5,0



Na základe 14 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Caotina Blanc plechovka bielej čokolády v prášku 500g balenie 10 kusov128,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
NorteSur Kakao Criollo 500g35,00 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
Kakaový prášok 1kg Brat.pl10,29 €/1kg
10,29 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Nature's Finest 100 % Kakaový prášok - 250 g13,69 €
Predajca: Nutrisslim

Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g
11,65 €/1kg
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bensdorp Cocoa Kakaový prášok Nápojová čokoláda 250g
37,00 €/1kg
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

neutral Trinkschokolade 125,0 g
31,76 €/1kg
3,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaba originálny nápoj v prášku malinový náplň 400g
5,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kakao Dallmayr 18069070 pre predajné automaty 1kg
14,18 €/1kg
14,18 €
Predajca: somnia24

Kakao - silne odolejované 125g
24,32 €/1kg
3,04 €
Predajca: taleoo

kaba 4488296007 Vanilková čokoláda na pitie 400,0 g
15,70 €/1kg
6,28 €
Predajca: Store-Germany

Kaba originálny nápoj v prášku jahoda náplň 400g
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Venessa Drinking Chocolate VDC 24 cocoa - 1kg Drinking Chocolate 24% obsah kakaa
7,04 €/1kg
7,04 €
Predajca: Euroshare

Kaba originálny nápoj v prášku banánové náplne 400g
15,70 €/1kg
6,28 €
Predajca: Store-Germany

Cocoba - Raňajkové kakao s medom 400g
13,02 €/1kg
5,21 €
Predajca: taleoo

ovomaltine® ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
37,00 €/1kg
16,65 €
Predajca: somnia24

COCOA FANTASY Tmavý kakaový prášok na pitie kakao horúca horká čokoláda na pitie 10 x 1 kg vrece
23,08 €/1kg
230,84 €
Predajca: Store-Germany

Kakao Fantasy nápojový prášok tmavý 4061040 1kg
18,69 €/1kg
18,69 €
Predajca: somnia24

