4,8



Na základe 5 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Yaheetech 25 kg SZ curl set sada činiek, sada činiek na silový tréning, SZ tyč so 6 kotúčmi, curl bar so závažím, sada činiek
43,99 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Obojručné činky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Priama olympijská tyč hms gop220 20 kg/2200 mm + svorky135,46 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
SPORTNOW Sada 2 kusov olympijských kotúčov, 2 x 10 kg, určené na silový tréning63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Ďalšie informácie o reklame
Mŕtvy ťah s činkou Jack Commercial HMS108,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
HOMCOM Sada činkov 20 kg: kovová sada činkov, krátke činky, dlhá činka67,41 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

GORILLA SPORTS® Sada činiek 20 kg - 130 cm aeróbna tyč s 30 mm závažiami a 2 pružinovými zámkami - fitness a silový tréning
46,49 €
Predajca: Kokiska

Sada činkových závaží GORILLA SPORTS® – 25 kg, SZ tyč na biceps 120 cm, závažia 2x1,5 kg / 2x2,5 kg / 2x5 kg, s 2 hviezdicovými uzávermi, 30 mm, plastová sada činkových závaží, SZ tyč, činkové kotúče, tyč na biceps
60,79 €
Predajca: Kokiska

Olympijská tyč Tunturi Cross Fit - 650 kg
408,09 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

tiguar Power Gym Set činka so závažím, ergonomický dizajn, inovatívny zámok svorky, šesťhranné kotúče, 140 cm
147,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nakladacie činky HMS SGP15, 15 kg
27,99 €
Predajca: ERCO

Tunturi Barbell Bar - Tyč na činky - Fitness tyč - Fitness tyč - 120cm - Skrutkovací uzáver
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gop200 (+ Svorky) Olympijská Rovná Činka 16,2 Kg 2000 Mm Hms
99,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Činka ACTIGET, silne ohnutá, 120 cm, pochrómovaná oceľ, 2 svorky 25 mm
30,22 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,57 €
Predajca: Eoshop

SPORTNOW Sada činkových kotúčov 20 kg, nastaviteľná sada s protišmykovou rukoväťou
83,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Tunturi činka - tyč na curl - Alanhead - 120 cm - 30 mm - skrutkovací uzáver
83,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiguar powergym TI-PG001/O sada závaží Pullunder Tiguar Größe: N/A,
91,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

SPORTNOW Sada 2 ks závaží na činky, 2 x 20 kg, sada závaží na činky, čierna
3,82 €/1kg
152,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

HMS Sztanga gumowana 35 kg do treningu siłowego
172,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

HMS SBP22 20 kg činka sada pre silový tréning doma
143,99 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

GSG-40 Sztanga/Gryf Stały Gumowany 40 kg HMS
181,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sada činiek 610638, 25 kg, so 6 kotúčmi - A item99476 4099917121560 Kategória produktov: A Opis stavu tovaru: Farba: Čierna/strieborná
Sada činiek 610638, 25 kg, so 6 kotúčmi - A
Hlavné vlastnosti
Činka so závažím - obsahuje 1 EZ tyč, 4 2,5 kg kotúče, 2 5 kg kotúče a 2 hviezdicové svorky.
Multifunkčné - Nastaviteľné závažia na bicepsové zdvihy, príťahy v stoji, francúzsky tlak, drvenie lebky a ďalšie. Silový tréning hornej časti tela.
Bezpečný a pohodlný úchop - EZ tyč s vrúbkovaním poskytuje bezpečný a pohodlný úchop. Protišmykový povrch je navrhnutý tak, aby zabránil náhodnému skĺznutiu v dôsledku potu.
Hviezdicové objímky pre bezpečnosť - Činka je vybavená hviezdicovými objímkami. Tie zabraňujú pádu alebo pošmyknutiu betónových dosiek počas tréningu.
Materiál: Materiál: Materiál, z ktorého sú vyrobené činky, je vhodný na cvičenie.
Rozmery
Tyč: 119,8 cm × Φ 2,4 cm
4 × 2,5 kg kotúč
2 × 5 kg kotúč
2,5 kg disk: Φ 20,8 cm × 4 cm
5 kg disk: Φ 26 cm × 5,5 cm
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Yaheetech
- Dĺžka
- 1.198 m
- Hmotnosť
- 25 kg
- EAN kód
- 4099917121560
- Číslo od výrobcu
- 610638
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Yaheetech
- Dĺžka
- 1.198 m
- Hmotnosť
- 25 kg
- EAN kód
- 4099917121560
- Číslo od výrobcu
- 610638
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Multifunkčná tréningová lavica Zipro Volume s posilňovačom nôh a bicepsových zhybov na tréning celého tela, nastaviteľná lavica, čierna, nosnosť 230 kg
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

Vrecková váha 200 x 0,01g s chlopňou
12,30 €
Predajca: esol

Gymtek® tyčová činka - dĺžka 150 cm, Ø 27 mm - tyčová činka pre silový tréning, domácu posilňovňu, fitness - vrátane hviezdicových úchytov
4,41 €/1kg
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group

