4,6



Na základe 109 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Gntonic parfémovaná voda pre mužov 100 ml1 303,00 €/1l
130,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Afnan - Mirsaal Of Trust EDP 90ml
483,56 €/1l
43,52 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan - Mystique Bouquet EDP 80ml
542,00 €/1l
43,36 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan - Tobacco Rush EDP 80ml
543,25 €/1l
43,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Edict Amberythme parfémovaná voda unisex 80 ml
939,88 €/1l
75,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZIMAYAZimaya Sharaf Blend
Objavte Sharaf Blend od značky Zimaya - moderný aromaticko-korenistý unisex parfém, ktorý bol vydaný v roku 2023. Tvorcom tejto jedinečnej kompozície je Imran Fazlani, ktorý spojil orientálne korenie so zamatovou sladkosťou a vytvoril vôňu plnú hĺbky a elegancie.
Hlavové tóny sa otvárajú šťavnatými datľami, aromatickým muškátovým orieškom a ušľachtilým šafranom, ktoré vnášajú teplo a ný charakter. V srdci kompozície rozkvitá vanilka, sladká pralinka a biela tuberóza, ktoré vôni dodávajú zmyselnú sladkosť. Základ tvoria fazuľa tonka, jantárové drevo, benzoín a pižmo, vďaka čomu je celková vôňa hlboká, dlhotrvajúca a mimoriadne obklopujúca.
Sharaf Blend je ideálnou voľbou pre mužov a ženy, ktorí hľadajú nevtieravú, elegantnú vôňu na večer, spoločenské stretnutia a špeciálne príležitosti. Poteší svojou intenzitou, dlhou výdržou a elegantným akordom na pokožke.
Nóty vône:
Vrchné tóny: datle, muškátový oriešok, šafran
Srdcové tóny: vanilka, pralinka, tuberóza
Základné tóny: fazuľa tonka, jantárové drevo, benzoín, pižmo
Rozhodnite sa pre vôňu, ktorá vás vyčlení z davu - objednajte si Sharaf Blend Zimaya teraz a zažite kúzlo orientu v modernom prevedení.
Parfumovaný extrakt Sharaf Blend od značky Zimaya je sladká orientálno-vanilková vonná esencia pre mužov a ženy. Bohatá vôňa muškátového orieška a šafranu sa snúbi s karamelovou vôňou datlí. V srdci vône sa objavuje dokonale vyvážená sladká zmes vanilky, pralinky a tuberózy, ktorá plynule prechádza do základu tvoreného dlhotrvajúcou zmesou pižma, benzoínu, fazule tonka a jedinečných hrejivých akordov jantáru.
Sharaf Blend je podmanivá vôňa, ktorá vyžaruje pôvab a sofistikovanosť.
Tónyvône:
Hlava: datle, muškátový oriešok, šafran
Srdce : vanilka, pralinka, tuberóza
Základ : fazuľa tonka, jantárové drevo, benzoín, pižmo
Parfumovaná voda je vhodná pre mužov a ženy. Parfém obsahuje 100 ml.
Extrait de Parfum, Sharaf Blend, voda
Doplnok pre krásu a zdravie
Parfumovaná voda značky bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Zimaya Sharaf Blend Parfumový extrakt, 100 ml
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290171074205
- Číslo od výrobcu
- 2030919
- Hmotnosť
- 0.12 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6290171074205
- Číslo od výrobcu
- 2030919
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
23,61 €
Predajca: NutraBestBG

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
81% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
81%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dlhotrvajúca vôňa, veľmi dobrá!
Vôňu som vyskúšala na kamarátke a hneď som ju chcela mať! Páči sa mi a hneď sa ma veľa ľudí pýtalo, či mám nový parfum a aký. Porovnanie cien ma priviedlo - ako často - do Kauflandu a som veľmi spokojná.
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úplne úžasná vôňa
Je to jedna z mojich obľúbených vôní, nevydrží síce príliš dlho, ale vzhľadom na cenu sa to dá očakávať. Keď sa minie, určite si ho znovu objednám.
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to skvelý produkt. Neuveriteľne krásne vonia.
Som z tohto parfumu nadšená. Kúpila som si ďalší. Cena je bezkonkurenčná!
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa jablka a škorice
Extrémne intenzívna vôňa, stačí len pár streknutí a vydrží veľmi dlho
Hodnotenie z 6. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné durft
Veľmi dobrá kvalita a rýchle dodanie durft je veľmi stojí za nákup a hodnotu za peniaze durft vonia sladké a perfektné vyrobené pre dátum
Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvele vonia
Boli sme veľmi spokojní s cenou a kvalitou
Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Blindbuy
Skvelá alternatíva k OG. Doplnková vôňa.
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá vôňa!!!
Veľmi spokojný!!!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l