La Roche-Posay - Hydraphase BB Cream SPF 15 - Hydratační BB krém 40 ml

46,82 €

1 170,50 € / 1l

plus 3,45 € poštovné

st 9. – po 14. septembra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre La Mer Hydratačný svieži krém
La Mer Hydratačný svieži krém
5 080,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre La Mer Hydratačný krém
La Mer Hydratačný krém
6 329,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
94,94 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Babor Mimical Control Cream Krem do twarzy redukujący zmarszczki mimiczne, 50ml
Babor Mimical Control Cream Krem do twarzy redukujący zmarszczki mimiczne, 50ml
949,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
47,47 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Ahava Men T.T.E. Age Control hydratačný krém SPF15
Ahava Men T.T.E. Age Control hydratačný krém SPF15
520,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
26,01 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Effaclar Duo&#43 M Zjednocujúce médium
La Roche-Posay Effaclar Duo&#43 M Zjednocujúce médium
621,25 €/1l
24,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Roche-Posay Hydraphase HA výživný krém 40 ml
Roche-Posay Hydraphase HA výživný krém 40 ml
647,00 €/1l
32,35 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Cream Nachfüllp. 50 ml
Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Cream Nachfüllp. 50 ml
544,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,21 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre La Mer Hydratačný krém
La Mer Hydratačný krém
4 518,74 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2 259,37 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Paese BB Cream Naturalny krem BB z kwasem hialuronowym 02 Beige, 30 ml
Paese BB Cream Naturalny krem BB z kwasem hialuronowym 02 Beige, 30 ml
250 750,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,03 €
5% od 2 ks
Predajca: LaRoseCare
Obrázok produktu pre La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
592 000,01 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,60 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre La Roche Posay, Toleriane Sensitive Riche, Krem, 40 ml
La Roche Posay, Toleriane Sensitive Riche, Krem, 40 ml
367 400,01 €/1kg
18,37 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
613,25 €/1l
24,53 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Jeanne Piaubert BB krém Medium Dark SPF20 50ml
Jeanne Piaubert BB krém Medium Dark SPF20 50ml
666,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
33,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Nutritic Intense Krem odżywczo-regenerujący 50ml
La Roche-Posay Nutritic Intense Krem odżywczo-regenerujący 50ml
347 066,65 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
26,03 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
347 200,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
17,36 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Thalgo Silicium Lift Liftingový a spevňujúci krém
Thalgo Silicium Lift Liftingový a spevňujúci krém
1 341,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 27
67,09 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre SVR Hydraliane Creme Krem intensywnie nawilżający, 50 ml
SVR Hydraliane Creme Krem intensywnie nawilżający, 50 ml
580,25 €/1l
23,21 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Eveline Cosmetics Koncentrovaný hydratačný krém s SPF50, 30 ml
Eveline Cosmetics Koncentrovaný hydratačný krém s SPF50, 30 ml
269,17 €/1kg
16,15 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Erborian BB Super SPF 20 (Nude) 15 ml
Erborian BB Super SPF 20 (Nude) 15 ml
21,11 €/1kg
21,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Brunner-Mix-Store
Obrázok produktu pre COSRX The Retinol 0.1 pleťový krém Cream 20 ml
COSRX The Retinol 0.1 pleťový krém Cream 20 ml
1 543,00 €/1l
30,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Schnaeppchen-Schuppen

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

BB krém s minerálnymi pigmentmi sa dokonale prispôsobí vašej pleti a zanechá ju zjednotenú, sviežu a žiarivú. Zároveň intenzívne hydratuje počas 48 hodín.



La Roche-Posay - Hydraphase BB Cream SPF 15 - Hydratační BB krém 40 ml Cosmetics. For women.

Roche-Posay Hydraphase BB Cream Dark 40 ml - Tematická oblasť: Starostlivosť o pleť, telo
Ochranný faktor pred slnečným žiarením
15
Hmotnosť
61 g
Objem
40 ml
Zloženie
vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
Výrobca
La Roche-Posay
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
3337875794114
03337875794114
Číslo od výrobcu
18366049