SONGMICS Sada činiek 2 v 1, 2x10 kg, pre domácnosť, 1 pár
63,99 €
Predajca: Lumarko

Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

2 vankúše 80 x 80 cm a prikrývka 200 x 200 cm, celoročná prikrývka, vhodná pre alergikov, 100% mikrovlákno, sleepling
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sleepling

GORILLA SPORTS® Sada činiek 20 kg - 130 cm aeróbna tyč s 30 mm závažiami a 2 pružinovými zámkami - fitness a silový tréning
46,49 €
Predajca: Kokiska

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
41,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Sada činkových závaží GORILLA SPORTS® – 25 kg, SZ tyč na biceps 120 cm, závažia 2x1,5 kg / 2x2,5 kg / 2x5 kg, s 2 hviezdicovými uzávermi, 30 mm, plastová sada činkových závaží, SZ tyč, činkové kotúče, tyč na biceps
60,79 €
Predajca: Kokiska

Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
1,38 €/1kg
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Profesionálny chrómovaný hriadeľ 120 cm, 7,9 kg MOVIT
9,71 €/1kg
65,09 €
Predajca: Kokiska

Hop-Sport SZ tyč 30 mm - tyč na curling 120 cm dlhá, vyrobená z pevnej ocele, pochrómovaná - tyč na činky so závitom a hviezdicovým uzáverom
5,00 €/1kg
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Sada činiek Hop-Sport - tyč na činky 167 cm, tyč SZ 120 cm - pochrómovaná a s vrúbkovaním Ø 30 mm
6,78 €/1kg
61,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
119,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Posilňovacia stanica Hop-Sport HS-1044K pre domácnosť - multifunkčná posilňovacia stanica s lanom a stolom na sťahovanie a krútenie latiek a motýlik, vrátane 66 kg závažia
479,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Hrazda do dverí MOVIT čierna /modrá
15,29 €
Predajca: Kokiska

Hop-Sport 30kg záťažové dosky 30 mm - sady činiek 4x2,5kg+4x5kg
1,27 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 261,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

Gorilla Sports, jednoručná činka, čierno-biela, 22,5 kg
95,69 €
Predajca: Kokiska

Apple Beats Solo 4, Káblový a bezdrôtový, Hovor / hudba, 217 g, Slúchadlá, Čierna
246,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

CANDeal Punching Bag dospelí 160 cm, stojace boxovacie vrece Stojace nafukovacie boxovacie vrecia Tumbler Dospelí Fitness dekompresné vrecia Sandbags Kick Fighting Training, s manuálnou vzduchovou pumpou a boxerskými rukavicami (čierna)
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

100W solárny modul solárny panel PV solárny článok monokryštalický fotovoltaický motorhome 0% DPH
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 30 kg
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 30 kg
Hodnotenie z 25. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 30 kg
Hodnotenie z 23. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 30 kg
Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 30 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

HMS Fitness GO450 2200 mm činka s rovnými činkami
211,99 €
-4,63 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
207,36 €
Predajca: SuperMerchant

Priama olympijská tyč hms gop220 20 kg/2200 mm + svorky
135,46 €
Predajca: SuperMerchant

Mŕtvy ťah s činkou Jack Commercial HMS
108,99 €
Predajca: SuperMerchant

Homcom HOMdotCOM 25 kg činka a činka ergonomické vysoko kvalitné nastaviteľné 3 v 1



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
69,90 €
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM Sada činkov 20 kg: kovová sada činkov, krátke činky, dlhá činka
67,41 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Str01 Olympický Barový Stojan Hms
52,99 €
Predajca: SuperMerchant

Držiak na tyče STR45 – držiak na olympijské tyče, komerčná verzia HMS
51,99 €
Predajca: SuperMerchant

Tyč Barbell 120 cm 5.5 kg max 170 kg
34,99 €
Predajca: SuperMerchant

Činka na bicykle Strong 30 mm 120 cm 5,6 kg max. 170 kg Rebel
31,99 €
Predajca: SuperMerchant

Zosilnená podložka pod činku z peny s vysokou hustotou - S popruhom na drepy, výpady a hip thrusts
18,99 €
Predajca: Zanjo24

GORILLA SPORTS® Sada činiek 20 kg - 130 cm aeróbna tyč s 30 mm závažiami a 2 pružinovými zámkami - fitness a silový tréning



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(8)Počet hodnotení: 8
46,49 €
Predajca: Kokiska

Sada činkových závaží GORILLA SPORTS® – 25 kg, SZ tyč na biceps 120 cm, závažia 2x1,5 kg / 2x2,5 kg / 2x5 kg, s 2 hviezdicovými uzávermi, 30 mm, plastová sada činkových závaží, SZ tyč, činkové kotúče, tyč na biceps



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
60,79 €
Predajca: Kokiska

Nakladacie činky HMS SGP15, 15 kg
27,99 €
Predajca: ERCO

Yaheetech 25 kg SZ curl set sada činiek, sada činiek na silový tréning, SZ tyč so 6 kotúčmi, curl bar so závažím, sada činiek



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
Použité
43,99 €
Predajca: ScorpionElektro