Kaba nápojový prášok marhuľový jogurtový nápoj mix 400g
10,32 €/1kg
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Caotina Original pitná čokoláda - švajčiarska klasika
Mnohé z nich majú spoločné to, že majú nízky obsah kakaa a chutia skôr ako cukor než čokoláda. Caotina Original pitná čokoláda je švajčiarska klasika a patrí medzi prémiové výrobky v sortimente pitných čokolád. Používajú sa tu len vysokokvalitné suroviny, ako napríklad švajčiarska čokoláda, aby ste si na konci mohli vychutnať neporovnateľnú chuť. Pitná čokoláda Caotina Original je neoddeliteľnou súčasťou širokého sortimentu Caotina už viac ako 50 rokov. Neváhajte a vychutnajte si intenzívnu kakaovú chuť.
Caotina Original pitná čokoláda - pre pôžitkárske chvíle v lete i v zime
Pitnú čokoládu Caotina Original si môžete vychutnávať po celý rok. V zime vás lahodný nápoj v podobe horúcej pitnej čokolády pozýva na relaxáciu pri sporáku alebo na pohovke. Caotina Original pitná čokoláda je obľúbenou klasikou aj na lyžiarskych svahoch. Vypnite na pár minút od každodenného stresu a vychutnajte si kvalitnú pitnú čokoládu s intenzívnou kakaovou chuťou.
Caotina Original pitná čokoláda je však nenahraditeľná aj v lete. Pitnú čokoládu si totiž môžete pripraviť aj so studeným mliekom, a to bez hrudiek. Lahodnú pitnú čokoládu môžete piť ľadovú alebo ako ľadovú čokoládu s kopčekom vanilkovej zmrzliny. Dovolené je všetko, čo máte radi.
Caotina Original pitnú čokoládu môžete použiť aj na mnoho ďalších spôsobov. Pridajte prášok do cesta na koláč a vykúzlite čokoládový koláč s intenzívnou chuťou kvalitnej čokolády. Švajčiarsky výrobok je ideálny aj na prípravu krémov a dezertov. Na webovej stránke švajčiarskeho výrobcu sa môžete inšpirovať širokou škálou receptov.
Caotina Original pitná čokoláda - jednoduchá príprava a skvelá chuť
Na prípravu lahodnej pitnej čokolády stačí pridať dve až tri čajové lyžičky nápojového prášku do 200 mililitrov teplého alebo studeného mlieka a intenzívne premiešať. Prášok sa ľahko a bez hrudiek rozpustí. Nápojovú čokoládu Caotina Original Drinking Chocolate skladujte vo vzduchotesnej nádobe mimo dosahu svetla. Keďže prášok dostanete v uzatvárateľnej plechovke, bude to pre vás mimoriadne jednoduché.
Jedna plechovka obsahuje 500 g Caotina Original Drinking Chocolate. To stačí na 33 porcií. Tento lahodný nápoj si tak môžete vychutnávať deň čo deň. Caotina Original Drinking Chocolate je originálny švajčiarsky výrobok vyrobený len z vysokokvalitných surovín. Doprajte si doma z času na čas túto prvotriednu pochúťku.
Súčasťou dodávky je:
Caotina Original pitná čokoláda 500 g
Caotina Original Drinking chocolate 500g Kvalitná čokoláda zo Švajčiarska Vysoký obsah kakaa
Caotina Original nápojový prášok z pravej švajčiarskej čokolády 500g
Caotina Original je už viac ako 50 rokov obľúbeným kakaovým nápojom pre milovníkov pravej švajčiarskej čokolády a toho najlepšieho kakaa. Jednoducho nezameniteľný.
Množstvo: 500 g - približne 33 porcií
Genuport Trade GmbH
Gutenbergring 60
22848 Norderstedt
22848 Norderstedt
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, 19 % nízkotučný kakaový prášok (s emulgátorom slnečnicovým lecitínom), glukóza, 7 % čokoláda (cukor, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášok, vanilínová aróma), minerálny fosforečnan vápenatý, vanilínová aróma, kuchynská soľ. Kakao: minimálne 45 % v čokoláde.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 389,0 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1645,0 kilojoulov (kJ) Tuky: 3,5 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,0 Sacharidy: 81,30 Sacharidy, z toho cukor: 77,60 Bielkoviny: 5,0 Soľ: 0,130
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Genuport Trade GmbHGutenbergring 60 22848 Norderstedt
- Obchodný názov
- Nápojový prášok obsahujúci kakao so švajčiarskou čokoládou
- Výrobca
- Genuport Trade GmbH
- Číslo od výrobcu
- 865975
- EAN kód
- 7612100801307
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, 19 % nízkotučný kakaový prášok (s emulgátorom slnečnicovým lecitínom), glukóza, 7 % čokoláda (cukor, kakaová hmota, nízkotučný kakaový prášok, vanilínová aróma), minerálny fosforečnan vápenatý, vanilínová aróma, kuchynská soľ. Kakao: minimálne 45 % v čokoláde.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 389,0 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1645,0 kilojoulov (kJ) Tuky: 3,5 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,0 Sacharidy: 81,30 Sacharidy, z toho cukor: 77,60 Bielkoviny: 5,0 Soľ: 0,130
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Genuport Trade GmbHGutenbergring 60 22848 Norderstedt
- Obchodný názov
- Nápojový prášok obsahujúci kakao so švajčiarskou čokoládou
- Výrobca
- Genuport Trade GmbH
- Číslo od výrobcu
- 865975
- EAN kód
- 7612100801307
Hodí sa k tomu

Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
34,04 €/1kg
17,02 €
Predajca: somnia24

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
72,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
23,30 €
Predajca: somnia24

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sansibar Caffe Crema ganze Bohne 1000g
29,70 €/1kg
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

tillvex altánok 3x3m antracitový vodeodolný | pop-up skladací altánok výškovo nastaviteľný | záhradný stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na záhradu
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Pulzný oxymeter Oximeter Finger Pulse s 1,5" HD LED displejom a MCU modulom Monitor nasýtenia kyslíkom Krvný oxymeter
21,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
178,23 €/1kg
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

SISSEL Classic, 47 x 33 cm, Pena, Obdĺžnikový, Biela, Bavlna, Polyester, 25% polyester
96,69 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,99 €
Predajca: Seleo

