4,8



Na základe 10 hodnotení
Hmotnosť:
- 200 gZobraziť dostupné možnosti
Počet kusov:
10Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nakladanie bazalky Knorr28,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Oetker šľahačka 1 kg29,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Knorr croutinos so slnečnicovými semienkami37,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 215,56 €/1l
24,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Obento Pittige Panko Broodkruimels 200 g – Pikantná alternatíva strúhanky na vyprážanie a pečenie
22,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Bezlepkové kocky chleba Leimer
34,69 €/1kg
6,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rila Tahina
23,93 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd cukrárenské mandle plátky jemne blanšírované 100g balenie 3
10,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd mandle čerstvo mleté jemne blanšírované 100g balenie 4
146,00 €/1kg
14,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd kakaová poleva, 3 balenia (3 x 500 g)
73,38 €/1kg
36,69 €
Predajca: Store-Germany

Pickerd vegánska chuťová pasta s prírodnou bourbonskou vanilkou 50g
54,40 €/1kg
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Masa marcepanowa o smaku wiśniowym Lemke 200 g
12,45 €/1kg
6,40 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,49 €
Predajca: Lemke

Raffinesse Zuckercouleur
12,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Finezza jemná krupica dvakrát mletá
12,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mandle Insula plátky blanšírované na pečenie a varenie 1000g
20,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Emix Kakaové posýpky 1 kg
8,74 €/1kg
9,69 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,83 €
Predajca: Megasam24PL

Dr. Oetker Pistazien hacked, 25 g
161,60 €/1kg
4,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pomito paradajková dužina na kúsky šťavnatá a čerstvá 500g
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Cukier Wanilinowy 16 g
1,40 €/1kg
1,43 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,35 €
Predajca: Katomix

Mušle Palapa Taco
29,11 €/1kg
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2
Strúhanka na obaľovanie a vyprážanie potravín v horúcom tuku alebo oleji.
Leimer KG potravinársky závodKotzinger Str. 16D-83278 Traunstein- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, droždie, soľ
- Výživové údaje
- Energia kj 1490 kj Energia kcal 352 kcal Tuky 1,3g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6g Sacharidy 70,2g z toho cukor 4g Bielkoviny 12,7g Soľ 1,5g
- Potravinársky podnik
- Leimer KG NahrungsmittelwerkKotzinger Str. 16 D-83278 Traunstein
- Obchodný názov
- Strúhanka
- Výrobca
- Leimer
- Počet kusov
- 10
- Číslo od výrobcu
- 32407-2
- EAN kód
- 4251753778029
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA, droždie, soľ
- Výživové údaje
- Energia kj 1490 kj Energia kcal 352 kcal Tuky 1,3g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6g Sacharidy 70,2g z toho cukor 4g Bielkoviny 12,7g Soľ 1,5g
- Potravinársky podnik
- Leimer KG NahrungsmittelwerkKotzinger Str. 16 D-83278 Traunstein
- Obchodný názov
- Strúhanka
- Výrobca
- Leimer
- Počet kusov
- 10
- Číslo od výrobcu
- 32407-2
- EAN kód
- 4251753778029
Hodí sa k tomu

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balenie 100g
10,10 €/1kg
1,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimer krupicové knedličky obľúbená polievková príloha na 8 porcií 100g
26,20 €/1kg
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Strúhanka Leimer 400g
3,02 €/1kg
1,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl 1,0 kg, 1 St.
17,14 €/1kg
17,14 €
Predajca: somnia24

Leimer krutóny bez príchute
14,86 €/1kg
7,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimer Panat zmes strúhanky s jemným korením a vajcom 2500g
4,98 €/1kg
12,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimer fish panat hotová zmes strúhanky s pikantnou príchuťou 200g
6,40 €/1kg
1,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 200g ] Strúhanka SAMLIP / strúhanka / strúhanka](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/9605ded232b760cfdb8e4afa428b88cc.webp)
[ 200g ] Strúhanka SAMLIP / strúhanka / strúhanka
24,90 €/1kg
5,23 €
Predajca: Store-Germany

Leimer strúhanka
3,52 €/1kg
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimer kukuričné vločky strúhanka
5,77 €/1kg
8,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Syrová gratinovaná omáčka Lukull
10,85 €/1kg
10,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano CHOP - Gran Riserva - 4 Jahre gereift - 1 Kg
59,90 €/1kg
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorazový obal
8,26 €/1l
5,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli Creme Double 45% Krémová smotana pre maximálnu chuť 1000g
14,10 €/1kg
14,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strúhanka na viazanie a zjemnenie strúhanky 5000g
3,49 €/1kg
17,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela paradajkový kečup s prirodzene ovocnou, lahodnou chuťou 800ml
6,87 €/1l
5,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Tomato Ketchup originál bez zvýrazňovača chuti 10000ml
6,39 €/1l
54,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Takis Volcano 100g
65,80 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
3,28 €
Predajca: Heartforcards

Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
163,00 €/1kg
17,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Tri Top Orange Mandarine 600 mlJednorazový obal
8,58 €/1l
5,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi fix Špagety Bolognese
30,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Leimer FISCH PANAT
FISCH Panta je rýchla a chutí vynikajúco
Hodnotenie z 18. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
1.
Veľmi dobrá kvalita !Veľmi dobrá chuť !!!
Hodnotenie z 19. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Super produkt, super cena. Rýchle dodanie.
Hodnotenie z 31. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chlieb z rýb
Veľmi dobrá rybia pečienka, bohužiaľ dostupná len online!
Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Saracino modelovacia pasta biela 1 kg v prietokovom balení



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
56,23 €/1kg

Funcakes Deco Melts - zelené 250g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(101)Počet hodnotení: 101
44,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
179,40 €/1kg

FunCakes Deco Melts - žltá 250g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(101)Počet hodnotení: 101
44,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
176,80 €/1kg

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(41)Počet hodnotení: 41
44,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
179,20 €/1kg

Zelený modelovací cukor Zelená modelovacia pasta 250g - Saracino



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
43,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
175,20 €/1kg

Saracino Modellierpaste Rot 250 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
44,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
176,00 €/1kg

Žltý modelovací cukor Žltá modelovacia hmota 250g - Saracino



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
43,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
168,85 €/1kg

FunCakes Fondán ružový pastelový 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
170,80 €/1kg

Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,99 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

FunCakes F10140, Potravinová poleva, Zákusok, Torta, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
13,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,27 €/1kg

Modrý modelovací cukor Modrá modelovacia pasta 250g - Saracino



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
66,35 €/1kg

KYSELINA CITRÓNOVÁ 1 kg - BATOM



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,26 €
Predajca: Biogo
11,26 €/1kg

Culinaria sladká karamelová omáčka na zmrzlinu a dezerty 800 ml balenie 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,56 €/1l

Leimer strúhanka na spojenie a zjemnenie strúhanky 5000g balenie 2



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
34,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ulita slimáka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
61,12 €/1kg

Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml balenie 6 ks
25,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,70 €/1l

RUF tmavý orechový nugát 125g x 8 balení
40,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Puding s príchuťou jahody 2,5 kg, 1 balenie (1 x 2,5 kg)
26,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sušené ružové púčiky, červené, malé jedlé kvety, 20 g
13,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
650,00 €/1kg

Günthart marcipánové ruže červené s 33 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,71 €/1kg