Ochranný faktor pred slnečným žiarením
15
Hmotnosť
61 g
Objem
40 ml
Zloženie
vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
Výrobca
La Roche-Posay
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
3337875794114
03337875794114
Číslo od výrobcu
18366049
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml
La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml
379,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,76 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Light 40 ml
La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Light 40 ml
569,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,76 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Effaclar Duo&#43 M Zjednocujúce médium
La Roche-Posay Effaclar Duo&#43 M Zjednocujúce médium
621,25 €/1l
24,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Effaclar tónovacia zjednocujúca korekčná starostlivosť Duo (+) Unifiant Light 40 ml
La Roche-Posay Effaclar tónovacia zjednocujúca korekčná starostlivosť Duo (+) Unifiant Light 40 ml
445,52 €/1kg
25,84 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
324 166,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
19,45 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Anthelios UVmune 400 farebný krém SPF50+ 50 ml
La Roche-Posay Anthelios UVmune 400 farebný krém SPF50+ 50 ml
314,83 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
18,89 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre La Roche Posay, Effaclar DUO+ SPF 30 Krem, 40 ml
La Roche Posay, Effaclar DUO+ SPF 30 Krem, 40 ml
441 400,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,07 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Cicaplast regeneračný krém Baume B5+ SPF 50 40 ml
La Roche-Posay Cicaplast regeneračný krém Baume B5+ SPF 50 40 ml
265,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,91 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Roche anthelios age correct teinte spf50
Roche anthelios age correct teinte spf50
445,40 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
22,27 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Effaclar tónovacia zjednocujúca korekčná starostlivosť Duo (+) Unifiant Dark 40 ml
La Roche-Posay Effaclar tónovacia zjednocujúca korekčná starostlivosť Duo (+) Unifiant Dark 40 ml
316,61 €/1kg
18,68 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 24
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
361,25 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 11
14,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
347 200,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
17,36 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
415 200,01 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
41,52 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 442
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Cicaplast Baume B5+ (Ultra-obnovujúci upokojujúci balzam), 15 ml
Cicaplast Baume B5+ (Ultra-obnovujúci upokojujúci balzam), 15 ml
1 466,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázok produktu pre La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
286,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 28
28,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 Oil Control Fluid ochronny do twarzy SPF 50+, 50 ml
La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 Oil Control Fluid ochronny do twarzy SPF 50+, 50 ml
426,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
21,33 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Treatment Intensywna kuracja dla skóry naczynkowej, 40 ml
La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Treatment Intensywna kuracja dla skóry naczynkowej, 40 ml
501 000,01 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 14
30,06 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Krem kojąco-nawilżający na dzień SPF30, 50 ml
La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Krem kojąco-nawilżający na dzień SPF30, 50 ml
381 285,70 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
26,69 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre La Roche Posay, Anthelios Niewidoczny Fluid SPF 50+, 50 ml
La Roche Posay, Anthelios Niewidoczny Fluid SPF 50+, 50 ml
463,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
23,16 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre La Roche, Effaclar, Skoncentrowane Serum, 30 ml
La Roche, Effaclar, Skoncentrowane Serum, 30 ml
1 187,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
35,61 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre La Roche Posay, Anthelios Olejek korygujący niedoskonałości SPF 50+, 50 ml
La Roche Posay, Anthelios Olejek korygujący niedoskonałości SPF 50+, 50 ml
552 500,01 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
33,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 87
13,79 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 538
1 518,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Givenchy Ange Ou Demon, Ženy, 100 ml, ľalia, Lily, Dub, Oak
Givenchy Ange Ou Demon, Ženy, 100 ml, ľalia, Lily, Dub, Oak
654,70 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
67,59 €
-3%
65,47 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre La Roche-Posay Cicaplast Mains Barrier Repairing Hand Cream krém na ruky pre obnovu pleti 100 ml
La Roche-Posay Cicaplast Mains Barrier Repairing Hand Cream krém na ruky pre obnovu pleti 100 ml
80,15 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,03 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
1 298,80 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
97,41 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders

Hodnotenia zákazníkov

Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...
AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
98,98 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 979,60 €/1l
Obrázok produktu pre Babor Doctor Babor Liftingový kolagén-peptidový posilňujúci krém 50ml
Babor Doctor Babor Liftingový kolagén-peptidový posilňujúci krém 50ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 39
74,74 €
Predajca: PerfumTraders
149,48 €/1l
Obrázok produktu pre The Ordinary Multi-Peptide + Copper Peptides 1% sérum
The Ordinary Multi-Peptide + Copper Peptides 1% sérum
45,30 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: Kpictiah
1 510,00 €/1l
Obrázok produktu pre La Mer Genaissance Skoncentrowany krem do twarzy na noc, 50ml
La Mer Genaissance Skoncentrowany krem do twarzy na noc, 50ml
575,70 €
Predajca: PerfumTraders
11 514,00 €/1l
Obrázok produktu pre Claresa gumový gél Builder 2 12g
Claresa gumový gél Builder 2 12g
7,18 €
Predajca: HAIRSALE
23,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Valmont V-Firm spevňujúci krém na tvár 50 ml
Valmont V-Firm spevňujúci krém na tvár 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
292,64 €
Predajca: PerfumTraders
5 852,80 €/1l
Obrázok produktu pre RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml
RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
75,00 €
Predajca: MAGUHAAR
37 500,00 €/1l
Obrázok produktu pre Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml
Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml
263,61 €
Predajca: PerfumTraders
5 272,20 €/1l
Obrázok produktu pre Babor SeaCreation The Cream
Babor SeaCreation The Cream
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
238,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 767,20 €/1l
Obrázok produktu pre Build Gel Uv/Led 11 Cover púdrovo ružový 50ml
Build Gel Uv/Led 11 Cover púdrovo ružový 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
20,94 €
Predajca: HAIRSALE
418,80 €/1l
Obrázok produktu pre GUAM Klasická kúpeľná sada s bahnom z morských rias FIR, 1 kg bahna + 200 ml gélu
GUAM Klasická kúpeľná sada s bahnom z morských rias FIR, 1 kg bahna + 200 ml gélu
91,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
455,70 €/1l
Obrázok produktu pre La Mer Hydratačný svieži krém
La Mer Hydratačný svieži krém
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l
Obrázok produktu pre Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan
Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l
Obrázok produktu pre Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml
Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
45,75 €
Predajca: MAGUHAAR
203,33 €/1l
Obrázok produktu pre Babor SeaCreation Sérum
Babor SeaCreation Sérum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
137,36 €
-12,01 €
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria Vynn 5 Oil Complex 30 ml
Victoria Vynn 5 Oil Complex 30 ml
7,68 €
Predajca: HAIRSALE
256,00 €/1l
Obrázok produktu pre Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)
Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
100,64 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 341,87 €/1l
Obrázok produktu pre Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml
Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
31,49 €
Predajca: MAGUHAAR
157,45 €/1l
Obrázok produktu pre Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
97,41 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l
Obrázok produktu pre Darphin Predermine Densifying Aw Cream
Darphin Predermine Densifying Aw Cream
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
85,85 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 717,00 €/1l