SANILO® WC sedadlo s automatickým spúšťaním a rýchlouzáverom Good Feeling, WC sedadlo priamo od výrobcu, WC sedadlo, WC doska, WC sedadlo
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WCShop24

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

INF Maska na spanie 100% hodváb čierna
8,69 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Zwilling 07141-124
190,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany

Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g
11,65 €/1kg
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé Dolce Gusto Nesquik | 16 kakaových kapsúl
45,31 €/1kg
11,60 €
Predajca: CoffeeFriend

Hviezda jasmín 30-50 cm - vždyzelený, voňavý a mrazuvzdorný Trachelospermum jasminoides
4,60 €
Predajca: Blumen-Senf

KoRo MUS_005, Afganistan, Austrália, Čile, Taliansko, Pakistan, Portugalsko, Španielsko, Spojené štáty, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
41,16 €/1kg
20,58 €
Predajca: somnia24

ZWILLING 07146-338-0, 375 mm, 495 mm, 105 mm
214,70 €
-10,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
203,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

TEEKANNE 6579 Čajník Schocofix 50x25g
78,92 €/1kg
98,65 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

HENDI panvica - bez veka, Kitchen Line, 2,7 l, 280x(H)50 mm
42,34 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príliš ľahké balenie
Výrobok je vynikajúci, už som ho ochutnal vo Švajčiarsku a vedel som, že je veľmi dobrý. Škoda, že prepravná škatuľa je príliš tenká, bola rozdrvená a škatuľa CAOTINA neodolala... Výsledkom bolo, že polovica krabice počas prepravy unikla.
Hodnotenie z 27. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku, ďakujem
Produkt je skvelý
Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na vrchol!
Lahodná horúca čokoláda!
Hodnotenie z 19. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré, ďakujem veľmi pekne !!!
Top produkt, ďakujem veľmi pekne!
Hodnotenie z 27. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Caotina, najlepšie na svete!!!
Najlepší kakaový prášok na svete. Najlepšia chuť, ľahko sa rozpúšťa. Perfektné!
Hodnotenie z 7. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dodávka Caotina prášok
Veľmi dobrá chuť ľahko sa mieša
Hodnotenie z 19. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Caotina Original Swiss Chocolate
Chutí veľmi lahodne, sen!
Hodnotenie z 14. marca 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé!
Vynikajúce! Rýchlo! Spoľahlivé! Odporúčame!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NorteSur Kakao Criollo 500g
35,00 €
Predajca: LaProve

Caotina Blanc plechovka bielej čokolády v prášku 500g balenie 10 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
128,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bensdorp kakaový nápojový prášok 250g balenie 10



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
92,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kakaový prášok 1kg Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10,29 €/1kg

Nature's Finest 100 % Kakaový prášok - 250 g
13,69 €
Predajca: Nutrisslim

NATURAL kakaový prášok 500 g, nealkalizovaný
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
31,98 €/1kg

Kakaový prášek z kakaa criollo 100% přírodní 500g
20,00 €
Predajca: LaProve
40,00 €/1l

Karob 1kg Brat.pl
5,89 €
Predajca: BRAT_PL

Kakaový prášok 500g Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12
5,79 €
Predajca: BRAT_PL
11,58 €/1kg

NEPRAŽENÝ KAROBOVÝ PRÁŠOK400 g -PLANÉTA
4,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

NATURAL Kakaový prášok 200 g, nealkalizovaný
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
54,95 €/1kg

KAKAOVÝ PRÁŠOK FAIR TRADE75 g - ALCE NERO
7,97 €
Predajca: superbrandshop
0,11 €/1kg

Bensdorp Cocoa Kakaový prášok Nápojová čokoláda 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,00 €/1kg

Sarotti jemná čokoláda na pitie, čokoládové potešenie z pitia 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,65 €/1kg

Kaba nápojový prášok marhuľový jogurtový nápoj mix 400g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,32 €/1kg

Nestlé Nesquik Jahodová mliečna zmes v prášku 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nesquik nápojový prášok s banánovou príchuťou 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,57 €/1kg

Kaba originálny nápoj v prášku jahoda náplň 400g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaba originálny nápoj v prášku malinový náplň 400g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
5,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies