aufgussgetränk mit Schokoladen-und Karamellgeschmack
9,40 €
Predajca: AllYouNeed
67,14 €/1kg

Kaba originálny nápoj v prášku jahoda náplň 400g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies