Objem:

0.3 l
  • 0.2 l
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 0.3 l

Hmotnosť:

310 g
  • 200 g
    Zobraziť dostupné možnosti
  • 300 g
  • 310 g

Kľúčové informácie v kocke

  • Obsahujú až 96 % kuracieho mäsa, čo z nich robí výživnú pochúťku.
  • Vďaka nízkemu obsahu tuku sú ideálne aj pre psov na diéte.
  • Šetrná technológia spracovania zachováva všetky prirodzené živiny.
  • Praktické uzatvárateľné balenie udržuje prúžky dlho čerstvé.
  • Sú vhodné pre všetky plemená od 4 mesiacov a skvelé ako motivácia pri tréningu.
  • Receptúra je bez obilnín, čo prispieva k ľahkej stráviteľnosti.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g

8,23 €

27,43 € / 1l

plus 4,00 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Maškrty pre psov a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Akinu Bravčové sušené uši pre psov 10 ks
Akinu Bravčové sušené uši pre psov 10 ks
18,09 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g
Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g
27,43 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,23 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Masíčka pochúťka pre psov hovädzie prúžky 300 g
Akinu Masíčka pochúťka pre psov hovädzie prúžky 300 g
27,43 €/1l
8,23 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Training Hovädzie mäso a tresky - pochúťka pre psy 400 g
Akinu Training Hovädzie mäso a tresky - pochúťka pre psy 400 g
20,90 €/1l
8,36 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Králičie prúžky pre psov 75 g
Akinu Králičie prúžky pre psov 75 g
21,50 €/1l
2,15 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Mäsové pochúťky pre psy kačacie prsia 300 g
Akinu Mäsové pochúťky pre psy kačacie prsia 300 g
18,93 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
8,23 €
-30%
5,68 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Kačacia kaša pre psov 75 g
Akinu Kačacia kaša pre psov 75 g
21,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,15 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Kolagénové prúžky s hydinovou pečeňou pre psov 60 g
Akinu Kolagénové prúžky s hydinovou pečeňou pre psov 60 g
2,15 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Pochúťka z hovädzích vnútorností pre psy 100 g
Akinu Pochúťka z hovädzích vnútorností pre psy 100 g
1,96 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Pochúťka z hovädzích vnútorností pre psy 500 g
Akinu Pochúťka z hovädzích vnútorností pre psy 500 g
5,33 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Dokas psie maškrty – kuracie prsia v prúžkoch
Dokas psie maškrty – kuracie prsia v prúžkoch
119,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
29,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre Akinu Kačacia kaša pre psov XXL 90 g
Akinu Kačacia kaša pre psov XXL 90 g
34,20 €/1l
3,64 €
-6%
3,42 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Mäsové prúžky s morčacím a jelením parožím 100g
Mäsové prúžky s morčacím a jelením parožím 100g
12,85 €
-22%
9,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Akinu Polomäkké labky pre psov 400 g
Akinu Polomäkké labky pre psov 400 g
10,02 €/1l
4,01 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Bezlepkové sušienky pre psov 120 g
Akinu Bezlepkové sušienky pre psov 120 g
13,75 €/1l
2,75 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu Tréningové rybie pochúťky pre psy 200 g
Akinu Tréningové rybie pochúťky pre psy 200 g
25,70 €/1l
5,14 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu kuracie chipsy pre psy 75g
Akinu kuracie chipsy pre psy 75g
21,50 €/1l
2,15 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre Akinu MLSKA Hovädzie tyčinky pre psov 25 ks
Akinu MLSKA Hovädzie tyčinky pre psov 25 ks
4,38 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre PETMEX jehňacie žalúdky – pochúťka pre psov – 500 g
PETMEX jehňacie žalúdky – pochúťka pre psov – 500 g
21,41 €/1kg
10,92 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre PETITTO Rýžové tyčinky s kuracím mäsom - pochúťka pre psov - 500 g
PETITTO Rýžové tyčinky s kuracím mäsom - pochúťka pre psov - 500 g
24,63 €/1kg
13,30 €
Predajca: Dragtek-com

