5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel - Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo - Šampón 300ml33 000,00 €/1kg
14,44 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,20 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel Šampón pre blond vlasy s oživujúcim leskom, 300ml44,83 €/1l
13,45 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampón 250 ml39,00 €/1l
10,25 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml28,76 €/1l
28,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Alcina Color Shampoo tónovací šampon pre platinovo blond a šedivé vlasy Silver 200 ml
79,75 €/1l
15,95 €
Predajca: Friseurtotal

Moroccanoil Color Care Blonde Perfecting Purple Shampoo 200 ml
118,45 €/1l
23,69 €
Predajca: BRASTYGroup

Lakme Teknia White Silver šampón 300 ml
38,57 €/1l
11,57 €
Predajca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampón 250 ml
60,60 €/1l
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

PLANTUR 39 Color Blond Colour Conditioner
53,67 €/1l
8,05 €
Predajca: AbisZ-Markt

Redken Color Extend Blondage Shampoo neutralizujúci šampón pre blond vlasy 300 ml
84,17 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Joico Color Balance Purple Shampoo 300 ml
47,17 €/1l
14,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Color Care Blonde Perfecting Purple Shampoo neutralizačný šampón pre blond vlasy 70 ml
156,14 €/1l
10,93 €
Predajca: NutraBestBG

Redken Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo rozjasňujúci šampón pre farbené vlasy 500 ml
64,93 €/1kg
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Šampón na farbené vlasy Color Vive, 400 ml
19,25 €/1l
7,70 €
Predajca: LAVONIO

Pantene 3 v 1 šampón pre farbené vlasy 325 ml
18,36 €/1kg
4,59 €
Predajca: LAVONIO

ALCINA Color Shampoo v farbe medená (200 ml)
79,75 €/1l
15,95 €
Predajca: Friseurtotal

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
78,56 €/1l
19,64 €
Predajca: Parfumtoi

Londa Professional Color Radiance Šampón pre farbené vlasy, 250ml
31,80 €/1l
7,95 €
Predajca: MANADA

Label.M - Šampón na tonovanie blond vlasov, 250 ml
64,13 €/1l
24,45 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,24 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Alcina z kolekcie boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce melírované vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 200 ml.
Farebný šampón, 200 ml
Farebný šampón (SILVER) od spoločnosti Alcina poskytuje intenzívne a lesklé osvieženie farby pre prírodné, farbené alebo melírované vlasy. Kombinácia farebných pigmentov a jemného šampónového základu poskytuje vlasom rovnováhu medzi leskom a osviežením farby. Použitie: Rovnomerne rozotrite prípravok vo vlhkých vlasoch a napenite. V prípade potreby nechajte pôsobiť 5 - 10 minút, aby ste dosiahli intenzívnejší výsledok. Dôkladne opláchnite.
Farebný šampón, 200 ml
Farebný šampón (SILVER) od spoločnosti Alcina poskytuje intenzívne a lesklé osvieženie farby pre prírodné, farbené alebo melírované vlasy. Kombinácia farebných pigmentov a jemného šampónového základu poskytuje vlasom rovnováhu medzi leskom a osviežením farby. Použitie: Rovnomerne rozotrite prípravok vo vlhkých vlasoch a napenite. V prípade potreby nechajte pôsobiť 5 - 10 minút, aby ste dosiahli intenzívnejší výsledok. Dôkladne opláchnite.
- Hmotnosť
- 240 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- VODA, LAURYLSULFÁT SODNÝ, PEG-3-DISTEARÁT, KOKAMIDOPROPYLBETAÍN, CHLORID SODNÝ, KOKOGLUKOZID, GLYCERYL OLEÁT, PANTHENOL, PROPYLÉNGLYKOL, POLYKVATERNIUM-7, KYSELINA FOSFOREČNÁ, POLYKVATERNIUM-10, KYSELINA CITRÓNOVÁ, HYDROXID SODNÝ, 2-AMINO-6-CHLÓR-4-NITROFENOL, ČERVENÁ HC Č. 3, POLYVINYLALKOHOL, FENOXYETANOL, BENZOAN SODNÝ, PARFUM, HEXYLCINNAMAL
- Výrobca
- EAN kód
- 4008666197597
- Číslo od výrobcu
- 17341
- Hmotnosť
- 240 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- VODA, LAURYLSULFÁT SODNÝ, PEG-3-DISTEARÁT, KOKAMIDOPROPYLBETAÍN, CHLORID SODNÝ, KOKOGLUKOZID, GLYCERYL OLEÁT, PANTHENOL, PROPYLÉNGLYKOL, POLYKVATERNIUM-7, KYSELINA FOSFOREČNÁ, POLYKVATERNIUM-10, KYSELINA CITRÓNOVÁ, HYDROXID SODNÝ, 2-AMINO-6-CHLÓR-4-NITROFENOL, ČERVENÁ HC Č. 3, POLYVINYLALKOHOL, FENOXYETANOL, BENZOAN SODNÝ, PARFUM, HEXYLCINNAMAL
- Výrobca
- EAN kód
- 4008666197597
- Číslo od výrobcu
- 17341
Hodí sa k tomu

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 200 ml, Zväčšenie objemu, 1 kusov
63,75 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

KMS šampón na vlasy KMS Hair Conscious Style Start Every Day Shampoo 300ml
84,17 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
11,64 €/1l
18,04 €
Predajca: BIEN-COSMETICS

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Silikónová forma na čokoládu AVANA na 6 tabuliek čokolády Forma na čokoládu s nepriľnavým povrchom bez BPA Silikónová forma na čokoládu hnedá (forma 2)
9,95 €
Predajca: AVANA-Shop

KMS Colourvitality Blonde Conditioner 750ml - NOVINKA
58,83 €/1l
44,12 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Rýchla nabíjačka s 20W adaptérom Apple + 1m USB C
14,00 €
Predajca: EssentialSolution

EROS yummy Wild'n'Berry 50 ml
209,20 €/1l
19,98 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,46 €
Predajca: AdultShopOne

KMS Paste Hair Play Style Molding Paste
416,80 €/1l
41,68 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,58 €/1l
55,58 €
Predajca: PerfumTraders

Philips EasySpeed GC1751/80, Naparovacia žehlička, Keramická žehliaca plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 6% vyvíjacia emulzia so zmesou olejov 1000 ml
12,47 €/1kg
13,59 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809968130246, Upokojujúca maska, Ženy, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Výživný, Upokojujúci, Krém, 150 ml
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: medpak_shop

Vibračný trenažér Gymtek® s vibračnou doskou - do 180 kg - 5 tréningových programov, 99 úrovní - 2 rozširujúce pásy - Bluetooth, diaľkové ovládanie, LCD displej, reproduktor
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Šampón KMS Colourvitality 750 ml - NOVINKA
47,59 €/1l
36,64 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,69 €
Predajca: PerfumTraders

SONGMICS 110 cm lavica s úložným priestorom, skladací sedák, podnožka, svetlosivá
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Wella Farbmaske Wella Professionals Color Fresh Mask
373,33 €/1l
56,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko bolo v poriadku
Všetko bolo v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,47 €
Predajca: Serica
45 488,89 €/1kg

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Redken Frizz Dismiss šampón 300ml
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
84,17 €/1l

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
66,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
44,07 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Šampon pre zvýšenie objemu vlasov, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
76,00 €/1kg

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
176,25 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,50 €/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

BIOLAGE Full Rescue - Šampón - 400 ml
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
54,37 €/1l