4,8



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Caotina Blanc plechovka bielej čokolády v prášku 500g balenie 10 kusov128,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
NorteSur Kakao Criollo 500g35,00 €
Predajca: LaProve

Ďalšie informácie o reklame
100 % Organický Kakaový Prášok – Bohatý na Chuť a Antioxidanty – Nature's Finest – 125 g13,69 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
Kakaový prášek z kakaa criollo 100% přírodní 500g40,00 €/1l
20,00 €
Predajca: LaProve

Kaba originálny nápoj v prášku jahoda náplň 400g
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Caotina Original nápojový prášok z pravej švajčiarskej čokolády 500g
23,44 €/1kg
11,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

kaba 4488296007 Vanilková čokoláda na pitie 400,0 g
15,70 €/1kg
6,28 €
Predajca: Store-Germany

Kaba originálny nápoj v prášku malinový náplň 400g
15,70 €/1kg
6,28 €
Predajca: Store-Germany

Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g
11,65 €/1kg
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaba nápojový prášok marhuľový jogurtový nápoj mix 400g
10,32 €/1kg
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nesquik nápojový prášok s banánovou príchuťou 350g
10,57 €/1kg
3,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bensdorp Cocoa Kakaový prášok Nápojová čokoláda 250g
37,00 €/1kg
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nesquik Jahodová mliečna zmes v prášku 350g
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kakao Dallmayr 18069070 pre predajné automaty 1kg
14,18 €/1kg
14,18 €
Predajca: somnia24

kaba 6189639002 kaba Vanille Trinkschokolade, 400,0 g
25,97 €/1kg
10,39 €
Predajca: somnia24

Nesquik Getränkepulver Original 350g
31,17 €/1kg
10,91 €
Predajca: somnia24

Horká čokoláda - náplň do vrecka 300g
17,67 €/1kg
5,30 €
Predajca: taleoo

Instantný mliečny čokoládový nápoj, 10 vrecúšok
21,38 €/1kg
6,52 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,20 €
Predajca: Katomix

Chocodelissia Čokoláda na prípravu nápoja Milky 200 g
24,13 €/1kg
5,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,79 €
Predajca: Katomix

Kru Čokoláda na pitie 43 % kakaa 220 g
24,21 €/1kg
7,03 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,78 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kaba The Original Nápoj s príchuťou maliny v prášku 400g
Lahodný miešaný mliečny nápoj od Kaby s chutnou malinovou príchuťou obsahuje vitamíny a glukózu. Vďaka nemu je pitie mlieka pestrým potešením, či už na začiatku dňa, popoludní ako desiata alebo na večeru. Stačí pridať dve až tri vrchovaté čajové lyžičky Kaby do pohára mlieka, zamiešať a vaše potešenie z pitia Kaby je pripravené. Chutí dobre teplá aj studená.
CARAMBAR and Co. Central Park 9rue Maurice Mallet 92130 Issy-Les Moulineaux RCS Nanterre (F)Dodávateľ:Importhaus Wilms/ Impuls GmbH & Co. KGAm Klingenweg 6A65396 Walluf
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Dextróza (66 %), cukor, maItodextrín, farbivo (červená repa), malinová aróma, niacín, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B12, kyselina listová.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1580kJ/370kcal, tuky: 0g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g, sacharidy: 93g, z toho cukor: 89g, tiamín: 2g, pyridoxín: 2,9g, kyanokobalamín: 1,5g, niacín: 26 mikrogramov, kyselina listová: 290 mikrogramov, bielkoviny: 0g, soľ: 0g
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- CARAMBAR and Co.Central Park 9rue Maurice Mallet 92130 Issy-Les Moulineaux
- Obchodný názov
- Rozpustný nápojový prášok s malinovou príchuťou do miešaných nápojov na báze mlieka
- Výrobca
- Importhaus Wilms/Impuls
- Číslo od výrobcu
- 836554
- EAN kód
- 4251753773505
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Dextróza (66 %), cukor, maItodextrín, farbivo (červená repa), malinová aróma, niacín, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B12, kyselina listová.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 1580kJ/370kcal, tuky: 0g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g, sacharidy: 93g, z toho cukor: 89g, tiamín: 2g, pyridoxín: 2,9g, kyanokobalamín: 1,5g, niacín: 26 mikrogramov, kyselina listová: 290 mikrogramov, bielkoviny: 0g, soľ: 0g
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- CARAMBAR and Co.Central Park 9rue Maurice Mallet 92130 Issy-Les Moulineaux
- Obchodný názov
- Rozpustný nápojový prášok s malinovou príchuťou do miešaných nápojov na báze mlieka
- Výrobca
- Importhaus Wilms/Impuls
- Číslo od výrobcu
- 836554
- EAN kód
- 4251753773505
Hodí sa k tomu