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Váš partner nemá rád kuracie mäso? Zaobstarajte mu zásobu kuracích prúžkov - skvele voňajú a chutia, sú plné vitamínov, obsahujú minimum tuku a dajú sa výborne porciovať - takže sú skvelou desiatou a odmenou za tréning. Akinu Chicken Strips: zdravá a výživná pochúťka, ktorú si váš partner zamiluje Kuracie mäso obsahuje minimum tuku, a preto je vhodné aj pre psy na diéte. Vďaka šetrnej technológii spracovania si zachováva svoje prirodzené živiny. Kuracie prúžky sú pre psov prirodzene atraktívne a vďaka jednoduchému porciovaniu ich môžete použiť aj ako skvelú motiváciu počas tréningu. Prečo sú Akinu Meat Chicken Strips skvelé? - chutné a aromatické mäsové pochúťky - 96 % kuracieho mäsa - bohatý zdroj bielkovín - nízky obsah tuku - ľahko stráviteľné - vhodné na žuvanie a krájanie - výhodné XXL chovateľské balenie - čerstvý zips Vhodné pre: všetky psy od 4 mesiacov veku Veľkosť balenia: 300 g Viete Mäso je prirodzenou súčasťou psej stravy a je najväčšou motiváciou počas tréningu. Šetrná technológia spracovania Akin Meat zachováva prirodzené živiny, takže si môžete byť istí, že svojmu domácemu miláčikovi dávate len to najlepšie.

Kúpou tohto výrobku máte záruku, že nakupujete priamo od výhradného distribútora v Českej republike a v zahraničí.

nakupujte aj ďalšie výrobky AKINU a ušetrite na poštovnom.



Prírodný doplnok stravy Kuracie mäso obsahuje minimum tuku, preto sa odporúča aj pri diétach.

Šetrná technológia spracovania zachováva prirodzené živiny. Uzatvárateľné balenie chráni kúsky mäsa pred vysušením. Najlepšie chutí čerstvé. Vedeli ste, že: mäso je prirodzenou súčasťou psej stravy. Mäsové guľôčky sú vhodné pre všetky plemená od 4 mesiacov veku.

Mäkké malé kúsky sú vhodné najmä pre malé a stredné plemená.



Sušené mäso pre psy - pre všetky plemená s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, živočíšne bielkoviny 96,3 %, bez obilnín - 60 Kč/100 g
Hmotnosť
310 g
Objem
0.3 l
Obsah vlhkosti
28 %
Obchodný názov
Akinu Mäsové pochúťky pre psy kuracie prúžky 300 g
Zloženie krmiva
mäso a živočíšne produkty (kuracie mäso 96,3 %), glycerol 3,5 %, minerálne látky (chlorid sodný 0,1 %).
Typ krmiva
Doplnkové krmivo
Vhodné pre druhy zvierat
pes
Prídavné látky
konzervačné látky (sorban draselný 0,1 %).
Počet kusov
1
Rozsah dodávky
ošetruje
Pokyny pre použitie
Slúži ako odmena.
EAN kód
8595184942236
Výrobca
AKINU CZ s.r.o.
Registračné číslo
CZ800567-01

Hmotnosť
310 g
Objem
0.3 l
Obsah vlhkosti
28 %
Obchodný názov
Akinu Mäsové pochúťky pre psy kuracie prúžky 300 g
Zloženie krmiva
mäso a živočíšne produkty (kuracie mäso 96,3 %), glycerol 3,5 %, minerálne látky (chlorid sodný 0,1 %).
Typ krmiva
Doplnkové krmivo
Vhodné pre druhy zvierat
pes
Prídavné látky
konzervačné látky (sorban draselný 0,1 %).
Počet kusov
1
Rozsah dodávky
ošetruje
Pokyny pre použitie
Slúži ako odmena.
EAN kód
8595184942236
Výrobca
AKINU CZ s.r.o.
Registračné číslo
CZ800567-01
Hodí sa k tomu

