4,5



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Popsockets 2 Glitter Rainbow Void 806194 Držiak Na Telefón A Stojan - Prémiový
32,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

PopSockets PopGrip, Madlo, Čierna, Žltá, Univerzálne, 1 kusov, 75 mm, 150 mm
21,90 €
Predajca: MyCoolcase

PopSockets Enamel Staffordshire Furries, Madlo, Viacfarebný, Ružová, 1 kusov
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

PopSockets 112595, Madlo, Viacfarebný, Smaltovaná oceľ, Zvierací vzor, Každá značka, 1 kusov
57,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

PopSockets, PopGrip Enamel Friends pre smartfóny, čierna
33,90 €
Predajca: MyCoolcase

PopSockets Minnie 80s - Kovový držiak na smartfón KP33011
9,57 €
Predajca: HARAHU

Popsockets PopGrip Support Emaille Wild Flowers
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Držiak na telefón - Popsockets PopGrip - Pastelová mäta
51,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

PopSockets Blanchette Red, Madlo, Červená, 1 kusov, 38,8 mm, 38,8 mm, 7,7 mm
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

PopSockets 113014, Madlo, Priesvitné, Viacfarebný, Plast, Kreslený vzor, 1 kusov, 38,8 mm
33,90 €
Predajca: MyCoolcase

PopGrip - Magenta
51,85 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

PopGrip - Jednorožec Bokeh
51,85 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

PopSockets, PopPuck Pastel Peace, Grün
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

PopSockets držiak PopGrip Mickey - štýlový a praktický KP32865
9,57 €
Predajca: HARAHU

PopSockets Superman - kovový držiak PopGrip KP32982
12,36 €
Predajca: HARAHU

PopGrip - Woozy
51,85 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

PopSockets Harry Potter – Chrabromil
25,65 €
Predajca: Silver

PopSockets, PopGrip Have A Nice Day – podstavec, viacfarebný
24,90 €
Predajca: MyCoolcase