Kaba originálny nápoj v prášku jahoda náplň 400g
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaba originálny nápoj v prášku banánové náplne 400g
5,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaba The Original Nápojový prášok Vanilka náplň 400g
5,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaba originálny nápoj v prášku banánové náplne 400g
15,70 €/1kg
6,28 €
Predajca: Store-Germany

Homestyle4u lamelový rám 90x200 cm detská posteľ montovaná na kolieskach 16 lamiel drevo borovica prírodná povrchová úprava
64,95 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

SELL! Vyhrievací vankúš na chrbát, ramená a krk, sivý
39,99 €
Predajca: Spark

Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g
11,65 €/1kg
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sony Playstation 5 Standard Edition white
1 200,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AbuSony

Tefal Uno FF203130, fritéza, 1,8 L, 1 kg, 1,8 L, Kov, 150 °C
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

Kaba originálny nápoj v prášku malinový náplň 400g
15,70 €/1kg
6,28 €
Predajca: Store-Germany

Kaba nápojový prášok marhuľový jogurtový nápoj mix 400g
10,32 €/1kg
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Caotina Original nápojový prášok z pravej švajčiarskej čokolády 500g
23,44 €/1kg
11,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
18,20 €
Predajca: Anteros

PLAYMOBIL City Life 9268, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
31,90 €
Predajca: BrickVaderEntertainment

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
149,00 €
Predajca: edtechnology

20M 200 LED rozprávkové svetlá farebné 8 svetelných režimov vodotesné party záhradné vnútorné dekorácie vianočné svetlá
22,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: lapamax

PawHut Škrabadlo s nastaviteľnou výškou a sisalovými stĺpikmi, šedé
67,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

VELKEA H300 Čierna sušička bielizne 183 x 99 96 cm
21,26 €/1m
38,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Esser vanilkové polmesiačiky klasické zlaté sušienky 700g
18,67 €/1kg
13,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi smotanová omáčka na pečienku ideálna na rezeň a plátky mäsa 228g
25,05 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maped 829602, 5 rok / roky, Plast, Viacfarebný, 24 kusov
7,94 €
Predajca: vikpap

Trolli Peach Mallow extra mäkký marshmallow s náplňou 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: M_plus_L

FEANDREA škrabadlo, L strom pre mačky, s 2 domčekmi, 80 cm, kompaktné, svetlo sivé
70,40 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Melitta Auslese Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
22,72 €/1kg
136,34 €
Predajca: Store-Germany

Jägermeister likér s 56 rôznymi bylinkami 3000ml
30,83 €/1l
92,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce !
Veľmi dobré, ale bohužiaľ tu už nie je k dispozícii!
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bensdorp kakaový nápojový prášok 250g balenie 10



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
92,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

NorteSur Kakao Criollo 500g
35,00 €
Predajca: LaProve

Caotina Blanc plechovka bielej čokolády v prášku 500g balenie 10 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
128,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

100 % Organický Kakaový Prášok – Bohatý na Chuť a Antioxidanty – Nature's Finest – 125 g
13,69 €
Predajca: Nutrisslim

Kakaový prášok 1kg Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10,29 €/1kg

Kakaový prášek z kakaa criollo 100% přírodní 500g
20,00 €
Predajca: LaProve
40,00 €/1l

NATURAL kakaový prášok 500 g, nealkalizovaný
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
31,98 €/1kg

Kakaový prášok 500g Brat.pl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12
5,79 €
Predajca: BRAT_PL
11,58 €/1kg

KAKAOVÝ PRÁŠOK FAIR TRADE75 g - ALCE NERO
7,97 €
Predajca: superbrandshop
0,11 €/1kg

Karob 1kg Brat.pl
5,89 €
Predajca: BRAT_PL

NATURAL Kakaový prášok 200 g, nealkalizovaný
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
54,95 €/1kg

Bensdorp Cocoa Kakaový prášok Nápojová čokoláda 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,00 €/1kg

Sarotti jemná čokoláda na pitie, čokoládové potešenie z pitia 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mliečna dráha Magic Stars Horúca čokoláda 140 g
9,40 €
Predajca: AllYouNeed
67,14 €/1kg

Nescafe Mocha KitKat (7 tyčiniek)
9,40 €
Predajca: AllYouNeed
79,66 €/1kg

Kaba nápojový prášok marhuľový jogurtový nápoj mix 400g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,32 €/1kg

neutral Trinkschokolade 125,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
3,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,76 €/1kg

Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,65 €/1kg

Mars Hot Chocolate 140g Aufgussgetränk mit Schokoladen-und Karamellgeschmack
9,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,40 €
Predajca: AllYouNeed
67,14 €/1kg

Kaba originálny nápoj v prášku jahoda náplň 400g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies