5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Aoud Perfumy, 100 ml4 353,50 €/1l
435,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml5 296,60 €/1l
264,83 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ajmal Eau d'Oud EDP 100 ml UNISEX1 046,50 €/1l
104,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Laylati Woda perfumowana, 100 ml2 027,80 €/1l
202,78 €
Predajca: PerfumTraders

Zimaya Sharaf Blend unisex parfumovaná voda 100 ml
265,60 €/1l
26,56 €
Predajca: MANADA

Afnan - Supremacy Tapis Rouge EDP 100ml
489,60 €/1l
48,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Perfumes 9 AM Dive 100ml, Unisex, 100 ml, Čierne ríbezle, Citrón, Mäta, Ružové korenie, Jablko, Céder, Incense, Zázvor, Jazmín, Pačuli, Santalové drevo, 1 kusov
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - Mirsaal Of Trust EDP 90ml
483,56 €/1l
43,52 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - Oud Rising EDP 80ml
658,38 €/1l
52,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - Historic Doria EDP 100ml
407,00 €/1l
40,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - Portrait Revival Parfémovaný extrakt 100ml
416,10 €/1l
41,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - Inara White EDP 100ml
158,00 €/1l
15,80 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche parfémovaná voda unisex 100 ml
236,50 €/1l
24,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Afnan Tobacco Rush Eau de Parfum 80 ml – 80 ml
Tobacco Rush je fascinujúca unisex vôňa od spoločnosti Afnan, ktorá vyžaruje teplo a príťažlivosť. Otvára sa bohatou kompozíciou teplých korení, tabaku a drevitých tónov, čím vytvára príjemný úvod. V srdci spája sladké, svieže koreniny a levanduľu, čo vôni dodáva elegantný nádych. Základné tóny ambre, cédru a oud zanechávajú trvalý dojem zmyslnosti a sofistikovanosti.
Detaily produktu
- Značka: Afnan
- Produkt: Afnan Tobacco Rush Eau de Parfum 80 ml
- Objem: 80 ml
- EAN: 6290171071518
UNISEX Eau de Parfum
korenisté tóny, tabak, drevité tóny
korenisté tóny, cukríky, levanduľa
jantár, agarové drevo (oud), céder
Afnan - Tobacco Rush EDP 80ml Standard package. Unisex.
Parfémovaná voda od značky Afnan bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 80 ml vami vybraté vône.
Afnan Tobacco Rush Woda perfumowana, 80 ml
Afnan Tobacco Rush parfumovaná voda 80ml sprej
- Model
- Tobacco Rush
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- Koža
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Afnan Tobacco Rush Woda perfumowana, 80 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290171071518
- Číslo od výrobcu
- 2024226
- Model
- Tobacco Rush
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- Koža
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Afnan Tobacco Rush Woda perfumowana, 80 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290171071518
- Číslo od výrobcu
- 2024226
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zimaya Sharaf Blend unisex parfumovaná voda 100 ml
265,60 €/1l
26,56 €
Predajca: MANADA

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Armaf Club de Nuit Precieux I Extrait de Parfum 55 ml UNISEX
640,00 €/1l
44,90 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf - Odyssey Oud EDP 100ml
237,90 €/1l
23,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan - Oud Rising EDP 80ml
658,38 €/1l
52,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Al Haramain Amber Oud Gold Edition Woda perfumowana, 60ml
728,00 €/1l
43,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
295,50 €/1l
29,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy In Oud Woda perfumowana, 100ml
540,40 €/1l
54,04 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Maison Alhambra Dark Door Sport Edp 100ml
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Spectre Wraith EDP 80 ml M
393,75 €/1l
31,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najprv si na to zvyknite!!!
Objem 0,08 l
Všetko beží hladko. Vôňa je veľmi luxusne zabalená. Príjemne vonia. Čakám na spätnú väzbu
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l