PopGrip - dúhový číry
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
PopGrip je inteligentná pomôcka pre váš smartfón alebo tablet.
Držiak PopGrip sa jednoducho pripevní na zadnú stranu mobilného zariadenia, možno ho vytiahnuť a priamo používať. Držiak PopGrip možno používať ako držiak na mobilný telefón alebo smartfón. Smartfón bezpečne leží medzi ukazovákom a prostredníkom a dá sa pohodlne používať len jednou rukou.
Ideálne na písanie a posielanie textových správ, čo uľahčuje používanie aplikácií, ale aj na pohodlné fotografovanie selfie bez toho, aby ste sa museli obávať, že vám smartfón vykĺzne z ruky. Rukoväť PopGrip možno použiť aj ako stojan alebo statív pre smartfón alebo tablet, čo umožňuje sledovať videá na mobilnom zariadení bez použitia rúk. Základňu držiaka PopGrip možno vysunúť do dvoch úrovní a tiež čiastočne zasunúť po stranách, čo umožňuje flexibilné tvarovanie držiaka, až kým nezískate ideálnu polohu na sledovanie.
To znamená, že stojan môžete použiť na pohodlné sledovanie videí na cestách bez toho, aby ste museli držať mobilný telefón. K držiaku PopGrip si môžete za držiak do auta. Ten umožňuje bezpečné a pohodlné používanie smartfónu ako systému hands-free a satelitnej navigácie. Držiak umožňuje meniť uhol pohľadu a otáčať smartfón, takže môžete ľahko prepínať z formátu na výšku na formát na šírku. Vo všeobecnosti možno držiak pripevniť na akýkoľvek vertikálny povrch. Môžete ho použiť na natáčanie seba samého počas nespočetných aktivít alebo na stretnutie s priateľmi prostredníctvom videohovoru. Môžete tiež sledovať školiace videá, programy o varení, návody na líčenie atď. a to, čo vám bolo ukázané, hneď uplatniť v praxi.
S neustále voľnými rukami sa môžete sústrediť na správne vykonanie, a teda na to podstatné. Základňa PopGrip zlepšuje použiteľnosť jednou rukou a ako držiak ponúka nespočetné možnosti použitia.
Pevný úchop
Nech už píšeš SMS jednou rukou alebo pozeráš video, s PopGripom je tvoj mobil v bezpečí, chránený a zaručene nespadne na zem.
Vylepšite svoje selfie
Pohodlne pracuj so svojimi uhlami pohľadu a zdokonaľuj umenie selfie.
Hraj sa so svojím štýlom
Vymeň si PopTop podľa nálady – stačí stlačiť a otočiť.
Všeobecne
Typ produktu
Priľnavosť
Farba produktu
Fialová
Materiál
Kov
Počet v balení
1 kus
Šírka
38,8 mm
Hĺbka
38,8 mm
Výška
7,7 mm
Vlastnosti
Typ produktu
Priľnavosť
Farba produktu
Fialová
Materiál
Kov
Jednoduchá inštalácia
Áno
Kompatibilita so značkami
Univerzálny
Obsah balenia
Počet v balení
1 kus
Hmotnosť a rozmery
Šírka
38,8 mm
Hĺbka
38,8 mm
Výška
7,7 mm
- Typ produktu:
- Madlo
- Farba:
- Fialová
- Materiál:
- Kov
- Jednoduchá inštalácia:
- Áno
- Vzor:
- Vzor s písmenami
- Kompatibilita značky:
- Univerzálne
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Šírka:
- 38,8 mm
- Hĺbka:
- 38,8 mm
- Výška:
- 7,7 mm
POPSOCKETS
PopGrip
PopGrip Enamel Glow In the Dark Gengar
Poskytuje bezpečný úchop, takže môžete písať a lepšie fotografovať jednou rukou.
Funguje ako praktický držiak, takže môžete pohodlne sledovať videá.
Svoj štýl môžete v okamihu zmeniť jednoduchou výmenou disku na hornej strane - takzvaného PopTop.
Pohybuj palcom voľne po celom povrchu displeja a už nikdy ti smartfón nevypadne z ruky – či už pri písaní, hraní, čítaní alebo surfovaní. Pomocou PopSocketu si smartfón postav tak, aby si mal optimálny výhľad na displej – napríklad pri sledovaní videa. PopSocket môžeš podľa potreby kedykoľvek premiestniť. Ak sa niekedy zašpiní, jednoducho očisti jeho zadnú stranu vodou a opäť bude priľnúť. Rozlúč sa s neporiadkom v kábloch, pretože s PopSocketom sú tvoje slúchadlá úhľadne uložené a vždy po ruke. PopSockety sú k dispozícii v nespočetných dizajnoch a farebných kombináciách.
Sú univerzálne a použiteľné na všetkých modeloch.
Tento pop grip čiernofialový popsocket je kompatibilný s takmer všetkými smartfónmi, ktoré sú vybavené príslušným ochranným puzdrom. Zaručuje bezpečné uchopenie, takže môžete písať správy a robiť selfie jednou rukou bez toho, aby sa vám mobilný telefón vyšmykol. Okrem toho je zdobený potlačou Smaltovaného žandára svietiaceho v tme z Pokémonov a dodá vášmu smartfónu štýl, vďaka ktorému vynikne.
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Universal
- Farba
- Fialová
- Hmotnosť
- 0.029 kg
- Číslo od výrobcu
- 112594
- EAN kód
- 0840173719305840173719305
- Výrobca
- Vhodné pre výrobcov
- Universal
- Farba
- Fialová
- Hmotnosť
- 0.029 kg
- Číslo od výrobcu
- 112594
- EAN kód
- 0840173719305840173719305
Hodí sa k tomu

Popsockets 2 Terárium Bulbasaur 112661 Držiak a stojan na telefón - licencia
25,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Popsockets 2 Pikachu Knocked 112044 Držiak a stojan na telefón - licencia
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Popsockets 2 Pokeball 112593 Držiak a stojan na telefón - licencia
33,90 €
Predajca: MyCoolcase

SpongeBob Schwammkopf Plüschfigur Patrick 35 cm
19,14 €
Predajca: Jimbo

Popsockets 2 Pokemon Multi Transparent 112697 Držiak a stojan na telefón - licencia
31,90 €
Predajca: MyCoolcase

Popsockets 2 Glitter Rainbow Void 806194 Držiak Na Telefón A Stojan - Prémiový
32,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

