Lattafa Perfumes - Shahd EDP 100ml

37,20 €

372,00 € / 1l

plus 3,00 € poštovné

Doprava k vám domov

št 8. – po 12. októbra
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1500
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 663
23,75 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 50ml
Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 50ml
2 225,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
114,13 €
-2,88 €
111,25 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Xerjoff Casamorati 1888 Mefisto Woda perfumowana, 30ml
Xerjoff Casamorati 1888 Mefisto Woda perfumowana, 30ml
2 861,67 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 8
85,85 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 440
17,00 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2421
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1005
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 284
21,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 113
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
253,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 110
25,33 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
157,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 53
15,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
188,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 60
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 375
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Mohra Silky Rose EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Mohra Silky Rose EDP 100ml
188,80 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 29
18,88 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 626
35,39 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Hayaati Florence Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Hayaati Florence Woda perfumowana, 100 ml
172,10 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 27
17,21 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
273,90 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 251
27,39 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Muna parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Lattafa Muna parfumovaná voda pre ženy 100 ml
171,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 45
17,16 €
Predajca: Scentist

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Lattafa EDP Shahd 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Lattafa!



  • Gender: Lady
  • Type: Typ produktu: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Shahd
  • Objem: 100 ml
Od 32,54 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubai, United Arab Emirates
22573 - Dubai
+97148866272
[email protected]



Shahd by Lattafa je zmyselná dámska vôňa, ktorá vás prekvapí svojou intenzívnou kvetinovou vôňou. Lahodné úvodné tóny pomaranča a mandlí ustupujú kvetinovej kytici jazmínu, kosatca, tuberózy a ylang-ylang v srdci vône. Neuveriteľne zmyselná a elegantná vôňa, ktorá prináša sladký, medový zmyselný zážitok vďaka neodolateľnej zmesi ambry, vanilky, pralinky a pižma v dlhotrvajúcom základe vône. Parfumovaná voda Shahd je vhodná najmä na večerné nosenie a je ideálna na príležitosti, keď chcete zažiariť.



Lattafa Perfumes - Shahd EDP 100ml Standard package. For women.

Parfumovaná voda Lattafa bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.

Parfémovaná voda  od značky Lattafa bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Lattafa Parfum Shahd Eau de Parfum 100 ml je dámska vôňa. Zaujme krásnou kombináciou sviežich, ovocných a kvetinových tónov. Lattafa Parfum Shahd dodáva elegantné a zároveň zmyselné vyžarovanie, ktoré vydrží po celý deň. Vrchná nóta sa otvára pikantnými citrusovými plodmi a nádychom ovocných aróm, ktoré okamžite dodávajú sviežosť. V srdcovej nóte sa rozvíjajú sladké kvetinové akordy ruže a jazmínu, ktoré vôni dodávajú romantickú a elegantnú hĺbku. Základné tóny pižma a vanilky poskytujú hrejivú, dlhotrvajúcu prítomnosť, ktorá vôňu dokonale završuje. Parfumovaná voda Lattafa Parfum Shahd 100 ml je ideálna na každodenné použitie alebo na špeciálne príležitosti, pri ktorých je žiadaná sladká, ale sofistikovaná vôňa. Elegantný flakón odráža nú kvalitu tohto parfumu a robí z neho hodnotný doplnok každej zbierky vôní. Vrchné tóny: ylang-ylang a frangipani. Srdcové tóny: slnečné tóny a tuberóza. Základné tóny: pižmo, ambra, vanilka a céder

Parfumovaná voda Lattafa Shahd, 100 ml

Lattafa Lattafa Shahd Eau De Parfum 100 ml (žena)

Lotfy Shahid Adab a 100 ml
Hmotnosť
0.45 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Lattafa Perfumes
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
Dámy
EAN kód
6291108737934
Číslo od výrobcu
2017390

Hmotnosť
0.45 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Lattafa Perfumes
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
Dámy
EAN kód
6291108737934
Číslo od výrobcu
2017390
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 440
17,00 €
Predajca: FragrancesBg
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 375
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1500
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 284
21,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 113
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1005
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 327
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
303,70 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2421
30,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 327
16,68 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 421
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
188,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 60
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 135
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 626
35,39 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1500
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 131
27,65 €
Predajca: FragraDE
Obrázok produktu pre Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
273,90 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 251
27,39 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
328,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 52
32,80 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Paris Corner Minya Woda Perfumowana 100ml
Paris Corner Minya Woda Perfumowana 100ml
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 179
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
152,89 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 324
13,76 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 129
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 536
17,56 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
157,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 53
15,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Mohra Silky Rose EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Mohra Silky Rose EDP 100ml
188,80 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 29
18,88 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
548,67 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 180
41,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 117
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 135 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 13. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Presné dodanie
Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelé
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvele vonia a dlho vydrží
Hodnotenie z 5. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nie je to každodenná vôňa
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelý parfum
Hodnotenie z 9. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
LATTAFA Shahd Eau de Parfum pre ženy 100 ml
Hodnotenie z 19. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Krásny parfum
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lataffa Qimmah
Odporúčame vám
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 14
67,84 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 182
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
43,19 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
539,88 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml
Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
16,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 76
100,20 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 61
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 587
117,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 120
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l