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 6 hodnotení
Hodnotenie z 24. augusta 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super cena a kvalita
Objem 0,3 lHmotnosť 0,3 kg
Hodnotenie z 23. decembra 2025 na
Overený nákup
Objem 0,2 lHmotnosť 0,2 kg
Hodnotenie z 7. marca 2025 na
Overený nákup
Objem 0,3 lHmotnosť 0,3 kg
Hodnotenie z 31. augusta 2024 na
Overený nákup
Objem 0,3 lHmotnosť 0,3 kg
Hodnotenie z 24. augusta 2024 na
Overený nákup
Objem 0,3 lHmotnosť 0,31 kg
Hodnotenie z 24. augusta 2024 na
Overený nákup
Objem 0,3 lHmotnosť 0,3 kg
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Petstyle Living Twisted Stick s kuracím mäsom
Petstyle Living Twisted Stick s kuracím mäsom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 14
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Petstyleliving
Obrázok produktu pre Rinti 250gx9 Chicko Maxi Wild
Rinti 250gx9 Chicko Maxi Wild
85,65 €
Predajca: e-zooo_com
342,60 €/1kg
Obrázok produktu pre RINTI 38339, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, 500 g, Bez cukru
RINTI 38339, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, 500 g, Bez cukru
87,12 €
Predajca: e-zooo_com
34,85 €/1kg
Obrázok produktu pre PEDIGREE Markies - pochúťka pre psov - 12,5 kg
PEDIGREE Markies - pochúťka pre psov - 12,5 kg
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
5,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Rinti Extra Bitties Huhn & Käse 75 g
Rinti Extra Bitties Huhn & Käse 75 g
69,32 €
Predajca: e-zooo_com
990,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Rinti Sensible Snack Huhn - 120 g
Rinti Sensible Snack Huhn - 120 g
79,82 €
Predajca: e-zooo_com
665,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Rinti 150 g x 9 ks Chicko Dental žuvacie tyčinky s príchuťou kačice, veľkosť MEDIUM
Rinti 150 g x 9 ks Chicko Dental žuvacie tyčinky s príchuťou kačice, veľkosť MEDIUM
76,90 €
Predajca: e-zooo_com
512,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Christopherus Snack Kausandwich 70g
Christopherus Snack Kausandwich 70g
54,72 €
Predajca: e-zooo_com
65,14 €/1kg
Obrázok produktu pre Dokas Lammfleisch getrocknet 70 g
Dokas Lammfleisch getrocknet 70 g
54,91 €
Predajca: e-zooo_com
784,43 €/1kg
Obrázok produktu pre Dokas Rindfleisch getrocknet 70 g
Dokas Rindfleisch getrocknet 70 g
54,91 €
Predajca: e-zooo_com
784,43 €/1kg
Obrázok produktu pre RINTI 91444, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, Losos, 80 g
RINTI 91444, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, Losos, 80 g
54,72 €
Predajca: e-zooo_com
57,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Dokas 180gx7 sušených králičích uší
Dokas 180gx7 sušených králičích uší
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
46,91 €
Predajca: e-zooo_com
260,61 €/1kg
Obrázok produktu pre Dokas 150gx6 Kaurolle+Entenbrust Medium
Dokas 150gx6 Kaurolle+Entenbrust Medium
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
46,55 €
Predajca: e-zooo_com
310,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Dokas Dog Lachs in Streifen 100 g
Dokas Dog Lachs in Streifen 100 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
50,39 €
Predajca: e-zooo_com
503,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Nobby 69924, Snack, Pes, Dospelý, 1,3 kg
Nobby 69924, Snack, Pes, Dospelý, 1,3 kg
27,74 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g
Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l
Obrázok produktu pre Akinu MASÍČKA Kocka s kuracím mäsom pre psov 300 g
Akinu MASÍČKA Kocka s kuracím mäsom pre psov 300 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l
Obrázok produktu pre Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g
Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l
Obrázok produktu pre Akinu Mäsové pochúťky pre psy Kuracie kocky s mrkvou 300 g
Akinu Mäsové pochúťky pre psy Kuracie kocky s mrkvou 300 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l
Obrázok produktu pre Akinu MASÍČKA Jahňací twister pre psov 300 g
Akinu MASÍČKA Jahňací twister pre psov 300 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l