PopSockets 806487, Madlo, Čierna, Oranžová, Priesvitné, Biela, Zvierací vzor, Každá značka, 1 kusov, 38,8 mm
21,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Simba Toys 6315877031, hračkárska koza
12,34 €
Predajca: POPventure

Simba Toys 6315877033, hračkárska hviezda
21,93 €
Predajca: M_plus_L

Silk'n Infinity Fast, Béžová, Home pulsed light (HPL), 3 cm², Všetky farby, Všetky tóny pleti, AC
309,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

L'Oreal Paris True Match Makeup 4.5N Neutralny Podton, 30ml
389,33 €/1l
11,68 €
Predajca: Visage

Veterinárny prípad
31,38 €
Predajca: M_plus_L

Elektrické nožničky na nechty pre bábätká a batoľatá Tommee Tippee, sada na manikúru, s LED svetlom a 6 pilníkovými hlavicami pre novorodencov, batoľatá alebo dospelých
45,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitakraft 58554, Snack, Mačka, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, 240 g, Bez cukru
63,66 €/1kg
18,46 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Simba Dickie Paavo Pesusieni: Paavo - pehmo, 35 cm
29,15 €
Predajca: M_plus_L

LEGO® Harry Potter sada na svačinu (fľaša a box) - Nebelvír
20,17 €
Predajca: VISO

Dr.Beckmann Oxi Power Odplamiacz w sprayu do kolorów, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
32,00 €/1l
16,00 €
Predajca: THAR

Eucerin Sun Gel-Cream Oil Contr.Anti-Gl.Eff.Lsf50+ 50 ml
622,80 €/1l
31,14 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ravensburger Last one Laughing, Stolová hra, Párty, 14 rok / roky, 20 min
21,75 €
Predajca: TR8

Skin1004 Madagascar Centella upokojujúci krém Soothing Cream 75 ml
192,11 €/1kg
17,29 €
Predajca: medpak_shop

Byrokko Shine Brown Oil Olej na opaľovanie 150ml
144,73 €/1l
21,71 €
Predajca: Emerosa

LEGO® Harry Potter sada na svačinu (fľaša a box) - Rokfort
22,53 €
Predajca: VISO

Oral-B 8006540860373 Oral-B PRO Cross Action Zahnbürstenaufsätze, 6 St.
22,23 €
Predajca: Di-Life

LEGO® Harry Potter fľaša na pitie - Nebelvír
10,74 €
Predajca: VISO

LEGO® Harry Potter fľaša na pitie - Rokfort
10,74 €
Predajca: VISO

CeraVe Krem do twarzy nawilżający dla skóry normalnej i suchej SPF30, 52 ml
387,88 €/1l
20,17 €
Predajca: VISO

tonies 10001473, Figúrka do hracej skrinky, 3 rok / roky, Viacfarebný
97,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jemná Pooperačná Pena po Pôrode s Očarovníkom Virginským, 150ml
165,00 €/1l
24,75 €
Predajca: MANADA

VTech Kidisecrets Trezor snov - 6 rokov - So zvukom - Potrebné batérie - AA - Viacfarebné (80-554154)
55,07 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SHEBA® Multipack Selection Mini filé v omáčke Variácia hydiny 60 x 85g
14,50 €/1kg
73,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Popsocket
Krásny digsign, ľahko sa pripevňuje, pevne drží a dobre vyzerá. Povinnosť pre fanúšikov Pokémonov.
Hodnotenie z 20. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Úplne zodpovedá obrázku a mojim očakávaniam.
Hodnotenie z 12. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné, funkčné
funguje skvele, ak chcete mobil postaviť na šírku.
Hodnotenie z 25. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
Skvelý produkt za dobrú cenu. Rýchle a nekomplikované spracovanie a dodanie.
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nekomplikované a rýchle
Rýchle dodanie, špičkový článok.
Hodnotenie z 4. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho top
Super kvalita, super držanie a špičkové spracovanie. Láska
Hodnotenie z 11. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
2x zaslaná nesprávna položka
Výrobok nie je zlatý, ale z ružového zlata alebo medi! Číslo položky nie je zlaté! Okamžite bola zaslaná náhradná zásielka, ale na moje rady sa neprihliadalo a nesprávny tovar bol opäť odoslaný.
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup